Slouko dvitaškis išplėšė dramatišką "Olympiacos" pergalę

euroleague.net
Pirėjo "Olympiacos" (5/2) klubas dramatišku stiliumi Eurolygoje iškovojo penktąją pergalę.

Georgios Bartzoko auklėtiniai namų arenoje paskutinėmis mačo sekundėmis 67:65 (19:14, 26:20, 10:19, 12:12) nukovė trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusią Stambulo "Fenerbahče" (2/5).

Iki ilgosios pertraukos situaciją aikštėje gana tvirtai kontroliavo aikštės šeimininkai pirmaudami dviženkliu skirtumu - 45:34.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje "Fenerbahče" kibo į atlapus varžovams ir priartėjo 53:55.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Janas Vesely pelnė dvitaškį ir svečiai jau pirmavo - 62:59. Tuomet prasidėjo tikras buvusio "Fenes" žaidėjo Kosto Slouko šou. Baudų metimais graikas išlygino rezultatą, o likus žaisti dviems minutėms smeigė tritaškį - 65:62.

Achille Polonara atsakė dvitaškiu su pražanga ir rezultatas tapo lygus - 65:65. Susitikimas būtų persikėlęs į pratęsimą, bet paskutinėje atakoje tas pats K. Sloukas pataikė lemiamą metimą likus žaisti 2 sekundes ir padovanojo pergalę saviškiams - 67:65.

Ne kokį mačą "Oly" gretose sužaidė buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas. Per 22 žaidimo minutes pasižymėjo tik 3 taškais (1/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 6 naudingumo balus.

"Olympiacos": K. Sloukas (3/4 trit.) - 14, T. Dorsey, G. Larentzakis ir M. Fallas (9 atk. kam.) po 10, S. Vezenkovas - 7 taškai.

"Fenerbahče": J. Vesely (9 atk. kam.) - 14, M. Guduričius ir N. De Colo po 10,  A. Polonara - 9, P. Henry - 8 taškai.

Paaiškėjo "Žalgirio" ir "Olympiacos" rungtynių data
Pirmadienį Eurolyga paskelbė naujas datas kelioms neįvykusioms rungtynėms. Tarp jų ir Kauno „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiacos“ susitikimas, kuris yra perkeliamas į kovo 15
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" –  "Fenerbahče" pralaimėjimas autsaideriams
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" – "Fenerbahče" pralaimėjimas autsaideriams
Prieš Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriu" netikėtą nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Stambulo "Fenerbahče" (13-3).Šalies vicečempionai išvykoje po
Jameso vedamas "Monaco" išsivežė pergalę iš Miuncheno
Antradienį namuose Kauno "Žalgirį" įveikusi Miuncheno "Bayern" (8/11) dvigubos Eurolygos savaitės vien laimėjimais paženklinti nesugebėjo.Bavarai namie 78:83 (18:19, 17:21,
Nukraujavusi "Fenerbahče" užtikrintai įveikė "Oly" su išvarytu Bartzoku
Užtikrintą pergalę Eurolygoje šventė kaip reikiant nukraujavusi Stambulo "Fenerbahče" (8-10) komanda.Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 94:80 (11:17,
Siaubingai dažnai klydusi "Fenerbahče" sutriuškinta savo tvirtovėje
Triuškinančią nesėkmę Turkijos pirmenybėse Stambulo komandų derbyje patyrė smarkiai nukraujavusi Stambulo "Fenerbahče" (13-2).Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai savo gerbėjų
Oficialu: nukeltos "Žalgirio" ir "Olympiacos" rungtynės
Kauno „Žalgirio“ krepšininkams dar vieną savaitę teks praleisti be Eurolygos kovų. Lyga pranešė, kad Eurolygos 19-ojo turo rungtynės su Pirėjo „Olympiacos“
Eurolyga bandys atlaikyti koronaviruso apgultį keisdama taisykles
Pirmadienį Eurolygos vadovybės bei klubų atstovų nuotoliniame posėdyje svarstyta, kaip tęsti pusiaukelę pasiekusį reguliarųjį sezoną nepaisant gausių priverstinių tvarkaraščio korekcijų,
Pratęsimo drama Belgrade baigėsi be Gudaičio žaidusios "Zenit" pergale
Dramatišką pergalę per pratęsimą Eurolygoje iškovojo be Artūro Gudaičio žaidusi Sankt Peterburgo "Zenit" (12/6) komanda.Rusijos ekipa išvykoje 80:76
Gali būti atidėtas artimiausias "Žalgirio" Eurolygos mačas Kaune?
Koronavirusas toliau reguliuoja Eurolygos tvarkaraštį, šį kartą įsisuko į Pirėjo "Olympiacos" gretas.Graikijos klubas pranešė apie 3 naujus COVID-19 atvejus, tada
De Colo atlikta operacija, o Vesely trauma – taip pat gana sunki
Stambulo "Fenerbahče" gerbėjus pasiekė itin nemaloni žinia – iš rikiuotės iškrito abi ryškiausios komandos žvaigždės.Gynėjas Nando De Colo pralaimėtame mače
Smarkiai nukraujavusi "Fenerbahče" susitvarkė su "Lietkabelio" sriaudėjais
Triuškinančią persvarą išbarstė, tačiau užtikrintą pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo smarkiai nukraujavusi Stambulo "Fenerbahče" (13-1) komanda.Aleksandro Džordževičiaus
Žiauroka naujiena "Fenerbahče" gerbėjams – iš rikiuotės iškrito abu lyderiai
"Fenerbahče" pergalių serija nutrūko Vilerbane
Keturių iš eilės Stambulo "Fenerbahče" (7/10) pergalių serija Eurolygoje nutrūko Prancūzijoje.Sašos Djordjevičiaus auklėtiniai svečiuose po dramatiškos kovos 82:84
Amžinų varžovų akistatoje - subyrėjęs "Pao" ir "Olympiacos" triumfas
Septynioliktojo Eurolygos reguliaraus sezono turo rugtynėse ginklais žvangino du amžini varžovai - Atėnų "Panathinaikos" (4/13) ir Pirėjo "Olympiacos" (12/5).Graikijos grandų
"Panathinaikos" nepritapęs centras keičia Eurolygos komandą
Kaip jau rašėme, Atėnų "Panathinaikos" komandoje nepritapęs Jehyve'as Floydas pats pasiprašė kontrakto nutraukimo.Skelbiama, kad amerikietis sukirto rankomis su Stambulo
"Olympiacos" namie paliko šlapią vietą iš ASVEL
Eurolygoje penktą pergalę iš pastarųjų šešerių rungtynių iškovojo Pirėjo "Olympiacos" (11-5) krepšininkai.Graikijos klubas namie net 89:54 (20:10, 19:11,
Giedraitis sužaidė blogiausią sezono mačą, "Baskonia" sutriuškinta Stambule
Triuškinamą nesėkmę Eurolygoje patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (5-11).Neveno Spahijos auklėtiniai Turkijoje 53:75 (14:19, 14:24, 15:12,
"Olympiacos" nepaliko vilčių svečiams iš Miuncheno
Triuškinančią pergalę Eurolygos penkioliktajame ture iškovojo nuo susitikimo pradžios dominavęs Pirėjo "Olympiacos" (10-5).Graikijos klubas namie 83:60 (26:10, 23:14, 16:13,
"Fenerbahče" susitvarkė su iš duobės neišbrendančiu "Maccabi"
Trečią pergalę iš eilės po keturių nesėkmių serijos Eurolygoje iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (6-9) klubas.Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
"Panathinaikos" kapstosi iš Eurolygos dugno
Atėnų "Panathinaikos" (4/10) iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygos reguliariajame sezone ir vėl paliko Kauno "Žalgirį" tūnoti turnyrinės lentelės apačioje.Graikijos
Lemiamame ketvirtyje subyrėjusi "Maccabi" pratęsė pralaimėjimų seriją
Nesėkmių ruožo Eurolygoje nepavyko nutraukti Tel Avivo "Maccabi" (7/7) klubui, kuris po truputį turnyrinėje lentelėje slenka žemyn.Žydai namuose palaikomi daugiau nei 10 tūkstančių
Trijulės vedama "Bayern" patiesė Eurolygos čempionus
Gražią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono keturioliktajame ture pasiekė Miuncheno "Bayern" (7/7) komanda.Bavarai namuose po puikaus ketvirtojo kėlinio 83:71 (27:23, 17:15, 22:26, 17:7)
"Crvena Zvezda" nutraukė "Olympiacos" pergalių seriją
Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje netikėtai iškovojo Praėjusią savaitę "lietuviškąjį" Sankt Peterburgo "Zenit" nukovę Belgrado "Crvena Zvezda"
Eurolygos turo MVP tapęs Vezenkovas pasiautėjo ir Graikijoje
Dar vieną triuškinančią pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo vieni Eurolygos lyderių Pirėjo "Olympiacos" (7-1) krepšininkai.Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje
Tarolis mače prieš "Fenerbahče" žaidė naudingiausiai savo komandoje
Donatas Tarolis žaidė naudingiausiai savo komandoje, kuri Turkijos pirmenybėse triuškinamai pralaimėjo Eurolygos dalyviams.Afijonkaragisaro "HDI Sigorta" (3-7) namie 51:100 (11:29,
"Crvena Zvezda" pavyzdingai supančiojo "Zenit" su blankiai žaidusiais lietuviais
Kiek netikėtą pergalę Eurolygoje pasiekė puikią gynybą pademonstravusi Belgrado "Crvena Zvezda" (5-8) komanda.Serbijos grandai svečiuose supančioję Sankt Peterburgo "Zenit"
"Olympiacos" Kazanėje laimėjo trilerį su pratęsimu
Itin atkakli kova Eurolygos tryliktojo turo rungtynėse vyko Rusijoje, kur triumfavo Pirėjo "Olympiacos" (9-4).Graikijos klubas po pratęsimo 87:84 (20:17, 20:25, 22:17, 15:18, 7:10) palaužė
Siautęs Jamesas neišgelbėjo: "Fenerbahče" pavyko nutraukti nesėkmių seriją
Kol kas tarp Eurolygos autsaiderių tūnanti Stambulo "Fenerbahče" (4/9) ekipa nutraukė keturių nesėkmių iš eilės seriją.Sašos Djordjevičiaus auklėtiniai namuose 96:86