Nuggets

Čempionų žiedais pasidabinę "Nuggets" sezoną atidarė įveikdami "Lakers" (ceremonijos video)
Antradienį naktį už Atlanto startavo 78-asis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas, pirmose rungtynėse čemopionų titulą ginanti Denverio „Nuggets“ ekipa namų arenoje
Denverio policininkui amputavo koją po incidento "Nuggets" čempioniško parado metu
Denverio policijos departamentas pranešė, kad seržantui Justinui Dodge'ui buvo atlikta dalinė kojos amputacija žemiau klelio po nelaimingo atsitikimo "Nuggets" pergalės NBA čempionate
Euforija Denveryje – "Nuggets" pirmą kartą klubo istorijoje tapo NBA čempionu
Nikola Jokičiaus vedama Denverio „Nuggets“ palaužė Majamio „Heat“ krepšininkus ir pirmą kartą per 47-erius klubo istorijos metus tapo NBA čempionu. Titulu džiaugėsi
"Nuggets" atsidūrė per žingsnį nuo istorinio NBA čempionų titulo
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Majamyje įvyko ketvirtosios NBA finalo rungtynės. Jose Denverio „Nuggets“ krepšininkai 108:95 (20:21, 35:30, 31:22, 22:22)
Jokičius – ne visagalis: "Heat" išlygino NBA finalo svarstykles
Visas 11 rungtynių šiose NBA atkrintamosiose varžybose iki tol laimėję Denverio „Nuggets“ namuose 108:111 (23:26, 34:25, 26:24, 25:35) neatsilaikė prieš Majamio „Heat“
Įspūdingas "Nuggets" duetas vedė į užtikrintą pergalę NBA finalo starte
Nikola Jokičius surinko trigubą dublį, o serbo vedama Denverio „Nuggets“ pergale pradėjo NBA finalą.„Nuggets“ pirmose rungtynėse namie 104:93 (29:20, 30:22, 25:21, 20:30)
"Nuggets" atsidūrė maksimaliai arti finalo – trečią kartą iš eilės patiesė "Lakers"
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Los Andželo „Crypto.com“ (buvusioje „Staples Center“) arenoje vykusiose trečiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse
Ketvirtame kėlinyje įspūdingai siautėjęs gynėjas nukalė antrą "Nuggets" pergalę prieš "Lakers"
Jamalas Murray surengė įspūdingą šou ketvirtame kėlinyje, Nikola Jokičius surinko eilinį trigubą dublį ir šio tandemo vedama Denverio „Nuggets“ dėjo dar vieną žingsnį
Lemiamu metu sudegęs LeBronas leido „Nuggets“ apginti namų sienas
Naktį iš antradienio į trečiadienį startavo NBA Vakarų konferencijos finalo iki keturių pergalių serija, rašo Krepšinis.lt.Pirmose rungtynėse savo sienas pavyko apginti Denverio
"Celtics" išsaugojo paskutinę gyvybę, "Suns" sezonas baigtas pažeminimu
Docą Riversą turėtų kamuoti įkyrus deja vu. Vienam žymiausių šio amžiaus NBA trenerių eilinį kartą sprūsta iš rankų atkrintamųjų varžybų serija, kurią bebuvo likę uždaryti.
Ir "76ers", ir "Nuggets" – per žingsnį nuo konferencijų finalų
NBA Rytų konferencijos pusfinalyje antradienį vakare Filadelfijos „76ers“ svečių arenoje 115:103 (33:26, 25:23, 30:23, 27:31) palaužė Bostono „Celtics“ ir serijoje iki 4 pergalių
Barkley: "Nuggets" taps čempionais
Šlovės muziejaus narys bei TNT ekspertas Charlesas Barkley pareiškė, kad šiemet Nacionalinės krepšinio asocijos (NBA) lygoje triumfuos Denverio "Nuggets"."Jie
MVP statulėlę atsiėmęs Embiidas užmynė varžovui ant galvos (laimėjo "Celtics" ir Suns")
Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA atkrintamosiose buvo sužaistos dar dvejos Rytų ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijų iki keturių pergalių rungtynės, rašo
NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje – užtikrintas "Nuggets" startas
Kol Domantas Sabonis ir Sakramento „Kings“ ruošiasi lemiamoms pirmojo NBA atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėms, Denverio „Nuggets“ ir Finikso „Suns“ pradėjo
Youngo tritaškis Bostone leido "Hawks" sušvelninti serijos rezultatą; "Nuggets" ir "Suns" žengė į kitą etapą
Bostono „Celtics“ antradienį vakare turėjo galimybę užbaigti Atlantos „Hawks“ sezoną ir keliauti į NBA atkrintamųjų antrą etapą, tačiau „Vanagai“ išplėšė
"Nuggets" fantastiškai išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę; "Celtics" ir "Knicks" – per žingsnį nuo finalų
Denverio „Nuggets“ nepavyko tapti antra greičiausiai į kitą NBA atkrintamųjų etapą prasimušusia lygos komanda.Kolorado valstijos atstovai išvykoje 108:114 (22:23, 30:25,
Namuose beveik neįveikiama Jokičiaus kompanija palaužė "Raptors" (rezultatai)
NBA čempionate pirmadienį vakare Vakarų konferencijos lyderė Denverio „Nuggets“ (46/19) savo arenoje 118:113 (29:34, 29:27, 25:27, 35:25) įveikė Toronto „Raptors“ krepšininkus,
Melo gali grįžti į "Nuggets"
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sklando vis daugiau gandų, kad Los Andželo "Lakers" veteranas Carmelo Anthony gali grįžti į Denevrio "Nuggets" komandą.Būtent
Su "Žalgiriu" susitaręs aukštaūgis jėgas išbandys NBA Vasaros lygoje
Kaip jau rašėme, Kauno "Žalgirio" priekinę liniją netrukus turėtų sustiprinti Kevarriusas Hayesas.Denverio "Nuggets" paskelbtoje sudėtyje NBA Vasaros lygos kovoms yra
Jokičius pasirašė didžiausią kontraktą NBA istorijoje, jam talkins patyręs centras
NBA bei Serbijos krepšinio žvaigždė Nikola Jokičius pasirašė didžiausią kontraktą lygos istorijoje.Nuo 2015-ųjų Denverio "Nuggets" marškinėlius vilkintis dukart
Džiaugsmas NBA favoritų tvirtovėje: po Jokičiaus perdavimo – šūvis su sirena (Brazdeikis gavo šansą, rezultatai)
NBA čempionate Denverio „Nuggets“ (33/25) svečiuose 117:116 (25:33, 29:30, 24:23, 39:30) pranoko vieną geriausių lygos komandų „Golden State Warriors“ (42/17), rašo
"Nuggets" prezidentas: mūsų čempioniškas langas plačiai atvertas
Denverio "Nuggets" krepšinio operacijų prezidentas Timas Connelly optimistiškai įvertino komandos šansus per artimiausius metus pirmą kartą istorijoje iškovoti
Porteris – apie Bolą Bolą: jis pasirengęs tapti svarbiu "Nuggets" žaidėju
Denverio "Nuggets" puolėjas nepagailėjo pagyrų jaunajam savo komandos centrui iš Sudano Bolui Bolui."Jis renka taškus, blokuoja metimus, turi rimtą požiūrį į žaidimą.
Jokičiaus kariauna sugėrė dar vieną "Suns" smūgį (incidento video)
NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje Finikso „Suns“ 123:98 (25:21, 27:21, 34:25, 37:31) antrąkart pranoko Denverio „Nuggets“ ir serijoje iki 4-ių pergalių priekyje 2-0.Nugalėtojų
Permainingoje NBA atkrintamųjų serijoje "Jokeris" juokėsi paskutinis
NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio pradžioje vytis varžovus turėjęs Denverio „Nuggets“ klubas užbaigė seriją antra pergale iš eilės ir žengė į pusfinalį.Michaelo Malone'o
"Blazers" žvaigždė išplėšė du pratęsimus, bet ne pergalę: "Nuggets" – per žingsnį nuo kito etapo
NBA atkrintamųjų penktosiose Denverio „Nuggets“ ir Portlando „Trail Blazers“ rungtynėse antradienį naktį prireikė net dviejų pratęsimų, o pergalę 147:140 (38:25, 27:37,
"Lakers" pradėjo diktuoti sąlygas, "Bucks" – per žingsnį nuo kito etapo, Jokičius atvedė "Nuggets" į pergalę
NBA atkrintamųjų pirmame etape ketvirtadienį naktį Milvokio „Bucks“ svečiuoe 113:84 (26:14, 23:22, 37:24, 27:24) įveikė Majamio „Heat“ ir serijoje iki 4-ių pergalių pirmauja
Giannis ir "Bucks" tritaškiais užgesino "Heat"; "Nuggets" sudorojo "Blazers"
Giannis Antetokounmpo pelnė 31 tašką ir padėjo Milvokio „Bucks“ ekipai triuškinamai 132:98 (46:20, 32:31, 29:27, 25:20) įveikti Majamio „Heat“ krepšininkus.