Naujienos kraunasi...

Vieną po kitos statistines viršūnes užkariaujantis Lukauskis: nesakau, kad nebenoriu žaisti

Vieną po kitos statistines viršūnes užkariaujantis Lukauskis: nesakau, kad nebenoriu žaisti
LKL/BNS nuotr.
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse tarp Prienų „CBet“ ir „Šiaulių“ krito dar vienas ilgai gyvavęs rekordas. Į pirmąją vietą pagal per visą lygos istoriją atliktus rezultatyvius perdavimus pakilo šiauliečių kapitonas Mindaugas Lukauskis.

41-erių veteranas Prienuose pasižymėjo 6 rezultatyviais perdavimais ir šiuo metu savo sąskaitoje jų turi net 1331. Sau už nugaros jis paliko kitą „Šiaulių“ atstovą – trenerio asistentą Robertą Giedraitį (1327).

Su LKL.lt bendravęs „Šiaulių“ puolėjas teigė dėl šio įvykio jau spėjęs pakalbėti su ekipos trenerių štabo nariu.

„Ne, patraukimo per dantis nebuvo. Nuėjau, trenerio atsiprašiau, kad aplenkiau, jis nusijuokė, pasveikino ir viskas“, – sakė M. Lukauskis.

Tiesa, „Šiaulių“ ekipos mohikanas dar iki šio pasiekimo per savo karjerą užkopė ir į kitas „Betsafe-LKL“ statistines viršūnes. Panevėžietis yra pirmas pagal sužaistas rungtynes (661) ir minutes (beveik 15,3 tūkst. min.) bei perimtus kamuolius (1051).

Visgi ir tai dar gali būti ne viskas. Sekmadienį surinkdamas 18 taškų, M. Lukauskis pakilo į antrąją vietą rezultatyviausių visų laikų žaidėjų sąraše (5563 tšk.), kuriame aplenkė dabartinį Utenos „Juventus“ strategą Žydrūną Urboną (5557), o iki pirmoje vietoje įsitaisiusio Rolando Matulio (5645) jam trūksta vos 82 taškų.

Atsižvelgiant į tai, kad „Šiauliams“ šiame sezone liko mažiausiai septynerios rungtynės, ekipa pretenduoja į atkrintamąsias varžybas, o M. Lukauskis demonstruoja pavydėtiną sportinę formą, šis rekordas gali kristi dar iki vasaros.

„Paprasčiausiai žaidi savo žaidimą, o pagal tam tikras situacijas gaunasi tie dalykai, – tvirtino „Šiaulių“ puolėjas. – Tikrai nesivaikau taškų ir nežadu jų vaikytis. Pavyks įmesti – įmesiu, nepavyks – ne. Nėra didelio sureikšminimo tuo atžvilgiu. Bet būtų malonu, jei pavyktų tai padaryti šiemet, nepavyks – ką padarysi.“

Tikra vyšnia ant torto galėtų tapti ir vyriausio visų laikų Lietuvos pirmenybių krepšininko titulas. Norėdamas savo biografijoje turėti ir šį įrašą, M. Lukauskis turės ant parketo grįžti ir kitame sezone. Tokiu atveju jis pamuštų Algimanto Pavilonio rekordą. Pastarasis šalies čempionate rungtyniavo būdamas 42 metų, 3 mėnesių ir 15 dienų, o „Šiaulių“ krepšininkas tokį amžių pasieks ateinantį rugsėjį.

LKL.lt portale – M. Lukauskio mintys apie įspūdingus pasiekimus, kitą sezoną, žaidimą keturiuose skirtinguose dešimtmečiuose ir karštą „Šiaulių“ sportinę formą.

– Pirmas Lietuvos krepšinio lygos istorijoje pagal rezultatyvius perdavimus, antras pagal pelnytus taškus. Ką jums pačiam reiškia tokie skambūs žodžiai?

– Sakyčiau, daug reiškia. Vis tiek tai atspindi, kad per visą gyvenimą žaisdamas krepšinį, kažką pasiekiau. Ne tik pergalės ar pralaimėjimai, bet yra ir individualūs pasiekimai. Rezultatyvūs perdavimai reiškia, kad yra kuriamos progos ne tik sau, bet ir komandos draugams. Kiekvienas individualus pasiekimas yra malonus ir tai yra tavo darbo įvertinimas.

– Iki R. Matulio rezultatyviausiųjų sąraše dar trūksta 82 taškų. Jūsų komandai liko mažiausiai septynerios rungtynės šiame sezone, todėl pakilti į pirmąją įmanoma dar šiemet. Ar yra papildomo azarto ir noro pasirodyti geriau dėl tokio pasiekimo?

– Ne, papildomai nieko nėra. Aš pats tų dalykų neseku, neturiu susirašęs. Viskas, ką sužinau, yra iš žurnalistų. Yra žmonės, kurie daugiau seka tuos dalykus, jie man vis parašo. Tikrai nesivaikau ir nėra būtina tą padaryti.

Anksčiau buvo daug kalbų ir pats pajuokaudavau, kad norėčiau būti vyriausiu LKL žaidėju. Iki to dar trūksta gan nemažai, o gal ir nedaug, bet kad kažką vaikytis ir kad man, tarkim, per kitas varžybas būtinai reikia tiek ar tiek įmesti, kad sumažėtų skirtumas – ne, to nėra.

Paprasčiausiai žaidi savo žaidimą, o pagal tam tikras situacijas gaunasi tie dalykai. Tikrai nesivaikau taškų ir nežadu jų vaikytis. Pavyks įmesti – įmesiu, nepavyks – ne. Nėra didelio sureikšminimo tuo atžvilgiu. Bet būtų malonu, jei pavyktų tai padaryti šiemet, nepavyks – ką padarysi.

– Vis dėlto dar vienas didelis rekordas šiemet yra neįveikiamas. Tai – vyriausio visų laikų LKL krepšininko rekordas, priklausantis Algimantui Pavilonis. Ar jau pasvarstote apie kitą sezoną ir galimybę turėti dar ir tokį pasiekimą?

– Aš nesakau, kad nebenoriu žaisti. Kaip bus – reikia sulaukti sezono pabaigos, tada truputį pailsėti, nes tikrai sezonas nelengvas. Jeigu bus pasiūlymų ar norinčių, tada ir žiūrėsim. Bet aš nesakau, kad nenoriu žaisti. Visa kita priklauso nuo įvairių aplinkybių.

Būdavo, kad klausia: kiek dar žaisi? Dabar jau tas amžius, kur negali planuoti metus ar 2-3 į priekį, nes tu nežinai, kas atsitiks kitą dieną. Nutinka trauma ir tau automatiškai viskas keičiasi, nes šitame amžiuje ir atsistatymas eina kitoks, ir kiekviena traumelė užsitęsia ilgiau. Ilgesnis atsistatymas, gijimas, nei, sakykim, 25-erių, 30-ies ar 35-erių. Taip kad labai daug planuoti negali, paprasčiausiai gyveni šia diena ir po sezono bus matyt.

– Į jūsų pasiekimų sąrašą dar galima pridėti dar ir neįprastą pasiekimą – rungtyniavimą keturiuose skirtinguose dešimtmečiuose. Retrospektyviai žvelgiant į visą jūsų karjerą, galbūt kažkiek keista, kad kažkada teko žaisti ką tik susikūrusioje LKL, o dabar jūsų komandos draugais jau tampa tokie žaidėjai, kurie dar nebuvo gimę, kai pats žaidėte LKL?

– Viskas yra pasikeitę, ištobulėję. Yra tokių žaidėjų, prieš kurių tėvus esu žaidęs. Dabar jų sūnūs žaidžia LKL, yra ir komandos draugų, yra ir kitose komandose. Tai yra keista, bet man taip davė gyvenimas, likimas, kad taip ilgai pavyksta išbūti. Be abejo, labai džiugina.

Daug kas sako, kad laukia kol su savo sūnumi sužaisiu, tai norėjau atrašyti: ką, jūs norite, kad numirčiau aikštelėje? (juokiasi) Reikėtų nemažai laukti, bet niekada negali žinoti. Pagyvensim – pamatysim.

– Su kitais žaidėjais, kurie žaidė iki maždaug 40-ies, kaip kad R. Matulis, Dainius Šalenga, Ž. Urbonas, susisiekiate, pasikalbate apie senesnius laikus? Ar tenka iš jų sulaukti pasveikinimų dėl pasiekimų?

– Yra, kas pasveikina, jei susitinki mieste. Rolandas Skaisgirys prieš kelis metus pajuokavo, kai dar jo nebuvau aplenkęs pagal amžių. Sakė, „sustok, gal jau viskas, užteks“. Bet konkrečiai nepasiskambinam. Pirmiausiai galbūt dėl to, kad nesam labai artimi draugai. Žinom vienas kitą, susitinkam aikštelėj ar mieste. Pakalbi, pasveikini ir tiek. Kažkokio išskirtinio dalyko nėra. Galbūt to daugiau yra su savo draugais, kurie žaidžia, kas vejasi mane pagal rekordus – yra ir tokių, pajuokaujam.

– Praėjusi savaitė jums buvo įspūdinga, vidutiniškai po 22,5 naudingumo balo, pergalė prieš „Lietkabelį“ ir dramatiškas pralaimėjimas Prienuose. Kiek gerai jaučiatės šioje sezono stadijoje?

– Nepasakyčiau, kad tai gera forma ar kažkas. Paprasčiausiai, kai atvažiavau į „Šiaulius“, ta jų pradžia buvo sunki. Ir vėlgi, į komandą įsiliejo keli nauji žaidėjai, daug naujovių. Tas užtruko, reikėjo laiko, kad suprastume trenerio filosofiją, ką jis nori perteikti, mokėti sureaguoti.

Daug darbo buvo įdėta. Prieš kokius du mėnesius pradėjo jaustis įdirbis po truputį. Ta forma – nebuvo, kad atvažiavau be jos. Aš visąlaik sportuodavau, aš ir vasarą pasportuoju. Bet visi tie dalykai susideda žaidimo metu. Tu nesi vienas komandoj, esi priklausomas nuo komandos draugų ir trenerių. Čia yra daug dalykų, kurie dedasi, o šiai dienai mes turime gan neblogą krepšinį, kuris leidžia tiek man, tiek kitiems žaidėjams atsiskleisti ir padaryti gerus rezultatus.

Mes matom, kad Elvaras vos ne kiekvieną savaitę būna simboliniame penketuke, Arminas ar dar kažkas. Dabar suprantam vienas kitą, mokam šiek tiek geriau išnaudoti tam tikras situacijas ir progas. Nuo gruodžio mėnesio iki dabar yra padarytas didelis progresas, tai mums leidžia rodyti geresnius rezultatus.

– Sezono pradžioje, kai nebuvo džiuginantys rezultatai, gal reikėjo tam tikro jūsų, kaip veterano, vyriausio žaidėjo, kapitono vaidmens rūbinėje?

– Kapitonas buvau ne iš pradžių. Tekdavo pasikalbėti, bet rūbinėje mes neturim problemų. Pas mus tikrai šaunūs vyrukai ir to nėra, bet kai tu pralaimi rungtynes po rungtynių velkasi toks šleifas ir bloga nuotaika. Lyg ir stengiesi, bet kažkas nesigauna. Užkabini vienas rungtynes ir paskui vėl tas pats.

Prisimenu, kai žaidžiau Sicilijoje, Italijos antrojoje lygoje, būdavo vienos rungtynės per savaitę ir kai tu jas praloši, ta visa savaitė būna tokia sunki. Tas pralaimėjimas tave slegia. Kai seka pralaimėjimas po pralaimėjimo, kartais net sunku kažką pasakyti. Atrodo, stengiesi, darai, bet nesigauna. Treneriai kalbėjo su žaidėjais ir aš su kai kuriais kalbėdavau ir o truputį mes atradom gerąsias savybes ir pradėjom judėti į priekį.

Šitas dalykas džiugina, kad yra progresas ir tie žaidėjai, kurie yra komandoje, jie gali žaisti, ir gali tai daryti gerai. Bet jie žais gerai ir darys gerai, kai reikės daryti tą, ką treneris nori ir ką mes kaip komanda norime daryti, tada mes turėsime rezultatą. Šiuo metu tai, sakyčiau, ir vyksta.

– Galbūt buvo tam tikras lūžio momentas? Pavyzdžiui, kai Citadele KMT antrajame etape įspūdingai įveikėte Alytaus „Dzūkiją“? Gal tai padėjo pagauti savo žaidimą, pagerinti komandos atmosferą?

– Ten ir buvo lūžis, bet jis galėjo būti dar ir tada, kai kitame etape beveik įveikėme „Neptūną. Ten buvo pakilimas, lyg ir viską padarei, bet pritrūko tų kelių taškelių ir vėl tau kerta per smegenis toks dalykas, kad tu laimėjai rungtynes, bet nepapuolei toliau, nes pritrūko tų kelių taškų, padarei keliomis klaidomis per daug ar dar kažkas. Kiekviena pergalė duoda geresnė motyvacinį užtaisą. Kad ir gerai sužaistos, bet pralaimėtos rungtynės – tada žinai, kad tu eini į priekį. Visko nelaimėsi, kažkada pralaimi, kažkada laimi. Dabar mes jau daugiau suprantam, kaip ir ką reikia daryti, todėl mūsų rezultatas yra geresnis. Čia yra visų įdirbis – tiek trenerio, tiek klubo, tiek pačių žaidėjų.

– Pasitinkate lemiamą sezono atkarpą būdami karšti – keturios iš penkių pastarųjų rungtynių laimėtos. Kokius tikslus keliatės paskutiniajam mėnesiui?

– Tikslas yra paprastas, trauktis nėra kur ir į kiekvienas rungtynes eini kaip į lemiamas. Mums reikia laimėti kiek įmanoma daugiau. Paprasčiausiai eini, į kiekvienas rungtynės žiūri kaip į lemiamas, paskutines ir viskas. Kuo daugiau laimėsi, tuo geresnę poziciją užimsi lentelėje.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Prienų klubą papildė vilnietis įžaidėjas – vienas geriausių NKL kamuolių "vagių"
Prienų klubą papildė vilnietis įžaidėjas – vienas geriausių NKL kamuolių "vagių"
Prienų „Labas GAS“ ekipoje – papildymas gynėjų grandyje. Prie komandos jungiasi 24 metų 186 cm ūgio įžaidėjas Mantvydas Staniulis.Atakų organizatorius atvyksta iš Palangos
Iš naujo suburtos "Pieno žvaigždės": ar metų treneris į Pasvalį atneš daugiau pergalių?
Iš naujo suburtos "Pieno žvaigždės": ar metų treneris į Pasvalį atneš daugiau pergalių?
Skaičiuojant paskutiniąsias valandas iki pirmųjų 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ sezono rungtynių, LKL.lt užbaigia visų vienuolikos lygos ekipų vasaros darbų apžvalgos ciklą.Viena
Šiandien per televiziją bus transliuojama KMT burtų traukimo ceremonija
Šiandien per televiziją bus transliuojama KMT burtų traukimo ceremonija
Rugsėjo 18 d. (šeštadienį) naujojo „Betsafe-LKL“ sezono atidarymo rungtynių tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ilgosios pertraukos
"Ryto" legionierius Williamsas: manau, kad 100 proc. būsiu pasiruošęs atkrintamosioms
"Ryto" legionierius Williamsas: manau, kad 100 proc. būsiu pasiruošęs atkrintamosioms
Vilniaus „Rytas“ pristato antrąjį šio sezono „Iš arti“ epizodą. Klubo gyvenimą fiksuojančioje dokumentikoje šįkart apžvelgiama kelionė į Lenkiją,
Lipkevičius: Lietuvoje turi gerbti visus varžovus; Janavičius: pernai jautėme, kad galėjome daugiau
Lipkevičius: Lietuvoje turi gerbti visus varžovus; Janavičius: pernai jautėme, kad galėjome daugiau
Šeštadienį prasideda ilgai lauktas naujasis 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezonas. Dvejomis rungtynėmis – Pasvalyje ir Panevėžyje – startuos jau 29-as
"Neptūno" legenda Mažeika turi motyvacijos grąžinti klubą ten, "kur jis turi būti"
"Neptūno" legenda Mažeika turi motyvacijos grąžinti klubą ten, "kur jis turi būti"
Iki „Betsafe-LKL“ sezono likus vienai dienai, LKL.lt lygos aistruoliams pristato interviu su vis dar žaidžiančia Klaipėdos „Neptūno“ legenda – Martynu Mažeika.36-erių
LKL sezoną pasitinkant – kaip atrodys Šeškaus kariauna Jonavoje?
LKL sezoną pasitinkant – kaip atrodys Šeškaus kariauna Jonavoje?
Iki naujojo 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezono laiko lieka vis mažiau. Klubai atlieka paskutinius pasiruošimo sezonui darbus, baigia sudėties komplektacijas ir ruošiasi
"Lietkabelio" strategas: be kritimo ant žemės ir nubrozdintų alkūnių nieko nepasieksime
"Lietkabelio" strategas: be kritimo ant žemės ir nubrozdintų alkūnių nieko nepasieksime
Pasiruošimą naujajam sezonui baigęs Panevėžio „Lietkabelis“ šeštadienį pradės kovas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Pirmasis varžovas
Žalgiriečiui atlikta pirmoji tokio tipo pėdos operacija Lietuvoje
Žalgiriečiui atlikta pirmoji tokio tipo pėdos operacija Lietuvoje
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandos gynėjui Dominykui Stenioniui trečiadienį ,,Gijos Klinikoseˮ Kaune atlikta sudėtinga pėdos operacija. Operacijos prireikė dėl stresinio padikaulio
"Žalgirio" sistemoje augęs buvęs jaunimo rinktinių narys atstovaus LKL debiutantams
"Žalgirio" sistemoje augęs buvęs jaunimo rinktinių narys atstovaus LKL debiutantams
Buvęs Lietuvos jaunimo rinktinių narys Vitalijus Kozys iki sezono pabaigos atstovaus Jonavos komandai.201 cm ūgio puolėjas užpernai epizodiškai debiutavo „Betsafe–LKL“ čempionate,
"Ar Marekas žais kitame sezone?" – jaunasis reportris kalbino Schillerį ir žalgiriečius
"Ar Marekas žais kitame sezone?" – jaunasis reportris kalbino Schillerį ir žalgiriečius
LKL TV reporteris Aistis media dienų metu jau aplankė Klaipėdos „Neptūno“ komandą, o šį kartą jis svečiuojasi Lietuvos čempionų arenoje.Kaune vykusios media dienos
Prieš LKL sezono startą "Dzūkija" pralaimėjo Lekavičiaus vedamai NKL ekipai
Prieš LKL sezono startą "Dzūkija" pralaimėjo Lekavičiaus vedamai NKL ekipai
Jau sekmadienį Alytaus "Dzūkija" startuos LKL čempionate namų rungtynėmis prieš Šiaulių "Šiauliai-7bet", o paskutiniame kontroliniame mače sustikiko su NKL
LKL sezoną pasitinkantis "Rytas": ar sostinės ekipa mes iššūkį čempionams?
LKL sezoną pasitinkantis "Rytas": ar sostinės ekipa mes iššūkį čempionams?
Nenumaldomai artėjant pirmajam 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ sezono ginčo kamuoliui, LKL.lt tęsia pirmenybių ekipų vasaros darbų apžvalgą. Liko vos kelios komandos.Šįkart sirgalius
"Nevėžis" sudarė net 4 metų trukmės sutartį su perspektyviu prancūzu
"Nevėžis" sudarė net 4 metų trukmės sutartį su perspektyviu prancūzu
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, pasirašydamas 4-erių metų sutartį su 17-mečiu prancūzu Darylu Doualla, užbaigė komplektaciją jau šią savaitę prasidėsiančiam 2021-2022 metų
Utenos komandoje – dar vienas koronaviruso atvejis
Utenos komandoje – dar vienas koronaviruso atvejis
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ FIBA Čempionų lygos atrankos turnyro finale versis be komandos kapitono Vytauto Šulskio.COVID-19 ligos simptomus pajutęs krepšininkas
Pernai Prienuose žaidęs Belgijos rinktinės įžaidėjas vadovaus Jonavos klubo atakoms
Pernai Prienuose žaidęs Belgijos rinktinės įžaidėjas vadovaus Jonavos klubo atakoms
Jonavos krepšinio klubas stiprina savo gretas. Ekipą papildys lietuviams puikiai pažįstamas veidas – 26 metų 180 cm ūgio įžaidėjas Emmanuel Lecomte.Profesionalo karjerą 2018
"Lietkabelis" nukovė VTB lygos dalyvius ir iškovojo Sargūno taurę
"Lietkabelis" nukovė VTB lygos dalyvius ir iškovojo Sargūno taurę
Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 82:71 (18:21, 20:20, 23:14, 21:16) nugalėjo Nur Sultano „Astana“ krepšininkus ir pergalinga nata
"Pieno žvaigždės" Latvijos čempionams priešinosi tik du kėlinius
"Pieno žvaigždės" Latvijos čempionams priešinosi tik du kėlinius
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ tęsia pasiruošimą „Betsafe – LKL“ sezonui ir šį kartą pripažino FIBA Čempionų lygoje žaisiančio klubo pranašumą.Manto
Liko vos kelios dienos – koks Kėdainių klubas pasitinka naują sezoną?
Liko vos kelios dienos – koks Kėdainių klubas pasitinka naują sezoną?
Iki naujojo 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezono laiko lieka vis mažiau. Klubai atlieka paskutinius pasiruošimo sezonui darbus, baigia sudėties komplektacijas ir ruošiasi
"Žalgirio" sirgalių triukšmo laukiantis Mudiay: labai mėgstu laimėti, esu pasiruošęs pasilinksminti
"Žalgirio" sirgalių triukšmo laukiantis Mudiay: labai mėgstu laimėti, esu pasiruošęs pasilinksminti
Iki naujojo „Betsafe–LKL“ sezono laiko lieka vis mažiau. Komandų treneriai ir žaidėjai atlieka paskutinius pasiruošimo darbus ir netrukus pradės dar vieną kelionę Lietuvos
Sargūno taurės pusfinalyje "Lietkabelis" įveikė Estijos ekipą su debiutavusiu Valeika
Sargūno taurės pusfinalyje "Lietkabelis" įveikė Estijos ekipą su debiutavusiu Valeika
Raimundo Sargūno taurės turnyro pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 82:77 (27:19, 21:21, 16:18, 18:19) nugalėjo Parnu „Sadam“ klubą, kurio garbę gina Artūras Valeika.Antradienį
Perrikiuotos gretos ir naujas strategas – kokią "Dzūkiją" išvysime naujajame sezone?
Perrikiuotos gretos ir naujas strategas – kokią "Dzūkiją" išvysime naujajame sezone?
LKL.lt tęsia visų „Betsafe-LKL“ klubų pristatymą, pirmenybėms prasidedant jau šią savaitę. Jau apžvelgta daugiau nei pusė ekipų, o šįkart atėjo eilė susipažinti
Jonavos ekipoje debiutavęs Palaciosas svariausiai prisidėjo prie "Dzūkijos" sutriuškinimo
Jonavos ekipoje debiutavęs Palaciosas svariausiai prisidėjo prie "Dzūkijos" sutriuškinimo
Jonavos "CBet" komandoje puikiai debiutavęs Juanas Palaciosas svariausiai prisidėjo prie triuškinančios pergalės kontroliniame mače.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai
LKL pristatė naujojo sezono komentatorius
LKL pristatė naujojo sezono komentatorius
Naująjį 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ sezoną pasitinkanti Lietuvos krepšinio lyga (LKL) krepšinio sirgaliams pristato dar vieną naujieną. Visas sezono rungtynes šįkart
"Cido" arenos vadovas: tikiuosi, kad Kalėdų Senelis turi Galimybių pasą
"Cido" arenos vadovas: tikiuosi, kad Kalėdų Senelis turi Galimybių pasą
Rugsėjis naują pradžią simbolizuoja ne tik mokslo įstaigoms, bet ir renginių rinkai – žiūrovus į sales vėl kviečia teatrai ir arenos, muziejai pristato naujas parodas.Nekantriai naujojo
Mačiulis: Kėdainių komanda labiau norėjo, kad žaisčiau, o ne treniruočiau
Mačiulis: Kėdainių komanda labiau norėjo, kad žaisčiau, o ne treniruočiau
Sportbačius ant vinies šią vasarą pakabino kovingasis Jonas Mačiulis. Kaip sako pats krepšininkas, apie šį sprendimą jis galvojo nuo jau praėjusių metų, o birželio 9 d. iškovojęs
"Šiauliai" laimėjo ir antrą draugišką turnyrą, finale įveikė "Nevėžį"
"Šiauliai" laimėjo ir antrą draugišką turnyrą, finale įveikė "Nevėžį"
„Šiaulių-7bet“ vyrų komanda iškovojo antrąjį trofėjų, užbaigdama pasiruošimo ciklą būsimam sezonui. Saulės miesto krepšininkai pirmą kartą Šiauliuose
Bloga žinia "Juventus": Čempionų lygos atrankos išvakarėse – COVID-19 atvejis
Bloga žinia "Juventus": Čempionų lygos atrankos išvakarėse – COVID-19 atvejis
FIBA Čempionų lygos atrankos turnyre Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ varžysis ne pilnos sudėties - COVID-19 virusas nustatytas krepšininkui Norbertui Gigai.Utenos ekipai

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime