Naujienos kraunasi...

Vaitelis ir Serapinas – apie "Neptūno" jaunimo ugdymą

Vaitelis ir Serapinas – apie "Neptūno" jaunimo ugdymą
"Neptūno" nuotr.
Grįžkime į netolimą praeitį. Kovo mėnesio 20-ąją dieną baigiasi Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ sezonas, kur ketvirtfinalio serijoje, rezultatu 2:3 buvo nusileista vieniems lygos lyderių – Šakių „Vyčiui“.

„Kalbant apie ketvirtfinalį, tai patirtis buvo vienas iš pagrindinių faktorių serijoje su Šakių „Vyčiu“, – Nusivylimo praėjusio sezono pabaiga neslėpė „Neptūno-Akvaservis“ vyriausiasis treneris Simonas Serapinas. – Jie turi gerą komandą, kurioje žaidžia šilto ir šalto matę broliai (Lavrinovičiai, – aut.past) ir daugelis kitų solidžių krepšininkų. Ketvirtose serijos rungtynėse, kuomet žaidėme namuose, mes labai troškome laimėti tas rungtynes, padaryti siurprizą visai lygai, bet šiandien jau galima pasakyti, kad sudegėme. Jaunatviškumas, gal kažkiek ir išsigandome tos pačios pergalės, kas dažnai nutinka su jaunomis komandomis, kai kurie žaidėjai dar ir su traumomis žaidė. Visgi jaunimas pasimokė, įgijo geros patirties, o tai yra svarbiausia“.

Žvelgiant iš paskutinių kelių metų rezultatų, toks finišas uostamiesčio komandai gali atrodyti kaip nusivylimas, tačiau sudėliojus visas detales, ketvirtfinalis – solidus pasiekimas. Simonas Serapinas yra jaunas treneris, kuriam tai buvo pirmasis (neskaitant žaidžiančiojo trenerio pareigų Gargžduose) sezonas.

„Aš galvoju, kad jis labai gerai susitvarkė su savo užduotimis, – S.Serapino patirtį dirbant su jaunimu įvertino ir Klaipėdos „Neptūno“ sporto direktorius Dainius Vaitelis. – Ypač smagu, kad greitai rado ryšį su žaidėjais, kurių daugelis dėjo didelį žingsį tobulėjant. Iš tiesų nesitikėjau, jog mes taip toli nueisime – būsime per žingsnelį nuo finalinio ketverto“.

S. Serapinas ir toliau vairuos dublerinės uostamiesčio komandos vairą ir ateinančiame sezone, o apie praėjusio sezono iššūkius, darbą su jaunimu ir kito sezono užmojus pastarasis papasakojo tinklalapiui „bcneptunas.lt“.

– Pirmas rimtas iššūkis stojant į vyriausiojo trenerio poziciją. Kaip pavyko susitvarkyti su tokiu išbandymu?
– Man tai buvo pirmi metai, kai reikėjo visiškai atsiriboti nuo žaidimo ir pačiam stoti treniruoti komandą. Man sunku pačiam vertinti savo darbą, čia labiau turėtų komandos vadovai pasakyti, kaip jiems iš šono atrodė. Bet aš labai džiaugiuosi savo komanda, nes sezono gale mes tikrai parodėme charakterį, vyriškumą. Su trenerių štabu kalbėjome, kad smagiausia yra tai, kai tu tuos jaunus krepšininkus matai rudenį pralaiminčius draugiškose rungtynėse prieš kažkokią komandą, o po pusės metų jie jau be vargo nugali tuos pačius priešininkus. Tai tas jaunimo progresas mus labiausiai džiugina.

– Tai vis dėlto treneriams, ypač dirbant su jaunimu maloniausia yra matyti juos progresuojant?
– Tikrai taip. Kaip ir minėjau, tas žaidimas sezono pradžioje būna visai kitoks nei tarkim vidury ar pabaigoje. Mes turime daug krepšininkų, kuriems nuo 16 iki 18 metų. Jie smarkiai progresuoja treniruotėse, o dar žaidimas su tvirtesniais ir labiau patyrusiais atletais jiems tik į naudą.

– Kas sunkiausia dirbant su jaunais žaidėjais?
– Pačioje pradžioje buvo sunkiausia persiorientuoti. Kai nori kažką pasakyti, įdiegti, kad mes konkrečiose situacijose turime vienaip ar kitaip elgtis – jaunimas dar ne taip greitai įsikala į galvą, kaip tarkim labiau patyrę sportininkai. Juos dažnai net ir pastatyti reikėdavo į tam tikrą vietą, ar net ranką pakelti ir pasakyti, kad taip turi būti ir ne kitaip.

– Ar buvo toks momentas sezone, kuomet matėte sunkaus darbo vaisius auklėtiniams žaidžiant rungtynes?
 – Buvo tikrai daug tokių epizodų, bet aš nenoriu sau prisiimti visų nuopelnų. Mes komandoje turime puikius trenerius, su kuriais lengva ir malonu dirbti. Tiek Martynas Airošius, tiek Mindaugas Mikuckis daug ir sunkiai dirba su jaunimu, stengiasi jų lygį pakelti vis aukščiau. Martynas atlieka puikų darbą šlifuojant individualius krepšininkų judesius, kuriuos jie vėliau demonstruoja aikštėje. Mindaugas su kiekvienu žaidėju užsiėma fizinėse treniruotėse.

– „Neptūno-Akvaservis“ komandos darbas yra ruošti jaunimą pakilti į aukštesnį lygį, šiuo atveju pagrindinę „Neptūno“ komandą. Ar galima sakyti, kad darbas praėjusiame sezone pasiteisino?
– Kalbant apie Nojų Mineikį ir Adomą Sidarevičių, kurie tikrai dėjo didelius žingsnius link pagrindinės „Neptūno“ komandas, tai nuopelnus turėtų prisiimti Tomas Gaidamavičius, kuris daugiau laiko su jais dirbo, apšlifavo. Aišku visi į pagrindinę komandą nesueis, bet mes dirbame ties tuo, jog jie augtų, keltų žaidimo lygį ir pasiektų kuo daugiau.

– Naujam sezonui pasiruošimas vyko jau tradicine tampančia „Neptūno-Akvaservis“ vasaros stovykloje. Kiek ji naudinga jauniems žaidėjams, norintiems pakilti į aukštesnį lygį?
Aš galvoju, kad tokia stovykla yra naudinga abiems pusėms: tiek mūsų organizacijai, tiek jauniems žaidėjams, kurie gali save parodyti, išbandyti. Joje dalyvauja ir pagrindinės komandos treneris T. Gaidamavičius, kuris irgi pasižiūri į tą tolimesnę ateitį, perspektyvius žaidėjus. Mes su jaunimu padirbame, pamatome kas jau artėjantį sezoną galėtų papildyti mūsų gretas. Kažkam gal trūksta dar kai kurių įgūdžių, bet juos rekomenduoja Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komandai, kuri rungtyniauja Regionų krepšinio lygoje ir taip pat yra mūsų piramidės dalis.

– Ne kartą minėjote, kad „Neptūno-Akvaservis“ komandos pagrindis tikslas kiekvienais metais yra ugdyti žaidėjus pagrindinei komandai. Bet ko gero be to dar yra ir kitų užmojų?
– Tai dar kartą galime pasikartoti, kad taip – mūsų ekipos trenerių darbas yra juos ugdyti pagrindinei komandai. Bet visada viduje dega ugnelė iškovoti kuo daugiau pergalių. Pergalės yra pagrindinė varomoji jėga kiekvienam žaidėjui. To ir palinkėsiu komandai ateinančiame sezone.

 Uostamiesčio komandos sporto direktorius D.Vaitelis žino, kaip surinkti konkurencingą komandą Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse. Du kartus jo komandos triumfavo antrame pagal pajėgumą čempionate ir sykį pasidabino sidabro medaliais. Vis dėlto kardinaliai besikeičianti „Neptūno-Akvaservis“ komanda dabar turi kitus tikslus – ugdyti jaunąją kartą.

„Žinoma buvo apmaudu, – Nusivylimo nepatekus į finalinį ketvertą praėjusiame sezone neslėpė D. Vaitelis. – Kartais atrodo lengviau susitaikyti, kai pralaimi sausu rezultatu ir tada viskas būna aišku. Bet šitos komandos pagrindinis tikslas nėra laimėti pirmenybes. Svarbiausia, kad jaunimas tobulėtų ir patektų į pagrindinę ekipą. Aišku smagu, kai yra laimima, bet dar svarbiau, kad jie pažengtų į priekį žaidimo prasme, ką ir padarė Adomas Su Nojum, kurie debiutavo vyrų komandoje“.

Apie komandos jaunimo perspektyvas, naujokus ir dar daugiau tinklalapiui „bcneptunas.lt“ pasakoja D.Vaitelis.

– Kaip ir minėjote, praeitame sezone matėme Adomą ir Nojų debiutuojančius pagrindinėje komandoje. Ar galima tikėtis tokio paties progreso kalbant apie kitus žaidėjus ir naujame sezone?
– Šiemet abu šie krepšininkai bus pagrindinėje komandoje, rungtyniaus Lietuvos krepšinio lyogje. O kas liečia dublerius, tai įtrauksime kelis žaidėjus į pagrindinės komandos sudėtį, bandysime juos kai kuriose treniruotėse, kad įgautų daugiau patirties. Nuo to šiek tiek gali kentėti „Neptūno-Akvaservis“ rezultatai, bet tas tikslas ir yra juos ruošti pagrindinei komandai. Ko gero bus taip, jog visada bent vienas žaidėjas bus registruojamas LKL kovoms.

– Ne vienus metus rengiate „Neptūno-Akvaservis“ stovyklą perspektyviems Klaipėdos krepšininkams. Kokias naudas įžvelgiate ją vykdant?
– Mes į šią stovyklą kviečiame tiek klaipėdiečius, kurie treniruojasi V. Knašiaus krepšinio mokykloje ir Klaipėdos krepšinio mokykloje, tiek visos Klaipėdos regiono jaunuosius talentus. Atvyko daug gero ir perspektyvaus jaunimo. Kiekvieną vasarą mes tobulėjame ir stengiamės dėl jaunuolių ateities, norime juos išlaikyti Klaipėdoje, nes čia perspektyvų tikrai yra.

– Papasakokite apie komandos naujokus, kurie prisijungs prie dublerių komandos artėjančiame sezone.
– Į Klaipėdą pavyko susigrąžinti Lietuvos jaunimo rinktinės narį Radvilą Kneižį, kuris du metus praleido Kauno „Žalgirio“ sistemoje. Labai džiaugiamės dėl jo ir esame numatę jam svarbią rolę kitame sezone. Taip pat komandą papildys V.Knašiaus mokyklos išaugintas Oskaras Pleikys, kuris jau du sezonus žaidė NKL ir tikrai įrodė savo vertę. Jis tikrai turės galimybę treniruotis ir su pagrindine komanda, galbūt net debiutuoti LKL. Dar vienas naujokas – Žygimantas Bartašius. Mes jį pamatėme mūsų organizuojamoje stovykloje ir mums jis tikrai imponavo. Dar keli naujokai, kurie prisijungs prie komandos taip pat bus V. Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniai. Galima sakyti, kad turėsime labai klaipėdietišką komandą, nes dauguma vaikinų būtent ir yra iš uostamiesčio, krepšinio paslapčių mokęsi šiame mieste.

– Ar su trenerių štabu esate patenkinti nuveiktais vasaros darbais?
Esame tikrai patenkinti, o tokie žaidėjai kaip Oskaras ar Radvilas labai sustiprins mūsų komandą. Jau sudarinėjame planus kaip sportuosime, kaip vyks pasiruošimas sezonui. Turime labai gerą trenerių štabą, kurie yra tikri savo srities profesionalai. Martynas Airošius talkina S.Serapinui ir daug dirba ties jaunųjų krepšininkų individualiais judesiais, Mindaugas Mikuckis smarkiai prisideda prie jaunimo fizinio pajėgumo. Darbo vaisiai su jaunimu visada pasimato kažkiek vėliau, ką ir pamatėme praėjusiame sezone. Iš tiesų džiaugiamės, kad komanda eina vis jaunyn. Šiais metais vyriausiam žaidėjui bus vos 20 metų todėl perspektyvos yra didelės.

