Čempionų lyga

Drama Prancūzijoje: "Neptūnas" aštuntfinalį pralaimėjo po pratęsimo (komentaras)
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai buvo labai arti skambiausios šio sezono pergalės – Prancūzijoje tik po pratęsimo pralaimėjo FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače nukovė prancūzus
Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnas“ „Švyturio“ arenoje , palaikomas nuostabių savo krepšinio sirgalių, sukūrė tikrą šventę – pirmose FIBA
K.Maksvytis: Klaipėdoje sirgaliai yra išskirtiniai (varžovų trenerio, žaidėjų komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po pirmųjų FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių, kurias neptūniečiai „Švyturio“ arenoje laimėjo
K.Maksvytis apie SIG: šiemet mažai tokio lygio komandų buvo atvykę į Klaipėdą
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis ir jo asistentai Tomas Rinkevičius ir Jurica Žuža dėlioja įvairius žaidimo planus ir schemas, kaip kuo įspūdingiau pasirodyti FIBA
K.Maksvytis prieš dvikovą su čempionais: mūsų tikslas - trečia vieta (video)
Jau antradienį 21.30 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ susikaus su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos turnyro nugalėtoja Tenerifės „Iberostar“
Ispanų pergalė prieš prancūzus garantavo klaipėdiečiams išėjimą į kitą etapą
Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai, nors ir Graikijoje rezultatu 70:91 pralaimėjo garsiajai Salonikų PAOK ekipai, tačiau jau kišenėje turi kelialapį į FIBA Čempionų lygos
"Neptūnas" sutriuškintas Graikijoje
Klaipėdos „Neptūnui“ Graikijoje FIBA Čempionų lygos turnyre nepavyko rimčiau pasipriešinti tituluotajai Salonikų PAOK (Graikija) ekipai - nusileista rezultatu 70:91 (16:19, 16:39,
"Neptūno" grupėje - lietuviška dvikova, ir A.Kulboka, ir J.Jucikas žaidė puikiai
FIBA Čempionų lygos B grupės, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (7/5), mače susidūrė dvi komandos, kuriose žaidžia krešininkai iš Lietuvos.Arnoldo Kulbokos
"Juventus" paskutinėmis sekundėmis nusileido svečiams iš Vokietijos
Mačo pabaigoje baudų metimus tiksliai realizavę Oldenburgo „EWE Baskets“ (8/5) krepšininkai šventė pergalę FIBA Čempionų lygos mače. Vokietijos klubas antradienį Utenoje
"Neptūno" treneris K.Maksvytis prieš dvikovą Graikijoje: turime du tikslus
Klaipėdos „Neptūno“ komanda po 15 valandų trukusios kelionės vakar prieš pat vidurnaktį pasiekė Solonikus (Graikiją), o šiandien ryte krepšininkai jau plušėjo
Prieš "Juventus" mačą su vokiečiais - nežinomybė dėl dviejų gynėjų (apžvalga)
Antradienį Utenos „Juventus“ klubas savo aikštelėje atsisveikins su FIBA Čempionų lyga. Priešpaskutinio A grupės turo mače uteniškiai 18.45 val. susikaus su Oldenburgo
Įspūdinga „Neptūno“ pergalė - 37 taškų skirtumu sutriuškinti italai
Klaipėdos „Neptūno“ (7/5) krepšininkai FIBA Čempionų lygos turnyre net 37 taškų skirtumu - 99:62 (35:19, 31:11, 14:20, 19:12) sutriuškino Kapo d’Orlando „SikeliArchivi“
Sėkmingai startavę "Juventus" krepšininkai suklupo Italijoje
Puikiai susitikimą pradėjusi, tačiau po didžiosios pertraukos varžovus į priekį paleidusi Utenos „Juventus“ (3/9) ekipa patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. Žydrūno Urbono
"Juventus" laukia itin svarbus mačas su svečiais iš Sibiro
Utenos „Juventus“ klubas tęsia rungtynių maratoną. Sekmadienį sužaidę dramatiškas rungtynes su Kauno „Žalgiriu“, jau antradienį uteniškiai stos į FIBA Čempionų
Puikiai startavęs "Juventus" nusileido A.Trifunovičiaus treniruojamiems turkams
Labai gerai susitikimą pradėję ir pirmosiomis minutėmis solidžią persvarą įgiję Utenos „Juventus“ (2/7) krepšininkai nesugebėjo sulaikyti varžovų ekipos legionierių ir patyrė
"Neptūno" grupėje - pro šalį šaudžiusio A.Kulbokos komandos nesėkmė
FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (6/3) dar vieną nesėkmę patyrė vis mažiau vilčių turinti į kitą etapą patekti Kapo d'Orlando "Betaland"
"Neptūnas" Čempionų lygoje Latvijoje nukovė "Ventspilį"
Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai demonstruoja puikų susitelkimą ir kovotojų charakterį - dėl traumų ir kitų priežasčių išretinti neptūniečiai FIBA Čempionų lygos
"Juventus" tik mačo pabaigoje pripažino Prancūzijos čempionų pranašumą
Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ (2/6) ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės Monako „Monaco Basket“ (8/0) ekipos pranašumą.
"Neptūno" grupėje - netikėta "Ventspils" ir J.Juciko pergalė Tenerifėje
Kiek netikėtą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (5/3) iškovojo solidžiai pasirodžiusio Juliaus Juciko atstovaujamas Ventspilio
G.Orelikui - skaudus buvusios komandos antausis
Tragišką pralaimėjimą Turkijoje patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/3) komanda.Italijos čempionai FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse išvykoje
"Juventus" treneris Ž.Urbonas: "Monako klubas - prancūziškas "Žalgiris"
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas stos į vieną sudėtingiausių FIBA Čempionų lygos antrojo rato dvikovų. Žydrūno Urbono komanda savo aikštelėje susitiks su itin retai šį
Nukraujavęs "Neptūnas" Prancūzijoje pralaimėjo tik paskutinę minutę
Klaipėdos „Neptūno“ (5/3) krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kovėsi su Šalono „Elan“ (4/4) ekipa ir paskutinę minutę apmaudžiai klydo
"Neptūnas" susitarė - kontrolinis paketas perduotas verslininkams (mero komentaras)
Klaipėdos „Neptūno“ klubo krepšinio stovykloje teigiami pokyčiai – prie derybo stalo susėdę ir visuotinį narių susrinkimą sušaukę klubo valdybos nariai nusprendė
Nukraujavusio "Neptūno" treneris prieš dvikovą su prancūzais paneigė gandus
Antradienį 21.30 val. (Lietuvos laiku) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kausis su Šalono „Elan“ ekipa.Šias
"Juventus" neatsilaikė prieš svečius iš Ispanijos
Tolimų varžovų metimų nesustabdžiusi Utenos „Juventus“ (2/5) komanda patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygos mače. Traumų ir ligų išretinti Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose
Ž.Urbonas prie "Juventus" vairo lieka iki sezono pabaigos
Utenos „Juventus“klubo vairas lieka Žydrūno Urbono rankose. Šis sprendimas buvo priimtas antradienį vykusiame komandos valdybos posėdyje. Iš Gedimino Petrausko ekipos
"Juventus" atsisveikino su Suomijos rinktinės puolėju
Iš FIBA Čempionų lygos rungtynių grįžęs Utenos „Juventus“ klubas atsisveikino su Carlu Lindbomu. Su 26 metų 206 cm ūgio puolėju abipusiu sutarimu nutraukta dvejus metus turėjusi
Įspūdingo J.Flowerso žaidimo "Juventus" pergalei Vokietijoje neužteko
Nesėkmę FIBA Čempionų lygos rungtynėse patyrė Žydrūno Urbono vadovaujama Utenos „Juventus“ (2/4) ekipa, kuri svečiuose Vokietijoje 95:102 (29:26, 22:18, 16:34, 28:24) nusileido Oldenburgo

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52