Įspūdingai tritaškius pataikęs Kulboka surengė dar vieną puikų pasirodymą NBA G lygoje

Dar vienas puikus Arnoldo Kulbokos pasirodymas neišgelbėjo jo atstovaujamos komandos nuo nesėkmės NBA dukterinėje G lygoje.

Grisnsboro "Swarm" (9-23) namie 117:122 (28:26, 27:25, 19:41, 43:30) nusileido Meino "Celtics" (16-15) krepšininkams.

Prieš porą dienų lietuvio ekipa tiems patiems varžovams pralaimėjo triuškinamai – 107:44, o šiame mače viską lėmė tik tragiškai sužaistas trečiasis kėlinys.

Šį kartą nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Kulboka per 29 minutes surinko 23 taškus (3/7 dvit., 5/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, triskart suklydo ir dusyk prasižengė.

23 taškus pridėjo Kai Jonesas (1/5 trit., 11 atk. kam.), 18 – Scottie Lewisas (4/9 trit.), 17 – Jalenas Crutcheras (2/6 trit.).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė atitinkamai 30 ir 19 taškų pelnę Mattas Ryanas ir Malikas Fittsas. Ypač išsiskyrė trigubą dublį užfiksavęs Denzelis Valentine'as – 10 taškų, 16 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Blogiausias Kulbokos pasirodymas nesutrukdė triuškinti varžovus Europos taurėje
Nors Arnoldas Kulboka surengė blogiausią sezono pasirodymą, tai nesutrukdė jo atstovaujamai Patrų "Promitheas" (9-5) ekipai iškovoti triuškinančios pergalės Europos taurės
Ašarų nesulaikęs Karalius: siurrealus jausmas
Po rekordinio metimo trečio kėlinio pabaigoje LeBronas Jamesas pakėlė rankas ir nukreipė akis į arenos palubes, o sausakimšoje arenoje sirgaliai ėmė skanduoti „MVP!“. Los Andželo
Istoriniai taškai: LeBronas Jamesas tapo visų laikų rezultatyviausiu NBA žaidėju
Antradienį naktį Los Andžele dvikovoje su Oklahomos „Thunder“ LeBronas Jamesas tapo visų laikų rezultatyviausiu NBA krepšininku.„Lakers“ žvaigždė aplenkė Kareemą
Trečia paeiliui: Valančiūnas su kompanija pranoko svečius Iš Atlantos
Naujojo Orleano „Pelicans“ (29/27) namuose 116:107 (33:35, 29:24, 29:22, 25:26) įveikė Atlantos „Hawks“ krepšininkus ir pasiekė trečią pergalę paeiliui, rašo
Sabonis svariai prisidėjo prie pergalės prieš blogiausią lygos komandą
NBA čempionate pirmadienį naktį Sakramento „Kings“ (30/23) svečiuose 140:120 (31:24, 34:24, 34:40, 41:32) pranoko absoliučią lygos autsaiderę Hjustono „Rockets“ (13/41),
Dončičiaus ir Irvingo duetas augina "Mavs" trenerio lūkesčius: galime laimėti lygą (rezultatai)
Dalaso „Mavericks“ strategas Jasonas Kiddas, bendraudamas su žiniasklaida, mojo ranka į klausimus apie prieštaringą Kyrie Irvingo reputaciją ir dėmesį telkė į krepšinio
Valančiūno dubleriai supančiojo Sabonį ir numušė "Kings" karūną (rezultatai)
Lietuvos krepšinio rinktinės bokštų tarpusavio akistata NBA eilinį kartą neįvyko – Naujojo Orleano „Pelicans“ (28/27) vidurio puolėjui Jonui Valančiūnui teko praleisti
NBA sudrebino grandioziniai mainai: jėgas suvienys Dončičius ir Irvingas
NBA lygoje – nauja superjėga. Ilgai deramo pagalbininko neturėjęs Slovėnijos krepšinio vunderkindas Luka Dončičius pagaliau šalia savęs sulauks kitos superžvaigždės, rašo
"Pelikanai" nutraukė juodą seriją nukaudami "Lakers", bet prarado Valančiūną (rezultatai)
Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-27) klubas pagaliau nutraukė dešimties pralaimėjimų iš eilės seriją, tačiau ilgai lauktą jų pergalę apkartino Jono Valančiūno trauma.„Pelikanai“
NBA apdalino baudomis peštynių dalyvius
NBA lyga paskelbė bausmes keturiems rungtynių tarp Orlando „Magic“ ir Minesotos „Timberwolves“ klubų žaidėjams, aktyviausiai sudalyvavusiems masinėse peštynėse, rašo
Kulboka dar kartą atvedė į pergalę
Arnoldas Kulboka vėl padmonstravo lyderio savybes ir atvedė savo atstovujamą komandą į pergalę Graikijos pirmenybėse.Patrų "Promitheas" (9-6) namie 76:66 (20:14, 7:21, 31:16, 18:15) įveikė
NBA rungtynėse – masinės krepšininkų muštynės
Šeštadienį Minesotoje vykusiose NBA rungtynėse Orlando „Magic“ (21 pergalė/32 pralaimėjimai) 127:120 (27:34, 37:23, 26:18, 37:45) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“
Sabonio sugrįžimą į Indianą apkartino nesėkmė (rezultatai)
Po metų pertraukos į Indianą sugrįžęs Domantas Sabonis surinko 37-ą dvigubą dublį, bet jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (29 pergalės/ 22 pralaimėjimai) svečiuose 104:107 (27:28,
Dar kartą į NBA elito šventę pakviestas bei Ilgauską pralenkęs Sabonis sulauks solidžios premijos
Trečią kartą į „Visų žvaigždžių“ rungtynes patekęs Domantas Sabonis sulauks premijos, kuri numatyta jo sutartyje su Sakramento „Kings“ klubu, rašo Krepšinis.lt.Pagal
Davisas ir Hardenas sureagavo į nepatekimą į "Visų žvaigždžių" rungtynes
Domantas Sabonis trečią jkartą iš eilės pateko į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) "Visų žvaigždžių" rungtynes, tačiau ne visos lygos garsenybės gali pasigirti
Įvertinimas: Sabonis trečiąkart iš eilės žais "Visų žvaigždžių" rungtynėse
Domantas Sabonis išrinktas į „Visų žvaigždžių“ Vakarų konferencijos komandos atsarginių gretas. Lietuvis trečius metus paeiliui žais „Visų žvaigždžių“ rungtynėse,
Su Valančiūnu susidūręs Dončičius patyrė traumą (rezultatai)
Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/27) svečiuose 106:111 (22:40, 21:30, 33:25, 30:16) nusileido Dalaso „Mavericks“ (28/25) ekipai ir patyrė 10-ą pralaimėjimą paeiliui, rašo
San Antonijuje – dominuojantis Sabonis: sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes (rezultatai)
NBA čempionate Domantas Sabonis atvedė į dar vieną pergalę Sakramento „Kings“ (29-21) krepšininkus – lietuvis tiesiog dominavo po lenta ir padėjo svečiams 119:109 (30:31,
Į ketvirtą vietą NBA istorijoje pagal perdavimus pakilęs LeBronas: žaisiu dar mažaisiai keletą metų
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superžvaigždė bei Los Andželo "Lakers" lyderis LeBronas Jamesas pergalingame mače prieš Niujorko "Knicks" (129:123 po pratęsimo)
Jokičius nustūmė Valančiūną į šešėlį – "Pelicans" krito devintą kartą iš eilės (rezultatai)
Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-26) ir toliau smunka žemyn – Jono Valančiūno atstovaujama komanda antradienį išvykoje neatsilaikė prieš pajėgiausią NBA Vakarų konferencijos
Kulboka buvo vienas vedlių į sunkią pergalę Europos taurėje
Arnoldas Kulboka vėl buvo vedlys į Patrų "Promitheas" (8-5) komandos pergalę labai rezultatyviame Europos taurės mače.Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 30 minučių įmetė
"Timberwolves" žvaigždė Edwardsas papasakojo apie savo neįprastą dietą
Minesotos "Timberwolves" komandos žvaigždė Anthony Edwardsas papasakojo apie savo neįprastą gastronominį pomėgį."Mėgstu aštrius bulvių skonio kukurūzų traškučius
Karštoje Sabonio ir Goberto dvikovoje – techninė lietuvio pražanga ir pratęsimas
Sakramento „Kings“ (28-21) atsigriebė už pralaimėjimą šeštadienį Mineapolyje – antrą kartą per tris dienas susigrūmusi su Minesotos „Timberwolves“ (27-26)
Durantas: dėjimų konkurse nebėra žvaigždžių
Vienas Bruklino "Nets" lyderių Kevinas Durantas apgailestauja, kad Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) dėjimų konkursas praranda patrauklumą dėl žvaigždžių nedalyvavimo."Dėjimų
Dončičiaus šou – 53 taškai ir į neviltį nuvaryti "Pistons" (rezultatai)
Pusę komandos taškų Dalase suvertęs Luka Dončičius padėjo „Mavericks“ 111:105 (30:27, 23:30, 30:27, 28:21) nugalėti Detroito „Pistons“ krepšininkus. Fenomenalaus
Buvusio žalgiriečio Mudiay šūvis per visą aikštę sukėlė euforiją
Buvęs žalgirietis Emmanuelis Mudiay už Atlanto pataikė įspūdingą metimą. G lygoje Ajovos „Wolves“ atstovaujantis gynėjas paskutinę kėlinio sekundę taikliai švystelėjo kamuolį
Septyniskart NBA čempionas vėl elgėsi chuliganiškai ir buvo išvestas iš savo sūnaus rungtynių
Septyniskart NBA čempionas Robertas Horry pareiškė vėl pasižymėjo chuliganišku elgesiu ir buvo išvestas iš rungtynių.Buvusi žvaigždė savo sūnaus mokyklos komandų
"Pelicans" su Valančiūnu nesulaikė graiko: "Bucks" lyderis suvertė 50 taškų (rezultatai)
NBA čempionate sekmadienį vakare Milvokio „Bucks“ (33/17) namuose įtikinamai 135:110 (37:19, 25:25, 44:44, 22:29) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/25) ekipą. Tai aštunta

Krepšinio torentai (169) 02.09 12:36
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07