Tarvydo ir Kisieliaus vedami Šeškaus auklėtiniai pratęsė pergalių seriją (rezultatai)

T.Matijoškos nuotr.
Ketvirtajame kėlinyje į priekį nurūkusi Jonavos „CBet“ (12-1) pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO pratęsė iki 12 laimėjimų iš eilės.

Šįkart Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 84:65 (19:13, 20:21, 15:15, 30:16) susitvarkė su Šilalės „Lūšimi“ (0-11), kuri lieka be pergalių.

Iki mačo pabaigos likus 4,5 min. „CBet“ pirmavo tik 5 taškais (66:61), bet tuomet Darius Tarvydas įmetė du tritaškius paeiliui, Ignas Labutis pridėjo dėjimą ir pranašumas padidėjo iki 13 taškų, kurio šeimininkai nepanaikino.

Nugalėtojams Darius Tarvydas per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 5/8 trit.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Lūšis“: Osvaldas Mačernis 18 (8 atk. kam.), Laimonas Remeikis ir Justas Košys (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12, Raimondas Matutis ir Liudas Valantinas po 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 23 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd.), Gediminas Žalalis 12, Kahlilas Thomasas 10 (6 atk. kam.), Ignas Labutis 9 (5 rez. perd.).

33 taškus per ketvirtąjį kėlinį įmetę „Telšiai“ įveikė nukraujavusią „Šilutę“

Šeštąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Telšiai“ (6-5). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 91:68 (18:23, 19:15, 21:15, 33:15) nugalėjo „Šilutės“ (8-6) krepšininkus.

„Šilutės“ vyr. treneris Kęstutis Mačijauskas savo rotacijoje šiose rungtynėse turėjo vos 8 krepšininkus, iš kurių 3 rungtyniavo daugiau nei 30 minučių.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po spurto 6:0 pirmojo kėlinio pabaigoje ir Lino Lekavičiaus dvitaškio įgijo 5 taškų pranašumą (23:18), o prieš ilgąją pertrauką Laurynas Kaveckis dvitaškiu išlygino rezultatą (37:37).

Trečiojo kėlinio viduryje šilutiškiai pirmavo 5 taškais (48:43), tačiau R. Vaišvilos auklėtiniai surengė spurtą 15:5 ir po Deivido Rasio dvitaškio susikrovė 5 taškų pranašumą (58:53).

Paskutiniame ketvirtyje „Telšių“ ekipa tiesiog dominavo, pelnė 33 taškus, o mačą užbaigė atkarpa 20:5 bei iškovojo pergalę (91:68).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Rasys, kuris per 32 minutes pelnė 23 taškus (5/5 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 bei prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Šilutiškiai vertėsi be Gabrielio Kingo, Ugniaus Mineikio ir Vytauto Jakubaičio.

„Telšiai“: Deividas Rasys 23 (5/5 dvit.), Laurynas Kaveckis 22 (8 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 13 (5 atk. kam.), Ignas Razutis 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Gytis Sirutavičius ir Tomas Zdanavičius po 7.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 16 (6 atk. kam.), Herkus Kumpys 14, Mykolas Dieninis 12 (5 atk. kam.), Mindaugas Stašys 8 (5 rez. perd.), Linas Lekavičius 7 (5 rez. perd., 5 kl.).

„Ereliai“ per pratęsimą triumfavo Joniškyje

Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje Joniškyje triumfavo Mažeikių „Ereliai“ (3-13), kurie 101:94 (19:24, 27:16, 21:22, 20:25, 14:7) palaužė vietos „Delikateso“ (3-9) komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms „Ereliai“ pirmavo 6 taškais (87:81), bet tuomet Šarūnas Kulevičius smeigė du tritaškius, antrąjį – likus 9,7 sek., ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Per papildomo laiko atkarpą „Ereliai“ greitai atitrūko per penkis taškus ir savo pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Tai buvo trečioji „Erelių“ pergalė per paskutines ketverias rungtynes. Prieš tai klubas buvo suklupęs 12 kartų paeiliui.

Nugalėtojams Augustinas Venckus pelnė 27 taškus (3/5 dvit., 6/11 trit., 3/5 baudų) bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Andrius Gaidys pridėjo 14 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir net 12 rezultatyvių perdavimų.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 28 (6/10 dvit., 4/8 trit.), Paulius Klemas 19 (5/6 trit., 11 rez. perd.), Žilvinas Petraitis 12, Rokas Pocius 11, Justinas McCarthuras 10.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 27 (6/11 trit., 7 rez. perd.), Ernestas Naruševičius ir Dominykas Bučas po 15, Andrius Gaidys 14 (7 atk. kam., 12 rez. perd.), Edgaras Preibys 13.

„Kuršiai“ Klaipėdoje įveikė „Neptūną-Akvaservis“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (5-8) NKL – VIKINGLOTTO mače namuose 55:71 (14:17, 14:22, 12:20, 15:12) turėjo pripažinti Palangos „Kuršių“ (5-4) pranašumą.

„Kuršiai“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o klaipėdiečiai suklupo ketvirtąjį sykį paeiliui.

Rungtynės geriau pradėjo „Kuršiai“, realizavę tris iš keturių savo mestų tritaškių (9:5).

Vėliau, po Gabrieliaus Mažeikos tritaškio, klaipėdiečiai buvo trumpai išsiveržę į priekį, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Kuršiai“ pirmavo trimis taškais 14:14.

Antrajame kėlinyje „Neptūnui-Akvaservis“ buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet Mantvydas Staniulis pradėjo „Kuršių“ spurtą ir iki kėlinio pabaigos svečiai susikrovė dviženklį pranašumą 39:28.

Po ilgosios pertraukos „Kuršiai“ greitai įgijo 20 taškų pranašumą. Klaipėdiečiams dar buvo pavykę kiek sumažinti skirtumą, bet klaidos kėlinio pabaigoje leido „Kuršiams“ pirmauti 19 taškų (59:40).

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 14 taškų, bet užtikrintai žaidę „Kuršiai“ šventė pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 15, Lukas Kreišmontas 9, Matas Vaitkus 7.

„Kuršiai“: Taurantas Tamošiunas ir Mantvydas Žukauskas po 13, Ginas Mulevičius 12.

Vilkaviškio „Perlas“ išsivežė pergalę iš Gargždų

Galingą antrąjį kėlinį sužaidusi Vilkaviškio „Perlo“ (4-6) komanda NKL – VIKINGLOTTO rungtynėse svečiuose 81:74 (19:21, 28:10, 18:23, 16:20) palaužė „Gargždus“ (9-4).

Antrąjį kėlinį „Perlas“ laimėjo net 18 taškų persvara – 28:10.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 min. ir 45 sek. „Gargždai“ priartėjo iki 6 taškų deficito (66:72), o likus pusantros minutės komandas skyrė penki taškai.

Visgi Paulius Gvaizdaitis įmetė dvitaškį su pražanga, „Perlo“ pranašumą padidino iki 8 taškų ir taip likus 47 sekundėms nulėmė rungtynių baigtį.

„Gargždų“ komandoje Oskaras Pleikys pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 7/8 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

„Gargždai“: Oskaras Pleikys 21 (15 atk. kam., 31 naud. bal.), Mantas Ruikis 16, Modestas Kumpys 15 (9 atk. kam.), Ernestas Bružas 7.

„Perlas“: Edgaras Stanionis 13, Julius Liesis 12, Paulius Gvaizdaitis 11, Povilas Gaidys 10, Martynas Linkevičius 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

"Nevėžį" palikęs Vilys bei 3x3 krepšinyje žibėjęs Beliavičius keliasi į Marijampolę
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia sudėties formavimo darbus – sutartys pasirašytos su dviem gynėjais: Pauliumi Beliavičiumi ir Domantu Viliu.Pastarasis
Suformuoti "Žalgirio" jaunimo komandų trenerių štabai, jungiasi ir Šležas
Artėjančiam sezonui pamatus kloja ne tik pagrindinė Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda, bet ir „Žalgiris-2“ bei „Žalgiris-3“ ekipos – suformuoti jaunimo
"7bet-NKL" metinės konferencijos sprendimai: 14 komandų, naujas klubas ir rezervinė arena
Liepos 26 dieną, antradienį, Kaune įsikūrusiame viešbutyje „Daugirdas“ įvyko „7bet-NKL“ metinė ataskaitinė konferencijoje, kurioje buvo patvirtintas galutinis komandų
Prognozes dėl grįžimo į LKL paneigęs Kiltinavičius lieka prie Marijampolės ekipos vairo
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pratęsė kontraktą su vyriausiuoju komandos treneriu Mariumi Kiltinavičiumi – sudaryta vienerių metų sutartis.40-mečiui specialistui tai bus jau
Perspektyvūs jaunuoliai susiejo ateitį su "Žalgiriu"
Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo sistemoje ir toliau tobulės perspektyviausi šalies jaunieji krepšininkai. Daugkartiniai Lietuvos čempionai sudarė ilgalaikes sutartis
"Sūduva-Mantinga" išsaugojo Kliučinyką, jungiasi Užupis
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ toliau rikiuoja gretas artėjančiam sezonui – pasirašytos sutartys su dviem Marijampolės sporto centro auklėtiniais: krašto puolėju
3x3 krepšinio asas Pukelis po 5 metų Šakiuose keliasi į Marijampolę
Sudėties komplektavimo darbus pradėjusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasirašė dvejų metų sutartį (1+1) su 2020-2021 m. „7bet-NKL“ sezono MVP – Aurelijumi
Lietuvos rinktinė iškovojo pasaulio 3x3 čempionato sidabrą (moterys suklupo mažajame finale)
Antverpene, Belgijoje, finišavusiame pasaulio trijulių krepšinio čempionate Lietuvos vyrų rinktinė iškovojo sidabrą.Mūsiškiai pusfinalyje susigrūmė su prancūzais ir
Lietuvos trijulių rinktinė žengė į pasaulio čempionato finalą
Antverpene, Belgijoje, besibaigiančiame pasaulio trijulių krepšinio čempionate Lietuvos moterų rinktinė kelio į didįjį finalą neprasiskynė.Lietuvės pusfinalyje 14:16 nusileido Kanados
Amerikiečius nušlavę lietuviai įspūdingai žengė į pasaulio 3x3 čempionato pusfinalį
Iš Vilniaus „Riviles“, Šakių „Gulbelės“ ir „Jeddah“ atstovų sudaryta Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė pasaulio čempionate Atverpene –
Nė karto nesuklupusi rinktinė iškovojo tiesioginį bilietą į 3x3 pasaulio čempionato ketvirtfinalį
Iš Vilniaus „Riviles“, Šakių „Gulbelės“ ir „Jeddah“ atstovų sudaryta Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė pasaulio čempionate Atverpene laimėjo
Pasaulio trijulių čempionatą lietuviai pradėjo dviem pergalėmis
Belgijos mieste Antverpene vykstantį pasaulio trijulių krepšinio čempionatą Lietuvos vyrų rinktinė B grupėje pradėjo dviem pergalėmis, rašo Krepšinis.lt.Pirmąją varžybų
"Ryto" dublerius palikęs Jocius keliasi už Atlanto
Vilniaus „Perlas Energija“ praneša, kad komandą palieka Rokas Jocius.„Rokai, dėkojame už kelerius metus mūsų komandoje ir linkime tau didžiausios sėkmės naujame etape už
A.Kavaliauskas keičia komandą, "Šilutė" išsaugojo įžaidėją
Vilkaviškio „Perlas“ pristatė devintą komandos naujoką. Trečiadienį komanda socialiniuose tinkluose paskelbė, kad buvęs Kauno r. „Atleto“ įžaidėjas Aidas Kavaliauskas
Mažeikių klubas pakeitė pavadinimą ir pristatė naują logotipą
„7bet-NKL“ žaidžianti Mažeikių komanda pakeitė pavadinimą – klubas paskelbė, kad nuo šiol vadinsis „M Basket“.Mažeikių komanda keturis sezonus, nuo 2017 iki
"Neptūno" dubleriams reiks naujo trenerio – Serapinas stos prie "Šilutės" vairo
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ turės ieškoti naujo vyriausiojo trenerio – Simonas Serapinas keliasi į „Šilutę“.S. Serapinas pareigose pakeis Kęstutį
Jasaitis taip pat nekabina sportbačių ant vinies ir jungiasi prie bičiulio Jomanto Mažeikiuose
„Mažeikių“ komanda toliau intensyviai rikiuoja pajėgas kitam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Prie komandos prisijungė Simas Jasaitis, kuris taps žaidžiančiuoju vyriausiojo
Jomantas dar nekabina sportbačių ant vinies – grįžta ten, kur pradėjo savo kelią
Artūras Jomantas po 18 metų pertraukos grįžta namo ir vėl apsivilks Mažeikių miesto komandos marškinėlius.Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) kovoms besirengiantys
"Perlo" gretas papildė 20-metis kaunietis
Vilkaviškio „Perlas“ tęsia komplektacijos darbus prieš kitą „7bet-NKL“ sezoną.Oficialiai pranešta, kad ekipą papildė Juozas Talat-Kelpšas. 20-metis
Apdovanojimo sulaukęs vienas "Telšių" lyderių: galutinios prieskonis – kartokas
„7bet-NKL“ čempionate antrus metus paeiliui ir trečią kartą apskritai geriausiai besiginančiu žaidėju tapo „Telšių“ atstovas Ignas Razutis.Analogišką apdovanojimą
RKL laimėjusios ir NKL debiutuosiančios "Rivile" vadovas: neturime tikslo būti jaunimo klubu
Pirmąjį sezoną buriamas kolektyvas, antrąjį – šlifuojamas žaidimas, trečiąjį – renkami titulai. Ši sena krepšinio taisyklė pasitvirtino Regionų krepšinio
Vilkaviškis turi savo "žaliai-baltą" Šarą – "Perlą" treniruos RKL metų strategas
„Vilkaviškis turi savo „žaliai baltą“ Šarą!", – šeštadienį paskelbė Vikaviškio „Perlas“.Tik pasibaigus „7bet-NKL“
Du sezono apdovanojimus susižėręs Pleikys manė, kad labiausiai patobulėjo žalgirietis
Šiame „7bet-NKL“ sezone Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ aukštaūgis Oskaras Pleikys tapo ne tik labiausiai patobulėjusiu krepšininku, bet ir pateko į geriausių
Negestantis NKL čempionų varikliukas Stašys: kol apibėgu jaunimą, tol tęsiu karjerą
Mindaugas Stašys dar kartą įrodė, jog lemiamu metu nebijo imtis iniciatyvos ir ištempė „Gargždus“ ant „7bet-NKL“ čempionato pjedestalo.Rungtynių pabaigoje,
Auksinė Galdiko karjeros pabaiga: tai buvo paskutinės mano rungtynės
Simas Galdikas 2007 metais, būdamas 20-ies metų, savo debiutiniame profesionalios karjeros sezone iškovojo „7bet-NKL“ titulą.Praėjo lygiai 15 metų, Simui jau 35-eri metai, ir jis
Karjeros baigti neketinantis Kisielius: mano ir Lukauskio pavardės viename sakinyje jau yra garbė
Laimonas Kisielius – vienas vyriausių šio sezono „Betsafe-LKL“ žaidėjų, tačiau Jonavos „CBet“ klube jis įrodinėja, jog amžius – tik skaičius pase.Jo
NKL sezono laureatai: MVP – Beniušis, geriausias jaunasis žaidėjas – Krivas
Po „7bet-NKL“ 2021-2022 metų sezono finišo skelbiami geriausi pirmenybių krepšininkai.Geriausių sezonų žaidėjų penketuką, taip pat geriausiai besiginantį, jaunąjį bei
Istorinis NKL finišas: Stašio metimai atnešė "Gargždams" čempionų titulą
„7bet-NKL“ čempionato finalas buvo lyg tikra gladiatorių kova. Abi komandos kovėsi iki paskutinių sekundžių, o dramatišką pergalę, čempionų titulą ir bilietą į LKL iškovojo

Ką šiuo metu klausotės? (962) 08.08 22:01