Naujienos kraunasi...

LSKL čempionato starte - klaipėdiečių ir vilniečių muštynės bei net 16 žaidėjų diskvalifikacija

Autorius: Paulius Matulevičius.
LSKL čempionato starte - klaipėdiečių ir vilniečių muštynės bei net 16 žaidėjų diskvalifikacija
Pirmadienio vakarą startavusiame XXII Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate pergales iškovojo trys iš keturių namuose rungtyniavusių komandų. Tai Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), Vilniaus universiteto (VU) ir Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai bei išvykoje rungtyniavę Klaipėdos universiteto (KU) atstovai.

Tiesa, jau sezono pradžioje neapsieita be itin karštų emocijų, masinių grumtynių ir didžiulio būrio žaidėjų diskvalifikacijų.

Tai įvyko Vilniaus universiteto (VU) sporto salėje, kurioje kovėsi aikštės šeimininkai ir praėjusį sezoną LSKL Mažąją taurę iškovoję svečiai iš Klaipėdos – LCC tarptautinis universitetas (LCC).

Vilniuje paleido į darbą kumščius

Iki dvikovos pabaigos likus 4 min. 45 sek. ir vilniečiams pirmaujant gana solidžiu skirtumu – 81:64 ant grindų dėl kamuolio kovoti virto LCC žaidėjas serbas Nikola Pavic ir VU žaidėjas Žilvinas Kubilius. Staiga pradėjo lietis emocijos ir į darbą buvo paleisti kumščiai.

Į įvykio epicentrą stojo ir kiti tiek LCC, tiek VU ekipos žaidėjai. Vyko apsistumdymai ir grumtynės. Nuo suolelio pakilo net abiejų ekipų žaidėjai, tad net treneriams teko išbėgti į aikštelę ir raminti aistras.

Galiausiai teisėjai skyrė diskvalifikacines pražangas net 16 žaidėjų – po 8 iš kiekvienos ekipos.

Rungtynes toliau tęsė tik po 4 kiekvienos komandos žaidėjus (po 3 krepšininkus, kurie nesistumdė ir po 1 žaidėją, likusį sėdėti ant atsarginių žaidėjų suolelio), o visi kiti krepšininkai teisėjų sprendimu turėjo palikti aikštę.

Iš LCC komandos rungtynes galėjo tęsti tik Domantas Strikulys, Ginas Mulevičius, Ernestas Jaškus ir Stefano Manavis.

VU komandos gretose nediskvalifikuoti liko šie žaidėjai: Linas Einikis, Vytautas Saulis, Jan Zeman ir Domantas Pikūnas.

„Treneriu dirbu jau 21-erius metus ir toks atvejis mano karjeroje pirmasis. Nesu nieko panašaus regėjęs. Nemaloni situacija, bet galbūt teisėjai galėjo į viską atlaidžiau pažiūrėti ir diskvalifikuoti gal po du labiausiai į grumtynes įsivėlusius kiekvienos komandos žaidėjus, bet ne po aštuonis žaidėjus. Buvo galima ir greičiau nuraminti aistras“, – savo nuomonę po rungtynių išsakė VU ekipos treneris Rimantas Kaminskas.

Jo vertinimu, per daug karštai į situaciją sureagavo LCC ekipos žaidėjas serbas Nikola Pavic.

„Kiek aš mačiau ir kiti mano žaidėjai kalbėjo, jis, praradęs ginčytinoje situacijoje kamuolį, pirmasis paleido į darbą kumščius“, – aiškino treneris.

LCC treneris Marius Tamolis negalėjo pasakyti, kuris žaidėjas dėl šios situacijos yra kaltas.

„Žaidėjai kovojo dėl kamuolio, ritinėjosi ant žemės, galbūt kažkas užkliuvo ar pataikė su koja ir prasidėjo chaosas, grumtynės. Kiekvienos komandos žaidėjai puolė ginti saviškius ir visas incidentas“, – sakė M. Tamolis.

Aikštę paliko ir LCC asistentas Jurgis Petrauskas. Jis iškeliavo į rūbinę raminti žaidėjų aistras.

Po varžybų teisėjai surašė paaiškinamąjį raštą dėl įvykusio incidento ir LSKL varžybų direktoratas plačiau aiškinsis šio įvykio aplinkybes bei spręs, kokias nuobaudas skirti muštynėse dalyvavusiems žaidėjams.

Galiausiai VU pergalę šventė rezultatu 102:69 (28:11, 23:29, 24:14, 27:15).

VU komandą į pergalę vedė Dominykas Bučas, pelnęs 26 taškus (8 atk. kam.), Vytautas Saulis pridėjo 20 taškų (4/4 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. pers. 28 naud. balai), Žilvinas Kubilius – 19 taškų (5/6 trit.), Linas Einikis – 15 tšk.

LCC gretose Ignas Staponas surinko 15 taškų (8 atk. kam.), Nikola Pavic – 14, Wamulundi Simwinga – 10 tšk.

LCC laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 42:34, tačiau dažniau klydo – 23 ir 17 klaidų.

VU krepšininkai tritaškius metė 46 proc. taklumu (15/32), o LCC – vos 9 proc. taiklumu (2/22).

LCC į Vilnių atvyko su maždaug 30 sirgalių būriu, tačiau šįkart jiems pergalingų akimirkų išvysti nepavyko.

Klaipėdos ekipos sirgaliai rungtynes stebėjo iš balkono, tad muštynių epicentre atsidurti nespėjo.

Ramūno Butauto debiutas

Debiutas LSKL čempionate kiek apkarto buvusiam Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriui Ramūnui Butautui. Šio treniruojama Lietuvos sporto universiteto (LSU-2) antroji komanda, kurioje rungtyniauja krepšinio trenerių specialybės siekiantys studentai, svečiuose rezultatu 56:79 (12:16, 13:19, 17:24, 14:20) nusileido Kauno technologijos universiteto (KTU) komandai.

KTU gretose išsiskyrė Paulius Steikūnas, surinkęs 18 taškų, Laurynas Andriuškevičius pridėjo 13, Linas Kolosovas – 11 tšk.

LSU-2 komandai dviženklį taškų skaičių pelnė Robertas Balčius (12 tšk.) ir Eimantas Maksvytis (11 tšk.).

„Mūsų komanda – jauna. Rungtyniauja net keturi pirmakursiai, vienas moksleivis, tad reikia kantriai dirbti ir palaipsniui gerinti žaidimą. Tada ateis ir pergalės. Mūsų komandoje rungtyniauja būsimieji krepšinio treneriai, tad tikslas ne tik pergalės, bet ir iš arčiau susipažinimas su šia profesija, taktikų įvairove ir panašiai“, – sakė LSU-2 komandos treneris Ramūnas Butautas. 

VGTU ir KU ekipų pergalės

Dviženkliais taškų skirtumais pergales iškovojo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir Klaipėdos universiteto (KU) komandos.

VGTU namuose rezultatu 86:76 (19:25, 24:14, 11:22, 32:15) pranoko Vilniaus kolegiją (VK), o KU svečiuose rezultatu 95:78 (19:19, 30:19, 25:27, 21:13) nukovė Kauno kolegijos (KK) ekipą.

VGTU komandą į pergalę vedė Mantas Vavilovas. Jis pelnė 30 taškų (5/10 dvit., 4/7 trit., 8/8 baudos, 8 atk. kam., 4 rez. perd., 33 naud. balai). Ignas Bilinskas surinko 20 taškų ir po krepšiais atkovojo 17 kamuolių (29 naud. balai), Jurgis Šventickas – 11 tšk.

VK komandą nuo pralaimėjimo bandė gelbėti įspūdingas rungtynes sužaidęs Mantas Šerkšnas. Jis pelnė 35 taškus (6/10 dvit., 4/10 trit., 11/11 baudos, 5 atk. kam., 3 rez. perd., 33 naud. balai). Edvinas Lebickas surinko dvigubą dublį – 13 tšk. ir 13 atk. kam. Tadas Užolinskas pelnė taip pat 13 taškų.

„Pergalė yra pergalė, bet žaidimu ir gynyba tikrai nesu patenkintas. Darėme daug klaidų, trūko susikalbėjimo. Gerai kas gerai baigiasi“, – po iškovotos pergalės sakė VGTU treneris Gintaras Šerkšnas.

Netrukus jis pridūrė, jog VGTU – tikra krepšinio mėgėjų studentų ekipa.

„Mes neturime nė vieno LKL ar NKL žaidėjų, tačiau kiekvienose rungtynėse stengsimės kovoti ir tobulėti“, – sakė VGTU treneris.

KU gretose, kuri rezultatu 95:78 nugalėjo KK ekipą, lyderio vaidmens ėmėsi Herkus Kumpys, pelnęs 20 taškų ir Ernestas Jonkus, pridėjęs 18 taškų (10 atk. kam.). Dovydas Romančenko surinko 15 taškų, Tadas Poška – 14 tšk.

Iš KK komandos išsiskyrė Rytis Sasnauskas, pelnęs 21 tašką ir Nojus Verbickas, surinkęs 16 taškų.

„Mes šį sezoną po ilgos pertraukos neturime nė vieno LKL žaidėjo, tačiau yra daug motyvuotų NKL krepšininkų. Pirmosios rungtynės ir pirmasis įspūdis – teigiamas. Atvykome į Kauną ir gražiai atidirbome. Džiugu vadovauti tokiai motyvuotai komandai. O kaip mums pavyks toliau – matysime. Labai norėčiau, kad ir toliau žaidėjai taip gražiai kovotų“, – po pirmosios pergalės kalbėjo KU treneris Mindaugas Stašys.

Čempionai ir vicečempionai ilsėjosi

2019-2020 metų sezoną LSKL čempionate iš viso kaunasi 10 ekipų, suskirstytų po 5 komandas į Rytų ir Vakarų divizionus. Likusios dvejos ekipos – praėjusio sezono čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir vicečempionai Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai dvikovas pradės nuo antrojo turo kitą pirmadienį.

Visos 2019-2020 metų sezono LSKL rungtynės, kaip jau įprasta, vyks pirmadieniais.

Vakarų divizione rungtyniauja keturios Kauno komandos – Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno technologijos universitetas, antroji Lietuvos sporto universiteto komanda ir Kauno kolegija bei viena pajūrio ekipa – Klaipėdos universitetas.

Rytų divizione varžosi trys Vilniaus komandos – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilniaus universitetas, Vilniaus kolegija ir po vieną Kauno ir Klaipėdos komandą – Lietuvos sporto universitetas ir LCC tarptautinis universitetas.

„Šįkart padarėme išimtį – leidome Lietuvos sporto universitetui užregistruoti dvi komandas su sąlyga, kad šios komandos kovos skirtinguose divizionuose. Nebus jokių galimų spekuliacijų ar susitarimų, kurie lemtų kitų komandų rezultatus“, – sakė LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas.

– Mes skatiname LSU ekipos pavyzdžiu pasekti ir kitus universitetus. Norime, kad studentų krepšinis būtų masiškesnis. Praėjo ta didžioji Lietuvos švietimo ir mokslo reformos banga, kai kurie universitetai susijungė. Studentų sumažėjo, tad kai kurie universitetai taupė sporto – krepšinio – sąskaita. Dabar jau lyg viskas normalizavosi. Kai kurie universitetai abejojo, ar dalyvaus, man pačiam teko važiuoti po universitetus, pakalbėti su rektoriais. Pokalbiai buvo produktyvūs. Mato, kad yra daromas didžiulis darbas, ir sutiko dalyvauti LSKL čempionate. Mykolo Romerio universitetas (MRU) anksčiau buvo lygos pasididžiavimas, tapęs ir Lietuvos, ir Europos studentų čempionu. Tikimės, kad jie kitais metais vėl grįš į mūsų lygą. Buvo norima juos sujungti su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, tačiau dabar lyg ir tą jungtį nori atidėti keleriems metams. Taigi, šiemet MRU nebespėjo įsilieti į LSKL, tačiau kitąmet gali būti, kad jų krepšinio komandą vėl išvysime mūsų lygoje. Tikimės, kad suburs išties konkurencingą komandą. Norėtųsi, kad kitąmet grįžtų ir Šiaulių universiteto ekipa“, – akcentavo LSKL prezidentas.

Varžybų sistema

LSKL 2019-2020 metų sezoną komandos savo divizionuose varžysis dviem ratais (namuose ir išvykose). Antrajame etape kovas tęs po keturias geriausias kiekvieno diviziono komandas ir jau čia susikirs skirtingų divizionų komandų keliai: pirmąją vietą užėmusi komanda kausis su kito diviziono komandos ketvirtoje vietoje likusia komanda, antrosios vietos laimėtojai – su trečia komanda.

Bus žaidžiamos dvejos rungtynės: pirmosios vyks aukštesnę vietą pogrupyje užėmusios komandos aikštėje, antrosios – išvykoje. Bus sumuojamas bendras dviejų rungtynių rezultatas.

Komandos, iškovojusios pergales, pateks į keturių komandų finalinį turnyrą ir kovos dėl LSKL didžiosios taurės.

Komandos, I etape užėmusios 9-10 vietas ir II etape, užėmusios 5-8 vietas, rungtyniaus dėl LSKL mažosios taurės.

„Praėjusių metų patirtis parodė, kad tokia sistema tik dar labiau padidina konkurencingumą ir intrigą. Praėjusį sezoną iki pat paskutinio turo nebuvo aišku, kurios ekipos pateks į atkrintamąsias varžybas. Abejose divizionuose net teko skaičiuoti bendrų susitikimų santykį. Jei prieš kelerius metus buvo galima iš anksto nuspėti, kuri ekipa nugalės, tai paskutiniais metais dvikovos būna nenuspėjamos ir permainingos. Nuo to žiūrovams tik įdomiau. Juk sporto misija – sužadinti žiūrovų emocijas“, – pabrėžė R. Cibauskas.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Išsklaidyti LSKL trivaldystę prireikė papildomų skaičiavimų
Išsklaidyti LSKL trivaldystę prireikė papildomų skaičiavimų
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate sužaistos dar dvejos rungtynės, po kurių paaiškėjo A grupės reguliaraus čempionato nugalėtojas. Susiklostė įtempta situacija,
LSKL: dvejus metus svajota pergalė ir šeimininkų dominavimas
LSKL: dvejus metus svajota pergalė ir šeimininkų dominavimas
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate šį pirmadienį pergales iškovojo visos namuose rungtyniavusios komandos – Klaipėdos universitetas (KU), Lietuvos sporto
LSKL čempionai Klaipėdoje iššvaistė didžiulę persvsarą ir nusileido 7 KU žaidėjams
LSKL čempionai Klaipėdoje iššvaistė didžiulę persvsarą ir nusileido 7 KU žaidėjams
Daugkartiniai Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai praranda savo veidą: Klaipėdoje išbarstė net 17 taškų
LSKL: kirtis čempionams, MRU pabudinęs šaltas dušas ir permainingos kovos
LSKL: kirtis čempionams, MRU pabudinęs šaltas dušas ir permainingos kovos
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) ketvirtajame ture buvo visko: ir lyderių suklupimų, ir karčių pamokų, ir kilimo iš duobės, ir triumfo akimirkų.MRU pamokė Vilniaus universitetąVieni
 Rimantas Cibauskas ir toliau vadovaus LSKL: prezidentu perrinktas vienbalsiai
Rimantas Cibauskas ir toliau vadovaus LSKL: prezidentu perrinktas vienbalsiai
Lietuvos studentų krepšinio lygai (LSKL) dar mažiausiai dvejus metus vadovaus klaipėdietis Rimantas Cibauskas. 59-erių krepšinio specialistas ketvirtadienį Klaipėdoje vykusioje LSKL
LSKL sezono starte – čempionų laimėtas trileris bei dviejų rinktinės strategų treniruojamos ekipos pralaimėjimas VU
LSKL sezono starte – čempionų laimėtas trileris bei dviejų rinktinės strategų treniruojamos ekipos pralaimėjimas VU
25-asis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezonas startavo reto grožio trileriu Kaune. Centrinėse turo rungtynėse daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai
Butautas: lietuvius matau tarp šešių į medalius pretenduojančių komandų
Butautas: lietuvius matau tarp šešių į medalius pretenduojančių komandų
Likus savaitei iki didžiausios Europos krepšinio fiestos – Senojo žemyno čempionato, klausimų vis dar kelia Lietuvos rinktinės pasiruošimo lygis.Tiesa, tokių nuogąstavimų atsiranda
Kurtinaitis: sūnus dirba vaikų treneriu ir gauna 500 eurų (Kemzūros, Butauto komentarai)
Kurtinaitis: sūnus dirba vaikų treneriu ir gauna 500 eurų (Kemzūros, Butauto komentarai)
Lietuvos sporto universitete (LSU) vyko tarptautinė krepšinio mokslo konferencija „Treniravimas ir vadyba“ ir diskusija „Kaip susigrąžinti Lietuvos krepšinio pergales?“.Diskusijoje
LSKL bronza – Butauto auklėtinius nukovusiems KTU krepšininkams
LSKL bronza – Butauto auklėtinius nukovusiems KTU krepšininkams
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) mažasis finalas pasižymėjo įnirtinga ir gražia kova, o pergalę 5 taškų skirtumu – 64:59 (14:20, 17:8, 16:11, 17:20) iš Lietuvos
"Žalgirio" dublerių atstovas atvedė VDU į finalą, KU į jį pateko be neptūniečių pagalbos
"Žalgirio" dublerių atstovas atvedė VDU į finalą, KU į jį pateko be neptūniečių pagalbos
Į Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didįjį finalą prasibrovė 16-ąkart  lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ir daugkartiniai lygos prizininkai
Paulauskas: didžiausia šiuolaikinio gyvenimo bėda yra tingėjimo ekonomika (interviu)
Paulauskas: didžiausia šiuolaikinio gyvenimo bėda yra tingėjimo ekonomika (interviu)
Vienas žymiausių Lietuvos krepšinio specialistų, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos profesorius ir dėstytojas Rūtenis Paulauskas neabejotinai yra įkvepiantis pavyzdys
 LSKL pusfinaliai: Kaune – taškų lenktynės, Klaipėdoje – pergalė be neptūniečių
LSKL pusfinaliai: Kaune – taškų lenktynės, Klaipėdoje – pergalė be neptūniečių
Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) sužaisti pirmieji Didžiosios taurės turnyro pusfinaliai. Serijoje iki dviejų pergalių pergalingai startavo ir viena koją į finalą žengė daugkartiniai
VDU vaikščiojo peilių ašmenimis, KU panaikino 21 taško deficitą (aiškios pusfinalio poros)
VDU vaikščiojo peilių ašmenimis, KU panaikino 21 taško deficitą (aiškios pusfinalio poros)
Paaiškėjo kurios keturios keturios Lietuvos studentų krepšinio lygos komandos tęs kovą dėl pagrindinio 2021-2022 metų sezono trofėjaus – LSKL Didžiosios taurės. Tai šį
 LSKL intrigos: VDU dėl kelialapio į atkrintamąsias teks pakovoti su ambicingaisiais VU krepšininkais
LSKL intrigos: VDU dėl kelialapio į atkrintamąsias teks pakovoti su ambicingaisiais VU krepšininkais
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) reguliariojo čempionato Vakarų diviziono nugalėtojų vardą užsitikrino vieninteliai be pralaimėjimų žingsniuojantys Klaipėdos unversiteto (KU)
LSKL – mintys apie mišių užsakymą, neptūniečio rekordas ir paskutinių sekundžių trileris
LSKL – mintys apie mišių užsakymą, neptūniečio rekordas ir paskutinių sekundžių trileris
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) komandos pradėjo antrojo čempionato rato kovas. Šiame ture buvo visko: ir dramų iki paskutinių sekundžių, ir banguoto žaidimo, ir šio
LSKL starte – nuo paskutinės sekundės metimo iki sutriuškinimų (komentarai)
LSKL starte – nuo paskutinės sekundės metimo iki sutriuškinimų (komentarai)
Pirmadienio vakarą ketveriomis rungtynėmis startavo 2021-2022 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionatas. Šiemet jame, susiskirstę į Rytų ir Vakarų divizionus, varžosi
Paaiškėjo Sabonio įpėdinis: įtampą žadėję LKF rinkimai baigėsi netikėtu rezultatu
Paaiškėjo Sabonio įpėdinis: įtampą žadėję LKF rinkimai baigėsi netikėtu rezultatu
Vydas Gedvilas pakeis kadenciją baigiantį Arvydą Sabonį Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento poste. 62-ejų buvęs Seimo pirmininkas antradienį per LKF konferenciją Kaune jau pirmame
Sporto ministrės apsilankymo Krepšinio namuose metu aptarti opūs klausimai
Sporto ministrės apsilankymo Krepšinio namuose metu aptarti opūs klausimai
Pirmadienio popietę „Krepšinio namuose“ lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, kurią priėmė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF)
Butautas: krepšinis – dinamiška sporto šaka, turime nuolat domėtis ir diegti naujoves
Butautas: krepšinis – dinamiška sporto šaka, turime nuolat domėtis ir diegti naujoves
Kasmet Treniravimo sistemų studijos vilioja jaunimą, o viena populiariausių specializacijų – krepšinis. Labiausiai Lietuvą garsinanti sporto šaka traukia įdomiomis studijomis
Seibutis sieks trenerio diplomo (Butauto komentaras)
Seibutis sieks trenerio diplomo (Butauto komentaras)
Šiemet dar daugiau didelio meistriškumo sportininkų ir trenerių nusprendė studijuoti ir siekti aukštojo mokslo diplomo. Tarp jų – ir ilgametis Lietuvos vyrų rinktinės
LSU magistro sieksiantis rinktinės treneris D.Maskoliūnas: reikia augti
LSU magistro sieksiantis rinktinės treneris D.Maskoliūnas: reikia augti
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas savo įtemptą darbotvarkę nuo rugsėjo 1 dienos papildė nauja veikla – pradėjo studijas Lietuvos sporto universitete
J.Mačiulis apie "Hoptrans 3×3": jei turėtume daugiau profesionalų, ir rinktinė būtų stipresnė (komentarai
J.Mačiulis apie "Hoptrans 3×3": jei turėtume daugiau profesionalų, ir rinktinė būtų stipresnė (komentarai
„Hoptrans 3×3“ turnyras tapo renginiu, kuris ne tik nutraukė kone keturis mėnesius trukusį štilį krepšinio aikštėse, bet ir pirmą kartą nukreipė visas prožektorių
LSKL vadovu likęs R.Cibauskas: panašiais pasiekimais pasigirti gali reta galinga valstybė
LSKL vadovu likęs R.Cibauskas: panašiais pasiekimais pasigirti gali reta galinga valstybė
Lietuvos studentų krepšinio lygai (LSKL) dar mažiausiai dvejus metus vadovaus klaipėdietis Rimantas Cibauskas. 57 metų krepšinio specialistas nuotoliniu būdu surengtoje LSKL rinkimų-ataskaitinėje
Po LKF meistriškumo komisijos rekomendacijų MKL suspenduoja lygos kovas iki gegužės mėnesio vidurio
Po LKF meistriškumo komisijos rekomendacijų MKL suspenduoja lygos kovas iki gegužės mėnesio vidurio
Antradienį vaizdo konferencijos būdu vyko Lietuvos krepšinio federacijos Meistriškumo komisijos posėdis, kurio pagrindinė tema buvo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos likusios
LSKL didžiajame finale - kauniečiai ir klaipėdiečiai
LSKL didžiajame finale - kauniečiai ir klaipėdiečiai
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate kartojasi 2018 metų scenarijus – į didįjį finalą iškopė Klaipėdos universiteto (KU) ir Vytauto Didžiojo universiteto (KU)
LSKL pusfinaliai – su intrigos prieskoniu (komentarai)
LSKL pusfinaliai – su intrigos prieskoniu (komentarai)
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pusfinaliai prasidėjo trapiomis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipų pergalėmis. LSU Klaipėdoje vos 2 taškų
LSKL atkrintamųjų starte – lyderių pergalės dviženkliais skirtumais (trenerių komentarai)
LSKL atkrintamųjų starte – lyderių pergalės dviženkliais skirtumais (trenerių komentarai)
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) atkrintamosios kovos prasidėjo gana solidžiomis čempionato lyderių – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Klaipėdos universiteto (KU), Lietuvos
Po pertraukos LSKL čempionate – solidžios lyderių pergalės
Po pertraukos LSKL čempionate – solidžios lyderių pergalės
Po daugiau nei mėnesio pertraukos į krepšinio aikšteles sugrįžo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) kovos. Šįkart visos turo  rungtynės baigėsi dviženkliais

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (175) 02.16 20:51
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime