Bambergo "Brose" klubas, kurio marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka, išsiskyrė su Ginu Rutkausku.

Trečiadienį vakare pranešta, kad Vokietijos komanda abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su sporto direktoriaus pareigas ėjusiu kauniečiu.

G.Rutkauskas į Bambergą atvyko 2017 metų vasarą, anksčiau jis daug metų dirbo Kauno "Žalgiryje", o taip pat plušėjo Maskvos "Dinamo" ir Krasnodaro "Lokomotiv" ekipose.

Sausio mėnesį Vokietijos klubas atleido buvusį "Žalgirio" žaidėją ir trenerį Ainarą Bagatskį bei Vilniaus "Lietuvos rytą" neilgai treniravusį Marčelo Nikola.

Sekmadienį "Brose" krepšininkai kiek netikėtai palaužė Roko Giedraičio atstovaujamą Berlyno "Alba" ekipą ir laimėjo Vokietijos taurę.

Šalies čempionate Bambergo komanda su 28 pergalėmis ir 10 nesėkmių užima penktą vietą.

FIBA Čempionų lygoje "Brose" žaidė C grupėje kartu su Panevėžio "Lietkabeliu", užėmė trečią vietą ir šešioliktfinalyje susitiks su Bandirmos "Banvit" klubu iš Turkijos.

D.Sabeckio klubas paskutinę sekundę palaužė A.Kulbokos ekipą
Vokietijos pirmenybėse Velykų dieną susitiko komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Kauno "Žalgirio" paskolinto Donato Sabeckio atstovaujamas Liudvigsburgo
R.Giedraitis buvo labai netaiklus, D.Waltonas vėl pasižymėjo perdavimais
Roko Giiedraičio metimai retai pasiekdavo tikslą, tačiau Berlyno "Alba" (21/5) iškovojo pergalę Vokietijos čempionate.Vėlų šeštadienio vakarą "albatrosai"
R.Giedraitis po pralaimėto Europos taurės finalo pyktį išliejo Vokietijos čempionate
Europos taurės turnyro finale pralaimėjusi ir tiesioginio kelalapio į Eurolygą neiškovojusi Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" (20/5) komanda sieks tai padaryti per vietinį
A.Kulbokos komanda palaužė vėl puikiai žaidusio B.Magdeno ekipą
Vokietijos pirmenybėse Arnoldo Kulbokos atstovaujamas Bambergo "Brose" (19/8) klubas namie po atkaklios kovosnamie 101:92 (22:23, 29:26, 26:22, 24:21) įveikė Krailshaimo "Hakro Merlins"
J.Bertomeu: Bambergo klubas pats pasirinko žaisti trečiarūšiame turnyre
Eurolygos vadovas Jordi bertomeu pakomentavo Bambergo "Brose" komandos pasirinkimą žaisti FIBA Čempionų lygoje.Šiame amžiuje pradėjęs kilti Bambergo klubas, kurio marškinėlius
"Alba" su R.Giedraičiu ir D.Waltonu nepasigailėjo B.Madgeno ekipos
Triuškinančią pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Berlyno "Alba" (19/5) klubas su Roku Giedraičiu ir šį sezoną Kauno "Žalgiryje" neįsitvirtinusiu Derricku
A.Juškevičiaus klubas eliminuotas ketvirtfinalyje
Ado Juškevičiaus atstovaujamai Nanto "Nanterre 92" komandai nepakako namie įgyto 8 taškų pranašumo (83:75).Trečiadienį Prancūzijos klubas FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio
FIBA Čempionų lygos nugalėtojus eliminavo A.Kulbokos klubas
Bambergo "Brose" klubas, kurio garbę gina Arnoldas Kulboka keliauja į FIBA Čempionų lygos pusfinalį.Vokietijos ekipa išvykoje po dramatiškos kovos 67:69 (17:20, 15:16, 17:18,
Prastai žaidusio R.Giedraičio ekipa triumfavo principinėje dvikovoje
Dramatišką pergalę Vokietijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Berlyno "Alba" (17/5) komanda su Roku Giedraičiu.Sostinės klubas išvykoje principinėje dvikovoje
J.Mačiulis išvengė lūžių, manoma, kad pažeisti alkūnės raiščiai
Kaip kau rašėme, trečiadienį FIBA Čempionų lygos pirmajame ketvirtfinalio mače titulą ginanti Atėnų AEK komanda ne tik patyrė nesėkmę, bet ir prarado vieną lyderių Joną Mačiulį.
J.Mačiulis patyrė traumą, o AEK nusileido A.Kulbokos atstovaujamai  "Brose" ekipai
J.Mačiulis patyrė traumą, o AEK nusileido A.Kulbokos atstovaujamai "Brose" ekipai
FIBA Čempionų lygos pirmajame ketvirtfinalio mače titulą ginanti Atėnų AEK komanda ne tik patyrė nesėkmę, bet ir prarado vieną lyderių Joną Mačiulį.Graikijos klubas Vokietijoje po atkaklios
Puikiai kamuolius skirsčiusio A.Juškevičiaus klubas laimėjo pirmąjį ketvirtfinalio mačą
Pro šalį šaudžiusio, bet piuikiai kamuolius skirsčiusio Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanto "Nanterre 92" komanda turės aštuonių taškų pranašumą
Tarp Europos čempionatą norinčių rengti valstybių - ir Estija
Nė viena Senojo žemyno valstybė nepareiškė noro viena rengti 2021 metų Europos krepšinio čempionato.Jau nuspręsta, kad "Eurobasket 2021" vyks keturiose šalyse.Paraiškas
A.Kulboka Vokietijoje prapliupo tritaškiais
Ne visada dėl legionierių limito Vokietijos pirmenybių rungtynėms registruojamas Arnoldas Kulboka šį kartą sulaukė trenerio Federico Perego pasitikėjimo ir jį visiškai pateisino.Bambergo
R.Giedraitis svariai prisidėjo prie "Alba" pergalės vietiniame fronte
Užtikrintą pergalę Vokietijos čempionate iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" (16/5) komanda.Į Europos taurės pusfinalį patekęs vokiečių klubas išvykoje
Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs M.Mažeika nepadėjo savo komandai laimėti
Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Martynas Mažeika nepadėjo savo komandai laimėti Vokietijos pirmenybėse.Šeštadienį vienas lygos autsaiderių Jenos "Scencie City"
K.Maksvytis: galbūt perdegėme, galbūt Čempionų lygos kamuoliai, galbūt dar kažkas…
Klaipėdos „Neptūnas“ trečią sezoną iš eilės FIBA Čempionų lygos sezoną užbaigė aštuntfinalio etape. Uostamiesčio ekipa Jeruzalėje 64:84 nusileido turnyro favoritei
"Neptūno" žygis Čempionų lygoje baigėsi aštuntfinalyje
Klaipėdos „Neptūnas“ trečius metus paeiliui sezoną FIBA Čempionų lygos taurėje baigė aštuntfinalio etape. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Jeruzalėje 64:84 (16:20, 13:16, 21:27,
T.Rice'o vedama "Brose" iškopė į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį
Bambergo "Brose" komanda, kurios garbę gina lietuvis Arnoldas Kulboka tapo dar viena FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyve.Vokietijos klubas atsakomose aštuntfinalio rungtynėse
K.Maksvytis: pirmą mačą sužaidėme gana vidutiniškai, tad šansų dar yra
Klaipėdos „Neptūno“ trečiadienio vakarą Jeruzalėje laukia „gyvenk arba mirk“ rungtynės. Uostamiesčio ekipa bandys pranokti „Hapoel“ krepšininkus didesniu
R.Giedraitis žaidė silpnai, o penktadienį Malagoje siautėjusi "Alba" atrodė beviltiškai
Penktadienį Europos taurės aštuntfinalio antrosiose rungtynėse Malagoje "Unicaja" krepšininkus sutriuškinusi Berlyno "Alba" (15/5) komanda sekmadienį atrodė
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače tinkamai priešinosi Čempionų lygos favoritams
Klaipėdos „Neptūnas“ aštuntfinalio seriją pradėjo nesėkme namuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai permainingame mače 74:86 (14:23, 27:20, 13:18, 20:25) nusileido Jeruzalės „Hapoel“
K.Maksvytis: nesužaidėme tokių kokybiškų rungtynių, kaip su "Žalgiriu" (interviu)
Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu namuose. Uostamiesčio ekipa „Švyturio“ arenoje 74:86 nusileido Jeruzalės
Rezultatyviai žaidusio A.Juškevičiaus komanda žengė didelį žingsnį ketvirtfinalio link
Didelį žingnį FIBA Čempionų ketvirtfinalio link žengė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanto "Nanterre" komanda.Trečiadienį Prancūzijos klubas namie solidžiu skirtumu 68:59 (16:18,
A.Kulbokos klubas išplėšė pergalę paskutinę minutę
Sunkią pergalę pirmajame FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio mače iškovojo Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bambergo "Brose" kkomanda.Vokietijos klubas savo sirgalių akivaizdoje
R.Giedraitis Vokietijoje nespindėjo
Rokas Giedraitis nebuvo rezultatyvus kaip jau tapo įprasta šiame sezone, tačiau tai nesutrukdė Berlyno "Alba" (15/4) komandai pasiekti pergalės.Vokietijos vicečempionai svečiuose 99:86
Bambergo "Brose" klubas, kurio marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka, išsiskyrė su Ginu Rutkausku.Trečiadienį vakare pranešta, kad Vokietijos komanda abipusiu susitarimu
Įspūdingo R.Giedraičio žaidimo nepakako - Vokietijos taurę iškovojo A.Kulbokos klubas
Įspūdingo Roko Giedraičio žaidimo nepakako - jo komanda pralaimėjo Vokietijos taurės turnyro finale.Sekmadienį Berlyno "Alba" klubas paskutinę akimirką 82:83 (16:20, 21:24, 17:19, 28:20)