– Ne kartą minėjote, kad Klaipėda turi daug jaunų ir perspektyvių krepšininkų. Ar galima sakyti, jog Klaipėda taip pat turi ir gerus specialistus, kurie ir išaugina jaunimą?
– Tikrai taip. Pastoviai bendraujame su Klaipėdos krepšinio mokykla, V.Knašiaus krepšinio mokykla, jų treneriais. Pastarieji labai prisideda prie to, jog išaugintų gerus krepšininkus, nes nuo jų viskas ir prasideda.

– Ko galime tikėtis iš „Neptūno-Akvaservis“ kitame sezone?
– Mūsų komanda kiekvienais metais keičiasi – einame jaunyn. Mes iš jaunųjų savo žaidėjų norime, kad jie tobulėtų, bet tuo pačiu ir norime patekti į finalinį ketvirtą. Matau kaip komandos ruošiasi naujam sezonui ir manau, kad NKL 2021-2022 m. tikrai bus stipri. Vis dėlto neabejoju, kad mūsų vyrukai kovos su visais. Labai pasiilgę esame ir žiūrovų, kurių praeitame sezone dėl pandemijos neturėjome nei vienose rungtynėse, todėl tikimės, kad pagaliau ir klaipėdiečiai galės ateiti palaikyti mūsų komandos, nes jaunimui tai duoda dar didesnį impulsą stengtis ir tobulėti.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NKL: žalgiriečiai nusileido "Perlui", "Atletas" patyrė pirmą nesėkmę (rezultatai)
NKL: žalgiriečiai nusileido "Perlui", "Atletas" patyrė pirmą nesėkmę (rezultatai)
Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno „Žalgiris-2“ (0-3) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse kol kas lieka be pergalių. Jaunieji žalgiriečiai namų aikštėje rezultatu
Leščiausko šou neužteko: galingai spurtavę vilniečiai palaužė "Neptūno" dublerius
Leščiausko šou neužteko: galingai spurtavę vilniečiai palaužė "Neptūno" dublerius
Sunkią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Perlo Energijos“ (3-1) krepšininkai.Edvino Justos auklėtiniai išvykoje 89:86 (21:26, 19:20, 24:21,
Rezultatyviausiu NKL norintis tapti Hanesas: "Kuršiai" parodė daugiau meilės
Rezultatyviausiu NKL norintis tapti Hanesas: "Kuršiai" parodė daugiau meilės
„7bet-NKL“ sezoną Palangos „Kuršių“ komanda pradėjo iškovodama vieną pergalę bei patirdama vieną pralaimėjimą. Palangos klubo gerbėjus turėjo nudžiuginti
NKL savaitės MVP – "Kuršių" amerikietis, penkete – ir "Atleto" naujokas Dimša
NKL savaitės MVP – "Kuršių" amerikietis, penkete – ir "Atleto" naujokas Dimša
„7bet-NKL“ naujojo sezono pirmosios savaitės MVP tapo Palangos „Kuršių“ krepšininkas iš JAV Derekas Hanesas.26-erių 187 cm ūgio gynėjas per pirmąsias
NKL apžvalga: naujokus pakrikštijęs "Atletas", dublerių akistata ir snaiperio tritaškiai
NKL apžvalga: naujokus pakrikštijęs "Atletas", dublerių akistata ir snaiperio tritaškiai
Spalio 2-ąją startavo naujasis „7bet-NKL“ sezonas, o praėjusį ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje buvo sužaisti dar 14-a susitikimų.Tinklalapis
NKL: žalgiriečių nesėkmė bei "Ryto" dublerių pergalė, "Atletas" įveikė neptūniečius
NKL: žalgiriečių nesėkmė bei "Ryto" dublerių pergalė, "Atletas" įveikė neptūniečius
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (2-0).Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 70:60 (22:9, 13:13, 21:14, 14:24) nugalėjo
Dramatiškoje "Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje triumfavo vilniečiai
Dramatiškoje "Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje triumfavo vilniečiai
Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Perlo Energijos“ (1-1) krepšininkai.Edvino Justos auklėtiniai principiniame derbyje namuose
"Atletas" sutriuškino debiutantus, Pukelio vedamas "Vytis" – "Neptūno" dublerius (rezultatai)
"Atletas" sutriuškino debiutantus, Pukelio vedamas "Vytis" – "Neptūno" dublerius (rezultatai)
Triuškinančia pergale „7bet-NKL“ sezoną pradėjo 2020-2021 m. pirmenybių trečiosios vietos laimėtojai – Šakių „Vyčio“ (1-0) krepšininkai.Eriko
Legendinio vardo komanda NKL kovos padedama veteranų Dimšos ir Sirutavičiaus
Legendinio vardo komanda NKL kovos padedama veteranų Dimšos ir Sirutavičiaus
Praėjusį šeštadienį nuleidus sezono uždangą atidarymo rungtynėse, šiandien „7bet-NKL“ čempionate įvyks dar šešios dvikovos. Vienas iš susitikimų
Marijampolėje – sugrįžę vedlys bei "sūnus paklydėlis" ir žinomi naujokai
Marijampolėje – sugrįžę vedlys bei "sūnus paklydėlis" ir žinomi naujokai
Praėjusį sezoną per žingsnį nuo medalių likusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šiais metais ir vėl puoselėja ambicingus tikslus.Būtent šiandien Suvalkijos ekipa pradeda
Sportiniu principu į NKL patekusi "Kretinga" sieks įkąsti favoritams
Sportiniu principu į NKL patekusi "Kretinga" sieks įkąsti favoritams
Naujasis „7bet-NKL“ sezonas startavo praėjusį šeštadienį, o šiandien pirmąjį kartą lygos istorijoje į aikštelę žengs praėjusio sezono Regionų krepšinio
Atsinaujinę "Mažeikiai": šį sezoną tikrai patriukšmausime
Atsinaujinę "Mažeikiai": šį sezoną tikrai patriukšmausime
Jau šiandien „Mažeikių“ komanda startuos 2021-2022 metų „7bet-NKL“ sezone, o prieš tai svetainė NKLyga.lt pristato šios ekipos pasikeitimus ir tikslus.Naujas
Lyderius išlydėję "Neptūno" dubleriai: toks buvo mūsų planas
Lyderius išlydėję "Neptūno" dubleriai: toks buvo mūsų planas
Vilkaviškio „Perlo“ ir Vilniaus „Perlo Energijos“ komandoms jau atidarius „7bet-NKL“ sezoną, likusios ekipos vis dar laukia sezono starto. Viena iš tokių
Lyderius išsaugojęs "Vytis": dėl Lavrinovičių tebūnie paslaptis
Lyderius išsaugojęs "Vytis": dėl Lavrinovičių tebūnie paslaptis
Naujajam „7bet-NKL“ sezonui startavus, savo starto laukia ir Šakių „Vyčio“ ekipa. Praėjusio sezono trečiosios vietos nugalėtojai šiemet turi tikslą laimėti
"Kuršių" tarpsezonis: į gimtinę grįžusio trenerio planus sujaukė netikėta išpirka
"Kuršių" tarpsezonis: į gimtinę grįžusio trenerio planus sujaukė netikėta išpirka
Palangos „Kuršiai“ 4-tąjį savo „7bet-NKL“ sezoną pasitinka permainingomis nuotaikomis. Nors į komandą sugrįžo vietinis strategas Povilas Šakinis, tačiau Palangos
"Šilutės" paveikslas – išvykęs numylėtinis, išsaugoti veteranai ir nauji veidai
"Šilutės" paveikslas – išvykęs numylėtinis, išsaugoti veteranai ir nauji veidai
Naujajam „7bet-NKL“ sezonui startavus praėjusį šeštadienį, didžioji dauguma Nacionalinės krepšinio lygos komandų prie starto linijos stos jau ateinantį ketvirtadienį.NKLyga.lt
Atsinaujinę "Žalgirio" dubleriai: NBA žaidėjo brolis ir į aukštesnį lygį kylantis jaunimas
Atsinaujinę "Žalgirio" dubleriai: NBA žaidėjo brolis ir į aukštesnį lygį kylantis jaunimas
Naujajam „7bet-NKL“ sezonui startavus, savo starto vis dar laukia dvylika lygos komandų. Visoms čempionato ekipoms ir vėl įkąsti bandys dalį savo talentų kitais jaunuoliais pakeitęs
Kovingieji žemaičiai "Telšiai" – mažai pasikeitę, bet tokie patys ambicingi
Kovingieji žemaičiai "Telšiai" – mažai pasikeitę, bet tokie patys ambicingi
Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) sezonas jau startavo. Atidarymo rungtynėse Vilkaviškio „Perlas“ rezultatu 88:77 namuose įveikė Vilniaus „Perlo
Skambias pavardes prisivilioję "Gargždai": pasikvietėme visus, kurių norėjome
Skambias pavardes prisivilioję "Gargždai": pasikvietėme visus, kurių norėjome
Naujojo „7bet-NKL“ sezono atidarymo rungtynės jau įvyko, dvylika komandų dar laukia prie starto linijos, o viena iš jų – skambiais pirkiniais išsiskyrusi „Gargždų“
Marijampoliečiai pasirengimą sezonui užbaigė pergalėmis prieš "Atletą" ir "Vytį"
Marijampoliečiai pasirengimą sezonui užbaigė pergalėmis prieš "Atletą" ir "Vytį"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kontrolinių rungtynių ciklą baigė dvejomis pergalėmis.Ketvirtadienį Šakiuose buvo įveiktas „Vytis“ rezultatu 87:72 (24:22, 20:17,
NKL sezono atidarymo rungtynėse Vilkaviškio klubas įveikė "Ryto" dublerius
NKL sezono atidarymo rungtynėse Vilkaviškio klubas įveikė "Ryto" dublerius
„7bet-NKL“ 2021-2022 metų sezonas startavo Vilkaviškyje, kur įvyko ir naujos arenos atidarymas.Vietos „Perlas“ (1-0) nesugadino miesto šventės ir sezoną pradėjo
"Mažeikių" gretose – dar vienas legionierius
"Mažeikių" gretose – dar vienas legionierius
„7bet-NKL“ sezonui besiruošiančią "Mažeikių" ekipą papildė dar vienas legionierius.Klubas feisbuke skelbia, jog į Žemaitijos komandą atvyksta Romeo Smithas.Praėjusius
Iš pagrindų atsinaujinęs "Delikatesas" startuoja su jauniausiu treneriu
Iš pagrindų atsinaujinęs "Delikatesas" startuoja su jauniausiu treneriu
Naujojo „7bet-NKL“ sezono startas jau netrukus, o NKLyga.lt tęsia visų čempionate dalyvausiančių komandą apžvalgą.Šį kartą jūsų dėmesiui – artėjančio sezono Joniškio
"Neptūnas" – nebe vien lietuviškas, pasikvietė gynėją iš JAV
"Neptūnas" – nebe vien lietuviškas, pasikvietė gynėją iš JAV
„Neptūno“ komandos gretas papildė legionierius iš Jungtinių Amerikos valstijų.Isaacas Bontonas, 23-ejų metų 190 cm ūgio gynėjas, pasirašė vienerių metų sutartį
Branduolį išsaugoję "Ryto" dubleriai su nauja energija stoja prie starto linijos
Branduolį išsaugoję "Ryto" dubleriai su nauja energija stoja prie starto linijos
Naujasis „7bet-NKL“ sezonas startuos jau šį šeštadienį, o atidarymo rungtynėse susikaus Vilkaviškio „Perlo“ ir Vilniaus „Perlo Energijos“
"Kuršiai" pasipildė gynėju iš JAV
"Kuršiai" pasipildė gynėju iš JAV
„7bet-NKL“ sezonui besiruošiantys Palangos „Kuršiai“ sustiprino gynėjų grandį.Klubas feisbuke skelbia, jog į Palangą atvyksta D.J. Haynesas.Praėjusį sezoną
"Vyčio" gretas papildė "Juventus" paskolintas puolėjas bei dar du jauni žaidėjai
"Vyčio" gretas papildė "Juventus" paskolintas puolėjas bei dar du jauni žaidėjai
Šakių „Vytis“ aktyviai ruošiasi jau šią savaitę prasidėsiančiam „7bet-NKL“ čempionatui. Praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojai sulaukė papildymo
"Perlas" sezoną pasitinka su nauja arena ir pasikeitusia sudėtimi
"Perlas" sezoną pasitinka su nauja arena ir pasikeitusia sudėtimi
Laiko iki naujojo „7bet-NKL“ 2021-2022 m. sezono pradžios lieka vis mažiau ir mažiau. Antrosios pagal pajėgumą šalies lygos startas – jau šį šeštadienį.Visą

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime