Naujienos kraunasi...

Vieną po kitos statistines viršūnes užkariaujantis Lukauskis: nesakau, kad nebenoriu žaisti

Vieną po kitos statistines viršūnes užkariaujantis Lukauskis: nesakau, kad nebenoriu žaisti
LKL/BNS nuotr.
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse tarp Prienų „CBet“ ir „Šiaulių“ krito dar vienas ilgai gyvavęs rekordas. Į pirmąją vietą pagal per visą lygos istoriją atliktus rezultatyvius perdavimus pakilo šiauliečių kapitonas Mindaugas Lukauskis.

41-erių veteranas Prienuose pasižymėjo 6 rezultatyviais perdavimais ir šiuo metu savo sąskaitoje jų turi net 1331. Sau už nugaros jis paliko kitą „Šiaulių“ atstovą – trenerio asistentą Robertą Giedraitį (1327).

Su LKL.lt bendravęs „Šiaulių“ puolėjas teigė dėl šio įvykio jau spėjęs pakalbėti su ekipos trenerių štabo nariu.

„Ne, patraukimo per dantis nebuvo. Nuėjau, trenerio atsiprašiau, kad aplenkiau, jis nusijuokė, pasveikino ir viskas“, – sakė M. Lukauskis.

Tiesa, „Šiaulių“ ekipos mohikanas dar iki šio pasiekimo per savo karjerą užkopė ir į kitas „Betsafe-LKL“ statistines viršūnes. Panevėžietis yra pirmas pagal sužaistas rungtynes (661) ir minutes (beveik 15,3 tūkst. min.) bei perimtus kamuolius (1051).

Visgi ir tai dar gali būti ne viskas. Sekmadienį surinkdamas 18 taškų, M. Lukauskis pakilo į antrąją vietą rezultatyviausių visų laikų žaidėjų sąraše (5563 tšk.), kuriame aplenkė dabartinį Utenos „Juventus“ strategą Žydrūną Urboną (5557), o iki pirmoje vietoje įsitaisiusio Rolando Matulio (5645) jam trūksta vos 82 taškų.

Atsižvelgiant į tai, kad „Šiauliams“ šiame sezone liko mažiausiai septynerios rungtynės, ekipa pretenduoja į atkrintamąsias varžybas, o M. Lukauskis demonstruoja pavydėtiną sportinę formą, šis rekordas gali kristi dar iki vasaros.

„Paprasčiausiai žaidi savo žaidimą, o pagal tam tikras situacijas gaunasi tie dalykai, – tvirtino „Šiaulių“ puolėjas. – Tikrai nesivaikau taškų ir nežadu jų vaikytis. Pavyks įmesti – įmesiu, nepavyks – ne. Nėra didelio sureikšminimo tuo atžvilgiu. Bet būtų malonu, jei pavyktų tai padaryti šiemet, nepavyks – ką padarysi.“

Tikra vyšnia ant torto galėtų tapti ir vyriausio visų laikų Lietuvos pirmenybių krepšininko titulas. Norėdamas savo biografijoje turėti ir šį įrašą, M. Lukauskis turės ant parketo grįžti ir kitame sezone. Tokiu atveju jis pamuštų Algimanto Pavilonio rekordą. Pastarasis šalies čempionate rungtyniavo būdamas 42 metų, 3 mėnesių ir 15 dienų, o „Šiaulių“ krepšininkas tokį amžių pasieks ateinantį rugsėjį.

LKL.lt portale – M. Lukauskio mintys apie įspūdingus pasiekimus, kitą sezoną, žaidimą keturiuose skirtinguose dešimtmečiuose ir karštą „Šiaulių“ sportinę formą.

– Pirmas Lietuvos krepšinio lygos istorijoje pagal rezultatyvius perdavimus, antras pagal pelnytus taškus. Ką jums pačiam reiškia tokie skambūs žodžiai?

– Sakyčiau, daug reiškia. Vis tiek tai atspindi, kad per visą gyvenimą žaisdamas krepšinį, kažką pasiekiau. Ne tik pergalės ar pralaimėjimai, bet yra ir individualūs pasiekimai. Rezultatyvūs perdavimai reiškia, kad yra kuriamos progos ne tik sau, bet ir komandos draugams. Kiekvienas individualus pasiekimas yra malonus ir tai yra tavo darbo įvertinimas.

– Iki R. Matulio rezultatyviausiųjų sąraše dar trūksta 82 taškų. Jūsų komandai liko mažiausiai septynerios rungtynės šiame sezone, todėl pakilti į pirmąją įmanoma dar šiemet. Ar yra papildomo azarto ir noro pasirodyti geriau dėl tokio pasiekimo?

– Ne, papildomai nieko nėra. Aš pats tų dalykų neseku, neturiu susirašęs. Viskas, ką sužinau, yra iš žurnalistų. Yra žmonės, kurie daugiau seka tuos dalykus, jie man vis parašo. Tikrai nesivaikau ir nėra būtina tą padaryti.

Anksčiau buvo daug kalbų ir pats pajuokaudavau, kad norėčiau būti vyriausiu LKL žaidėju. Iki to dar trūksta gan nemažai, o gal ir nedaug, bet kad kažką vaikytis ir kad man, tarkim, per kitas varžybas būtinai reikia tiek ar tiek įmesti, kad sumažėtų skirtumas – ne, to nėra.

Paprasčiausiai žaidi savo žaidimą, o pagal tam tikras situacijas gaunasi tie dalykai. Tikrai nesivaikau taškų ir nežadu jų vaikytis. Pavyks įmesti – įmesiu, nepavyks – ne. Nėra didelio sureikšminimo tuo atžvilgiu. Bet būtų malonu, jei pavyktų tai padaryti šiemet, nepavyks – ką padarysi.

– Vis dėlto dar vienas didelis rekordas šiemet yra neįveikiamas. Tai – vyriausio visų laikų LKL krepšininko rekordas, priklausantis Algimantui Pavilonis. Ar jau pasvarstote apie kitą sezoną ir galimybę turėti dar ir tokį pasiekimą?

– Aš nesakau, kad nebenoriu žaisti. Kaip bus – reikia sulaukti sezono pabaigos, tada truputį pailsėti, nes tikrai sezonas nelengvas. Jeigu bus pasiūlymų ar norinčių, tada ir žiūrėsim. Bet aš nesakau, kad nenoriu žaisti. Visa kita priklauso nuo įvairių aplinkybių.

Būdavo, kad klausia: kiek dar žaisi? Dabar jau tas amžius, kur negali planuoti metus ar 2-3 į priekį, nes tu nežinai, kas atsitiks kitą dieną. Nutinka trauma ir tau automatiškai viskas keičiasi, nes šitame amžiuje ir atsistatymas eina kitoks, ir kiekviena traumelė užsitęsia ilgiau. Ilgesnis atsistatymas, gijimas, nei, sakykim, 25-erių, 30-ies ar 35-erių. Taip kad labai daug planuoti negali, paprasčiausiai gyveni šia diena ir po sezono bus matyt.

– Į jūsų pasiekimų sąrašą dar galima pridėti dar ir neįprastą pasiekimą – rungtyniavimą keturiuose skirtinguose dešimtmečiuose. Retrospektyviai žvelgiant į visą jūsų karjerą, galbūt kažkiek keista, kad kažkada teko žaisti ką tik susikūrusioje LKL, o dabar jūsų komandos draugais jau tampa tokie žaidėjai, kurie dar nebuvo gimę, kai pats žaidėte LKL?

– Viskas yra pasikeitę, ištobulėję. Yra tokių žaidėjų, prieš kurių tėvus esu žaidęs. Dabar jų sūnūs žaidžia LKL, yra ir komandos draugų, yra ir kitose komandose. Tai yra keista, bet man taip davė gyvenimas, likimas, kad taip ilgai pavyksta išbūti. Be abejo, labai džiugina.

Daug kas sako, kad laukia kol su savo sūnumi sužaisiu, tai norėjau atrašyti: ką, jūs norite, kad numirčiau aikštelėje? (juokiasi) Reikėtų nemažai laukti, bet niekada negali žinoti. Pagyvensim – pamatysim.

– Su kitais žaidėjais, kurie žaidė iki maždaug 40-ies, kaip kad R. Matulis, Dainius Šalenga, Ž. Urbonas, susisiekiate, pasikalbate apie senesnius laikus? Ar tenka iš jų sulaukti pasveikinimų dėl pasiekimų?

– Yra, kas pasveikina, jei susitinki mieste. Rolandas Skaisgirys prieš kelis metus pajuokavo, kai dar jo nebuvau aplenkęs pagal amžių. Sakė, „sustok, gal jau viskas, užteks“. Bet konkrečiai nepasiskambinam. Pirmiausiai galbūt dėl to, kad nesam labai artimi draugai. Žinom vienas kitą, susitinkam aikštelėj ar mieste. Pakalbi, pasveikini ir tiek. Kažkokio išskirtinio dalyko nėra. Galbūt to daugiau yra su savo draugais, kurie žaidžia, kas vejasi mane pagal rekordus – yra ir tokių, pajuokaujam.

– Praėjusi savaitė jums buvo įspūdinga, vidutiniškai po 22,5 naudingumo balo, pergalė prieš „Lietkabelį“ ir dramatiškas pralaimėjimas Prienuose. Kiek gerai jaučiatės šioje sezono stadijoje?

– Nepasakyčiau, kad tai gera forma ar kažkas. Paprasčiausiai, kai atvažiavau į „Šiaulius“, ta jų pradžia buvo sunki. Ir vėlgi, į komandą įsiliejo keli nauji žaidėjai, daug naujovių. Tas užtruko, reikėjo laiko, kad suprastume trenerio filosofiją, ką jis nori perteikti, mokėti sureaguoti.

Daug darbo buvo įdėta. Prieš kokius du mėnesius pradėjo jaustis įdirbis po truputį. Ta forma – nebuvo, kad atvažiavau be jos. Aš visąlaik sportuodavau, aš ir vasarą pasportuoju. Bet visi tie dalykai susideda žaidimo metu. Tu nesi vienas komandoj, esi priklausomas nuo komandos draugų ir trenerių. Čia yra daug dalykų, kurie dedasi, o šiai dienai mes turime gan neblogą krepšinį, kuris leidžia tiek man, tiek kitiems žaidėjams atsiskleisti ir padaryti gerus rezultatus.

Mes matom, kad Elvaras vos ne kiekvieną savaitę būna simboliniame penketuke, Arminas ar dar kažkas. Dabar suprantam vienas kitą, mokam šiek tiek geriau išnaudoti tam tikras situacijas ir progas. Nuo gruodžio mėnesio iki dabar yra padarytas didelis progresas, tai mums leidžia rodyti geresnius rezultatus.

– Sezono pradžioje, kai nebuvo džiuginantys rezultatai, gal reikėjo tam tikro jūsų, kaip veterano, vyriausio žaidėjo, kapitono vaidmens rūbinėje?

– Kapitonas buvau ne iš pradžių. Tekdavo pasikalbėti, bet rūbinėje mes neturim problemų. Pas mus tikrai šaunūs vyrukai ir to nėra, bet kai tu pralaimi rungtynes po rungtynių velkasi toks šleifas ir bloga nuotaika. Lyg ir stengiesi, bet kažkas nesigauna. Užkabini vienas rungtynes ir paskui vėl tas pats.

Prisimenu, kai žaidžiau Sicilijoje, Italijos antrojoje lygoje, būdavo vienos rungtynės per savaitę ir kai tu jas praloši, ta visa savaitė būna tokia sunki. Tas pralaimėjimas tave slegia. Kai seka pralaimėjimas po pralaimėjimo, kartais net sunku kažką pasakyti. Atrodo, stengiesi, darai, bet nesigauna. Treneriai kalbėjo su žaidėjais ir aš su kai kuriais kalbėdavau ir o truputį mes atradom gerąsias savybes ir pradėjom judėti į priekį.

Šitas dalykas džiugina, kad yra progresas ir tie žaidėjai, kurie yra komandoje, jie gali žaisti, ir gali tai daryti gerai. Bet jie žais gerai ir darys gerai, kai reikės daryti tą, ką treneris nori ir ką mes kaip komanda norime daryti, tada mes turėsime rezultatą. Šiuo metu tai, sakyčiau, ir vyksta.

– Galbūt buvo tam tikras lūžio momentas? Pavyzdžiui, kai Citadele KMT antrajame etape įspūdingai įveikėte Alytaus „Dzūkiją“? Gal tai padėjo pagauti savo žaidimą, pagerinti komandos atmosferą?

– Ten ir buvo lūžis, bet jis galėjo būti dar ir tada, kai kitame etape beveik įveikėme „Neptūną. Ten buvo pakilimas, lyg ir viską padarei, bet pritrūko tų kelių taškelių ir vėl tau kerta per smegenis toks dalykas, kad tu laimėjai rungtynes, bet nepapuolei toliau, nes pritrūko tų kelių taškų, padarei keliomis klaidomis per daug ar dar kažkas. Kiekviena pergalė duoda geresnė motyvacinį užtaisą. Kad ir gerai sužaistos, bet pralaimėtos rungtynės – tada žinai, kad tu eini į priekį. Visko nelaimėsi, kažkada pralaimi, kažkada laimi. Dabar mes jau daugiau suprantam, kaip ir ką reikia daryti, todėl mūsų rezultatas yra geresnis. Čia yra visų įdirbis – tiek trenerio, tiek klubo, tiek pačių žaidėjų.

– Pasitinkate lemiamą sezono atkarpą būdami karšti – keturios iš penkių pastarųjų rungtynių laimėtos. Kokius tikslus keliatės paskutiniajam mėnesiui?

– Tikslas yra paprastas, trauktis nėra kur ir į kiekvienas rungtynes eini kaip į lemiamas. Mums reikia laimėti kiek įmanoma daugiau. Paprasčiausiai eini, į kiekvienas rungtynės žiūri kaip į lemiamas, paskutines ir viskas. Kuo daugiau laimėsi, tuo geresnę poziciją užimsi lentelėje.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi "Juventus" nugalėjo "Šiaulius"
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi "Juventus" nugalėjo "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ (22-13) ekipa išsaugojo šansus iškovoti trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone.Žydrūno Urbono auklėtiniai
Gražiausias balandžio momentas - vadovėlinė "Šiaulių" ataka
Gražiausias balandžio momentas - vadovėlinė "Šiaulių" ataka
„Betsafe-LKL“ pirmenybėse prabėgo paskutinis pilnas reguliariojo sezono mėnuo – balandis, o jau netrukus komandos startuos atkrintamosiose varžybose. Tačiau prieš tai LKL.lt
Mėnesio MVP tapęs Kupšas: vis dar turiu rezervų
Mėnesio MVP tapęs Kupšas: vis dar turiu rezervų
2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas artėja link finišo, o lemiamai jo stadijai ruošiasi ir vis įspūdingesnius skaičius čempionate renkantis Utenos „Juventus“
Itin svarbiame mūšyje - prieniškių pergalė Pasvalyje
Itin svarbiame mūšyje - prieniškių pergalė Pasvalyje
Prienų „Cbet“ (14/20) komanda „Betsafe-LKL“ mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei.Manto Šerniaus auklėtiniai
Kaune - užtikrinta "Žalgirio" pergalė
Kaune - užtikrinta "Žalgirio" pergalė
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasiekė dar vieną užtikrintą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Šį kartą „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu
"Rytas" nepaliko šansų "Šiauliams"
"Rytas" nepaliko šansų "Šiauliams"
Sekmadienį Vilniaus „Rytas“ (25/7) pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse ir gali būti ramus dėl likusios reguliaraus sezono dalies.Sostinės ekipa namuose 104:68 (22:15,
Pralaimėjimų seriją "Juventus" nutraukė įveikdama "Dzūkiją"
Pralaimėjimų seriją "Juventus" nutraukė įveikdama "Dzūkiją"
Šeštadienį Utenoje aikštės šeimininkai iškovojo 21-ąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami Utenos „Juventus“
Fatališku spurtu prieniškius sulaužęs "Rytas" pasiekė sezono rekordą
Fatališku spurtu prieniškius sulaužęs "Rytas" pasiekė sezono rekordą
Vilniaus „Rytas“ (24/7) pralaimėjo principinę dvikovą prieš Kauno „Žalgirį“, tačiau netruko reabiliuotis.Lietuvos vicečempionai namuose 99:63 (21:18, 18:14,
"Žalgiris" užsitikrino LKL reguliaraus sezono nugalėtojo vardą
"Žalgiris" užsitikrino LKL reguliaraus sezono nugalėtojo vardą
Kauno „Žalgiris“ (29/3) pasiekė eilinę pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir taip galutinai įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje.Martino Schillerio
Gecevičius patyrė traumą
Gecevičius patyrė traumą
Utenos „Juventus“ ekipa paskelbė, kad traumą patyrė ir iš rikiuotės iškrito Martynas Gecevičius. Žaidėjui įplyšo blauzdos raumuo, o dėl šios traumos žaidėjas
Šukiui trumpinamas diskvalifikacijos terminas
Šukiui trumpinamas diskvalifikacijos terminas
Kovo 29 d. Lietuvos krepšinio lyga nusprendė, kad vykusiose „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse tarp „Ryto“ ir Juventus“ komandų, teisėjai suklydo blogai įvertindami
Kovoje dėl 3 vietos "Lietkabelis" užtikrintai įveikė "Juventus"
Kovoje dėl 3 vietos "Lietkabelis" užtikrintai įveikė "Juventus"
Svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (21/11), kuris namuose 98:86 (22:13, 20:23, 28:20, 28:20) susitvarkė su turnyro
Visas rungtynes pirmavę "Šiauliai" nugalėjo Kėdainių ekipą
Visas rungtynes pirmavę "Šiauliai" nugalėjo Kėdainių ekipą
Trečiadienį Šiauliuose vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 12-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Antano Sireikos vadovaujami Šiaulių
"Vienas ant vieno" - "Neptūno" žaidėjai spėliojo vienas kito statistiką
"Vienas ant vieno" - "Neptūno" žaidėjai spėliojo vienas kito statistiką
LKL TV rubrikoje „Vienas ant vieno“ sudalyvavo Klaipėdos „Neptūno“ duetas – Benas Griciūnas ir Džiugas Slavinskas.Jiedu spėliojo, kuris iš jų yra surinkęs didesnius
Milašius - apie naują formatą, Jonavos klubą ir LKL klubus tarptautinėse varžybose
Milašius - apie naują formatą, Jonavos klubą ir LKL klubus tarptautinėse varžybose
Antradienį po LKL valdybos posėdžio paaiškėjus, kad „Betsafe-LKL“ čempionate kitą sezoną rungtyniaus vienuolika komandų, o į pirmenybes bus priimta Jonavos „CBet“
"Šiaulių" skrajūnas Furmanavičius - apie žaidimą JAV, Sireiką ir programavimą
"Šiaulių" skrajūnas Furmanavičius - apie žaidimą JAV, Sireiką ir programavimą
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ aistruoliai lygos „Facebook“ paskyroje galėjo užduoti savo klausimus „Šiaulių“ krepšininkui Justui Furmanavičiui.Jis
Panevėžyje – nuostabus Vilio kėlinys ir kėdainiečių triumfas
Panevėžyje – nuostabus Vilio kėlinys ir kėdainiečių triumfas
Kiek netikėtą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate šeštadienio vakarą iškovojo Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (9-23).Mariaus Kiltinavičiaus
Namų sienų neapgynę "Juventus" turėjo pripažinti „Ryto“ pranašumą
Namų sienų neapgynę "Juventus" turėjo pripažinti „Ryto“ pranašumą
Šeštadienį Utenoje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Vilniaus iškovojo 23-čiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Vilniaus „Ryto“ (23/6)
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas.Kol kas vietą ketvirtfinalyje užsitikrino tik keturi  klubai – Kauno „Žalgiris“ (26-3),
Proveržio sezoną baigęs Žemaitis: esu labai dėkingas Antanui Sireikai
Proveržio sezoną baigęs Žemaitis: esu labai dėkingas Antanui Sireikai
Šis 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ sezonas artėja prie pabaigos, komandos pasitinka lemiamą sezono stadiją ir kovoja dėl galutinės rikiuotės turnyro lentelėje. Tiesa, vienas būtent
Butkevičius "Dainų testo" iššūkyje: Dovis yra lietuviškos estrados gerbėjas
Butkevičius "Dainų testo" iššūkyje: Dovis yra lietuviškos estrados gerbėjas
„Dainų testo“ rubrikoje, kurios dalyviai spėlioja lietuviškų dainų atlikėjus, savo jėgas išmėgino Vilniaus „Ryto“ duetas – Arnas Butkevičius ir Dovis
Uostamiestyje - itin svarbi "Neptūno" pergalė
Uostamiestyje - itin svarbi "Neptūno" pergalė
Ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, uostamiesčio krepšininkai iškovojo 10-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Tomo Gaidamavičiaus vadovaujami Klaipėdos
"Nesportinis klausimas": LKL arbitrai atsakinėjo į aistruolių klausimus
"Nesportinis klausimas": LKL arbitrai atsakinėjo į aistruolių klausimus
LKL TV pristato naują rubriką „Nesportinis klausimas“. Joje rubrikos pašnekovai atsakinės į klausimus, kuriuos jiems užduos „Betsafe-LKL“ „Facebook“ puslapio
Fantastika: Fridrikssonas surinko 51 naudingumo balą, o "Šiauliai" kyla į septintą vietą
Fantastika: Fridrikssonas surinko 51 naudingumo balą, o "Šiauliai" kyla į septintą vietą
Trečiadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate itin svarbią pergalę namuose iškovojo „Šiaulių“ (11/19) komanda. Antano Sireikos vadovaujama ekipa po atkaklios
Schilleris: jei nepriimčiau "Žalgirio" pasiūlymo, būčiau visiškas bailys, negalėčiau gerbti savęs
Schilleris: jei nepriimčiau "Žalgirio" pasiūlymo, būčiau visiškas bailys, negalėčiau gerbti savęs
Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris pastaraisiais mėnesiais laikė ne vieną sunkų debiutinio sezono Eurolygoje egzaminą. 38-erių austras praėjusią vasarą priėmė
Vieną po kitos statistines viršūnes užkariaujantis Lukauskis: nesakau, kad nebenoriu žaisti
Vieną po kitos statistines viršūnes užkariaujantis Lukauskis: nesakau, kad nebenoriu žaisti
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse tarp Prienų „CBet“ ir „Šiaulių“ krito dar vienas ilgai gyvavęs rekordas. Į pirmąją vietą pagal per visą lygos istoriją
Gecevičius – apie stiprią "Juventus" rūbinę, karjeros pabaigą ir Graikijoje praleistus metus
Gecevičius – apie stiprią "Juventus" rūbinę, karjeros pabaigą ir Graikijoje praleistus metus
LKL TV kanale – interviu su Utenos „Juventus“ snaiperiu Martynu Gecevičiumi.32-ejų taikliarankis pokalbio pradžioje įvardino, kuo kitų komandų kontekste šiemet išsiskiria
Giedraičio tolimas šūvis su pražanga – įdpūdingiausias LKL momentas
Giedraičio tolimas šūvis su pražanga – įdpūdingiausias LKL momentas
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgo dar viena įspūdingų epizodų nepagailėjusi savaitė. Pristatome jums labiausiai išsiskyrusių momentų penketuką.Rinkinį pradeda Kauno „Žalgirio“

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime