Sausai: lagaminus į RKL finalo ketvertą kraunasi kauniečiai ir jurbarkiečiai

S.Čirbos nuotr.
Nostra.lt-Regionų krepšinio lygoje bilietus į A diviziono finalo ketvertą, vyksiantį Prienuose, užsitikrino pirmosios dvi komandos. Jomis tapo Kauno r. „Omega“ ir Jurbarko „Jurbarkas-Karys“, tuo tarpu dėl paskutinių dviejų kelialapių kovas tęsia keturios ekipos.

Serijas užbaigė sausai

Galingą pasirodymą trečiosiose serijos su Kazlų Rūdos „SC-Ataka“ rungtynėse surengęs Tadas Klimavičius išvedė savo komandą į Nostra.lt-RKL pusfinalį. T. Klimavičiaus atstovaujama Kauno r. „Omega“ savo žiūrovų akivaizdoje 78:61 įveikė suvalkiečius ir seriją laimėjo sausai – 3:0.

Kauniečiai į priekį pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai laimėjo minutės atkarpą 8:0 ir susikrovė aštuonių taškų persvarą (26:18). Nors Igno Dirdos ir Jauniaus Davniuko pastangomis „SC-Ataka“ dar buvo priartėjusi per vieną metimą, „Omega“ neprarado iniciatyvos ir padidino skirtumą iki vienuolikos (48:37).

Trečiajame kėlinyje Kauno r. ekipa ir toliau didino savo atstumą nuo varžovų, kuris vienu metu pasiekė 16 taškų, o ketvirtasis ketvirtis tebuvo formalumu.

Šiame susitikime T. Klimavičius pelnė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus. „SC-Atakai“ Gytis Asačiovas pelnė 15, 13 pridėjo Domantas Senda.

Šioje serijoje „Omega“ pademonstravo geležinę gynybą, varžovams vidutiniškai leisdami pelnyti viso labo po 60 taškų per rungtynes.

„Omegos“ varžovais pusfinalyje bus „Jurbarkas-Karys“. Nemuno miesto atstovai trečiosiose serijos rungtynėse 72:67 palaužė Plungės „Olimpą“ ir seriją, kaip ir „Omega“, laimėjo sausai.

Povilo Valaičio auklėtiniai tris kėlinius visiškai kontroliavo žaidimą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo saugų 17 taškų pranašumą, o likus žaisti tris minutes komandas vis dar skyrė 15 taškų. Tačiau tuomet plungiškiai spurtavo 11:1 ir sumažino atsilikimą iki penkių. Vis tik laiko olimpiečiams nepakako – „Jurbarkas-Karys“ įsirašė trečiąją pergalę serijoje.

„Visos trys serijos rungtynės mums buvo sunkios, negražios. Ir šiandien, kai atsiplėšėme dešimčia taškų... viena klaida ir Plungė grįžta į rungtynes. Visą seriją žaidėme kaip lygūs su lygiais, nors turnyrinė lentelė rodo visai ką kitą. Aišku, smagu, kad laimėjome seriją ir patekome į finalo ketvertą, čia buvo mūsų planas minimum. Pusfinalyje laukia „Omega“, kietas riešutėlis“, - po pergalės kalbėjo „Jurbarko-Kario“ treneris Povilas Valaitis.

Nepaisant pralaimėtos serijos, Plungės „Olimpo“ strategas Alidas Žukauskas džiaugėsi savo krepšininkais. „Reikia pasidžiaugti mano žaidėjų parodytu kovingumu. Turėjome daug problemų, bet kovėmės. Rokas Kreišmontas parodė gerą žaidimą – jis yra jaunimo rinktinės kandidatas ir labai sparčiai tobulėja. Kol kas sunku kalbėti apie kitą sezoną – daug kas priklausys nuo dabartinių žaidėjų ir mūsų finansų.“

Nugalėtojams Lukas Žukauskas pelnė 17 taškų, 15 pridėjo Arturs Pelšs. „Olimpui“ 20 taškų surinko Rokas Kreišmontas.

„Tauragė“ išsigelbėjo svečiuose

Savo ruožtu namuose seriją uždaryti galėjusi „Raseinių“ ekipa to nepadarė. Raseiniškiai trečiosiose serijos rungtynėse 75:78 nusileido „Tauragei“ ir serijos rezultatas tapo 2:1.

Raseiniškiai užtikrinčiau pradėjo susitikimą ir laimėjo pirmąjį ketvirtį, o susikrautą pranašumą išlaikyti jiems pavyko iki pat 34-osios minutės. Tačiau tuomet „Tauragė“ truktelėjo į priekį, pelnydami 8 taškus be atsako ir įgijo penkių taškų persvarą, kurią išsaugoti pavyko iki pat rungtynių pabaigos.

Tauragiškius į pergalę vedė Gytis Mačionis, pelnęs 23 taškus, realizuodamas 11 dvitaškių iš 12 bandymų. 19 taškų nugalėtojams pridėjo Kristupas Lukošius.

„Raseiniams“ 16 surinko Šarūnas Dambrauskas, 14 taškų surinko Jonas Levickas ir Antanas Montrimavičius.

Šeimininkams pritrūko solidesnio atsarginių žaidėjų indėlio – nuo suolo kilę krepšininkai pelnė tik 19 taškų, iš jų 14 surinko A. Montrimavičius. Tuo tarpu „Tauragės“ atsarginiai žaidėjai surinko 44 taškus.

Ketvirtosios serijos rungtynės po Šv. Velykų vyks Tauragėje.

„Rivile“ pasiekė revanšą

Pralaimėjimą pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse patyrusi Vilniaus „Rivile“, panašu, ne juokais įpyko. Sostinės krepšininkai Kėdainiuose 77:63 įveikė vietos „SC-Ateitį“ ir išlygino serijos rezultatą.

Tiesa, galutinis rungtynių rezultatas ne visiškai atspindi įvykius aikštelėje – „Rivile“ dominavo tiek puolime, tiek gynyboje, o likus žaisti tris minutes komandas skyrė net 26 taškai (75:49). Tomas Purlys rungtynių pabaigoje leido pasireikšti savo antrojo penketo krepšininkams, o paskutinę rungtynių atkarpą 14:2 laimėję kėdainiškiai kiek sušvelnino galutinį rezultatą.

Vilniečiams 15 taškų surinko Vaidotas Jatulevičius, 12 taškų pridėjo Justas Sinica. „SC-Atakos“ ekipai 16 taškų pelnė Laurynas Danielius.

„Rivilei“ šiame susitikime pavyko visiškai neutralizuoti rezultatyviausią varžovų krepšininką Roką Ūzą. Vidutiniškai po beveik 20 taškų renkantis dvimetrinis puolėjas šiandien iš žaidimo pataikė vos dukart iš keturiolikos bandymų ir savo pasirodymą baigė su 5 taškais.

Trečiasis serijos mačas po švenčių bus žaidžiamas sostinėje.

Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
Žalgiriečiai pirmajame ketvirtfinalio mače skaudžiai nusvilo Kėdainiuose
Balandžio 16 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse prasidėjo dar viena A diviziono ketvirtfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių sporto centras.Gedimino Butkaus auklėtiniai namuose
RKL ketvirtfinalio starte – favoritų nesėkmės
Balandžio 13 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko trys atkrintamųjų susitikimai bei startavo A diviziono ketvirtfinalio etapas.A divizionas„Tauragė“ parklupdė reguliaraus sezono nugalėtojusSkambia
Principiniame derbyje – išskirtinė atmosfera, lankomumo rekordas ir žalgiriečių triumfas
Balandžio 12 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko du atkrintamųjų susitikimai.A divizione santykius išsiaiškino Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ ekipos.
RKL: žalgiriečiai sutriuškino "Ryto" jaunimą, Prienuose – Šeškaus benefisas ir drama su pratęsimu
Balandžio 10 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko trys atkrintamųjų susitikimaiA divizionasDramatiškai triumfavęs Prienų klubas – A diviziono ketvirtfinalyjeDidelę intrigą serijoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
RKL: "Raseiniai" ir "Tauragė" – ketvirtfinalyje, Prienų klubas išplėšė lemiamas rungtynes
Balandžio 6 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko šeši atkrintamųjų susitikimai.A divizionas„Raseiniai“ ir „Tauragė“ įveikė aštuntfinalio barjerąTrečiąją
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Žalgiriečiai aštuntfinalio starte sutriuškino "Ryto" jaunimą
Nostra.lt-RKL čempionate tęsiasi aštuntfinalio etapas. Kovo 28 dieną pirmenybėse įvyko pirmoji Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ atkrintamųjų akistata bei
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai laimėjo išvykoje ir be pagrindinių žaidėjų, lyderių dvikovą laimėjo "Telšiai"
10 pergalę „7bet-NKL“ sezone pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (10-6), kuris išvykoje 79:68 (15:23, 18:13, 19:15, 27:17) įveikė „Jurbarką-Karį“ (10-7).Kauniečių
NKL debiutuosiantis 44-erių Lukauskis: man tai – naujas iššūkis
Laikui nepaklūstančiam ir dar į vienerius krepšinio metus neriančiam 44-erių Mindaugui Lukauskiui tai bus net 28-asis profesionalios karjeros sezonas, tačiau tik pirmasis „7bet-NKL“
"Ryto" jaunimo programa turi naują vadovą
Sostinėje – atsinaujinimas: „Ryto“ jaunimo programa turi naują vadovą. Šias pareigas pastaruosius metus užėmusį Mindaugą Noreiką keičia Matas Urbonas.Dvejus pastaruosius
"Žalgiris" suformavo jaunimo komandų trenerių štabus
Kauno „Žalgirio“ dubleriai pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ ekipų krepšininkai šiuo metu pluša fizinio
Netrukus 40-metį švęsiantis Vasylius nekabina sportbačių ant vinies
„7bet-NKL“ naujokė „Jurbarko-Kario“ ekipa pasipildė iš Islandijos lygos grįžtančiu veteranu Valdu Vasyliumi, pranešė klubas.Vasylius praėjusį
Sirtautas jaunesnysis iš "Žalgirio" sistemos keliasi į NCAA
Garsiojo buvusio žalgiriečio, o dabar trenerio Dariaus Sirtauto sūnus keliasi už atlanto ir jėgas išbandys NCAA čempionate.Kauno "Žalgirio" sistemoje tobulėjęs jaunuolis studijuos
"Jurbarkas-Karys" išsaugojo lyderį, iš Telšių į Šilutę keliasi amerikietis
„Jurbarkas-Karys“ tęsia komplektaciją kitam „7bet-NKL“ sezonui. Oficialiai paskelbta, kad ekipa išsaugojo lyderį Igną Juškevičių.Praėjusiame Regionų krepšinio
Tauragėje duotas startas LKL reikalavimus atitinkančios arenos statybai
Naujos sporto ir kultūros renginių vietos atsiradimui Tauragėje duotas startas – pasirašyta statybų sutartis su konkursą laimėjusia įmone. Darbus pradėti planuojama jau šiais
"Atletas" pratęsė sutartis su treneriu ir vienu lyderių, Jurbarko klubas pristatė pirmą naujoką
Kauno r. „Atleto“ klubas oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Medu Kuprijanovu.26-erių 197 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną su „Atleto“ marškinėliais per
Prienų klubas bankrutavo, NKL išrinko naują prezidentą
Antradienį (liepos 4 d.) „Krepšinio namuose“ vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ataskaitinėje–rinkiminėje konferencijoje išrinktas naujasis lygos prezidentas
Iš sporto salės – į poligoną: RKL čempionai krepšinį derina su tarnyba Lietuvos kariuomenėje
Lietuvos krepšinio istorija – neatsiejama nuo Lietuvos kariuomenės. Būtent kariai pirmieji šalyje pradėjo užsiimti šia sporto šaka dar 1920 metais. Praėjus šimtmečiui,