Naujienos kraunasi...

NBA 2014-2015

Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną

Komentuoti
2015-02-09 20:36:44 Cituoti
>> MrVycka: Procentaliai pirmaji pick`a dazniausiai gauna trecia pagal bloguma komanda. Paskutini karta blogiausia komanda gavo pirmaji saukima, tai pries 11m Orlandas gavo Dwighta.

Apskritai tankinimas labai retai pasiteisina, o su tais pickais, tai buna atskira loterija. Tie pirmi keli labai daznai buna bustai, o va velesniais pickais paskutiniu metu pratraukiama zvaigzdemis tapusius zaidejus, (rasau is atminties, galiu kur netiksliai): Lillardas (6), Geroge(10-15?), Leonardas (15), Curry (8) Thompsonas (20-24?).

>> Ekspertas_Deivis: Jaunas zmogus, atejes is bn, kobes fanas(tai labai daug pasako apie krepsinio suvokima ir vertinima), paziurejo i skaicius - pamate kad Pekas 16+8 dare ir nusprende, kad top5 centras. Buvo rases ir kad kobe si sezona geriausias(ar antras pagal geruma) NBA zaidejas.... :D
Keleta metu atgal buvo eb ir dar kazkas, kam Kamanas buvo top5 NBA centras ir turejo slaptos info, kad zalgiri per lokauta papildys :)
Ekspertas_Deivis2015-02-09 20:24:01 Cituoti
Na aš irgi vilkų fanas, bet neatsimenu sezono, kuriame Pekovičius būtų tarp TOP5 lygos centrų. Net geriausiais savo laikais jis nebuvo šitaip vertinamas. Kai pašoks algų kepurė tie jo 12 limonų turbūt atrodys ne taip jau ir prastai, bet šiuo metu jam kažkiek permokama, daug ką pasako ir tai, kad kai buvo apribotas agentas, nesulaukė jokio didelio susidomėjimo. Minesotai blogai, kad tai NBA mąstu yra kaimas ir bijodami likti be normalaus įžaidėjo ar centro turi žaidėjams mokėti daugiau, nei jie yra verti
MrVycka2015-02-09 19:46:29 Cituoti
>> CiuniZ:
ar tikrai išeis į naudą?..1.toli gražu ne visada kuo žemiau esi, tuo aukštesnį picką gauni...2.toli gražu ne visada aukščiauwsi pikai pateisina bent mažą dalį gerokai žemiau pakviestų...
Liuosiai2015-02-09 13:56:20 Cituoti
>> CiuniZ: Su tokiais lyderiais kaip Martin ir Pekovič,net jeigu komanda ne(tankintų),dabartinėje vakarų konferencijoje vilkai geriausiu atveju kovotų dėl 8-10 vietų.Wigginsas gauna minutes su dideliu kreditu į ateities pergalęs,Youngas statsus susirinko filadelfijoje,manu plėstis nereikia.Rubio nėra geresnis už nei vieną elite vakarų mažą(paul,conley,lillard,bledsoe/dragic,rondo,we stbrook,parker,curry),apart beverley.Jei nekeis NBA taisyklių,dar ilgai minesota sėdės dugne ir rinks pickus.
CiuniZ2015-02-09 13:31:50 Cituoti
Pekovicius vertas kiekvieno cento, ypac tada kai su juo buvo pasirasyta sutartis, jis buvo tarp centru top5 zaidejas. Su nuostabiu taiklumu, plius baudas pataiko puikiai. kamuolius ima zveriskai, ir pats stipriausias zaidejas visoje lygoje. Kad traumos ji pradejo kankint tai cia jau kitas dalykas. bet tu 10 ar 12 mln kiek jis gauna nba kainomis jis yra vertas.
Dabar Kai Vilkai turi kita ziauriai ziauriai gera centra Dieng'a tai Pekoviciu reiketu kamnors parduoti jei tik yra imanoma. Nedaug kas pastebi bet Diengas yra top40 zaidejas lygoje viso sezono metu. Nors puolime jis viso sezono metu nera itraukiamas isviso. nes Vilkai izaideja turejo si sezona tik 8 rungtynese. Tai kazkokio rezultato tiketis is vilku nereikia ir tiketis. Mo Willliams juk ne izaidejas, LaVine irgi neizaidejas o plius ir naujokas kuris meta sudinai ir daro klaidas daznai. Apskritai si sezona Vilkai be savo geriausiu 4 zaideju suzaide daugiau rungtyniu nei su jais. kai bus sveiki Rubio Pekovicius Martinas ir Young'as isizais Vilkai stipriai. niekas ju nestumdys ir pergales pries juos bus labai sunkiai pasiekiamos. Del protingu zaideju Rubio Martin Pekovic ir del stipraus priekio. Kaip Vilku ir Knicks fanas dziaugiuosi sia situacija, nes Knicks komandai Vilku pergales iseis inauda siekiant gauti top5 picka ateinanciame drafte :)
Ekspertas_Deivis2015-02-09 12:29:22 Cituoti
Reikia suprasti, kad vienas žaidėjas iki PO nuvesti negali. Gal ir nuvalkiotai skambės, bet pora pastarųjų sezonų iki PO trūko sėkmės. Kaip jau minėjau, traumos pjovė nerealiai. Tas pats Rubio ir Pekovičius turi labai didelę įtaką žaidimui ir rezultatui, tačiau pastoviai arenoje sėdi su kostiumais, o ne kamuolį ganosi. Aš pats dėl tokios ilgos pertraukos be PO kaltinčiau ne Love, o vadovybę, kuri pridarė krūvą nesąmoningų sprendimų. Kad ir sutartis su Pekovičiumi. Jo, jis geras centras, bet ar jis vertas trečdalio komandos algų kepurės? Man čia panašiau į kilpą po kaklu. Jau nekalbant apie įžymiuosius draftų cirkus :) Pats Love darė ką galėjo, viskas, ką jam galima prikišti, tai lyderio savybių neturėjimas - na ne šitam žaidėjui skirtos lemiamos rungtynių minutės. Dėl to buvo pralošta daug mačų praėjusį sezoną, berods 17 ar 18 rungtynių gauta paskutiniuose ketvirčiuose, nebūdavo kam patempia komandos. Bet šiemet nebereikia ir to ketvirto kėlinio, rungtynės pralošiamos dar iki to, dažniausiai beviltiškai
MrVycka2015-02-09 11:10:48 Cituoti
tai aišku, kad visas žaidima per jį statomas buvo ir statomas pagrįstai...prieš kelias dienas vos 5 taškus įmetęs kamuolių belekiek nusigriebė ir ramiai pareiškė, kad gali jis ir tų taškų padaryti, bet kiekvienose rungtynėse daro tai, ko tuo metu blattas reikalauja, nu ir ką, šiąnakt blattas turbūt reikalavo trajakus mėtyti - prašom...
2015-02-09 11:10:02 Cituoti
>> Ekspertas_Deivis:
su love PO nemate ir dabar nematys. Kur skirtumas? (5 papildomos pergales ar ju nebuvimas?)
Ekspertas_Deivis2015-02-09 10:36:33 Cituoti
Timberwolves trečia pergalė iš eilės!!! Visai kitas žaidimas, kai žaidžiama beveik pilna sudėtimi, dabar iki pilnos laimės tetrūksta Shabazzo. Bet kažkoks prakeikimas Minesotoje, jau eilę metų byra po trečdalį komandos, ar tai krepšininkai netinkami pasirenkami, ar medicinos personalas prastas...
Ir kažkaip nemalonu man skaityti, kai stumiama ant Love, mačiau ir čia rašoma, kad tai labiausiai pervertintas pastarųjų metų krepšininkas. Ok, pažiūrėkit į Minesotą. Šį tarpsezonį apart Love, niekas nebuvo prarasta, o pasipildyta gana solidžiai - praplėsta PF grandis, atvyko du talentai LaVine ir Wigginsas. Bet be Love "Timberwolves" liko visiškame dugne, dar prieš visiems patiriant traumas žaidimas buvo apgailėtinas. Tai keista skaityti, koks tai įtakos žaidimui nedarantis krepšininkas
agurks2015-02-07 15:41:27 Cituoti
Nu pirmiausia tai DMo svorio uzmete ne ka maziau negu Jonas. Nezinau ka cia nekurie bando isvedziot. Sutinku, kad Jonui judeti tas svoris trukdo, taip kaip Motiejunui sugadino metima. As visada buvau labai priesiskai nusistates pries tuos dirbtinius greitus penejimus - pirmiausia trumpam laikui labai suletina zaideja, antra - ilgesniu laiku padideja traumu tikimybe, nes kunas neprisitaikes prie tokio kruvio. Kita vertus velgi, as Jono degradavima pagrindine priezastimi ivardinciau organizacija, kuri neskiria jokio demesio Valanciuno tobulejimui. Kad jam suteiktas zaidimo laikas yra viena, bet kad jis ta savo laika atlaksto ismesdamas 4 metimus, dazniausiai po pacio atsikovotu kamuoliu, tai sunku ji del kazko kaltinti. Praranda ir savimi pasitikejima, tas progresas vasara padarytas ir dingsta. Dabar del gynybos - pirmais metais NBA jis daugiausia susilaukdavo kritikos del greitu prazangu ir persistengimo gynyboje - dabar jis yra ismokytas sokti tik vertikaliai ir jokiu budu nesistengti blokuoti. Visgi didziausia problema yra jo step'out'as. 1) Kazkaip labai jau nekoordinuotai ir paveluotai jis ta daro 2) Reptiliju gynejai ir tinginiu tinginiai islindime is uztvaru. O kalte visa krenta Jonui. Lygiai tas pats su organizacija yra Motiejunui, nu neivyko stebuklas ir netapo Donatas kazkokiu superzaideju per nakti. Visi issitraumavo, McHale'ui liko su 3 auksti: Dorsey, Black'as ir Motiejunas, Donatas si karta sugebejo uzsikabinti, psichologiskai persilauze ir dabar grazu ziuret, as manau, kad lygiai tas pats galejo buti ir pries metus.
Armored2015-02-07 14:45:19 Cituoti
>> senas_naujas:
Draftinti žaidėjai 2011:
http://www.draftexpress.com/nba-draft-histo ry/?syear=2011
Donatas nesvėrė nei 100kg tada, Jonas apie 110. Sunku patikėti kad dabar svoriai vienodi...
Armored2015-02-07 14:21:16 Cituoti
>> senas_naujas:
Tokiu atveju įdomu kiek pas Joną lašinių, nes pažiūrėjus iš šalies atrodo, kad masės skirtumas būtų kokie 5-7kg. Pirdėkim dar faktą, jog Jonas yra 2cm žemesnis... Įdomumo dėlei pažiūrėjau Gudaičio svorį - 115kg (pagal Žalgirio puslapį), o juk jis dar 3cm žemesnis! Toli gražu neatrodo, kad jis būtų (atsiprašau už tinkamesnio žodžio neradimą) tešlius. Kur link lenkiu, atrodo, kad užmesta masės buvo tik dėl užmetimo ir visa ji nėra raumenys. Žaidėjas negali užsiauginti tiek raumenų per trumpą laiką, tačiau lašinių - nesunku :)

Sutiksiu su faktu - Jonui kelias kol kas buvo rožėmis klotas. Kritikos minimumas, vieta LR pagrinde, vieta rinktinėje, pagrindinio centro vieta vien už 211, ilgas rankas ir dėjimus. Konkurencijos irgi ne krūva. Javtokas, Darjušas yra veteranai, tai ir tempė už ausų Jonelį visi kas netingėjo. Po to tempė ir Raptors... Toks jausmas, kad jeigu Jonui būtų 2013 parodytos durys iš rinktinės - dabar gal rezultatas būtų kitoks, nes kol kas sienų jis nesutiko jokių. Donatui gi tų durų parodyta ir kritikos išsakyta kokiais 2012 veikiausiai daugiau nei Jonui per visą karjerą.
Kita vertus atrodo Jonas žmogus be savos nuomones. Gal to ir reikėjo tikėtis kai viskas su šaukštu paduota. Pasakė reikia 10kg - užmetė, kodėl gi ne... Pasakė Donatui - gal geriau aš savo greitį pasilaikysiu.
Nemanau, kad čia kažkokie mokyklų skirtumai. Tiesiog vienas klubas pamatė galimybę užsidirbti ir prakišo žaidėją, kitas gi neradęs vietos sudėtyje pasiūlė rasti savo gyvenimo kelią.
LaVejus2015-02-07 13:40:17 Cituoti
>> senas_naujas: "Jonio pozicijoj abieju karjeros starte tam buvo zenkliai geresnes, o dabar matom, kaip viskas yra.As tai linkes manyti, kad pagrindines problemos vistik yra smegenineje, o ne fizines savybes"

"D-Mo zaidimo kreive su metais vis kyla tik aukstyn"

