Velykinis J.Valančiūno dvigubas dublis neišgelbėjo "Raptors" (rezultatai)

Autorius: DELFI NBA.

NBA pirmenybėse nerimą savo gerbėjams ir toliau neša sezono pabaigoje banguotą žaidimą demonstruojantys Rytų konferencijos lyderiai Toronto „Raptors“ (55-21). Kanados klubas šiąnakt svečiuose po nesėkmingo ketvirtojo kėlinio 99:110 (33:31, 22:22, 29:29, 15:28) nusileido turnyrinės lentelės kaimynams Bostono „Celtics“ (53-23).

Nusivylimą Toronto sirgaliams atnešti turėjo ne tik pralaimėjimas, bet ir itin nuspėjamas komandos žaidimas lemiamame susitikimo ketvirtyje, rašo Krepšinis.lt.

Taškas į tašką vykusiose rungtynėse „Celtics“ gynyba absoliučiai uždusino svečių komandos žaidimą, o tuo pasinaudoję Brado Stevenso auklėtiniai antroje kėlinuko pusėje spurtavo net 14:2.

Puikiai oponentų žaidimą išanalizavusi Bostono komanda šiąnakt eliminavo visus „Raptors“ stiprybėmis šiame sezone laikomus žaidimo komponentus. Svečiai šiąnakt pataikė vos 8 iš 35 mestų tritaškių, prarado dešimčia kamuolių daugiau (15 prieš 5) ir nusileido šeimininkams atsarginių žaidėjų pelnytų taškų lenktynėse rezultatu 20:35.

Viso susitikimo metu sumaniai Toronto ekipos žaidimo skyles išnaudoję „Celtics“ apsunkino gyvenimą ir dvigubą dublį surinkusiam Jonui Valančiūnui. Per 25 aikštėje praleistas minutes uteniškis surinko 13 taškų (6/12 met., 0/1 trit., 1/2 baud.) ir 11 atkovotų kamuolių bei blokavo vieną varžovo metimą.

Nors JV pelnė pirmuosius rungtynių taškus, netikėtu blykstelėjimu puolime jam atsakyti sugebėjo tiesioginis lietuvio oponentas Aronas Baynesas.

Pirmąjį metimą iš vidutinio nuotolio pataikęs australas neužilgo pridėjo dar du tokios pat vertės šūvius, o padrąsintas savo sėkmės į „Raptors“ krepšį įsmeigė ir du tritaškius bei jau pirmame kėlinyje pelnė 12 taškų.

Iki šios nakties tik vieną tolimą metimą per šešis NBA lygoje praleistus sezonus pataikęs aukštaūgis po galingos pradžios iki pat finalinės sirenos taip ir nepapildė savo taškų skaičiaus. Dviejų buvusių Vilniaus „Lietuvos Ryto“ krepšininkų dvikovoje netrūko šiurkščios fizinės kovos, tačiau Jonas ir Aronas spėjo ir ne kartą draugiškai pasišnekučiuoti atokvėpio akimirkų metu.

Su rimtesnėmis problemomis Valančiūnas susidūrė „Celtics“ ėmus remtis žemo ir mobilaus penketo žaidimu. Marcuso Morriso nesugaudęs lietuvis antro kėlinio pabaigoje leido varžovui pelnyti penkis taškus iš eilės, o ketvirtame kėlinyje nespėjo sutrukdyti itin svarbiam oponento tritaškiui.

Po šio epizodo „Raptors“ strategas Dwane'as Casey pasodino Joną ant suolo ir į aikštę jį grąžino tik tiksint paskutinei minutei ir svečiams turint dviženklį deficitą.

Su intensyvia šeimininkų gynyba susidūrę Kanados krepšininkai antroje susitikimo pusėje siekė išnaudoti rezultatyviausią savo krepšininką DeMarą DeRozaną, surinkusį 19 iš 44 po ilgosios pertraukos Toronto ekipos pelnytų taškų.

Visgi agresyvus „Celtics“ spaudimas absoliučiai išjungė likusius svečių krepšininkus ir tapo svarbios bei skambios pergalės pamatu. Bostono klubas šiąnakt vertėsi be Kyrie Irvingo, Marcuso Smarto, Danielo Theiso, Gordono Haywardo ir Shane'o Larkino pagalbos.

Košmariškas rungtynes sužaidė svečių snaiperis C. J. Milesas, prametęs visus šešis iš žaidimo atliktus metimus. Iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei dviem minutėm, jo mestas kamuolys nelietė lanko ir arbitrai ryžosi peržiūrėti epizodą, siekdami išsiaiškinti ar Alas Horfordas blokavo krašto puolėjo metimą.

Kelis kartus iš eilės didžiajame „TD Garden“ arenos ekrane kartotas epizodas su kiekvienu sykiu kėlė vis didesnį Bostono aistruolių džiaugsmą – Horfordas kamuolio nelietė, Milesas tiesiog atakavo tragiškai netiksliai.

Paskutinių rungtynių sekundžių metu antrą techninę pražangą užsidirbo Morrisas, už šį incidentą išvarytas iš aikštės. Puikiai pasirodęs krašto puolėjas į rūbinę iškeliavo skambant audringoms sirgalių ovacijoms.

Toronto ekipa jau trečiadienį turės galimybę namuose atsirevanšuoti „Celtics“ krepšininkams ir sustiprinti savo pozicijas kovoje dėl reguliariojo sezono Rytų konferencijos nugalėtojų vardo.

„Celtics“: Marcusas Morrisas 25 (9 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 24 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Terry Rozier 21 (7 rez. perd.), Alas Horfordas 14, Aronas Baynesas 12 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 32 (12/19 met., 0/5 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Serge'as Ibaka 15 (3/3 trit., 10 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 13 (11 atk. kam.), Kyle'as Lowry (2/10 trit., 9 rez. perd.) ir Fredas VanVleetas po 11 taškų.

Artimiausias rungtynes Toronto krepšininkai žais paskutiniojo mačo su „Celtics“ išvakarėse – antradienio naktį „Raptors“ laukia išvyka į Klivlandą ir mūšis su LeBrono Jameso vedama „Cavaliers“ ekipa.

Ilgai lauktas pastiprinimas pagaliau pasiekė Vašingtono „Wizards“ (42-34) ekipą. JAV sostinės klubo atakoms po dviejų mėnesių pertraukos vėl vadovavo aikštės generolas Johnas Wallas, o įkvėpti jo sugrįžimo namie žaidę Scotto Brookso auklėtiniai 107:93 (30:27, 20:24, 37:23, 20:19) pranoko Šarlotės „Hornets“ (34-43).

Pergalė leido Vašingtono klubui užsitikrinti dalyvavimą šių metų atkrintamosiose varžybose, o komandos strategas Brooksas grįžusį Wallą po rungtynių palygino su „Ferrari“.

65 dienas dėl kelio operacijos praleidęs įžaidėjas „Wizards“ sirgalius pradžiugino pataikydamas jau pirmąjį savo metimą ir žaibiškai įsirašydamas tris taškus, o susitikimą užbaigė surinkęs solidų dvigubą dublį.

Tragišką pramestų tritaškių seriją šiąnakt nutraukė šeimininkų krašto puolėjas Kelly Oubre. Iki šios nakties net 21 tolimą metimą paeiliui prametęs žaidėjas pagaliau sugebėjo pataikyti iš toli, tačiau ir šiąnakt pasižymėjo tik vienu taikliu tritaškiu iš devynių bandymų.

Šarlotės klubo gretose sėkmingiausiai pasirodė vidurio puolėjas Dwightas Howardas, dėl pralaimėjimo apkaltinęs didelį „Hornets“ klaidų skaičių. Viena patikimiausiai kamuolį saugančių lygos komandų šiąnakt suklydo 17 kartų.

„Wizards“: Otto Porteris 26 (6/10 trit., 11 atk. kam.), Bradley Bealas 22 (6/8 trit.), Johnas Wallas (14 rez. perd.) ir Mike'as Scottas po 15 taškų.

„Hornets“: Dwightas Howardas 22 (4/11 baud., 13 atk. kam.), Malikas Monkas 17 (7/17 met.), Willy Hernangomezas 11 (9 atk. kam.), Marvinas Williamsas ir Michaelas Kidd-Gilchristas po 10 taškų.

Matematines galimybes iškopti į atkrintamąsias varžybas išsaugojo Detroito „Pistons“ (36-40) krepšininkai, svečiuose 115:109 (30:27, 26:27, 29:30, 30:25) įveikę Niujorko „Knicks“ (27-50) ekipą.

Be čiurną susižeiudsio Blake'o Griffino rungtyniavusius svečius į priekį vedė 22 taškus pelnęs Andre Drummondas, kuriam efektyviausiai talkino traumuoto lyderio vietą starto penkete užėmęs veteranas Anthony Tolliveris ir įžaidėjas Reggie Jacksonas.

Nesėkmę patyrę šeimininkai ketvirtame sezone iš eilės pralaimėjo bent 50 susitikimų. Tai ilgiausia tokia „Knicks“ klubo serija nuo 1961-64 metų.

„Knicks“: Michaelas Beasley 32, Timas Hardaway'us ir Trey'us Burke'as (15 rez. perd.) po 18, Troy'us Williamsas 11 taškų.

„Pistons“: Andre Drummondas 22 (17 atk. kam.), Reggie Jacksonas (5 rez. perd.) ir Anthony Tolliveris (4/8 trit.) po 17, Reggie Bullockas 16, Stanley Johnsonas 10 taškų.

Galimybe užsitikrinti vietą pirmajame galutinės Rytų konferencijos rikiuotės aštuonete nepasinaudojo Majamio „Heat“ (41-36), namuose po pratęsimo 109:110 (32:22, 23:26, 21:32, 25:21, 8:9) nusileidę Bruklino „Nets“ (25-51) ekipai.

Puolime atkovotų kamuolių dėka šeimininkai turėjo visą eilę galimybių išplėšti pergalę, tačiau du Dwyane'o Wade'o dvitaškiai ir Josho Richardsono tolimas metimas buvo netikslūs.

Pergalingo metimu autoriumi tapo likus pusei minutės iki pratęsimo pabaigos rezultatą „Nets“ naudai persvėręs Caris LeVertas.

Vieną blogiausių rezultatų visoje lygoje šiame sezone fiksuojantys Bruklino krepšininkai, kiek netikėtai, laimėjo reguliariojo sezono seriją prieš „Heat“ rezultatu 3:1.

Vos kiek mažiau nei septynias minutes aikštėje tepraleido svečių komandos įžaidėjas D'Angelo Russellas. Starto penkete susitikimą pradėjęs krepšininkas per šį laikotarpį prametė visus penkis metimus ir prarado du kamuolius.

„Heat“: Jamesas Johnsonas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Goranas Dragičius (8 atk. kam.) po 18, Kelly Olynykas 16, Hassanas Whiteside'as 14, Joshas Richardsonas (6/15 met.) ir Dwayne'as Wade'as (5/16 met.) po 13, Justise'as Winslow 11 taškų.

„Nets“: Rondae Hollis-Jeffersonas 20 (14 atk. kam.), Caris LeVertas 19 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Quincy Acy ir Joe Harrisas po 13, Jarrettas Allenas ir Spenceris Dinwiddie (12 rez. perd.) po 12, Allenas Crabbe'as 10 taškų.

Vėlyviausiose nakties rungtynėse vieni iš lygos autsaiderių Sakramento „Kings“ (24-52) namuose priėmė čempionus „Golden State Warriors“ (55-21). Pergalę rezultatu 96:112 (25:28, 24:29, 20:36, 27:19) be didesnio vargo iškovojo svečiai iš Ouklando, pasveikinę po traumos sugrįžusį Klay Thompsoną.

Visgi geras naujienas Steve'o Kerro auklėtinių stovykloje netruko pakeisti dar viena liūdna žinia. Verždamasis link krepšio po kontakto su Vince'u Carteriu ant parketo krito atakuojantis gynėjas Patrickas McCaw, patyręs itin skausmingą stuburo traumą įr aikštę palikęs ant neštuvų.

„Kings“: Buddy Hieldas 19 (4/5 trit.), De'Aaronas Foxas 15 (8 rez. perd.), Willie Cauley-Steinas ir Bogdanas Bogdanovičius po 12 taškų.

„Warriors“: Kevinas Durantas 27 (8/16 met., 9/11 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Klay Thompsonas 25, Quinnas Cookas 10 taškų.

Nesenstantis LeBronas surinko trigubą dublį, Greenas – vėl išvarytas
Penkta pergale iš eilės NBA čempionate džiaugėsi atkrintamųjų traukinį besivejantys Los Andželo „Lakers“ (41-32) vyrai. Jie svečiuose 136:124 (37:36, 32:25, 33:31 34:32) nugalėjo
Trinchieri gyrė geriausią versiją demonstruojančius dizaineriius bei užsiminė apie Šmito situaciją
Ketvirtadienį Eurolygos 32 ture Kauno „Žalgiris“ (13-18) namuose priims turnyro lentelės kaimynę Milano „Olimpia“ (14-17), kurią žalgiriečiai įveikė pirmame rate, rašo
"Žalgiris" – pagrindinis kandidatas prisivilioti Jokubaitį?
Kauno "Žalgiris" kitą sezoną gali susigrąžinti karjerą gimtojo miesto komandoje pradėjusį Roką Jokubaitį.Krepšinio apžvalgininkas Alessandro Luigi Magi skelbia, kad Lietuvos
Solidus Sabonio pasirodymas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo "Mavs", Valančiūnas gavo kuklias minutes
NBA čempionate antradienį naktį Sakramento „Kings“ (42-30) namuose net 96:132 (28:31, 25:27, 23:38, 20:36) neprilygo Dalaso „Mavericks“ ekipai (43-29), rašo Krepšinis.lt.Domantas
Evansas – apie nustebinusią Trichieri mintį ir didžiausią pamoką "Žalgiryje"
Kauno „Žalgirio“ lyderis Keenanas Evansas jau antrą sezoną Eurolygoje žiba vilkėdamas žaliai baltus marškinėlius.Amerikietis prieš dar vieną išbandymą Eurolygoje
NBA slenkstį minančio Buzelio pažadas Lietuvai: kai aš ateisiu, mes laimėsime viską
Pirmą profesionalo karjeros sezoną NBA plėtojimosi lygoje baigiantis Matas Buzelis jau po kelių mėnesių išgirs savo pavardę NBA naujokų biržoje, o jo galvoje – mintys ne tik apie
Kol "Olympiakos" neigia, graikai jau aptarinėja milžinišką Evanso atlyginimą Pirėjuje
Antradienį ryte Graikijos žiniasklaida paskelbė apie Pirėjo „Olympiakos“ ir Kauno „Žalgirio“ lyderio Keenano Evanso susitarimą. Nors klubas suskubo neigti pasirodžiusią
LKL Drausmės komisija nepatenkino Viliaus apeliacijos
Kovo 16 d. vykusiose Vilniaus „Ryto“ – Klaipėdos „Neptūno“ rungtynėse dirbę teisėjai ketvirto kėlinio pabaigoje suklydo, neužfiksuodami „Ryto“ komandos
Net penkios išeivijos lietuvės yra ant merginų rinktinės slenksčio
Savaitės trukmės treniruočių stovyklai į Lietuvą atvykusios penkios išeivijos lietuvaitės padarė gerą įspūdį Lietuvos rinktinės treneriams ir turi realių šansų kovoti dėl
"Wolves" laukia medikų uždegtos žalios šviesos Žagaro sugrįžimui
Reabilitaciją po sunkios traumos tęsiantis Vilniaus „Wolves“ legionierius iš Latvijos Artūras Žagaras nekantrauja prisijungti prie komandos treniruočių. Vis tik, kovo mėnesio
Daugybės sveikinimų sulaukęs Sabonis atviras: nuostabu, bet džiaugiuosi, kad tai baigėsi
NBA rekordą pagerinęs Domantas Sabonis sulaukė daugybės sveikinimų ir pagyrų, bet pats sako besidžiaugiantis, kad pagaliau ši tema bus baigta, rašo Krepšinis.lt.Praėjusią
Istorinis pasiekimas: Sabonis pagerino NBA rekordą ir įsirašė į išskirtinę kompaniją
Domantas Sabonis pagerino visų laikų NBA rekordą, o Sakramento „Kings“ (42-29) nutraukė prakeiksmą ir iškovojo ilgai lauktą pergalę, rašo Krepšinis.lt.Lietuvio ekipa
Graikijos žiniasklaida skelbia, kad Evansas jau turi susitarimą su OLY, klubas tai neigia
Graikijos žiniasklaida skelbia, kad Kauno „Žalgirio“ lyderis Keenanas Evansas pasiekė susitarimą su Pirėjo „Olympiakos“ ekipa kitam sezonui, rašo Krepšinis.lt.Ši
Buzelis itin netaikliai šaudė iš toli, bet vis tiek buvo tarp rezultatyviausių
Pro šalį iš toli šaudęs, tačiau rezultatyviai žaidęs Matas Buzelis NBA G lygos mače nepadėjo savo atstovaujamai komandai pasidžiaugti reta pergale."G League Ignite"
"Mavericks" toliau nepaleidžia Sabonio ir "Kings", bet kitoje aikštėje – palankus rezultatas
Luka Dončičius surinko trigubą dublį, o slovėno Dalaso „Mavericks“ (42-29) toliau kaunasi dėl tiesioginės vietos NBA atkrintamosiose varžybose, rašo Krepšinis.lt.Dalaso
"Celtics" krito iššvaistę 30 taškų persvarą, "Knicks" gynėjas pagerino tritaškių rekordą
Atlantos „Hawks“ (32-39) panaikino 30 taškų deficitą ir patiesė geriausią NBA reguliaraus sezono komandą, o Niujorko „Knicks“ (43-28) gynėjas pasiekė klubo tritaškių
Tobulą kovo mėnesį "Neptūnas" užbaigė nutrauktu Utenos prakeiksmu
Klaipėdos „Neptūnas“ (10-12) tobulai užbaigė kovo mėnesį „Betsafe-LKL“ čempionate.Georgios Vovoro auklėtiniai išvykoje 96:83 (22:16, 29:21, 18:30, 27:16)
Kurtinaitis ir Čeponis: apie "Žalgirio" viltį, "Ryto" sudorotus "Vilkus" ir Eurolygos lietuvius
„Delfi TV“ laidoje „Krepšinio zona“ treneris Rimas Kurtinaitis ir komentatorius Vaidas Čeponis dalinasi mintimis apie naujausias aktualijas bei aptariamas temas.Šį
"Betsafe Mic'd Up": Vovoro emocijos ir pergalė prieš "Rytą"
Praėjusį savaitgalį Vilniaus „Rytas“ po dramatiškos kovos namie 83:84 krito prieš Klaipėdos „Neptūną“.„Neptūnui“ tai buvo trečioji pergalė paeiliui,
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Fanams nusilenkęs Žibėnas pagarsino svarbiausią sezono tikslą ir iškėlė retorinį klausimą
LKL vicečempionai Vilniaus „Ryto“ (17-4) krepšininkai atsikvošėjo po dviejų nesėkmių iš eilės prieš Kauno „Žalgirį“ ir Klaipėdos „Neptūną“
Pakeliui į pergalę Valančiūnas žaidė efektyviai, o Williamsonas – nesustabdomai
Dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė penktoje NBA Vakarų konferencijos vietoje skriejantys Naujojo Orleano „Pelicans“ (44-27) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Luizianos
"Lietkabelis" pranoko Šeškaus karius
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susidūrė dvi savo pozicijas pagerinti nusiteikusios ekipos. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13-8) namie 90:80 (15:14, 22:21,
Karštame Viniaus derbyje – "Ryto" pergalė
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko trečiasis sostinės derbis. Jame sudėtingą pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (17-4), kuris 99:83 (27:19, 23:25, 19:25,
Paskutiniame kėlinyje atitrūkęs "Žalgiris" iš Šiaulių išsivežė triuškinančią pergalę
Kauno „Žalgiris“ (20-2) turėjo pavargti, tačiau Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) trečiąkart nugalėjo „Šiaulių“ (5-17) ekipą.Andrea Trinchieri
"Žalgiris" Dubajuje jau iškovojo vieną trofėjų – dėjimų konkurse triumfavo prancūzas
Prieš Dubajuje vykstančio Eurolygos jaunimo (U 18) turnyro finalą, kuriame Kauno "Žalgiris" susitinka su Ulmo "Ratiopharm", kauniečiau jau spėjo iškovoti trofėjų.Talentų
Suspenduotas teisėjas Vilius pateikė apeliaciją LKL drausmės komisijai
Sabonis pakartojo NBA šio amžiaus rekordą ir su "Kings" išplėšė pergalę (rezultatai)
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Floridoje vykusios NBA reguliariojo sezono rungtynės tapo istorinėmis Domantui Saboniui – lietuvis pakartojo šio amžiaus lygos