"Gulbelė" baigė pasirodymą "FIBA World Tour 3x3" turnyre

FIBA nuotr.

Antrajame A grupės susitikime lietuviai 13:17 nusileido „Piran“ ekipai iš Slovakijos ir į atkrintamąsias nepateko.

Darius Tarvydas lietuviams pelnė 6 taškus, Aurelijus Pukelis ir Paulius Beliavičius pridėjo po 3, Šarūnas Vingelis – 1.

Pirmose grupės rungtynėse Šakių ekipa 14:21 turėjo pripažinti „Liman“ ekipos iš Serbijos pranašumą.

NKL: varžovams nešvelnus Pukelis, neptūniečio šou ir pirmoji debiutantų pergalė
Spalio 2-ąją startavo naujasis „7bet-NKL“ sezonas, o praėjusį ketvirtadienį ir šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje buvo sužaisti dar 14 susitikimų.Tinklalapis
"Atletas" sutriuškino debiutantus, Pukelio vedamas "Vytis" – "Neptūno" dublerius (rezultatai)
Triuškinančia pergale „7bet-NKL“ sezoną pradėjo 2020-2021 m. pirmenybių trečiosios vietos laimėtojai – Šakių „Vyčio“ (1-0) krepšininkai.Eriko
Lietuva bendrame FIBA 3×3 pasauliniame reitinge pakilo į pirmąją vietą
Atnaujintame FIBA 3×3 bendrame vyrų ir moterų rinktinių pasauliniame reitinge pakilo į pirmąją vietą – tai aukščiausia vieta per visą šalies istoriją.Šiuo metu
Marijampolės, Šakių ir Utenos komandos solidžiai pasirodė 3x3 turnyre Prahoje
Pirmą kartą Lietuvos 3×3 krepšinio istorijoje pasauliniame FIBA 3×3 „Masters“ turnyre dalyvavo net trys komandos iš Lietuvos – Prahoje grūmėsi Utenos, Šakių
3×3 septyniolikmečių rinktinė Europos taurėje siurprizo nepateikė
Lietuvos 3×3 septyniolikmečių vaikinų rinktinė pasirodymą FIBA 3×3 U17 Europos taurės turnyre baigė grupių etape.Nojaus Lebsko, Vinco Pakalniškio ir Nojaus Radžiaus atstovaujami
"Vytis" išsaugojo branduolį, brolių Lavrinovičių sudėtyje nėra
Dešimtąjį sezoną paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse besivaržysiantis Šakių „Vytis“ išsaugojo praėjusių metų komandos branduolį.Klubas pranešė,
Tautų lygos finalinis etapas Lietuvos 3×3 rinktinėms prasidėjo neramiai
Penktadienį Bukarašte (Rumunija) startavo finalinis FIBA 3×3 Tautų lygos etapas, kuriame dalyvauja trys rinktinės iš Lietuvos – 3×3 U23 vaikinų ir merginų bei U21 vaikinų
3x3 Europos taurės pusfinalyje vyrus sustabdė serbai, moteris ketvirtfinalyje – rusės
FIBA 3×3 Europos taurės finale 20:14 Lietuvos 3×3 vyrų krepšinio rinktinei teko pripažinti pirmąją vietą pasauliniame reitinge užimančios Serbijos pranašumą.Grupės etape
Debrecene pasaulio reitingo lyderius nukovę "Vyčio-Gulbelės" krepšininkai krito pusfinalyje
Sekmadienį savo pasirodymą Debreceno FIBA 3x3 pasaulio čempionato etape baigė Šakių „Vytis-Gulbelė“. Lietuvos krepšininkai ketvirtfinalyje nukovė pasaulio reitingo lyderius
Švedas: nematau savęs 3x3 krepšinyje, nors gatvės krepšinis man patinka
Rusijos krepšinio superžvaigždė Aleksejus Švedas atsakė į "Match TV" klausimus apie 3x3 krepšinį. Rusai Tokijo olimpiadoje iškovojo sidabro medalius."3x3
FIBA 3x3 pasaulio jaunių čempionato ketvirtfinalyje nusileista amerikiečiams
Lietuvos 3x3 aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė baigė pasirodymą FIBA 3x3 pasaulio jaunių (iki 18 metų) taurės turnyre. Augustino Gaivenio, Emilio Butkaus, Mintauto Mockaus ir Tito Sargiūno
Lietuviai FIBA 3×3 U18 pasaulio taurės ketvirtfinalyje susikaus su JAV
Lietuvos 3×3 aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė, vedama Augustino Gaivenio, Emilio Butkaus, Mintauto Mockaus ir Tito Sargiūno užbaigė antrąją FIBA 3×3 U18 pasaulio taurės dieną
Tautų lygoje – U 21 vaikinų auksas ir merginų sidabras
Bukarešte baigėsi FIBA 3×3 U23 Tautų lygos „U21“ konferencijos kovos – lietuvių vaikinų rinktinė ne tik laimėjo šeštąjį turnyro etapą, bet ir iškovojo
Startas – saldus kaip medus: pergalę prieš rusus lietuviai išplėšė dėjimu per rankas
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė įspūdingu stiliumi pasiekta pergale pradėjo pasaulio jaunių trijulių krepšinio čempionatą Debrecene, Vengrijoje.Lietuviai dramatiškose
Tautų lygos finale vaikinai krito finale, merginos pasirodė kukliau
Penktajame FIBA 3×3 Tautų lygos „U21“ konferencijos etape Lietuvos 3×3 U21 rinktinėms sekėsi skirtingai – vaikinai finale nusileido čekams, o merginos užėmė 5-ąją
FIBA 3×3 Tautų lygoe U21 merginos užėmė antrąją vietą, vaikinai liko treti
Lietuvos 3×3 U21 rinktinėms ketvirtasis FIBA 3×3 U23 Tautų lygos etapas sekėsi skirtingai – „U21“ konferencijoje vaikinai užėmė 3–ąją vietą, o merginos po itin
NKL tritaškių konkurso finale "Vyčio" atstovas įveikė triskart LKL geriausią snaiperį
Savaitgalį Gargžduose įvyko „7bet-NKL Vasaros snaiperis 2021“ konkursas, kuriame triumfavo Šakių „Vyčio“ gynėjas Paulius Beliavičius.Jis finale įveikė „Gargždų“
Lietuvos vaikinų ir merginų rinktinės – FIBA 3×3 Tautų lygos čempionės
Jau penktajame FIBA 3×3 U23 Tautų lygos čempionų titulus užsitikrinusios Lietuvos 3×3 U23 vaikinų ir merginų rinktinės apsukų nemažino ir šeštajame etape – vaikinai
Lietuvių 3x3 rinktinės tęsia dominavimą Tautų lygoje
Po trijų etapų FIBA 3×3 Tautų lygoje pirmąsias vietas užėmusios Lietuvos 3×3 U23 merginų bei vaikinų krepšinio rinktinės apsukų ir toliau nemažina – ketvirtajame etape
"Juventus" puolėjas dėl olimpinės vilties aukos LKL pusfinalį
Antradienį paaiškėjo, kurie Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinės kandidatai kitą savaitę vyks į Gracą (Austriją), kur gegužės 26-30 dienomis mėgins Lietuvai iškovoti kelialapį
Lietuvos 3×3 čempionato antrajame etape – grįžęs Užupis bei snaiperis Pukelis
Sekmadienį Garliavoje baigėsi SAVY.LT Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato antrasis etapas, kuriame antrą savaitgalį paeiliui stipriausiųjų vardą iškovojo Šakių „Vytis-Gulbelė“.
NKL sezono MVP – fantastiškai žaidęs Pukelis
2020-2021 metų NKL – VIKINGLOTTO naudingiausiu reguliariojo sezono krepšininku pripažintas Šakių „Vyčio“ vidurio puolėjas Aurelijus Pukelis.Krepšininkui be pagrindinio
Lietuvos trijulė – turnyro Sankt Peterburge ketvirtfinalyje
Šiandien Sankt-Peterburge (Rusija) startavusiame antrajame „3×3 United League Europe“ lygos ture, sėkmingai grupių etapą įveikė Lietuvos 3×3 rinktinės kandidatų pagrindu
Šiandien Dohoje (Kataras) startavusiame pirmajame šių metų FIBA World Tour serijos 3×3 turnyre, savo pasirodymą jau grupių etape baigė Šakių „Gulbelės“ komanda.Antrajame
Ką svarbiausia žinoti apie naują 3×3 krepšinio sezoną
Penktadienį Katare sulig pirmuoju Dohos „Masters“ turnyro maču prasidės naujasis trijulių krepšinio sezonas. Kovo 26-27 d. vyksiantis turnyras žymės jubiliejinio – 10-ojo
Paaiškėjo, kaip atrodys 1,5 tūkst. aistruolių talpinanti "Hoptrans" lauko arena
Lietuvos trijulių krepšinis žengė dar vieną žingsnelį tarptautinio pripažinimo link. Paaiškėjo, kaip atrodys jau šiemet duris atversianti naujoji „Hoptrans“ lauko
2020 metų Lietuvos 3x3 krepšinis – su rekordiniu biudžetu
3×3 krepšinis 2020-aisiais išgyveno permainingus metus – nors dėl pandemijos metams nusikėlė kova dėl patekimo į Tokijo olimpines žaidynes, kuriose trijulių krepšinis