Naujienos kraunasi...

NBA 2014-2015

Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną

Komentuoti
CiuniZ2014-10-09 11:01:59 Cituoti
Šianakt primąsias rungtynes žaidė KNICKS, kadangi draugiškos rungtynės ir pergalių jose niekas neskaičiuoja, tiesiog išskirsiu dalykus į kuriuos krito dėmesys.

28 klaidos, pastaruosius du sezonus Knicks buvo viena mažiausiai klystančių komandų lygoje, ir prisijungus Calderonui situacija turėtų išlikti stabili. Tai buvo pirmas kartas naudojant naują sistemą, kai teko žaisti ne prieš savo komandos draugus treniruotėse, o prieš tikrus priešininkus aikštėje. Tiek Carmelo tiek JR pripažino, kad kartais žaidėjai per daug galvojo, ir neužtikrintai viską atliko.

Nors Fisheris treniruočių stovykloje labiausiai akcentuoja gynyba, šiąnakt to nesimatė. Celtics pernelyg lengvai įsiverždavo į baudos aikštelę ir pernelyg dažnai metė laisvi, daugiausiai aukštaūgiai, kurie taip dažnai tritaškiais nestebina kaip šiandien, tai šiek tiek atleistina.
Iš smagesnių dalykų reikėtų pasakyti, kad puikiai atrodė Hardaway. Jis kartu su JR netgi žaidė nugara po krepšiu (kas pernai praktiškai nepasitaikydavo, todėl nemanau, kad tai atsitiktinumas) ir visai neprastai visa tai atrodė. Hardaway išprovokavo daug pražangų (metė 11 baudos metimų) ir tikrai paliko labai malonų įspudį.
Buvo neblogų momentų, tačiau Knicks pirmose rungtynėse atrodė prastai. Jei reikėtų spręsti iš vienerių rungtynių, tai Knicks šiuo metu nėra pasiruošę pradėti sezono. Na bet tam ir yra skirtos draugiškos rungtynės. Šeštadienio naktį bandysim atsirevanšuoti.

Ir šiek tiek reklamos :)
Startavo projektas "Knicks aikštelė" tai Pirmasis ir vienintelis Lietuvos Knicks fanų puslapis facebooke - "Knicks aikštelė". Visos naujienos bei gandai, unikalūs straipsniai ir kiekvienų rungtynių analizės, kurių nerasite jokiame kitame puslapyje, nes tai individualus iš idėjos veikiančių ilgamečių Knicks fanų projektas :)

Prisijunk facebooke - "Knicks aikštelė"
2014-10-07 22:22:33 Cituoti
Kadangi sitam saite viskas yra supuve, nenuostabu, kad ir nuorodos neisikelia.
Zodziu youtubej kanalas LamarMatic. Pracheckinkint ka sumetes, yra kiekvieno skoniui.
2014-10-07 22:20:43 Cituoti
Kas megsta NBA krepsini, paprenumeruokit YT sita baxura(latvis ar rusas berods), geru smotu pakarpo ir imeta:

https://www.youtube.com/channel/UCBAj3eL jVfG8dwZufaWBT8A
2014-10-06 22:00:17 Cituoti
Utah.
Bolistas2014-10-06 21:17:04 Cituoti
dar vienas įdomus klausimas - kas bus prasčiausia komanda Bucks ar 76ers. Aš linkstu prie sixerių
agurks2014-10-06 20:37:43 Cituoti
turi tokias pacias kaip ir VC
Ekspertas_Deivis2014-10-06 20:29:45 Cituoti
Pasirodė naujiena, kad Wade\'as žada dažniau mesti tritaškius... Tai nuskambėjo gana keistai, nes šitas žaidėjas yra bene prasčiausias tritaškininkas per visą NBA istoriją. Čia ne nuomonė, o faktai - Of the 307 players in NBA history to attempt 1,000 three-point shots, eight have a career three-point percentage lower than 30 percent. Wade is one of them.

Tai vargu ar Majamiui toks pasikeitimas išeis į naudą. Iš tiesų su Wade\'u gana kebli situacija. Vis tik jis nebėra toks kaip jaunystėje ir nebegali meistriškai pasinaudoti pagrindiniais savo privalumais, atletiškumu bei prasiveržimu. Dažnai tokioje situacijoje veteranas persiorientuoja į metiką (tarkim Carteris), tačiau Wade\'as tokių galimybių neturi
agurks2014-10-05 22:24:23 Cituoti
siandien traugiskos toronto su sakramentu. Sakramento sirgaliai tikisi Cousins\'o kersto Jonui. Tikiuosi, kad tas ne toks durnos, nors galvoju, kad durnas pakankamai...
agurks2014-10-05 10:56:21 Cituoti
manau bus idomu siemet ziuret Pelicans, pagaliau Davis pasistums i savo pozicija ir gales pilnai puolime atsiskleist.
Ekspertas_Deivis2014-09-30 17:49:39 Cituoti
>> Gedas2004: Šiek tiek pavėluotas mano atsakymas, bet man nelogiškas pasakymas, kad Motiejūnas negavo šanso ar jis jam nebuvo suteiktas. Užtenka pažiūrėti į praėjusį sezoną, kuriame Donatas turėjo tokį šansą, kokio nebūtų gavęs jokioje kitoje, net silpnesnėje komandoje.

Dabar man pasakyk, kaip Terrence Jones tapo tvirtu starto penketo nariu? Pirmame sezone jis žaidė dar mažiau nei Motiejūnas ir dar dažniau kursavo po NBDL. Pernai sezono pradžioje situacija vėl gi buvo lietuvio naudai - būtent jis rungtyniaudavo ilgiau, o Jonesas tenkinosi suolo galu.

Tada traumą patyrė berods Ašikas ir PF pozicijoje liko skylė, kurią galėjo užkamšyti tik du žaidėjai - Motiejūnas arba Jonesas. Čia atsirado nesveikai geras šansas Motiejūnui įsitvirtinti komandoje - jam tereikėjo nukonkuruoti Jonesą, ką jis sėkmingai darė iki tol.

Bet būtent šituo lemiamu metu Motiejūnas ir subyrėjo. Lietuvis sužaidė seriją tragiškų/prastų rungtynių, o Jonesas atvirkščiai - keletą kartų iššovė, gerino asmeninius rekordus, protingai žaidė puolime. Būtent ta sezono atkarpa viską sustatė taip, kad Jonesas yra nepamainomas starto žaidėjas, o Motiejūnas vis dar suolelio gale.

Tai tik nereikia sakyti, kad Donatas negavo šanso. Nesąmonė, parodyk man kitą NBA komandą, kurioje Donatui reikėtų nukonkuruoti tik vieną žaidėją, iki tol metųsi apie 4 taškus? Čia ir liūdniausia, kad kai reikėjo imtis atsakomybės, Motiejūnas ar perdegė, ar neatlaikė psichologiškai, bet šansas taip ir nuplaukė
2014-09-28 15:24:29 Cituoti
Dauguma keikdavo, nesekmiu linkedavo (del pasikelimo,ats rinkt. padet), o as sekdavau naujienas apie ji ir atsiversdamas tos dienos rungt. apzvalga vis tikedavaus geru statistiniu rodikliu. Bet ka teko matyt pastaruosiu dvejus sezonus ir aplamai nuo pat karjeros pradzios, tai jis \"ahuena zviozda..\" savo metimo negali susitvarkyt, bet ir net atsizvelgdamas i tai, kad kreivas metimas vistiek stovi ties tritaskio linija ir svaisto juos. Jam net negalima patiket laisvam atlikt metimo, nes fifty fifty ar pataikys. Pamena jis man Kalnieti.. tam kiek laiko reikejo kol daejo pagerint metima nuo tritaskio linijos. Nusislifuos metima, va tada gales tiketis didesnes roles komandoj, o dabar net ir rinktinej ziojojanciom didelemis netektimis jis pries lygiavertes komandas apskritas NULIS.
Bolistas2014-09-28 14:42:38 Cituoti
>> Gedas2004:

jo, vertingas, bet jo kažkodėl nepavyko išmainyt, nes niekas nenorėjo atiduot gerų žaidėjų už jį. Aišku, gal patekęs į kitą komandą kažką daugiau parodytų, bet jeigu ir toliau švaistys trapakus procentu, kuris bado akis, bus sunku. Net tam pačiam NBDL, kur buvo sunkiai sustabdomas, metė 17% (!) taiklumu.
2014-09-28 13:46:01 Cituoti
>> Raayen: Rose, Gasolis ir Thibodeau :)
2014-09-28 13:23:13 Cituoti
kazkaip daugelis apzvalgininku labai gerai vertina Bulls sansus,reikes pasiskaitinet kokie argumentai.
2014-09-28 12:03:31 Cituoti
mano mėstamas apžvalgininkas David Thorpe jau seniai skeptiškai vertina Turnerį ir mano kad jis yra pervertintas. Turneris susirenka statistiką kada gauna daug mesti, bet jo žaidimas yra neefektyvus. Perėjęs į stipresnę komandą, kur reikia atlikti visai kitas užduotis, jis nieko nepadaro.
Gedas20042014-09-28 11:51:43 Cituoti
>> Bolistas:

Apie Turnerį daug kalbėjo pernai NBA eskpertai, po to kai Grangerį išmainė - buvo tikėtasi tikrai didelio upgrade\'o nuo suolo, bet kaip paaiškėjo, buvo atvirkščiai - sugadino komandos mikroklimatą, visiškai nepritapo, o dar išlindo iš rūbinės visokie gandai apie konfliktus. Realiai - žaidėjas turintis talento, bet su dideliais klaustukais, o jau tokiame amžiuje, kuriame turėtų savo geriausią žaidimą demonstruot.

>> Ekspertas_Deivis:

Pagal tiesioginę statistiką vertint neverta - Turneris tuos taškus rinkosi, nes tiesiog nebuvo kam, o jo pataikymo procentas irgi kalba už save, turbūt reiktų paieškot mažiau efektyvaus taškų rinkėjo.

Niekada nepateisinęs vilčių antras šaukimas, kuriam buvo suteikta daugybė šansų per karjerą ir buvo tempiamas už ausų, bet savo didžiausių spragų taip ir neužpildė. O pernai parodė, kad mažesnėj rolėj nuo suolo irgi nesugeba prisitaikyt. Aišku, gali būt kad jam tiesiog reikėjo patekt į komandą kaip Celtics, kur galbūt jam šiemet pagaliau padės atsiskleist ir suprast savo vietą NBA lygoj, bet kol kas nėra aišku, kokią rolę jis gali užimt normalio, pergalių siekiančioj komandoj.

Motiejūnas tuo tarpu kaip tik niekada negavo normalios progos pasireikšt, o tom atkarpom kai žaidė daugiau dažniausiai demonstravo puikų žaidimą ir tas neliko nepastebėta NBA aplinkos žmonių. Ne veltui pernai tie patys Celtics ir dar kelios komandos domėjos galimybe jį įsigyt, bet Rockets irgi taip lengvai bent kol kas nepaleidžia, nes kaip už tokią kainą, Motiejūnas yra labai vertingas.

Dabar, kai nebėra Ašiko ir Parsonso, nori Mchhale\'as to ar nenori, Motiejūno rolė augs, o mano akimis (o kaip panašu ir NBA ekspertų) Motiejūnas kitam sezone bus geresnis žaidėjas už Turnerį.
agurks2014-09-28 11:51:28 Cituoti
siaip reiketu pasakyti, kad nieko lb ispudingo nebeliko rinkoj.
2014-09-28 11:28:42 Cituoti
NBA update: Remaining 2014 FA\'s

Here is the remaining list of 2014 free agents that ended last season on an NBA roster and have been available since July 1, but remain unsigned:

Brooklyn: Jason Collins
Charlotte: D.J. White
Golden State: Jermaine O\'Neal
Miami: Ray Allen, Greg Oden
Minnesota: Dante Cunningham, Othyus Jeffers
New York: Kenyon Martin
Phoenix: Emeka Okafor
Portland: Earl Watson

Out of that group, the top three players are Allen, O\'Neal and Martin. The group can also be reduced as four of them might retire. They are: Collins, O\'Neal, Allen and Watson.

It should be noted that a few players have been released during the offseason that were under contract and they are still awaiting offers from teams in the NBA and overseas, too. Here is that list:

Hilton Armstrong, Ronnie Brewer, Dwight Buycks, Carlos Delfino, Melvin Ely, Jamaal Franklin, Mike James
2014-09-28 11:22:38 Cituoti
Cavaliers ką tik įsigytą gynėją Keithą Bogansą iškeitė į 76-ers komandą.

The Cleveland Cavaliers continue to make moves, striking a deal Saturday to move newly acquired guard Keith Bogans to the Philadelphia 76ers.

The Sixers will receive a 2018 second-round pick from the Cavs for taking on Bogans, whose $5.3 million salary this season and $5.5 million salary next season are fully unguaranteed. The Cavaliers will get a protected 2015 second-round draft pick in return.

By trading Keith Bogans (right) to the 76ers, the Cavaliers are expected to stay under the NBA\'s luxury-tax threshold. The Cavs will create a $5.3 million trade exception in the process.
agurks2014-09-27 18:08:12 Cituoti
plius Lance\'as prisiktkelnis pastoviai per trinkes i duda siule.
Bolistas2014-09-27 15:56:00 Cituoti
>> Gedas2004:
wtf? Turner - šlapia vieta? Kad jis Pacers neblizgėjo dar nieko nereiškia, nes Pacers pernai bandė lošt skaityk be atsarginių. Žmogui nebuvo suteiktas normalus šansas save parodyt, na taip galėjo gautas minutes geriau išnaudot, bet visumoj jį nurašyt - reiškias savęs negerbt. čia tau ne koks eilinis suolelio šildytojas
Ekspertas_Deivis2014-09-27 15:55:43 Cituoti
Toks jausmas, kad taip rašai tik todėl, kad esi lietuvis. Aš nesu Motiejūno nemėgėjas, priešingai, man patinka tai, kaip jis žaidžia kai jam gera nuotaika, tačiau NBA lygoje jis bent jau kol kas visiškai nieko neįrodė ir nepasiekė. Visiškai. O Turneris vieną dalyką jau įrodė - kad gali būti silpnos komandos pagrindiniu lyderiu, kokiu ir buvo praėjusių metų Filadelfijoje. Aš asmeniškai nemanau, kad jei Motiejūnas pernai būtų lakstęs su \"76ers\" apranga, turėtų 17 taškų vidurkį.

Kaip ir minėjai, Turneris nepritapo \"Pacers\" gretose, bet nežaidė ir tragiškai. Kildamas nuo suolo metė po 7 taškus labai padoriu taiklumu. Juk ir buvo išsimainytas pagrinde tam, kad suteiktų poilsio George\'ui. Apie gynybą nėra ką daug kalbėti, Turneris šioje vietoje nežiba, bet ką tada kalbėti apie patį Motiejūną?

O ekspertai į daug ką atsižvelgia. Gali būti, kad vis dar tikimasi iš Motiejūno persilaužimo sezono, tad šiek tiek aukštesnė vieta - su avansu. Nes žvelgiant grynai į buvusius sezonus, Motiejūno pranašumo prieš Turnerį tikrai nėra
Gedas20042014-09-27 12:26:57 Cituoti
>> Ekspertas_Deivis:
Šiuo metu manau didesnė dauguma. Iš Turnerio yra šlapia vieta likus. O Motiejūnas turi savo vertę, nors ir negauna progų pasireikšt už Rockets. Jaunas aukštaūgis, kuris puolime gali greit rinkt taškus iš įvairių padėčių daug labiau vertinamas nei lengvas kraštas su abejotinu metimu, gynyba ir nesugebėjęs pritapt rimtesnėj komandoj, kuris jau turėtų bent pora metų demonstruot solidų žaidimą. .

Be to, kas tu galvoji tą reitingą sudarinėja - žmonės iš gatvės? Ten ir yra NBA virtuvėj iš arti besisukantys ekspertai, kurie ir atspindi bendras nuotaikas NBA apie žadėjo vertę.
Ekspertas_Deivis2014-09-27 09:10:45 Cituoti
Įdomu kiek NBA komandų vadovų, turėdami pasirinkimą Motiejūnas-Turneris rinktųsi lietuvį?:)
2014-09-27 08:44:43 Cituoti
Rajon Rondo susilaužė kairę ranką, jam atlikta operacija. Rondo turės praleisti sezono pradžią. Gydymas užtruks 6-8 savaites. Pranešama, kad Celtics gynėjas traumą patyrė nukritęs savo namuose

Rajon Rondo breaks hand in fall
http://espn.go.com/boston/nba/story/_/id/1 1595509/boston-celtics-point-guard-rajon-rondo-bre aks-hand
2014-09-26 20:23:43 Cituoti
ESPN apžvalgininkas Marc Stein užkūrė naujojo sezono komandų reitingus :) Pirmi - Spurs, antri - Cavs, treti - Bulls, ketvirti - Clippers, penkti - Thunder. Torontas 10 vietoje, Rockets - dvylikti

Power Rankings: Champs still No. 1
http://espn.go.com/nba/powerrankings/_/year/2 015/week/-1
2014-09-26 20:13:10 Cituoti
Donatas Motiejūnas ESPN reitinge užėmė 217 vietą :) iškart už lietuvio - Nick Stauskas (218), Aaron Gordon (219) ir Evan Turner (220)
2014-09-26 19:52:27 Cituoti
Boston Celtics: B+

Since the Celtics will go under the cap next summer if point guard Rajon Rondo heads elsewhere, Bogans\' nonguaranteed contract had less long-term value to them. Having been unable to deal Bogans this summer, Boston was likely to simply waive him before opening night, according to ESPN Insider Jeff Goodman. So getting anything in return is a positive. And the team can structure this trade so as to create a trade exception for Bogans\' $5.3 million salary, valid until the team falls under the cap.

Besides the second-round picks, which could be valuable, the Celtics are likely to keep Powell, whose contract is guaranteed for this season. They can also evaluate Murphy in training camp; his salary is only $100,000 guaranteed until opening night.

Because Boston is at the roster limit of 20 players, the Celtics will have to waive three players (Chris Babb, Chris Johnson and one of camp invitees Tim Frazier, Rodney McGruder and Christian Watford) to make enough room to complete the deal. Boston can then waive Lucas and Thomas, opening up a spot for free agent Evan Turner. Turner reportedly agreed to terms with the Celtics months ago but has not yet officially been signed.
2014-09-26 19:52:14 Cituoti
Kevino Peltono mainų analizėir vertinimas:

Cleveland Cavaliers: A+

Even after adding LeBron James and Kevin Love this offseason, the Cavaliers\' front office remains hard at work. Their pursuit: nonguaranteed contracts that can be used to add another key piece next summer. Earlier, Cleveland turned the guaranteed contract of forward Carrick Felix into non-guaranteed deals for Murphy, Powell and Thomas worth a combined $3.4 million. Now, they\'ve consolidated those three into Bogans\' larger $5.3 million nonguaranteed contract.

Besides increasing their purchasing power, the Cavaliers have also given themselves more time to use the nonguaranteed contract as cap relief for another team. Bogans\' contract is fully nonguaranteed through January, when all salaries become fully guaranteed, and more importantly nonguaranteed for 2015-16. So is the contract of center Brendan Haywood, worth $10.5 million because of a quirk in the NBA\'s collective bargaining agreement relating to players waived using the amnesty provision. Cleveland can combine Bogans and Haywood and acquire a player or players making up to $21 million while instantly taking that same amount off the other team\'s cap.

Since the Cavaliers won\'t likely be under the cap as long as James and Love stay on the roster, these nonguaranteed contracts are their best chance at adding a player making more than the midlevel exception. That will be important as Cleveland seeks to improve its rim protection.

There\'s more work ahead for the Cavaliers\' front office to find a use for its nonguaranteed contracts next summer, but with this move, the organization has put itself in ideal position to upgrade the supporting cast, and at the cost of only a handful of second-round picks -- the two future picks and Powell, selected in this year\'s second round.
2014-09-26 19:51:40 Cituoti
Cavaliers ir Celtics atliko mainus.

Cavaliers gavo gynėją Keith Bogans

Celtics gavo: gynėją John Lucas III, puolėjus Erik Murphy, Dwight Powell ir Malcolm Thomas bei Sacramento Kings 2015 ir 2017 metų antro rato šaukimus
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Ką šiuo metu klausotės? (2364)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (827)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime