NBA

Lemiamą spurtą surengęs L.Dončičius nukalė "Mavericks" pergalę Teksaso derbyje
NBA čempionate šeštadienį Dalaso „Mavericks“ (13-11) namuose dramatiškoje kovoje 107:104 (32:30, 24:27, 28:27, 23:20) palaužė Hjustono „Rockets“ (11-14)
Dominuoti nesiliaujantis J.Valančiūnas surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą
Netikėtą ir apmaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (21-6). Kanados krepšininkai šiąnakt svečiuose po pratęsimo rezultatu 105:106
Mainai: G.Hillas sustiprino "Bucks", M.Dellavedova grįžta į Klivlandą
Penktadienio naktį didžiausias JAV sporto naujienų portalas ESPN pranešė apie NBA lygoje įvykusius mainus. Jų centre atsidūrė vieni iš Rytų konferencijos lyderių Milvokio „Bucks“
Nepamirštama Valančiūno naktis: 18 taškų ketvirtame kėlinyje ir sugniuždytas Embiidas
Toronto „Raptors“ (21/5) komanda NBA čempionate efektingai atsitiesė po kluptelėjimo susitikime su Denverio „Nuggets“. Jonas Valančiūnas sužaidė rezultatyviausias sezono
NBA: George'o ir Jameso žygdarbiai bei "Warriors" dominavimas prieš "Cavaliers"
NBA čempionate praėjusią naktį sužaista net 10 rungtynių, kuriose netrūko įspūdingų individualių pasirodymų, o pastarųjų sezonų finalininkų akistatoje tarp „Golden State Warriors“
J.Valančiūno sezono rungtynės ir K.Lowry trigubas dublis atvedė "Raptors" į pergalę
NBA pirmenybėse savo pozicijas Rytų konferencijos turnyrinės lentelės viršūnėje ir toliau stiprina Toronto „Raptors“ (15-4) ekipa. Kanados krepšininkai šiąnakt svečiuose
D.Sabonis tapo neišsprendžiama mįsle "Hornets" gynybai, bet jį sustabdė trauma
Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (11-7) ekipa. Nate‘o McMillano auklėtiniai šiąnakt svečiuose surengė blogiausią gynybinį šio sezono
Ovacijomis Klivlande sutiktas LeBronas nukalė dramatišką pergalę (rezultatai)
Šeštą pergalę per septynerias pastarąsias NBA pirmenybių rungtynes iškovojo vis solidesnį žaidimą demonstruojantys Los Andželo „Lakers“ (10-7). Angelų miesto ekipa
Vietoje superžvaigždės pajuokos objektu tapęs Fultzas nori būti išmainytas iš "76ers"
Viena keisčiausių praėjusio sezono NBA istorijų tapęs pirmojo naujokų biržos šaukimo Markelle Fultzo žaidimas pajėgiausioje planetos krepšinio lygoje šiąnakt ir vėl atsidūrė
NBA: pusšimtis LeBrono taškų bei dar viena "Warriors" nesėkmė
NBA pirmenybėse savo pozicijas ir toliau stiprina Los Andželo „Lakers“ (9-7) ekipa. Kalifornijos valstijos krepšininkai šiąnakt svečiuose rezultatu 113:97 (34:21, 33:31, 25:24,
Be lyderio žaidę "Raptors" pasismagino Čikagoje
Toronto „Raptors“ (13-4) suteikė poilsio pastarosiose rungtynėse 43 minutes ant parketo praleidusiam Kawhi Leonardui, tačiau komandai Čikagoje tai jokių problemų nesukėlė.Nicko Nurse'o
NBA naktis: Dončičius parbloškė čempionus, Butleris nustelbė 60 Walkerio taškų
Praėjusią naktį NBA pirmenybėse sužaisti devyni susitikimai. Dalase netikėtą nesėkmę patyrė čempionai, o Šarlotėje buvo užfiksuotas sezono individualaus rezultatyvumo rekordas, rašo
Puikus D.Sabonio vakaras: dvigubas dublis ir pergalė prieš "Heat"
Penktadienį vakare Indianos „Pacers“ (9-6) namuose 99:91 (18:27, 32:16, 22:24, 27:24) pranoko Majamio „Heat“ (6-9) ekipą, o prie pergalės svariai prisidėjo po savaitės pertraukos
Trečia nesėkmė iš eilės: "Raptors" su Valančiūnu krito po pratęsimo
Penktadienį vakare Toronto „Raptors“ (12-4) svečiuose po pratęsimo 116:123 (27:30, 25:24, 30:24, 25:29, 9:16) nusileido Bostono „Celtics“ (9-6) ekipai.Tai buvo trečia Rytų
NBA naktis: pavykęs Butlerio debiutas Filadelfijoje (rezultatai)
Filadelfijos „76ers“ (10-7) namuose 113:107 (38:24, 16:28, 32:32, 27:23) įveikė Jutos „Jazz“ (7-8) ekipą, o pergalingame mače puikiai sekėsi pirmą kartą Filadelfijoje su
"Warriors" be S.Curry gavo antausį nuo "Rockets", C.Anthony palieka Hjustoną
Po prasto NBA sezono starto įsibėgėja vilčių į titulą turintys „Rockets“ (7-7) krepšininkai. Ketvirtadienį Hjustone jie 107:86 nugalėjo praėjusių metų čempionę „Golden
J.Valančiūno rezultatyvumo seriją nutraukę "Pelicans" pažemino "Raptors" jų tvirtovėje
Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Toronto „Raptors“ (12-2) ekipa. Kanados krepšininkai namuose 110:126 (29:31, 32:35, 22:28, 27:32) pripažino Naujojo Orleano „Pelicans“
NBA naktį aptemdė kraupi jaunosios "Nets" žvaigždės LeVerto trauma (rezultatai)
Naktį iš pirmadienio į antradienį šiurpus incidentas sukrėtė NBA bendruomenę. Mineapolyje vykusiose rungtynėse tarp vietos „Timberwolves“ (5-9) ir Bruklino „Nets“
J.Valančiūnas vedė "Raptors" į pergalę prieš "Knicks"
Jonui Valančiūnui esant aikštelėje Toronto „Raptors“ (12-1) dominavo – sėkmingas lietuvio žaidimas padėjo Kanados klubui namie 128:112 (25:25, 39:28, 36:29, 28:30) nugalėti
Dramos kulminacija: "Timberwolves" iškeitė J.Butlerį į "76ers"
Šeštadienio vakarą NBA gerbėjus pasiekė žinia apie daugiau nei mėnesį besitęsusios istorijos pabaigą. Po ilgo, dramatiško ir komplikacijomis apipinto proceso Minesotos „Timberwolves“
NBA: Embiido dominavimas, australo karjeros naktis ir pergalingas metimas
NBA pirmenybėse praėjusią naktį sužaisti septyni susitikimai. Viename iš jų prireikė pratęsimo, kuriame sunkią pergalę šventė Filadelfijos „76ers“.Bretto Browno auklėtiniai
Rezultatyvus J.Valančiūnas šventė pergalę prieš žibėjusį L.Dončičių
Jonas Valančiūnas ir Toronto „Raptors“ (6-0) tęsia pergalingą žygį NBA čempionate. Kanados klubas namie 116:107 (39:26, 30:34, 23:29, 24:18) įveikė Dalaso „Mavericks“ (2-3).Šešios
K.Durantas siautėjo Niujorke, "Rockets" be J.Hardeno skaudžiai krito namuose
Kevino Duranto vedama „Golden State Warriors“ (5-1) ekipa sužaidė fantastišką ketvirtąjį kėlinį bei per jį vieną nušlavė buksuojančią Niujorko „Knicks“
"Shaqtin A Fool": epizodas iš Korėjos bei sujuokinęs J.Embiidas
Prasidėjus 2018-2019 metų NBA sezonui buvusi lygos žvaigždė, o dabar TNT televizijos apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas paskelbė antrąjį savo laidos "Shaqtin' A Fool" rinkinuką.Jame
LeBronas surinko trigubą dublį - "Lakers" patiesė Karnišovo karius  (rezultatai)
LeBronas surinko trigubą dublį - "Lakers" patiesė Karnišovo karius (rezultatai)
LeBronas Jamesas vis labiau apsipranta Los Andželo „Lakers“ (2/3) komandos gretose. Sezoną pradėję trimis pralaimėjimais, „ežeriečiai“ su ryškiausia savo žvaigžde
"Pacers" triumfą vainikavo negailestingas dvigubą dublį surinkusio Sabonio dėjimas
Po pastarosiose rungtynėse patirtos nesėkmės reabilituotis sugebėjo Indianos „Pacers“ (3-2) krepšininkai. Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose pademonstravo puikią gynybą
Kvapą gniaužiantis šou: 11 tritaškių pataikęs Curry pribloškė "Wizards" 51 tašku
Neįtikėtiną pasirodymą NBA pirmenybėse surengė čempionų titulą ginančių „Golden State Warriors“ (4-1) lyderis Stephenas Curry. Dukart naudingiausio krepšininko titulą iškovojęs
Varžovų komentatorių pašaipas Valančiūnas užčiaupė tritaškiais ir solidžiu indėliu į pergalę
Fantastišką sportinę formą NBA pirmenybėse ir toliau demonstruoja Toronto „Raptors“ (5-0) krepšininkai. Kanados klubas šiąnakt namuose rezultatu 112:105 (26:19, 31:29,

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08