RKL: pratęstos "Omega-Tauro" ir "Jurbarko-Kario" serijos bei vos neprisižaidę "Raseniai"

"Raseinių" nuotr.
Lapkričio 5 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko 6 dvikovos. „Omega-Tauras“ įsitvirtino turnyrinės lentelės viršuje, o LCC tarptautinio universiteto komandai teks ieškoti kaltų dėl nesėkmingos sezono pradžios.

„Jurbarkas-Karys“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ (3-1) namuose rezultatu 98:76 (26:20, 22:20, 27:22, 23:14) palaužė LCC tarptautinio universiteto ekipą (0-4).

Dar pirmajame kėlinyje „Jurbarkas-Karys“ komandos krepšininkai pasiekė 9 taškų pranašumą (26:17), tačiau iki pat paskutinio ketvirčio LCC tarptautinio universiteto komanda neleido jurbarkiečiams atitrūkti.

Likus paskutinėms 3 minutėms „Jurbarkas-Karys“ 11 taškų skirtumą (85:74) epizodu 13:2 padidino iki 24 taškų ir nesunkiai įveikė svečius iš Klaipėdos.

Jurbarko ekipoje efektyviausiai rungtynes sužaidė Ignas Juškevičius, per 25 minutes pelnęs 11 taškų (3/6 dvit., 5/10 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 22 naudingumo balus.

Martynas Navickas buvo rezultatyviausias LCC tarptautinio universiteto komandoje. Jis per 21 minutę pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 2/2 trit., 5/9 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

A diviziono naujokė „Grafų Furniture“ vėl liko be pergalės

Tauragės „Tauragė“ (4-1) namuose 112:76 (32:14, 33:19, 19:20, 28:23) triuškinamai įveikė Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ (0-2) ir iškovojo antrąją pergalę šią savaitę.

Nuo pat rungtynių pradžios nesnaudę tauragiškiai jau penktą minutę pasiekė 12 taškų persvarą (15:3), o pirmo ketvirčio pabaigoje – net dvidešimties (31:11). Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų padidėjo iki 30 taškų (55:25).

Antrojoje rungtynių pusėje „Grafų Furniture“ stengėsi perimti iniciatyvą, tačiau metimai skriejo pro šoną. Tuo pasinaudojusi „Tauragė“ iki rungtynių pabaigos pranašumą padidino dar 6 taškais.

Daugiausiai taškų į „Tauragės“ sąskaitą įrašė Augustinas Krūminis, kuris per 17 minučių pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Grafų Furniture“ komandoje geriausiai pasirodė Gražvydas Mockus, per 29 minutes pelnęs 30 taškų (3/6 dvit., 5/15 trit., 9/12 baud.), atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs 22 naudingumo balus.

„Patriots“ (3-1) namuose 86:78 (18:16, 19:23, 24:19, 25:20) nugalėjo „Labas GAS-KKSC“ ekipą (1-2).

Antrojoje rungtynių pusėje aikštelėje nebuvo vienos ekipos dominavimo – „Labas GAS-KKSC“ minimaliai pirmavo prieš „Patriots“ krepšininkus. Tačiau Akmenės r. komanda trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatą persvėrė savo naudai – 56:55.

Pradėję pirmauti „Patriots“ didino persvarą, tačiau rungtynių pabaigoje prieniškiai bandė atsitiesti. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos jiems atsilikimą pavyko sumažinti iki 10 taškų (77:67), tačiau „Patriots“ atsakė taikliais metimais ir įtvirtino savo pergalę.

Akmenės rajono komandoje net 10 kamuolių atkovojo Laurynas Jokubauskas. Žaidėjas taip pat pelnė 17 taškų (25 min, 7/12 dvit., 3/4 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Prienų komandoje rezultatyviausias buvo Osvaldas Mačernis, surinkęs 20 taškų (4/6 dvit., 4/10 trit.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 23 naudingumo balus.

Užtikrintos pergalės vos nepraradę „Raseiniai“ nugalėjo KTU komandą

Raseinių „Raseiniai“ (2-2) namuose 72:66 (14:11, 21:12, 15:18, 22:25) laimėjo prieš Kauno technologijos universiteto krepšininkus (1-3).

Trečiajame ketvirtyje „Raseiniai“ buvo susikrovę net 19 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Raseiniškiams pasisekė, jog KTU komanda susėmė per vėlai. Likus minutei kauniečiai taikliai smeigė dvitaškį bei du tritaškius ir skirtumą sumažino iki 6 taškų, tačiau pergalei išplėšti jiems pritrūko laiko.

„Raseinių“ ekipoje net 32 naudingumo balus surinko Nojus Pankratjevas, kuris per 27 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

KTU ekipoje geriausiai pasirodė Erikas Anušauskas, per 24 minutes pelnęs 20 taškų (5/11 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 15 naudingumo balų.

„Omega-Tauro“ pergalių serijos auka tapo SC-„Ataka“

Kauno rajono „Omega-Tauras“ (4-0) išvykoje 79:76 (17:18, 20:23, 19:18, 23:17) per plauką įveikė Kazlų Rūdos SC-„Ataką“ (2-1).

Aikštelėje vyko itin artima kova. Didžiausią pranašumą „Omega-Tauras“ komanda pasiekė pirmajame kėlinyje (10:2), o „Ataka“  – trečiajame (39:47).

Paskutiniame ketvirtyje „Omega-Tauras“ rezultatą persvėrė savo naudai. Likus dviem su puse minutės net 8 taškais pirmavo Kauno rajono komanda, tačiau tada kazlų rūdiškiai sėkmingai realizavo dvitaškį bei tritaškį metimus, o „Omega-Tauras“ nepelnė nei vieno. Tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms SC-„Atakos“ krepšininkas Matas Makauskas turėjo net 2 progas tritaškiu išvesti ekipą į priekį, tačiau metimai skrido pro šalį.

„Omega-Tauras“ komandoje daugiausiai taškų pelnė Edvinas Jezukevičius. Jis per 23 minutes įmetė 22 taškus (7/12 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 28 naudingumo balus.

Kazlų Rūdos SC-„Atakos“ gretose 14 taškų per 27 minutes pelnė Mantas Gelčius (6/11 dvit., 2/2.baud.). Žaidėjas taip pat atkovojo net 12 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Visas rungtynes pirmavęs „Olimpas“ įveikė VDU ekipą

Plungės „Olimpas“ namuose rezultatu 90:85 (22:4, 21:33, 31:28, 16:20) įveikė Vytauto Didžiojo universiteto komandą.

Rungtynes plungiškiai pradėjo užtikrintai: po 10 minučių žaidimo jau pirmavo 18 taškų. Iki ketvirtojo kėlinio skirtumas išliko smarkiai nepakitęs.

Paskutiniajame ketvirtyje VDU krepšininkai spurtavo 7:15 ir skirtumą tarp komandų sumažino iki minimalaus – 4 taškų (86:82).

Likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos VDU krepšininkas Domas Uosis išprovokavo pražangą, kurią pavertė į tris taškus (87:85). Tuomet „Olimpas“ išprovokavo pražangą, kurios baudų metimus sėkmingai realizavo ir skirtumą padidino iki 4 taškų. Kauniečiai bandė atakuoti, tačiau Nojaus Vainoro tritaškis skriejo pro šalį.

Plungės komandoje geriausiai pasirodė Rokas Paulauskas, per 36 minutes pelnęs 24 taškus (12/17 dvit., 0/2 trit.), atkovojęs 16 kamuolių, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 33 naudingumo balus.

VDU ekipoje rungtynes sėkmingiausiai sužaidė Nojus Vainoras, per 27 minutes pelnęs 15 taškų (3/5 dvit., 0/1 trit. 9/10 baud.), atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 30 naudingumo balų.

Žalgiriečiai pirmajame ketvirtfinalio mače skaudžiai nusvilo Kėdainiuose
Balandžio 16 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse prasidėjo dar viena A diviziono ketvirtfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių sporto centras.Gedimino Butkaus auklėtiniai namuose
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
RKL ketvirtfinalio starte – favoritų nesėkmės
Balandžio 13 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko trys atkrintamųjų susitikimai bei startavo A diviziono ketvirtfinalio etapas.A divizionas„Tauragė“ parklupdė reguliaraus sezono nugalėtojusSkambia
Principiniame derbyje – išskirtinė atmosfera, lankomumo rekordas ir žalgiriečių triumfas
Balandžio 12 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko du atkrintamųjų susitikimai.A divizione santykius išsiaiškino Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ ekipos.
RKL: žalgiriečiai sutriuškino "Ryto" jaunimą, Prienuose – Šeškaus benefisas ir drama su pratęsimu
Balandžio 10 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko trys atkrintamųjų susitikimaiA divizionasDramatiškai triumfavęs Prienų klubas – A diviziono ketvirtfinalyjeDidelę intrigą serijoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
RKL: "Raseiniai" ir "Tauragė" – ketvirtfinalyje, Prienų klubas išplėšė lemiamas rungtynes
Balandžio 6 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko šeši atkrintamųjų susitikimai.A divizionas„Raseiniai“ ir „Tauragė“ įveikė aštuntfinalio barjerąTrečiąją
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Žalgiriečiai aštuntfinalio starte sutriuškino "Ryto" jaunimą
Nostra.lt-RKL čempionate tęsiasi aštuntfinalio etapas. Kovo 28 dieną pirmenybėse įvyko pirmoji Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ atkrintamųjų akistata bei
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
Vainauskas: kad  "Žalgiris" visose grandyse yra patraukliausias klubas jaunimui – abejonių nėra
Vainauskas: kad "Žalgiris" visose grandyse yra patraukliausias klubas jaunimui – abejonių nėra
Jauni, talentingi, tobulėjantys sulig kiekviena savaite, todėl pavojingiausi paskutinėje sezono stadijoje – Kauno „Žalgirio“ dubleriai tai įrodė praėjusiais metais, tapdami Nacionalinės
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai laimėjo išvykoje ir be pagrindinių žaidėjų, lyderių dvikovą laimėjo "Telšiai"
10 pergalę „7bet-NKL“ sezone pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (10-6), kuris išvykoje 79:68 (15:23, 18:13, 19:15, 27:17) įveikė „Jurbarką-Karį“ (10-7).Kauniečių
"Olimpas" nesėkmių seriją nutraukė įveikdamas žalgiriečius
Trijų nesėkmių seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs ir į pergalių kelią grįžęs Palangos „Olimpas“ (12-4) išvykoje 88:62 (21:15, 15:12, 30:22, 22:13) užtikrintai