Europos U 18 merginų čempionatas

Titulą gynusioms lietuvėms nepavyko išvengti paskutinės vietos Europos U 18 čempionate
Europos aštuoniolikmečių merginų čempionato kovas Lietuvos rinktinė užbaigė paskutinėje pozicijoje.Gyčio Krugelevičiaus auklėtinės mače dėl 15-osios vietos 43:54 (10:13, 16:17, 6:14,
Žūtbūtinį mačą pralaimėjusios aštuoniolikmetės iškrito į B divizioną
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė iškrito į B divizioną.Gyčio Krugelevičiaus auklėtinės žūtbūtiniame mače 49:56 (9:11, 20:17, 13:15, 9:13) nusileido Čekijos rinktinei
Pralaimėjimas vokietėms lietuves pasiuntė į kovą dėl išlikimo A divizione
Lietuvos merginų U18 rinktinė Turkijoje vykstančiame Europos čempionate kovos dėl išlikimo A divizione.Gyčio Krugelevičiaus auklėtinės mače dėl 9-16 vietų tik po dramatiškos kovos
Lietuvės aštuntfinalyje nusileido prancūzėms ir kovos dėl 9 vietos
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinei nepavyks apginti pernai iškovoto Europos čempionių titulo.Varžovių gynybos gniaužtuose užstrigusios Gyčio Krugelevičiaus auklėtinės
Grupės etapą aštuoniolikmetės baigė pralaimėjimu Portugalijai
Lietuvos U18 merginų rinktinė (0/3) grupių etapą Turkijoje vykstančiame Europos čempionate baigė be pergalių.Gyčio Krugelevičiaus auklėtinės 47:70 (13:23, 18:15, 7:11, 9:21) pralaimėjo Portugalijos
Antrajame Europos čempionato mače merginos nepasipriešino belgėms
Lietuvos U18 merginų rinktinė (0/2) Turkijoje vykstančiame Europos čempionate toliau lieka be pergalių.Gyčio Krugelevičiaus treniruojamos merginos antrajame A grupės mače 45:83 (6:26, 15:11, 17:20,
Europos čempionato starte charakterį pademonstravusios merginos nusileido italėms
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė (0/1) dramatiška nesėkme pradėjo U18 Europos čempionato, vykstančio Turkijoje, grupių etapą.Turnyrą atidariusiame A grupės mače Gyčio
Aštuoniolikmetės jau savaitgalį pradeda Europos čempionių titulo gynimą
Jau šį savaitgalį prasideda jaunimo rinktinių vasara. Lietuvos U16, U18 ir U20 vaikinų ir merginų rinktinės varžysis Europos čempionatuose, o U19 merginų rinktinė rungsis pasaulio čempionate.Pirmasis
 Labanaktis, Europa: auksines mergaites įkvėpė Curry, lopšinę niūniavo Jocytė
Sidabras žėri ryškiai, bet auksas – visų puošniausias. Trečiadienio naktį jį į tėvynę tik antrą kartą šalies merginų krepšinio istorijoje pargabeno Lietuvos
Fantastiškos Jocytės vedamos jaunės – Europos čempionės!
Auksu sužibusi Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė – Europos viršūnėje.Viliaus Stanišausko auklėtinės dramatiškame Senojo žemyno pirmenybių didžiajame
Įspūdingos Jocytės vedamos jaunės – Europos čempionato pusfinalyje
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė tęsia sėkmingą žygį Europos čempionato atkrintamosiose – pasiektas Senojo žemyno pirmenybių pusfinalis.Viliaus Stanišausko kariauna
Jocytės ir Augustinaitės vedamos jaunės įveikė vengres ir grupėje finišavo pirmos
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė (2-1) į Europos čempionato atkrintamąsias žengs iš pirmosios C grupės vietos.Viliaus Stanišausko treniruojama rinktinė 72:56 (22:14,
Pirmą pergalę iškovojusios jaunės varžovėms leido įmesti 36 taškus
Lietuvos U18 merginų rinktinei (1-1) pavyko galingai reabilituotis po Europos čempionato starte patirtos nesėkmės.Visą mačą dominavusios Viliaus Stanišausko auklėtinės 69:36 (19:11, 21:8,
U18 rinktinė su Jocyte priešakyje: važiuojame ne dėl 5-12 vietos, o dėl medalio
Lietuvos U18 vaikinų rinktinei tęsiant kovas Europos čempionate, į Senojo žemyno pirmenybes žengti ruošiasi ir tos pačios amžiaus grupės Lietuvos merginų rinktinė.Į šio turnyro
Grupės etapą Lietuvos U20 merginų rinktinė baigė pralaimėjimu
Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė Europos čempionato grupių etapo kovas baigė pralaimėjimu. Daliaus Ubarto auklėtinės Čekijoje vykstančioje pirmenybėse 47:62 (16:10, 6:15, 12:17,
Aštuoniolikmetės pergale baigė Europos čempionatą ir išsaugojo vietą A divizione
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pergale baigė Europos čempionatą. Rungtynėse dėl 13-os vietos Vytauto Pliaugos auklėtinės 69:63 (24:12, 10:17, 16:19, 19:15) įveikė Bosnijos ir Hercegovinos
Jaunės laimėjo trilerį prieš serbes ir sekmadienį kovos dėl vietos A divizione
Lietuvos jaunių merginų (U 18) krepšinio rinktinė Europos čempionate sėkmingai tęsia kovą dėl vietos A divizione.Šeštadienį Vytauto Plaiugos auklėtinės rungtynėse dėl
Europos čempionate jaunės nusileido belgėms ir kovos dėl išlikimo A divizione
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė Europos čempionate patyrė pralaimėjimą.Rungtynėse dėl 9-16 vietų Vytauto Plaiugos 48:59 (15:11, 6:16, 13:10, 11:22) turėjo pripažinti
Lietuvės per pratęsimą nusileido čekėms ir baigė kovas Europos čempionate
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė baigė kovą dėl medalių Europos čempionate.Turnyro aštuntfinalyje Vytauto Pliaugos auklėtinės per pratęsimą 59:64 (17:14, 9:11,
Europos čempionate lietuvės surengė galingą spurtą trečiajame kėlinyje, bet pralaimėjo latvėms
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė baigė pirmąjį Europos čempionato etapą. Paskutinėse D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 69:73 (17:20, 12:17, 29:15, 11:21) pralaimėjo Latvijos
Europos čempionate merginos turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė patyrė pirmą pralaimėjimą Europos čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 67:69 (22:20, 14:17,
Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo užtikrinta pergale
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pradėjo pasirodymą Europos A diviziono čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).Pirmose D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 69:54 (13:14,
Jaunimo vaikinų ir jaunių merginų rinktinės išvyksta į Europos čempionatą (sudėtys)
Šiandien iš Vilniaus oro uosto į Europos čempionatus išvyksta dvi Lietuvos rinktinės – jaunių merginų ir jaunimo vaikinų. Tiesa pastarieji dar dalyvaus kontroliniame turnyre
Europos čempionatui besiruošiančios jaunės įveikė ukrainietes ir turnyre Italijoje užėmė antrą vietą
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pergale baigė pasirodymą tarptautiniame turnyre Italijoje.Vytauto Pliaugos auklėtinės paskutinėse rungtynėse 62:50 (23:16, 7:12, 14:13, 18:9) įveikė
Kaune startavusiame Europos U 16 čempionate - S.Visockaitės vedamų lietuvių pergalė
Penktadienį Kaune prasidėjo Europos jaunučių merginų (U 16) pirmenybės, kuriose sėkmingai startavo Lietuvos rinktinė.Tado Stankevičiaus auklėtinės Sporto halėje po permainingos kovos 71:58
Užtikrintai finale žaidusioms merginoms - Europos čempionato auksas!
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė puikia nata baigė Europos merginų B diviziono krepšinio čempionatą.Daliaus Ubarto auklėtinės turnyro finale 86:71 (24:12, 19:20, 25:23, 18:16) įveikė
Po ilgosios pertraukos atsigavusios merginos - Europos čempionato finale!
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė pasiekė Europos čempionato B diviziono finalą.Šeštadienį Daliaus Ubarto auklėtinės pusfinalyje 69:49 (12:14, 14:16, 23:12,
Lietuvės nukovė portugales ir pateko į Europos čempionato pusfinalį
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė  prasibrovė į Europos čempionato pusfinalį.Penktadienį Daliaus Ubarto auklėtinės ketvirtfinalyje 77:66 (15:16, 20:22, 20:12, 22:16)

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07