Labas Gas

Rekordus gerinę kėdainiškiai apkartino "Labas GAS" atsisveikinimą su sirgaliais
Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7-20) komanda sugadino prieniškių atsisveikinimą su savo sirgaliais. Gedimino Petrausko auklėtiniai „Betsafe-LKL“ išvykos mače
Fantastiškai debiutavęs "Šiaulių" naujokas nukalė pergalę
Ketvirtadienio vakarą sunkią pergalę po atkaklios kovos „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo „Šiauliai-7Bet“ komanda. Namuose rungtyniavę šiauliečiai
"Dzūkija" iškovojo svarbią pergalę Prienuose
Prienų „Labas GAS“ (3-23) ekipa vis labiau grimzta į paskutinę poziciją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Namuose vykusiose rungtynės teko 62:72 (13:20, 13:19,
Prienų klubas atmetė Žiemelio pasiūlymą; visi žvilgsniai – į Alytų
Vidmantas Žiemelis dar prieš trejus metus buvo Prienų krepšinio klubo dalininkas ir prezidentas, o šį pavasarį komanda galėjo atsidurti jo sūnaus Gedimino rankose. Vis dėlto
LKL drausmės komisijos sprendimas dėl prieniškių protesto – vienbalsis
Kovo 27 d. po „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių tarp Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Prienų „Labas GAS“ komandų, Lietuvos krepšinio lyga gavo VšĮ
Prieniškiai nespėjo pataikyti pergalingo metimo ir per pratęsimą krito Pasvalyje
Prienų „Labas GAS“ (3-22) komanda išbarstė dviženklę persvarą, tačiau didvyriu tapti galėjo Ignas Sargiūnas. Vis tik jo metimas buvo atliktas ne laiku ir laukė pratęsimas.Galiausiai
Prienuose – tvirčiau atrodžiusios "Dzūkijos" pergalė
Trijų pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nutraukė Alytaus „Dzūkija“ (9-13), kuri išvykoje 77:70 (21:23, 19:12, 18:11, 19:24) įveikė
11 iš eilės: "Lietkabelis" pergalių seriją pratęsė įveikdamas svečius iš Prienų
Šeštadienį „Betsafe-LKL“ čempionate į kovą Panevėžyje stojo vietos „Lietkabelis“ ir „Labas GAS“ ekipos.Tai buvo trečiasis ekipų susitikimas šiame
Gusčio karjeros pasirodymo neužteko - "Labas Gas" parbloškė uteniškius
Prienų „Labas GAS“ (3/19) komanda du kėlinius strigo su tritaškiais, vėliau atsitiesė, išplėšė pratęsimą ir jame 88:81 (14:14, 17:26, 19:18, 26:18, 12:5) sugebėjo
"Galatasaray" nugvelbė dar vieną LKL klubo legionierių
Skiriasi Prienų „Labas GAS“ ekipos ir Vasilije Pušicos keliai. 26 metų 194 cm ūgio serbas keliasi į FIBA Čempionų lygoje bei Turkijos čempionate rungtyniaujantį Stambulo „Galatasaray“
Antrą sezono pergalę prieniškiai iškovojo Pasvalyje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko turnyro lentelės kaimynų akistata, kurioje vos antrąją sezono pergalę pasiekė Prienų „Labas GAS“ (2-19) klubas.Prieniškiai
"Labas Gas" šturmą atlaikęs "Neptūnas" nutraukė pralaimėjimų seriją
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) po 4 dienų pertraukos ir vėl ginklus surėmė Klaipėdos „Neptūnas“ (8/11) bei Prienų „Labas GAS“ (1/19).Šįkart
Nesėkmių seriją nutraukusi Adomaičio kariauna apkartino Gaidamavičiaus vizitą į Klaipėdą
Keturių pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nutraukė Klaipėdos „Neptūnas“ (7-11), kuris namuose 88:82 (26:18, 20:18, 20:25, 22:21) išvargo
Triuškinamą persvarą išbarstę kėdainiškiai su debiutavusiu žalgiriečiu laimėjo Prienuose
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5-11) kontroliavo situaciją nuo rungtynių pradžios, vėliau leido varžovams priartėti, bet vis tiek pasiekė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Svečiuose
Idomiai: Prienų klubas savo kapitoną paskolino Ispanijos komandai
Komandos kapitonas Rokas Gadiliauskas šį sezoną užbaigs Ispanijoje. 23 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas iki sezono pabaigos skolinamas trečiojoje Ispanijos lygoje rungtyniaujančiai
"Lietkabelis" neturėjo vargo su koronaviruso išretintu Prienų klubu
Panevėžio „Lietkabelio“ (12-5) komanda iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namų rungtynėse 87:69 (24:17, 20:16, 23:14, 20:22) įveikė
Blaževičiaus ir Jankūno vedamas "Žalgiris" užtikrintai laimėjo Prienuose
Kauno „Žalgiris“ (16-1) nesulaukė labai lengvo gyvenimo Prienuose, tačiau galiausiai pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Jures Zdovco auklėtiniai 88:71 (20:19, 27:17,
Artimiausios savaitės "Žalgirio" tvarkaraštyje – dar trys pakeitimai
Eurolygai oficialiai patvirtinus, jog ketvirtadienį turėjusios vykti Kauno „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ rungtynės neįvyks dėl COVID-19 atvejų Serbijos klube, Lietuvos
"Rytas" nepagailėjo LKL autsaiderių
Gražiais epizodais savo sirgalius lepinęs Vilniaus „Rytas“ (14-1) iškovojo nesudėtingą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 106:75
LKL tenkino "Neptūno" prašymą nukelti rungtynes, tiesa, ne už dyką
Lietuvos krepšinio lygai gavus oficialų Klaipėdos „Neptūno“ komandos vadovų prašymą, iš anksto suderintą su varžovais, šį savaitgalį turėjusios vykti „Betsafe-LKL“
Šiauliečiai apkartino Gaidamavičiaus debiutą prie "Labas GAS" vairo
„Šiaulių-7bet“ (9-5) ekipa po didžiosios pertraukos ėmė kontroliuoti situaciją ir iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Antano Sireikos
Iš Ginevičiaus Prienų komandos vairą perima Gaidamavičius
Prienų „Labas GAS“ klubas turi naują strategą. Prie komandos vairo stoja 39 metų šiaulietis Tomas Gaidamavičius.Jis keičia iki šiol laikinai pareigas ėjusį Vidą
Šeškaus apsilankymas gimtosiuose Prienuose pažymėtas dar viena Jonavos klubo pergale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) sužaistos paskutinės rungtynės 2021-aisiais metais.Jose Jonavos „CBet“ (7/7) komanda jau ketvirtą kartą sezone svečiuose 81:68
Ginevičius – apie "Žalgirį": klaidų šįkart buvo padaryta, bet bendra paveikslas neblogas
Prieš pat gražiausias metų šventes viena „Betsafe-LKL“ komanda savo sirgaliams padovanojo pačią didžiausią dovaną – pirmąją, tris mėnesius lauktą pergalę. Tai
Šventė Prienuose: pirmoji sezono pergalė pasiekta prieš "Juventus" su debiutavusiu Payne'u
Prienų „Labas GAS“ (1-11) komanda iki šiol žengė be pergalių Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tačiau šeštadienio vakaras tapo švente
Prienų ekipos gynėjų grandį sustiprino NBA Vasaros lygoje rungtyniavęs amerikietis
Prienų „Labas GAS“ komanda stiprina gynėjų grandį. Prie ekipos jungiasi 25 metų 187 cm ūgio gynėjas Tahj Eaddy.Amerikietis atvyksta iš NBA G lygoje rungtyniaujančios Toronto