Solidžiai žaidęs A.Velička buvo vienas lyderių, tačiau pergalės neiškovojo

Solidžiai pasirodžiusio Arno Veličkos komandai nedaug trūko iki pergalės dviejų Prancūzijos aukščiausiosios lygos ekipų draugiškame mače.

Šampanės Šalono-Reimso "Basket" klubas išvykoje po atkaklios kovos 77:80 (20:16, 16:20, 14:24, 27:20) nusileido Orleano "Loiret" krepšininkams.

Svečiai galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau Jaleno Adamso tolimas metimas paskutinėmis sekundėmis tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Velička per 29 minutes įmetė 12 taškų (1/2 dvit., 2/7 trit., 4/5 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, dusyk suklydo, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 17 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 22 taškus surinkęs Ekene Ibekwe (13 atk. kam.), 11 pridėjo buvęs "Šiaulių" ir "Lietuvos ryto" amerikietis Travisas Leslie, po 10 - Junioras Mbida ir J.Adamsas (2/7 trit.).

Nugalėtojams LaMonte'as Ulmeras (3/5 trit.) pelnė 18, Dariusas Johnsonas-Odomas - 15, Parisas Lee 95 rez. perd.) ir Chima Moneke - po 10 taškų.

Veličkos klubas sudavė antausį "Alba" krepšininkams
Kiek netikėtą pergalę Vokietijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Arno Veličkos atstovaujama Braunšveigo "Lowen" (11/18).Ekipa išvykoje po atkaklios kovos
ASVEL sunkiai prasibrovė į Prancūzijos taurės finalą
Netikėtai sunkią pergalę ketvirtadienį Prancūzijos taurės pusfinalyje iškovojo Vilerbano ASVEL krepšininkai.T.J.Parkerio auklėtiniai namie tik po atkaklios kovos 84:82 (22:22, 22:27,
Veličkos komanda nepasipriešino Vokietijos pirmenybių lyderiams
Arno Veličkos atstovaujama komanda patyrė triuškinamą nesėkmę dvikovoje prieš Vokietijos Pirmenybių lyderius.Braunšveigo "Lowen" (10-18) namie 71:107 (19:34, 23:26,
Mockevičius svariai prisidėjo prie triuškinančios pergalės Prancūzijoje
Egidijos Mockevičius svariai prisidėjo prie savo atstovaujamos komandos pergalės Prancūzijos pirmenybėse.Le Mano "Sarhe" (9-6) namie net 90:61 (27:17, 26:11, 23:17, 14:16) sutriuškino
Velička buvo vienas vedlių į sensacingą pergalę Miunchene
Netikėtą pergalę Vokietijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Braunšveigo "Lowen" (10/17) komanda su Arnu Velička.Lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje po
Solidus Mockevičiaus žaidimas nuo sutriuškinimo Prancūzijoje neišgelbėjo
Egidijus Mockevičius buvo vienas geriausių savo komandoje, tačiau tai jos nuo triuškinamo pralaimėjimo Prancūzijos pirmenybėse neišgelbėjo.Le Mano "Sarthe" (8-6) išvykoje
Prancūzijoje Mockevičiui išnaudoti pražangų limitą pakako 9 minučių
Dažnai dėl greitai susirenkamų pražangų kenčiantis Egidijus Mockevičius vėl pasižymėjo šioje srityje, o jo atstovaujama komanda iškovojo sunkią pergalę Prancūzijos pirmenybėse.Le
Veličkos ekipą Vokietijoje sutriuškino Lakovičiaus auklėtiniai
Vokietijos pirmenybėse triuškinamą nesėkmę patyrė šį kartą neįprastai blankiai pasirodžiusio Arno Veličkos atstovaujama komanda.Braunšveigo "Lowen" (9-17) išvykoje
Velička vėl žaidė puikiai, tačiau jo ekipa patyrė itin apmaudžią nesėkmę
Arnas Velička liko pr plauką nuo dvigubo dublio, o jo atstovaujama komanda patyrė itin apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse.Braunšveigo "Lowen" (9-16) namie paskutinėmis sekundėmis
Velička atvedė savo komandą į pergalę prieš "Skyliners"
Rezultatyviausiai žaidęs Arnas Velička atvedė savo atstovaujamą komandą į pergalę Vokietijos pirmenybėse.Braunšveigo "Lowen" (9-15) namie užtikrintai 80:68 (22:15, 26:22, 15:15,
"Knicks" atleidžia Prancūzijos rinktinės vidurio puolėją
Niujorko „Knicks“ klubas ruošia dokumentus ir artimiausiu metu atleis 27-erių metų vidurio puolėją iš Prancūzijos Vincentą Poirier.Prieš keletą sezonų Eurolygoje
Universaliai žaidęs Velička šaudė pro šalį, o jo komanda subyrėjo lemiamame kėlinyje
Arnas Velička Vokietijos pirmenybėse žaidė universaliai, tačiau atakavo itin netaikliai, o jo komanda subyrėjo lemiamame ketvirtyje.Braunšveigo "Lowen" (8-15) išvykoje po
Rezultatyviausiai žaidusio Veličkos klubas patyrė itin apmaudžią nesėkmę
Arnas Velička žaidė rezultatyviausiai, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė itin apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse.Braunšveigo "Lowen" (8-13) klubas išvykoje po
Po Heurtelio nepataikytos baudos ASVEL per pratęsimą nusileido Mockevičiaus klubui
Prancūzijos pirmenybėse jau trečią nesėkmę per penkis pastaruosius mačus patyrė Eurolygoje solidžiai rungtyniaujantis Vilerbano ASVEL (7-5) klubas.T.J.Parkerio auklėtiniai išvykoje po
Rekordus gerinęs Velička atvedė komandą į pergalę Vokietijos čempionate
Arnas Velička pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus bei atvedė savo komandą į pergalę Vokietijos pirmenybėse.Braunšveigo "Lowen" (8-12) namie 93:77 (24:19, 26:21,
Heurtelio debiutas ASVEL gretose pažymėtas pralaimėjimu savo aikštėje
Jau ketvirtą nesėkmę Prancūzijos pirmenybėse patyrė Eurolygoje gana sėkmingai rungtyniaujanti Vilerbano ASVEL (6-4) komanda.T.J.Parkerio auklėtiniai namie po atkaklios kovos 76:84 (19:21, 15:17,
ALBA pralaimėjo namie, Velička solidžiai sužaidė prieš "Bayern"
Eurolygoje rungtyniaujantiems Vokietijos klubams antradienį skirtingai sekėsi Bundeslygos čempionate.Miuncheno "Bayern" (17-4) išvykoje 94:79 (18:12, 25:20, 21:26, 30:21) nugalėjo
Redikas 90 tūkst. eurų Valentaitei mėgina grąžinti iš 1200 eurų algos
Šiuo metu Prancūzijos krepšinio klube žaidžiantis lietuvis Dovydas Redikas antradienį vėl turėjo prisiminti nemalonią istoriją su buvusia gyvenimo drauge Asta Valentaite, kuri baigėsi
Puikiai žaidęs Velička komandos į pergalę neatvedė
Prastą gynybą pademonstravusi Braunšveigo "Lowen" (6/11) ekipa, kurios garbę gina Arnas Velička patyrė dar vieną pralaimėjimą Vokietijos krepšinio lygos čempionate.Taškų
Velička sublizgėjo Vokietijos pirmenybėse
Geriausias rungtynes Vokietijos pirmenybėse sužaidė Arnas Velička, tačiau jo komandai tai nepadėjo laimėti.Braunšveigo "Lowen" (6-10) išvykoje 89:101 (19:21, 16:28, 27:28,
"Barcelonai" nereikalingas Heurtelis žais ASVEL (Tony Parkerio komentaras)
Buvęs „Barcelona“ įžaidėjas Thomas Heurtelis galiausiai sukirto rankomis su Vilerbano ASVEL ekipa ir atstovaus jai iki sezono pabaigos.Tiesa, prancūzas jau negalės būti registruojamas
Prancūzai patyrė gėdingą sutriuškinimą
Kiek nelauktą antausį atrankoje į "Eurobasket 2022" patyrė Prancūzijos rinktinė (4/2) paskutiniajame G grupės mače.Pasaulio čempionato bronzos medalių laimėtojai Podgoricos "burbule" 73:94
Vokietijoje - rezultatyvus Olisevičius ir naudingas Velička
Pirmąja savo pergale Vokietijos krepšinio lygos čempionate džiaugėsi Arnas Velička, kuris neseniai prisijungė prie Braunšveigo "Lowen" (6/9) klubo.Jis išvykoje 80:71
Velička debiutavo Vokietijos čempionate
Prieš keletą dienų iš Prancūzijos į Vokietiją oficialiai persikėlęs rungtyniauti Arnas Velička naujojoje komandoje debiutavo pralaimėjimu.Nespindėjusio lietuvio atstovaujama Braunšveigo
Velička paliko Prancūzijos klubą, tačiau pasirinko ne "Rytą" (PAPILDYTA)
Arnas Velička atsisveikino su Šampanės Šalono-Reimso "Basket" klubu, į kurį atvyko prieš šio sezono pradžią.Komandos pranešime teigiama, kad lietuviui
Velička pagaliau pasidžiaugė pergale – per pratęsimą įveikti vieni lyderių
Vos trečią bei itin sunkią pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Arno Veličkos atstovaujama komanda.Šampanės Šalono-Reimso "Basket" (3-8) namie po pratęsimo 108:103
Banditiško smūgio pasekmės: buvusiam "Dzūkijos" žaidėjui reikės veido operacijos
Prancūzijos krepšinio čempionato žiūrovus pašiurpino chuliganiškas „Roanne“ vidurio puolėjo iš Senegalo Boubacaro Toure veiksmas.Kovos įkarštyje „centras“
Rezultatyvaus Veličkos komanda Prancūzijoje išbrido iš nesėkmių liūno
Net penkių nesėkmių iš eilės seriją Prancūzijos pirmenybėse nutraukė Arno Veličkos atstovaujama komanda.Šampanės Šalono-Reimso "Basket" (2-8) klubas išvykoje