Tarvydo ir Kisieliaus vedami Šeškaus auklėtiniai pratęsė pergalių seriją (rezultatai)

T.Matijoškos nuotr.
Ketvirtajame kėlinyje į priekį nurūkusi Jonavos „CBet“ (12-1) pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO pratęsė iki 12 laimėjimų iš eilės.

Šįkart Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 84:65 (19:13, 20:21, 15:15, 30:16) susitvarkė su Šilalės „Lūšimi“ (0-11), kuri lieka be pergalių.

Iki mačo pabaigos likus 4,5 min. „CBet“ pirmavo tik 5 taškais (66:61), bet tuomet Darius Tarvydas įmetė du tritaškius paeiliui, Ignas Labutis pridėjo dėjimą ir pranašumas padidėjo iki 13 taškų, kurio šeimininkai nepanaikino.

Nugalėtojams Darius Tarvydas per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 5/8 trit.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Lūšis“: Osvaldas Mačernis 18 (8 atk. kam.), Laimonas Remeikis ir Justas Košys (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12, Raimondas Matutis ir Liudas Valantinas po 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 23 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd.), Gediminas Žalalis 12, Kahlilas Thomasas 10 (6 atk. kam.), Ignas Labutis 9 (5 rez. perd.).

33 taškus per ketvirtąjį kėlinį įmetę „Telšiai“ įveikė nukraujavusią „Šilutę“

Šeštąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Telšiai“ (6-5). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 91:68 (18:23, 19:15, 21:15, 33:15) nugalėjo „Šilutės“ (8-6) krepšininkus.

„Šilutės“ vyr. treneris Kęstutis Mačijauskas savo rotacijoje šiose rungtynėse turėjo vos 8 krepšininkus, iš kurių 3 rungtyniavo daugiau nei 30 minučių.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po spurto 6:0 pirmojo kėlinio pabaigoje ir Lino Lekavičiaus dvitaškio įgijo 5 taškų pranašumą (23:18), o prieš ilgąją pertrauką Laurynas Kaveckis dvitaškiu išlygino rezultatą (37:37).

Trečiojo kėlinio viduryje šilutiškiai pirmavo 5 taškais (48:43), tačiau R. Vaišvilos auklėtiniai surengė spurtą 15:5 ir po Deivido Rasio dvitaškio susikrovė 5 taškų pranašumą (58:53).

Paskutiniame ketvirtyje „Telšių“ ekipa tiesiog dominavo, pelnė 33 taškus, o mačą užbaigė atkarpa 20:5 bei iškovojo pergalę (91:68).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Rasys, kuris per 32 minutes pelnė 23 taškus (5/5 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 bei prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Šilutiškiai vertėsi be Gabrielio Kingo, Ugniaus Mineikio ir Vytauto Jakubaičio.

„Telšiai“: Deividas Rasys 23 (5/5 dvit.), Laurynas Kaveckis 22 (8 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 13 (5 atk. kam.), Ignas Razutis 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Gytis Sirutavičius ir Tomas Zdanavičius po 7.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 16 (6 atk. kam.), Herkus Kumpys 14, Mykolas Dieninis 12 (5 atk. kam.), Mindaugas Stašys 8 (5 rez. perd.), Linas Lekavičius 7 (5 rez. perd., 5 kl.).

„Ereliai“ per pratęsimą triumfavo Joniškyje

Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje Joniškyje triumfavo Mažeikių „Ereliai“ (3-13), kurie 101:94 (19:24, 27:16, 21:22, 20:25, 14:7) palaužė vietos „Delikateso“ (3-9) komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms „Ereliai“ pirmavo 6 taškais (87:81), bet tuomet Šarūnas Kulevičius smeigė du tritaškius, antrąjį – likus 9,7 sek., ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Per papildomo laiko atkarpą „Ereliai“ greitai atitrūko per penkis taškus ir savo pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Tai buvo trečioji „Erelių“ pergalė per paskutines ketverias rungtynes. Prieš tai klubas buvo suklupęs 12 kartų paeiliui.

Nugalėtojams Augustinas Venckus pelnė 27 taškus (3/5 dvit., 6/11 trit., 3/5 baudų) bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Andrius Gaidys pridėjo 14 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir net 12 rezultatyvių perdavimų.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 28 (6/10 dvit., 4/8 trit.), Paulius Klemas 19 (5/6 trit., 11 rez. perd.), Žilvinas Petraitis 12, Rokas Pocius 11, Justinas McCarthuras 10.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 27 (6/11 trit., 7 rez. perd.), Ernestas Naruševičius ir Dominykas Bučas po 15, Andrius Gaidys 14 (7 atk. kam., 12 rez. perd.), Edgaras Preibys 13.

„Kuršiai“ Klaipėdoje įveikė „Neptūną-Akvaservis“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (5-8) NKL – VIKINGLOTTO mače namuose 55:71 (14:17, 14:22, 12:20, 15:12) turėjo pripažinti Palangos „Kuršių“ (5-4) pranašumą.

„Kuršiai“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o klaipėdiečiai suklupo ketvirtąjį sykį paeiliui.

Rungtynės geriau pradėjo „Kuršiai“, realizavę tris iš keturių savo mestų tritaškių (9:5).

Vėliau, po Gabrieliaus Mažeikos tritaškio, klaipėdiečiai buvo trumpai išsiveržę į priekį, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Kuršiai“ pirmavo trimis taškais 14:14.

Antrajame kėlinyje „Neptūnui-Akvaservis“ buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet Mantvydas Staniulis pradėjo „Kuršių“ spurtą ir iki kėlinio pabaigos svečiai susikrovė dviženklį pranašumą 39:28.

Po ilgosios pertraukos „Kuršiai“ greitai įgijo 20 taškų pranašumą. Klaipėdiečiams dar buvo pavykę kiek sumažinti skirtumą, bet klaidos kėlinio pabaigoje leido „Kuršiams“ pirmauti 19 taškų (59:40).

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 14 taškų, bet užtikrintai žaidę „Kuršiai“ šventė pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 15, Lukas Kreišmontas 9, Matas Vaitkus 7.

„Kuršiai“: Taurantas Tamošiunas ir Mantvydas Žukauskas po 13, Ginas Mulevičius 12.

Vilkaviškio „Perlas“ išsivežė pergalę iš Gargždų

Galingą antrąjį kėlinį sužaidusi Vilkaviškio „Perlo“ (4-6) komanda NKL – VIKINGLOTTO rungtynėse svečiuose 81:74 (19:21, 28:10, 18:23, 16:20) palaužė „Gargždus“ (9-4).

Antrąjį kėlinį „Perlas“ laimėjo net 18 taškų persvara – 28:10.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 min. ir 45 sek. „Gargždai“ priartėjo iki 6 taškų deficito (66:72), o likus pusantros minutės komandas skyrė penki taškai.

Visgi Paulius Gvaizdaitis įmetė dvitaškį su pražanga, „Perlo“ pranašumą padidino iki 8 taškų ir taip likus 47 sekundėms nulėmė rungtynių baigtį.

„Gargždų“ komandoje Oskaras Pleikys pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 7/8 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

„Gargždai“: Oskaras Pleikys 21 (15 atk. kam., 31 naud. bal.), Mantas Ruikis 16, Modestas Kumpys 15 (9 atk. kam.), Ernestas Bružas 7.

„Perlas“: Edgaras Stanionis 13, Julius Liesis 12, Paulius Gvaizdaitis 11, Povilas Gaidys 10, Martynas Linkevičius 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

"Žalgirio" dublerių komandos vairą palieka Gronskis
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną ketvirtfinalyje šiemet užbaigusi Kauno „Žalgirio-2“ komanda kitą sezoną turės naują vyriausiąjį trenerį. Pasibaigus sezonui
NKL paskelbė sezono geriausiuosius, jaunimo apdovanojimuose – neptūniečių dominavimas
Po NKL – VIKINGLOTTO 2020-2021 metų sezono finišo skelbiami geriausi pirmenybių krepšininkai.Geriausių sezonų žaidėjų penketuką, taip pat geriausiai besiginantį, jaunąjį
NKL čempionė – Visą sezoną dominavusi  Šeškaus treniruojama Jonavos ekipa
NKL čempionė – Visą sezoną dominavusi Šeškaus treniruojama Jonavos ekipa
Finale dominavusi Jonavos „CBet“ pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo NKL – VIKINGLOTTO čempionų titulą ir teisę žaisti Lietuvos krepšinio lygoje.Virginijaus Šeškaus
Šeškus – apie finale puikiai pasirodžiusį sūnų: duosime jam ką nors, kai grįšime namo
Virginijus Šeškus 2009 metais su Prienų „Rūdupiu“ laimėjo NKL – VIKINGLOTTO, prabėgus 12 metų, 2021-aisiais, tokį rezultatą pakartojo su Jonavos „CBet“.
NKL sezono MVP – fantastiškai žaidęs Pukelis
2020-2021 metų NKL – VIKINGLOTTO naudingiausiu reguliariojo sezono krepšininku pripažintas Šakių „Vyčio“ vidurio puolėjas Aurelijus Pukelis.Krepšininkui be pagrindinio
Fantastika: septyniese žaidęs "Vytis" pasidabino bronza
NKL – VIKINGLOTTO sezono MVP Aurelijus Pukelis pelnė 33 taškus, o jo vedami Šakių „Vyčio“ krepšininkai būdami vos septyniese sensacingai iškovojo pirmenybių
Šeškaus kariauna galingu spurtu nubloškė marijampoliečius ir žengė į finalą
Jonavos „CBet“ iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau sužaidė puikų ketvirtąjį kėlinį ir užtikrintai žengė į NKL – VIKINGLOTTO finalą.Virginijaus
Pirmieji NKL finalo dalyviai – "Vyčio" šturmą atlaikę "Telšiai"
„Telšiai“ tapo pirmąja ekipa, žengusia į NKL – VIKINGLOTTO finalą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Jonavoje vykstančio finalo ketverto pirmajame pusfinalyje 78:74 (17:19,
Abu Brolius sugniuždęs neptūnietis ir skrajojantis Beniušis – NKL ketvirtfinalio Top 10 viršūnėje
Gražiausio NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio etapo epizodo autoriumi tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ centras Šarūnas Beniušis. Dvikovoje su „Gargždais“
Patirtys finalo ketvertuose: labiausiai išsiskiria "Sūduva-Mantinga" (tvarkaraštis)
Jau šią savaitę įvyks Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) finalo ketvertas, kuriame daugiausiai patirties turės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda.Net
41-erių broliai Lavrinovičiai: dar turime nebaigtų darbų
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale „Krepšinio namai“. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje
"Gulbelė" baigė pasirodymą "FIBA World Tour 3x3" turnyre
Šiandien Dohoje (Kataras) startavusiame pirmajame šių metų FIBA World Tour serijos 3×3 turnyre, savo pasirodymą jau grupių etape baigė Šakių „Gulbelės“ komanda.Antrajame
Delininkaitis ir Kisielius: mums kabina medalius, bet finalo ketverte visų šansai – lygūs
Tomas Delininkaitis ir Laimonas Kisielius yra bene labiausiai patyrę Jonavos „CBet“ žaidėjai, tačiau dalyvavimas NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverte abiem bus nauja patirtis.Abu krepšininkai
Jaunųjų žalgiriečių sezoną užbaigė į finalo ketvertą patekę  "Telšiai"
Jaunųjų žalgiriečių sezoną užbaigė į finalo ketvertą patekę "Telšiai"
Laukimas baigtas – „Telšiai“ tapo paskutiniąją komanda, kuri varžysis balandžio 1-3 dienomis Jonavoje vyksiančiame NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverte.Ryčio Vaišvilos
Ką svarbiausia žinoti apie naują 3×3 krepšinio sezoną
Penktadienį Katare sulig pirmuoju Dohos „Masters“ turnyro maču prasidės naujasis trijulių krepšinio sezonas. Kovo 26-27 d. vyksiantis turnyras žymės jubiliejinio – 10-ojo
Lemiamą žalgiriečių šturmą atlaikę "Telšiai" – per žingsnį nuo finalo ketverto
„Telšiai“ kėsinasi tapti paskutiniąja ekipa, patekusia NKL – VIKINGLOTTO finalo ketvertą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai trečiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 73:71
Lemiamoje kovoje "Neptūno" dublerius įveikęs "Vytis" – NKL finalo ketverte
Šakių „Vyčio“ komanda tapo trečiąja NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto dalyve. Eriko Kučiausko auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse 97:81 (26:14, 20:23, 29:24,
Antroji finalo ketverto dalyvė – "Sūduva-Mantinga"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tiesiausiu keliu žengė į Jonavoje vyksiantį VIKINGLOTTO – NKL finalo ketvertą.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 81:71 (21:11,
Šeškaus kariauna – pirmoji NKL finalo ketverto dalyvė
Jonavos „CBet“ komanda tapo pirmąja NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto dalyve. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose
Dėjimų karalius Kumpys: labiausiai įsiminė paskutinis, per "Perlo" jaunuolį
Į NKL – VIKINGLOTTO po aštuonerių metų pertraukos grįžęs Modestas Kumpys šį sezoną tapo viena ryškiausių pirmenybių žvaigždžių.Karjeros pike esantį krepšininką
Darjušo vedamas "Vytis" išplėšė lemiamas serijos rungtynes
NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių ketvirtfinalyje tarp Šakių „Vyčio“ ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ prireiks lemiamų serijos rungtynių.Eriko Kučiausko auklėtiniai
Paskelbtas miestas, kuriame vyks NKL finalo ketverto turnyras
NKL – VIKINGLOTTO 2020-2021 metų sezono finalo ketvertas vyks Jonavos sporto arenoje. Šiemet sezoną vainikuosiančios lemiamos kovos truks tris dienas – finalo ketvertas bus surengtas
Kozio karjeros mačas leido žalgiriečiams išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą
Vitalijus Kozys sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.Arvydo Gronskio auklėtiniai antrame ketvirtfinalio mače namuose
Lemiamame kėlinyje spurtavę Šeškaus auklėtiniai priartėjo prie finalo ketverto
Jonavos „CBet“ dėjo antrąjį žingsnį link VIKINGLOTTO – NKL finalinio ketverto.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 97:83 (23:24, 26:25, 24:18, 24:16) pranoko „Šilutę“
Dramatiškai "Vytį parbloškę neptūniečiai bei "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo finalo ketverto
Šaltakraujiškumą prie baudos metimų linijos lemiamu metu pademonstravę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.Simono
Įspūdingai žaidęs Lekavičius atstatė lygybę serijoje su Šeškaus kariauna
Linas Lekavičius sužaidė fantastiškas rungtynes, o jo vedama „Šilutė“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.Namuose žaidę Kestučio Mačijausko auklėtiniai
Karštas NKL ketvirtfinalis: žalgiriečiai žaidė pratęsimą, neptūniečiai laimėjo paskutinėmis sekundėmis
„Telšių“ ekipa NKL – VIKINGLOTTO atkrintamosiose varžybose startavo dramatiška pergale.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse
"Sūduva-Mantinga" ketvirtfinalio seriją pradėjo dramatiška pergale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ VIKINGLOTTO – NKL atkrintamąsias pradėjo pergalingai.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose po nuožmios kovos 78:72 (18:24, 14:9, 24:23,