RKL apžvalga: įspūdingą raseiniškių seriją bei klibantis jurbarkiškių sostas

Vasario 3 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos penkerios varžybos. „Jurbarkas-Karys“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą, „Raseiniai“ pridėjo devintą pergalę prie įspūdingos serijos, o KTU užbaigė nesėkmių epizodą.

Devinta „Raseinių“ pergalė iš eilės

Raseinių „Raseiniai“ (14-8) išvykoje rezultatu 74:70 (16:13, 17:18, 22:23, 19:16) paskutiniajame kėlinyje palaužė BC „Biržai“ ekipą (11-10). Pergalė Raseinių miesto komandą turnyrinėje lentelėje pakylėjo net iki 4 vietos.

Antrojo ketvirčio viduryje „Raseiniai“ susikūrė 11 taškų persvarą (31:20). Biržiškiai į tai sureagavo tinkamai ir iki kėlinio pabaigos priešininkus prisivijo (33:31). Ilgajai pertraukai pasibaigus raseiniškiai šovė į priekį (45:36), bet kėlinio pabaigoje tarp komandų vėl buvo minimalus skirtumas (55:54).

Paskutinįjį ketvirtį komandos praleido artimai besikaudamos dėl nugalėtojų vardo. Rungtynėms artėjant link pabaigos pirmavo „Raseiniai“. „Biržų“ krepšininkai kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau rezultato persverti nesugebėjo – vis pritrūkdavo vieno taiklaus dvitaškio.

„Raseinių“ ekipoje geriausiai pasirodė Nojus Pankratjevas, kuris per 29 minutes pelnė 10 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

20 naudingumo balų „Biržų“ komandoje surinko Vytautas Saulis, per 36 minutes pelnęs 9 taškus (2/4 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojęs net 12 kamuolių, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavęs 5 varžovų pražangas.

Tauragės „Tauragė“ (12-7) namuose neišlaikė pirmoje rungtynių pusėje įgautos persvaros ir rezultatu 67:74 (23:13, 19:19, 12:23, 13:19) pralaimėjo KTU (6-15) krepšininkams. Kauno technologijos universitetui ši pergalė labai svarbi kovoje dėl atkrintamųjų – šiuo metu komanda yra 13 vietoje.

Tauragiškiai jau pirmosiomis rungtynių minutėmis įjungė aukštą pavarą ir nurūko toli į priekį – KTU krepšininkams teko vytis per 17 taškų atitrūkusius varžovus (23:6). Įsivažiavusių kauniečių atsilikimas antrajame kėlinyje svyravo ties 10 taškų riba, o po ilgosios pertraukos jėgas atgavę svečiai rezultatą persvėrė (45:46).

Intensyvi kova taškas į tašką tęsėsi net 16 minučių. Paskutinėmis sekundėmis tauragiškiams teko stabdyti varžovų atakas pražangomis, o baudų metimus pataikiusi KTU ekipa iškovojo ilgai lauktą pergalę.

KTU jaunuolių gretose išsiskyrė Matas Kabašinskas. Žaidėjas per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/8 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius ir surinko 21 naudingumo balą.

Tauragės komandoje Augustinas Krūminis per 22 minutes pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ (10-10) namuose rezultatu 90:87 (25:29, 28:15, 19:28, 18:15) įveikė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojančią „Jurbarko-Kario“ ekipą (17-3). Kuršėnų komandai ši pergalė – trečia iš eilės. Komanda neseniai taip pat įveikė „Tauragės“ bei „Žalgirio-3“ krepšininkus.

Trimis taikliais tritaškiais rungtynes atidarę kuršėniškiai mėgino atitrūkti dar pačioje pradžioje, bet „Jurbarkas-Karys“ atsakė keturiais dvitaškiais ir greitai grįžo į kovą. Antrajame ketvirtyje „Grafų Furniture“ atkakliai didino skirtumą ir iki ilgosios pertraukos spėjo susikurti 9 taškų pranašumą (53:44).

Į antrąją rungtynių dalį jurbarkiškiai sugrįžo lydimi sėkmės ir per trečiąjį kėlinį pavijo varžovus (70:70). Paskutiniajame ketvirtyje „Jurbarkas-Karys“ išsiveržė į priekį (75:81), tačiau neilgam (80:81) – prasidėjo arši finalinė kova dėl pergalės.

Likus minutei svečiai pirmavo 3 taškais (80:83), kai Gražvydas Mockus smeigė du tritaškius ir išvedė „Grafų Furniture“ į priekį. Po 3 pražangų, 6 baudų metimų ir vieno Igno Juškevičiaus dvitaškio priekyje vis dar buvo Kuršėnų ekipa (90:87). Lauryno Miknevičiaus ir Deivido Rinkūno paskutinių sekundžių tritaškiai skriejo pro šalį ir neišgelbėjo „Jurbarko-Kario“ nuo pralaimėjimo.

Laimėtojų komandoje naudingiausiai rungtynes sužaidė nuo suoliuko kilęs Titas Pažarauskas. Titas per 27 minutes pelnė 24 taškus (10/14 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei surinko 31 naudingumo balą.

Deividas Rinkūnas „Jurbarko-Kario“ komandoje buvo rezultatyviausias. Žaidėjas per 30 minučių pelnė 16 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 15 naudingumo balų.

VDU (6-13) – Akmenės r. „Patriots“ (9-12) 87:74 (17:21, 28:18, 16:17, 26:18);

LCC tarptautinis universitetas (9-10) – Kauno „Žalgiris-3“ (4-16) 77:69 (13:19, 16:13, 23:18, 25:19).

Žalgiriečiai pirmajame ketvirtfinalio mače skaudžiai nusvilo Kėdainiuose
Balandžio 16 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse prasidėjo dar viena A diviziono ketvirtfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių sporto centras.Gedimino Butkaus auklėtiniai namuose
RKL ketvirtfinalio starte – favoritų nesėkmės
Balandžio 13 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko trys atkrintamųjų susitikimai bei startavo A diviziono ketvirtfinalio etapas.A divizionas„Tauragė“ parklupdė reguliaraus sezono nugalėtojusSkambia
Principiniame derbyje – išskirtinė atmosfera, lankomumo rekordas ir žalgiriečių triumfas
Balandžio 12 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko du atkrintamųjų susitikimai.A divizione santykius išsiaiškino Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ ekipos.
RKL: žalgiriečiai sutriuškino "Ryto" jaunimą, Prienuose – Šeškaus benefisas ir drama su pratęsimu
Balandžio 10 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko trys atkrintamųjų susitikimaiA divizionasDramatiškai triumfavęs Prienų klubas – A diviziono ketvirtfinalyjeDidelę intrigą serijoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
RKL: "Raseiniai" ir "Tauragė" – ketvirtfinalyje, Prienų klubas išplėšė lemiamas rungtynes
Balandžio 6 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko šeši atkrintamųjų susitikimai.A divizionas„Raseiniai“ ir „Tauragė“ įveikė aštuntfinalio barjerąTrečiąją
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Žalgiriečiai aštuntfinalio starte sutriuškino "Ryto" jaunimą
Nostra.lt-RKL čempionate tęsiasi aštuntfinalio etapas. Kovo 28 dieną pirmenybėse įvyko pirmoji Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ atkrintamųjų akistata bei
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai laimėjo išvykoje ir be pagrindinių žaidėjų, lyderių dvikovą laimėjo "Telšiai"
10 pergalę „7bet-NKL“ sezone pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (10-6), kuris išvykoje 79:68 (15:23, 18:13, 19:15, 27:17) įveikė „Jurbarką-Karį“ (10-7).Kauniečių
NKL debiutuosiantis 44-erių Lukauskis: man tai – naujas iššūkis
Laikui nepaklūstančiam ir dar į vienerius krepšinio metus neriančiam 44-erių Mindaugui Lukauskiui tai bus net 28-asis profesionalios karjeros sezonas, tačiau tik pirmasis „7bet-NKL“
"Ryto" jaunimo programa turi naują vadovą
Sostinėje – atsinaujinimas: „Ryto“ jaunimo programa turi naują vadovą. Šias pareigas pastaruosius metus užėmusį Mindaugą Noreiką keičia Matas Urbonas.Dvejus pastaruosius
"Žalgiris" suformavo jaunimo komandų trenerių štabus
Kauno „Žalgirio“ dubleriai pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ ekipų krepšininkai šiuo metu pluša fizinio
Netrukus 40-metį švęsiantis Vasylius nekabina sportbačių ant vinies
„7bet-NKL“ naujokė „Jurbarko-Kario“ ekipa pasipildė iš Islandijos lygos grįžtančiu veteranu Valdu Vasyliumi, pranešė klubas.Vasylius praėjusį
Sirtautas jaunesnysis iš "Žalgirio" sistemos keliasi į NCAA
Garsiojo buvusio žalgiriečio, o dabar trenerio Dariaus Sirtauto sūnus keliasi už atlanto ir jėgas išbandys NCAA čempionate.Kauno "Žalgirio" sistemoje tobulėjęs jaunuolis studijuos
"Jurbarkas-Karys" išsaugojo lyderį, iš Telšių į Šilutę keliasi amerikietis
„Jurbarkas-Karys“ tęsia komplektaciją kitam „7bet-NKL“ sezonui. Oficialiai paskelbta, kad ekipa išsaugojo lyderį Igną Juškevičių.Praėjusiame Regionų krepšinio
Tauragėje duotas startas LKL reikalavimus atitinkančios arenos statybai
Naujos sporto ir kultūros renginių vietos atsiradimui Tauragėje duotas startas – pasirašyta statybų sutartis su konkursą laimėjusia įmone. Darbus pradėti planuojama jau šiais
"Atletas" pratęsė sutartis su treneriu ir vienu lyderių, Jurbarko klubas pristatė pirmą naujoką
Kauno r. „Atleto“ klubas oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Medu Kuprijanovu.26-erių 197 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną su „Atleto“ marškinėliais per
Prienų klubas bankrutavo, NKL išrinko naują prezidentą
Antradienį (liepos 4 d.) „Krepšinio namuose“ vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ataskaitinėje–rinkiminėje konferencijoje išrinktas naujasis lygos prezidentas
Iš sporto salės – į poligoną: RKL čempionai krepšinį derina su tarnyba Lietuvos kariuomenėje
Lietuvos krepšinio istorija – neatsiejama nuo Lietuvos kariuomenės. Būtent kariai pirmieji šalyje pradėjo užsiimti šia sporto šaka dar 1920 metais. Praėjus šimtmečiui,
Trečios Lietuvos lygos čempionu tapęs Delininkaitis įsirašė į šalies krepšinio istoriją
Nostra.lt-RKL A diviziono didžiajame finale Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ rezultatu 78:73 (22:19, 24:15, 9:17, 23:22) nugalėjo Kauno r. „Omega-Taurą“ ir tapo Regionų krepšinio

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07