S.Serapino vedami gargždiečiai sutriuškino "Žalgirio" dublerius (rezultatai)

Mato Baranausko nuotr., NKL
Simonas Serapinas savo komandoje tapo tikru pavyzdžiu ne tik už aikštelės ribų. Žaidžiančiojo trenerio vedamas Gargždų SC (4-4) išvykoje 91:61 (27:19, 26:15, 27:14, 11:13) sutriuškino Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus.

S. Serapinas vos per 18 minučių pelnė 25 taškus (4/4 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Antrojo kėlinio pradžioje Arvydas Kačinas pataikė iš vidutinio nuotolio, S. Serapinas surinko 5 taškus iš eilės, o gargždiškiai spurtavo 11:0 ir nurūko 19 taškų persvara (40:21). Po ilgosios pertraukos Tomo Keršio auklėtiniai toliau sunkiai rinko taškus ir po trečiojo ketvirčio svečių pranašumas tapo triuškinamas – 80:48.

Kauniečiai šiame mače itin prastai atakavo iš toli – tikslą pasiekė vos 2 tritaškiai iš 22 bandymų (9 proc.). Tuo metu svečiai tritaškius metė 40 proc. taiklumu (13/32). Gargždiškiai taip pat atliko kur kas daugiau rezultatyvių perdavimų (27-8).

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 12 (6/9 dvit.), Kerras Kriisa 9 (3/4 dvit., 1/7 trit.), Marius Valinskas 8 (1/5 trit.).

Gargždų SC: Simonas Serapinas 25 (4/4 dvit., 5/9 trit.), Vaidotas Pečiukas 15 (3/6 trit., 10 rez. perd.), Laurynas Lučinskas 12 (7 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 11 (5/8 dvit.).

Užtikrinčiau mačo pabaigoje žaidusi „Sūduva-Mantinga“ parklupdė „Perlą“

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-2), kuri namuose 88:83 (18:20, 23:23, 19:18, 26:24) palaužė Vilniaus „Perlą“ (4-4).

Viso susitikimo metu vyko atkakli kova, o nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis akimirkomis. Prasidėjus paskutinei minutei, „Perlas“ pirmavo 83:81, tačiau Aurimas Urbonas realizavo keturias baudas paeiliui ir padidino savo ekipos pranašumą iki 4 taškų (87:83).

Likus mažiau nei 20 sekundžių, Robertas Keliačius taikliu metimu rezultatą sušvelnino (85:87), bet Žygimantas Šimonis išprovokavo pražangą bei realizavo vieną baudos metimą ir realizavęs vieną baudos metimą įtvirtino šeimininkų pergalę (88:83).

Nugalėtojų pagrindiniu vedliu buvo Edvinas Jezukevičius, kuris pelnė 24 taškus (7/9 dvitaškių, 10/11 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir surinko 33 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 24 (7/9 dvit., 10/11 baud. met., 33 naud. bal.), Aurimas Kieža 17 (3/3 trit.), Aurimas Urbonas (1/5 dvit.) ir Antanas Bertašius (6/7 dvit.) po 14.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 22 (5/7 trit.), Domantas Vilys 13 (3/5 dvit.), Augustas Marčiulionis 12 (5/7 dvit.), Einaras Tubutis 10.

7 tritaškius įsmeigusio T. Rowe‘o vedami „Ereliai“ po atkaklios kovos patiesė „Telšius“

Torrance‘as Rowe‘as įskraidino 7 tolimus metimus, o jo vedami Mažeikių „Ereliai“ (4-4) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 91:86 (23:21, 23:22, 17:23, 28:20) įveikė Telšių „Telšius“ (4-4).

T. Rowe‘as per 26 minutes pelnė 26 taškus (2/7 dvitaškių, 7/10 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

Iki mačo likus mažiau nei 3 minutėms, „Ereliai“ turėjo 5 taškų deficitą (79:84), tačiau šeimininkai rungtynes užbaigė itin galingai.

Prasidėjus paskutinei minutei, „Ereliai“ dar atsilikinėjo 84:86, tačiau tuomet T. Rowe‘as pataikė iš toli, o Karolis Jonuška ir Haroldas Saprykinas pataikė baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę (91:86).

„Erelius“ šiame mače gelbėjo įspūdingas tritaškių pataikymas (13/24, 54 proc.), kuomet „Telšiai“ pataikė 10 tolimų metimų iš 29 (34 proc.).

„Ereliai“: Torrance‘as Rowe‘as 26 (7/10 trit.), Haroldas Saprykinas 15 (2/3 trit.), Tomas Balčiūnas 13 (5/9 dvit.), Tomas Zdanavičius 11 (3/5 dvit.), Darius Griškėnas 10 (2/4 dvit.).

„Telšiai“: Deividas Rasys 19 (5/10 dvit.), Ignas Razutis 17 (4/4 dvit., 3/6 trit.), Ovidijus Kaminskis 12, Juozas Balčiūnas 10 (1/8 trit.).

J. Dumašiaus karjeros rungtynės pažymėtos „Neptūno-Akvaservis“ triumfu

Jonas Dumašius sužaidė rezultatyviausią ir naudingiausią karjeros mačą, o tris ketvirčius tritaškio metimo varžovams neleidęs įmesti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-3) iškovojo ketvirtąją pergalę šį sezoną.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 85:65 (12:16, 28:15, 22:16, 23:18) Joniškio „Delikateso“ (2-5) ekipą.

J. Dumašius pergalingame mače varžovams atseikėjo 23 taškus bei surinko 25 naudingumo balus. Ankstesni gynėjo rekordai buvo 22 taškai bei 18 efektyvumo balų, surinkti 2007-ųjų lapkričio 4-ąją, dvikovoje su „Žalgirio“ dubleriais.

Šiandien gynėjas per 24 minutes pelnė 23 tašką (6/12 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Puikią gynybą demonstravę klaipėdiečiai pirmąjį tritaškį varžovams leido įmesti 32-ąją mačo minutę.

Iš viso „Delikatesas“ šiame susitikime realizavo 2 tolimus metimus iš 16 (12 proc.), tuo metu Klaipėdos krepšininkai – 9 iš 20 (45 proc.).

Uostamiesčio krepšininkai galingai pasirodė ir kovoje po krepšiu, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėdami 43-30.

Puolime strigęs „Neptūnas-Akvaservis“ per pirmąjį susitikimo kėlinį pelnė 12 taškų (12:16), tačiau užsikūrė antrajame ketvirtyje. Prieš ilgąją pertrauką klaipėdiečiai spurtavo 17:6 bei įgijo 9 taškų pranašumą.

Per paskutines 100 trečiojo kėlinio sekundžių uostamiesčio krepšininkai pelnė 7 taškus be atsako bei persvarą padidino iki 15 taškų (62:47).

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas. Likus pustrečios minutės iki susitikimo pabaigos, po J. Dumašiaus dvitaškio, „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo rekordinę 21 taško persvarą (80:59).

Kitą susitikimą uostamiesčio ekipa žais lapkričio 2-ąją, kuomet namuose priims Tauragės krepšininkus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Dumašius 23 (3/3 trit., 25 naud. bal.), Ignas Ramašauskas 14 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 10, Klaidas Metrikis 9 (9 atk. kam.).

„Delikatesas“: Rytis Biliartas ir Šarūnas Beniušis – po 17, Rytis Pipiras 10.

Tauragės klubas triumfavo dvikovoje su „Sintek-Jonava“

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (3-5), kuri išvykoje 67:74 (12:18, 15:20, 16:21, 24:15) nusileido Tauragės krepšinio klubui (3-4).

Rungtynes Tauragėje geriau pradėjo šeimininkai, kurie antroje pirmojo kėlinio pusėje pirmavo šešiais taškais (14:8). Toks atstumas tarp komandų išliko ir po pirmojo ketvirčio (18:12).

Jonaviečiai sunkiai rinko taškus antrajame kėlinyje, kuriame šeimininkai spurtavo 11:2 ir gerokai nutolo (29:14). „Sintek-Jonavos“ puolimas atsigavo pataikius kelis tritaškius iš eilės, o po Martyno Linkevičiaus dvitaškio ekipas skyrė 8 taškai (27:35). Tiesa, prieš didžiąją pertrauką „Tauragė“ susigrąžino dviženklį pranašumą (38:27).

Murato Didino auklėtinių puolimas po didžiosios pertraukos neįsivažiavo, o tuo pasinaudojuso „Tauragė“ susikrovė 18 taškų persvarą (53:35).

Netrukus ekipas jau skyrė ir 20 taškų (59:39). Iki lemiamo kėlinio „Sintek-Jonava“ kiek sumažino savo atsilikimą (43:59).

Antroje ketvirtojo kėlinio dalyje po Justo Vazalio tritaškio iš šeimininkų pranašumo liko tik 5 taškai (58:63). Tauragiškiams vėl nutolus (69:62), situaciją dar bandė gelbėti Rytis Juknevičius (65:69), bet sukurti didesnei intrigai „Sintek-Jonavai“ nebeužteko laiko (67:74).

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 21, Paulius Morkeliūnas 18 (8/10 dvit.), Raidas Nacius ir Deividas Keburys (10 atk. kam.) po 10, Liudas Radavičius 9.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 15 (8 atk. kam.), Rytis Juknevičius 12, Troy Franklinas 11 (2/12 metimai), Martynas Linkevičius 9 (13 atk. kam.), Justas Vazalis 8.

„Vytis“ namuose nugalėjo KTU ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės

Įtemptoje dvikovoje Šakiuose vietos „Vytis“ (7-1) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate 89:78 (31:17, 21:26, 18:20, 19:15) įveikė Kauno KTU (3-5).

Trečiojo kėlinio pabaigoje 16:9 spurtavusi KTU ekipa lemiamame ketvirtyje nuo šeimininkų atsilikinėjo vos 5 taškais (65:70).

Po šio epizodo šakiškiai įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė didinti pranašumą. Laimėtas ketvirtasis kėlinys leido „Vyčiui“ sėkmingai užbaigti rungtynes bei laimėti septintąjį kartą iš eilės.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė Marijus Užupis. Puolėjas pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 2/3 trit., 0/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus, taip surinkdamas net 33 naudingumo balus.

KTU ekipoje labiausiai pasižymėjo Karolis Sapiega (7/8 dvit., 2/2 baud. met.) ir Dominykas Ratkus (6/10 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud. met.), pelnę po 16 taškų. Pastarasis dar prisidėjo atkovodamas 2 kamuolius.

K. Sapiega atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Vytis“: Marijus Užupis 24 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 33 naud. bal.), Paulius Beliavičius 20, Justas Sakalauskas 14 (5 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 11.

KTU: Karolis Sapiega (7 atk. kam.) ir Dominykas Ratkus po 16, Gytis Asačiovas 15 (6 atk. kam.), Matas Ragauskas 13 (5 rez. perd.).

Lemiamu metu užstrigęs „Ežerūnas“ pripažino svečių iš Baltarusijos pranašumą

Pralaimėjimą tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyre patyrė Molėtų „Ežerūnas“. Prastai rungtynių pabaigą sužaidę Tomo Purlio auklėtiniai 83:86 (25:27, 14:13, 28:23, 16:23) nusileido Minsko „Cmoki-2“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 78:75, tačiau Andrejus Rachošenka pataikė iš toli, Antonas Vaškevičius pridėjo dvitaškį ir atkarpą 7:0 laimėjęs Minsko klubas išsiveržė į priekį 82:78.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms, Jonas Zakas pataikė iš toli ir „Ežerūną“ priartino iki 2 taškų (81:83), bet A. Rachošenka pelnė dvitaškį, o Kirilas Chumakou pataikė vieną baudą iš dviejų ir įtvirtino „Cmoki-2“ pergalę (86:81).

„Ežerūno“ neišgelbėjo ir solidus tritaškių pataikymas (14/31, 45 proc.). Tiesa, Molėtų ekipa pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (27-40).

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 17 (5/9 trit.), Remigijus Sugintas 16 (4/7 trit.), Kristijonas Kirlys 15 (3/3 dvit., 2/3 trit.), Justas Šukelis 13, Mantvydas Staniulis 10 (9 atk. kam.).

„Cmoki-2“: Andrejus Rachošenka 18 (4/6 trit.), Antonas Vaškevičius 15 (5/9 dvit.), Vladislavas Blizniukas 11 (3/4 dvit.), Kirilas Chumakou, Jauhenijus Beliankou ir Ivanas Aladka po 10.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)