Apie ka ir rasiau, viskas, visa laika sueina i zmogaus vidine busena. Jei esi 'uzprogramuotas' buti doru zmogumi ir koncentruojiesi ties savo vidiniu ir isoriniu tobulejimu, o kuniskas silpnybes atidedi i antra plana, tada tu tobuleji ir tampi tokiu apie kuri zmones sneka su pasigerejimu. O dabar sugryzkim i vaikyste ir paziurekim kieno mokiniai buvo Jonas ir Donatas. Vienas Zalgirietis, kitas Rytietis, sutapimas ar programavimas ?
senas_naujas2015-02-07 12:59:24 Cituoti
>> Armored:
Idomu butu suzinoti, kiek Jonis per tuos kelis metus nuo draftu uzsidejo mases. Speciau neturetu buti daugiau, nei 10-12 kg, be to speciau, kad Donce prisiaugino zymiai daugiau, nes pagal NBA,com tai siai dienai abu sveria vienodai. O kuris mobilesnis ir labiau koordinuotas net neverta diskutuoti.
NBA Jonui siai dienai manyciau truksta elementariu C pozicijos zaidejo pagrindu. Isskirtinumo ir talento alento iki ten prasimusti uzteko, bet to paprasciausiai nebegana norint iskilti tarp geriausiu. Tragiskas keitimasis ginamaisiais, pralaimimos pozicines mikrodvikovos 1 pries 1, vos ne D.Howard lygio zaidimas poste, tai tik keletas JV problemu, kurios visumoj ir lemia ribota minuciu skaiciu aikstelej. Sutinku su identiteto svaba, bet faktas, kad ji reikia issikovoti, uzsitarnauti. Jonio pozicijoj abieju karjeros starte tam buvo zenkliai geresnes, o dabar matom, kaip viskas yra. As tai linkes manyti, kad pagrindines problemos vistik yra smegenineje, o ne fizines savybes, ar taktiniai Casey manevrai. Nes, vistik bukim biedni, bet teisingi, Joniui iki siol savo karjeroj praktiskai del nieko pakovoti nereikejo, viskasa tsirasdavo savaime. Rytas, rinktine, Raptors etc.Tiesiog uzteko nesiplesant dirbti savo darba, o tai nori nenori suminkstina zaideja. Motiejui tuo tarpu ne karta teko susidurti su skeptikais ir priesiskumu. Visada reikedavo kazkam kazak irodyt. Silpnesnius tokie dalykai palauzia, o stipresnius atvirksciai- uzgrudina. Del to D-Mo zaidimo kreive su metais vis kyla tik aukstyn. Norisi tiketi, kad Jonis taip pat nera skystimas ir sugebes pasidaryti isvadas.
LaVejus2015-02-07 12:50:13 Cituoti
>> TiMac: Noreciau truputeli konkretumo. Ar tu nesutinki, kad tavo tevai tau padare didziausia itaka ir tu esi kas esi tik deka tevu ?
TiMac2015-02-07 12:45:00 Cituoti
>> LaVejus: Net kaip Zalgirio fanas turiu pasakyti, kad totaliu VEJU cia prirasei
2015-02-07 12:44:51 Cituoti
Deja, bet Lietuvos Ryto sistema negali uzauginti geru krepsininku, kurie savo darbu, vertybemis vestu rinktine i pergales ir savo buvimu padetu aukleti jaunaja karta, nes programavime yra klaida, sovietinio auklejimo klaida.

:D :D :D

siaip la vejaus trolinimas man patinka, idedamos pastangos ne veltui...
LaVejus2015-02-07 12:32:30 Cituoti
Niekada neabejojau, kad Motiejunas pralenks Valanciuna, nes viskas, visada susiveda i gyvenimo vertybes. Donatas praejo Zalgirio mokykla, kur busimam krepsininkui nuo mazens iskiepijama gyvenimo pagrindai, vertybes ir tik po to krepsinis. Tai yra savotiskas zmogaus programavimas ir jis anksciau ar veliau pradeda veikti. Talentas nera esminis vedamasis, budo programavimas yra ir smagu ziureti kaip eile metu tai pasiteisina.

Jonui deja nepasiseke, ji jauna uzverbavo blogio kompanija is Lietuvos Ryto. Nesinori buti stereotipiskam ir is eigos koneveikti visos sistemos, zmoniu kurusiu ta sistema, bet tiesa sunku nuneigti, o pagrzinimai veda i salikeles. Reikia pripazinti, kad sovietines sistemos saknys yra supuvusios, o Gedvydas uzauges su tuo sovietiniu iskiepu, kitos sistemos nezino. Deja, bet Lietuvos Ryto sistema negali uzauginti geru krepsininku, kurie savo darbu, vertybemis vestu rinktine i pergales ir savo buvimu padetu aukleti jaunaja karta, nes programavime yra klaida, sovietinio auklejimo klaida. Visi LR 'uzauginti' krepsininkai anksciau ar veliau pasimauna ant to pacio greblio, ant kurio pasimove ir pirmasis Jonas. Taip, buves LR generalinis direktorius Jonas Vainauskas, pirmasis Jonas kuri sovietinis programavimas paverte narkomanu. Po to galima tik stebeti naturalia ivykiu eiga, kaip narkomano tesiamas programavimas talentus vercia i susinaikinimo masinas, zmones tokius kaip Macijauskas, Babrauskas einanciais i uzprogramuota susinaikinima. Is jaunu, nekaltu ir perspektyviu sielu tampanciais niekuo - geda, vedanciais i gyvenimo nihilizma. Deja, bet Jonas Valanciunas yra 'uzprogramuotas' susinaikinti, kaip ir tie visi talentai 'susinaikine' pries ji, tai yra programavimas, tai yra numatoma ir tai vyksta dabar.

Pakeisti kazka jau per velu, tai yra ilgas procesas ir jei jis prasides dabar, tai ateities perspektyvus jonai valanciunai dar turi vilties, bet tam reikia patraukti sovietinio mechanizmo sudarkytus individus nuo 'pultelio' ir leisti Zalgirio sistemai duoti kelio nuoroda. Grazus pavyzdys yra Neptunas, nukopijaves visas vertybes is klestincios Zalgirio sistemos, apsiginklaves jaunais, silpnybiu nesugadintais, protais pradeda kurti kazka kas galetu pavirsti i talentu kalve ateities rinktinei. Esam liudininkai, kaip sovietinis programavimas po truputeli susinaikina, nepaisant idetu finansiniu ir materialiniu pastangu, ir kaip, is dorybes kiles projektas, perima vadeles su minimaliais resursais.
Armored2015-02-07 11:54:54 Cituoti
>> senas_naujas:
Po pirmo sezono NBA kai atvažiavo Jonas visi griebėsi už galvų iš serijos WTF. Žmogus per metus atrodė tarsi Savickas, bet kur kas blogesne prasme. Praktiškai visas greitis buvo prarastas, sveikatos buvo - greičio nebe. O juk pagrindiniai jo privalumai buvo: greitas atsidengimas žaidžiant 2x2, geros rankos, neblogas baudų metimas. Tada atrodė buvo lėtas, besmegenis žaidėjas su aiškiu antsvoriu nesugebantis išpasuoti kai prieš jį dvigubinama. Per PČ jau atrodė šitie dalykai kaip ir dingę, bet dabar vėl eilinis įrodymas, kad stebuklų nebūna. Negali per 2 metus kardinaliai pakeisti žaidėjo, o bebandant taip daryti galima totaliai žaidėją sugadinti.
Deja, Raptors vis tiek nusprendė išmėginti šį kelią ir dabar turi rezultatą. Žaidėjas, kuris dažniausiai kliovėsi greičiu buvo perdarytas į tanką greituoju būdu, asilo trenerio atimtas mėgstamiausias žaidimo komponentas ir galutiniame rezultate gaunasi šnipštas. Per jaunas jis buvo tokiai transformacijai, klausimas ar visa tai neturės negrįžtamų pasekmių.

Kalbant apie pačio Jono klaidas, apart sutikimo su viskuo, kas jam sakoma... Jis vedė per jaunas. Kad ir kaip tai keistai skambėtų, bet aš manau, kad tai yra tiesa. Nebegali vidurį nakties eiti į sporto salę, pusę smegenų užima (atleiskit už stereotipą, bet mintį suprantat) žmonos zyzimas, o dar vaikas pakeliui...

Donato situacija buvo kita. Žmogus iš kart pasakė, kad nedarysiu nesąmonės ir neužsimesiu šiaip sau 20kg masės, nes prarasiu greitį. Pasėdėjo 2 metus ant suolo, gavo šansą ir kažkur yra statistika, jog D-Mo yra greičiausias iš aukštų NBA (ar tai nuo 7ft) jeigu būtų sprinto varžybos. Ir gintis pavyksta ir jėgos neatrodo, kad trūksta, nes jis spėja užsiimti poziciją, o po varžovui nebėra taip jau lengva nusistumti. O puolime jis visad turėjo judesių arsenalą, tik kartais per daug norėjo jį rodyti gavosi šnipštas. Kai nusiramino atėjo ir rezultatai.

NBA labai svarbus identitetas. Komandos ar žaidėjo. Donatas - kapitonas kablys. Jonas - ???...
senas_naujas2015-02-07 10:29:10 Cituoti
>> tromoos#8:
Siaip nesu megejas vadovautis +/- sprendziant apie individualu zaidejo pasirodyma rungtynese, imo tai labiau treneriams reikalinga stats kategorija, kuri padeda identifikuoti tam tikrus bendros sistemos + ir - . Tarkim Curry 51 taskas pries pora dienu ir 0+/- tikrai tinkamai neatspindi jo indelio. Taciau nesutikti su pastebejimais del JV yra tiesiog neimanoma - liudnokas vaizdelis siai dienai kol kas. Jei Donce sugebejo kardinaliai pakeisti savo zaidimo stiliu ir is dar vieno Euro stretch 4 sugebejo tapti vienu geriausiu judesiu arsenala poste turinciu bigu, tai Jonis tobulejimo atzvilgiu atrodo lygiai taip pat kaip jaunimo rinktinese, tiek , kad prisidejes jegos ir mases kazkiek.
Siai dienai D-Mo yra keliom galvom geresnis uz Joni, ir, zinant abieju situacija nuo debiuto NBA, tai daug ka pasako apie juos, kaip asmenybes. Neskaitant to nensusipratimo su Kemzura, kur velgi, vienareiksmiskai teisios puses manyciau nebuvo, Motiejus yra profesionalumo pavyzdys imo. Jam darbo etika is rinktines kandidatu nebent tik Seibas prilygt galetu. Grazu ziuret, kaip LT krepsininkas turintis pakankamai valios, uzsispyrimo ir talento is eilinio scrubo tampa viena rimciausiu figuru gana solidzioj Vakaru ekipoj. Tuo tarpu Jonis atrodytu tik plaukia pasroviui. Aisku negalima sakyti, kad jis nedirba - vistik gauna nemazus pinigus uz tai. Todel tenka ir stanginese pasimalt, ir individualiai su visokiais begimo coachais padirbet. Bet jeigu Donce kiekviena diena are siekdamas tapti geresniu krepsininku, tai, atrodytu Jonis tiesiog atidirbda tik tai, kas is jo tikimasi ir nelabai turi noro/valios/uzsispyrimo spausti is saves maksimuma.
2015-02-07 10:01:56 Cituoti
Jalen and Jacoby Pop the Trunk on the Cavs, Boogie Cousins, Edelman, Adam Silver, and More
https://www.youtube.com/watch?v=czIWiSCCZzQ
vinetu2015-02-07 05:52:08 Cituoti
Anthony Davisssss, pz trileriukas koks buvo OKC vs Pelicans...
2015-02-07 04:40:16 Cituoti
Smagiai tvarko reptiljos kliperiukus (+21) likus 5min, visa komanda pliuse (+/-) vel vienintelis JV minuse.
Pagal REAL plus/minus (RPM) iki siu rungtyniu buvo lygoj 331`as: -2,28. Vasara rinktinej irgi buvo minusinis su Kuziuku, tiesa vienas suola tryne, o kitas antras pagal minutes buvo.
Reik nexujovai pasitempt Jonui, tvarkyt kardinaliai savo zaidima, nes kol kas kaip amerikieciai sako - tuscius skaicius tik daro, naudos komandai jokios.
Visad rasdavau Jonui pasiteisinimu, galima ir vel bandyt kazka pritempineta apie trenereius, sistemas, bet esme, kad didziausia ZALA Raptors zaidimui yra pats JV. Tiek ginantis, rotacijose, tiek puolime kai uzkemsa zona, nenusimeta kai ji uzdvigubina + prasti sprendimai su kamuoliu, del jumperio nebuvimo kencia spacingas & so on & so on.
Visai nesupykciau, jei Jonas vasara paskirtu savo zaidimo trukumu salinimui - is vienos puses, kad taptu geresniu zaideju, is kitos puses nenoriu kad jis rinktine dugnan temptu. Uzteks Donces ir keliom min Gudaicio+Antaniuko pakeitimui.
2015-02-07 00:46:18 Cituoti
Tony Allenas apie savo darba gynyboj:


With a player like Kevin Durant—and anybody 6'7" and up because I'm 6'4"—the best thing to do is sit on the front of his leg because he's going to try to post me and then rely on Marc Gasol, the 2013 Defensive Player of the Year, to come over and help. I know if KD catches it straight up, he's going to score, get an assist or get fouled. And KD has gotten more aggressive in his career, so I've got to make it difficult for him to catch it, especially because he's been trying to get me with that one-legged fadeaway.
When I'm facing up a guy, like Kobe Bryant, I don't watch his feet; I try to give him one way to go. Through my film study, I know which way to force him based on his moves in the previous game. In one play earlier this season, I forced Kobe left to the middle, which we're not supposed to do; that's our team principle. But in the previous game when Kobe played the Clippers, he took Matt Barnes baseline and reversed dunked. So I said to myself, You're not going to Matt Barnes me, and I forced him left and into a turnover (below).
But one guy I haven't figured all the way out yet is James Harden. He's pretty crafty. I'm not impressed with his ball-handling, but his finishing skills are scary. Even though he's lefty, if he goes right he's going to put the ball out and get the foul. It's kind of tough because you don't want to get a foul called. And once you get your first or second foul, you kind of ease up.
When I'm guarding somebody, I don't play percentages. I hate analytics and Synergy because a lot of times I've heard a coach say, "This guy can't shoot, he can't do this, he can't do that." And he's the one that ends up hurting us. During the game, I'm making sure to look up at the scoreboard, but I'm not looking at my points; I'm looking at my guy's points. That just keeps me motivated.
I just study the opponent in my own way, one game at time. I have short-term memory; on to the next game. I only have one long-lasting memory: my big block against Pau Gasol in Game 5 of the 2010 Finals, which we ended up winning.
2015-02-06 07:13:45 Cituoti
Va čia tai ohoho konkursas. Net sunku įvardinti lyderį. Pritarsiu, turbūt tikrai geriausias konkursas per istoriją. Pats tikiuosi, kad laimės WM, nors jaučiu visų panašūs bus rezultatai
senas_naujas2015-02-06 02:21:55 Cituoti
Kaip ir pridera paskutinis dalyvis - praeitu metu cempionas. Ispudingas metiku kolektyvas sikart surinktas.
RaimundsValeiko2015-02-06 01:15:19 Cituoti
Manau, hardenas sios rungties autsaideris.
senas_naujas2015-02-06 01:08:34 Cituoti
3 point shootout:
JJ Redick, J.Harden, S.Curry, K.Thompson, K.Korver, W.Matthews, K.Irving. Liko patvirtinti dar viena dalyvi, del JJ yra siek tiek abejoniu, nes problemu su nugara turi. Nezinau, kaip jums, bet man tai laukiamiausias All Staro konkursas. Netgi nepasikuklinsiu - manyciau tai geriausias triktaskiu konkursas per visa istorija. Smagiausia tai, kad visi afigieni snaiperiai ir, svarbiausia ne kokie tai scrubai aka Cook, Frye, James Jones, Kapono etc, bet rimtus vaidmenis savo komandose atliekantys zaidejai. Toretu buti karsta :). Mano favoritai butu abu baltukai, nes is sitos kompanijos turbut abu rimciausi catch and shoot stiliaus metikai, kai tarkim Curry ar Harden yra labiau megejai is driblingo mesti.
agurks2015-02-05 18:26:20 Cituoti
manau, kad Butleris siemet yra lock'as laimeti MIP vien del sulaukiamo demesio. tuo metu kapitonas kablys ramiai ir be jokiu bereikalingu fanfaru padeda savo komandai laimeti vienas varzybas po kitu. visiem nuo to geriau :)
2015-02-05 17:06:23 Cituoti
Kadangi Howardo nebus, jeigu DMO pasikeltu statsus iki 12,5 pts, 7 rebs. tai kodėl jis negalėtų laimėti MIP? Juk šuolis tiek žaidime tiek statistikoje būtų labai panašus kaip ir J. Butler. Gal visgi yra šansų? Ar čia suveikia labiau tai, jog šuolis nuo tarkime 13 pts iki 20 yra svarbiau nei nuo 5 iki 12?
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Ką šiuo metu klausotės? (2364)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (827)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime