Čempionų lygoje "Rytas" sužinojo pirmuosius varžovus

Autorius: Krepšinis.lt.
FIBA nuotr.
Vilniaus „Rytas“ jau gali ramiai ruoštis pirmosioms FIBA Čempionų lygos antrojo etapo rungtynėms. Trečiadienį pereinamojo etapo serijos antrose rungtynėse Strasbūro SIG (Prancūzija) 80:79 (23:15, 14:19, 15:23, 28:22) nugalėjo Salonikų PAOK (Graikija) ekipą ir laimėjusi seriją iki dviejų pergalių 2-0 pateko į antrąjį varžybų etapą, rašo Krepšinis.lt.

Būtent su SIG ekipa sausio 26 dieną ir susitiks Vilniaus „Rytas“.

Pirmosiose serijos rungtynėse SIG namie sutriuškino PAOK 105:78, tačiau atsakomojoje dvikovoje pergalę išplėšė tik po labai atkaklios kovos. Iki pagrindinio rungtynių laiko likus 5 sek. PAOK atsiliko 78:80, bet SIG krepšininkas Jean-Baptiste Maille neleistinai sutrukdė iš tolimos distancijos atakavusiam David DiLeo. Vis dėlto, PAOK puolėjas iš trijų baudų pataikė tik vieną ir pergale džiaugėsi svečiai iš Prancūzijos.

FIBA Čempionų lygos antrojo varžybų etapo L grupėje Strasbūro komanda susitiks su Vilniaus „Rytu“ ir Sombathėjaus „Falco“ (Vengrija) komanda.

Ketvirtoji grupės ekipa paaiškės po Turkijos atstovų – Izmiro „Karšiyaka“ ir Tenerifės „Lenovo“ (Ispanija) akistatos.

Trečiadienį Tenerifėje vykusią pirmąją tarpusavio akistatą 76:69 laimėjo „Lenovo“ ekipa. Atsakomosios rungtynės įvyks sausio 18 d. Izmire.

Pavojaus varpai Monake: Motiejūno komanda nebeturi teisės klysti
Vienas Prancūzijos pirmenybių favoritų „Monaco“ ketvirtfinalį pradėjo pralaimėjimu namuose Strasbūro SIG krepšininkams.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai suklupo rezultatu
Finale sėkmę prognozuoja "Lietkabeliui"
„Betsafe-LKL“ atkrintamosios pasiekė aukščiausią kulminacijos tašką – liko paskutiniosios dvi serijos – bronzinė ir auksinė.Šiemet tai – istorinės
Po ilgosios pertraukos atsigavęs "Rytas" – finale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškūs pirmieji finalo dalyviai.Vilniaus „Rytas“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje ir svečiuose 87:77 (17:24,
Prieš išgyvenimo mūšį baimės nejaučiantis Armwoodas: Sireika – puikus vyras
Šį vakarą „Šiaulių-7bet“ komandos laukia svarbiausias sezono mūšis – ketvirtoji „Betsafe-LKL“ pusfinalio akistata su Vilniaus „Rytu“.Jei
Pusfinalių serijose laimi tik šeimininkai: "Rytas" užtikrintai nukovė šiauliečius
Vilniaus „Ryto“ komanda atitrūko po didžiosios pertraukos ir taip priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo.Trečiose pusfinalio rungtynėse Giedriaus
"Šiauliai" po 8 metų pertraukos patiesė "Rytą" ir išlygino serijos rezultatą
Sėkmingai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Rytas“ pirmojo kėlinio pabaigoje krito į gilią duobę, iš kurios lipti pradėjo per vėlai. „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono
"B tribūna" sutiko su Sireikos išsakytomis pastabomis
Vilniaus "Ryto" komanda pergale pradėjo "Betsafe" Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį prieš "Šiaulių -7bet" klubą, o susitikimo pradžioje sostinės
Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Rytas" nepaliko vilčių šiauliečiams pusfinalio starte
Vilniaus „Ryto“ komanda įjungė aukštesnę puolimo pavarą po didžiosios pertraukos ir pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ pusfinalio etapą.Lietuvos vicečempionai namuose
Sireika prieš pusfinalį su "Rytu": matau mus kaip lygiaverčius varžovus
Jau penktadienį, gegužės 13 dieną, „Betsafe-LKL“ čempionate prasideda pusfinalio etapas. Pirmąsias serijos rungtynes sužais reguliariojo sezono nugalėtojai Vilniaus „Ryto“
Butkevičius: po pralaimėjimo "Dzūkijai" prireikė vyriško pokalbio
„Betsafe-LKL“ čempionate paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai. Jei vienoje poroje kausis Panevėžio „Lietkabelis“ ir Kauno „Žalgiris“, kitoje –
Čempionų lygos taurę ir 1 milijoną dolerių susižėrė "Ryto" skriaudikai
Sekmadienio vakarą Bilbao mieste sužaistame ispaniškame FIBA Čempionų lygos finale savo viršenybę įrodė Tenerifės „Lenovo“ krepšininkai.Tenerifiečiai titulinėse
Alytuje dvikovos pradžioje pabėgęs "Rytas" žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) baigėsi dar viena ketvirtfinalio serija.Vilniaus „Rytas“ išvykoje 92:66 (28:15, 22:20, 21:14, 21:17) nugalėjo
"Ryto" lyderis Buva sulaukė ir Čempionų lygos įvertinimo
Lietuvos krepšinio lygos ("Betsafe LKL") MVP tapęs Vilniaus "Ryto" aukštaūgis Ivanas Buva sulaukė ir FIBA Čempionų lygos pripažinimo.Kroatas kartu su Marcelinho
"Ryto" skriaudikus į Čempionų lygos finalą vedė 38-erių veteranas (finale kovos ispanų ekipos)
Tenerifės „Lenovo“ tapo pirmąja FIBA Čempionų lygos finalo dalyve. Penktadienį pusfinalyje ispanai visas rungtynes pirmavo prieš Holono „Hapoel“ ir galiausiai pasiekė
"Rytas" skaudžiai nubaudė dzūkus už netikėtą pralaimėjimą Alytuje
Vilniaus „Ryto“ komandai teliko žingsnis iki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio.Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse namie 87:59 (13:14, 30:16, 21:14,
Ar FIBA Čempionų lygoje vėl triumfuos Ispanijos komanda? (favoritai – "Ryto" skriaudikai)
Iš penkių FIBA organizuotų Čempionų lygos turnyrų net trijuose pergalę šventė Ispanijos komandos. Burgoso „San Pablo“ tapo čempionais užpernai ir pernai. Kaip nutiks
Pirmoji sensacija LKL ketvirtfinalyje: Lukauskio vedami dzūkai nukovė "Rytą"
Alytaus „Dzūkija“ pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“, tuo tarpu mače namuose sugebėjo pasirodyti dar įspūdingiau ir
"Rytui" pirmasis ketvirtfinalio mačas prieš dzūkus nebuvo lengvas pasivaikščiojimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo ketvirtfinalių etapas.Nors galima buvo manyti, kad intrigos tarp pirmos ir aštuntos ekipų pritrūks, viskas buvo priešingai.
Babrauskas: šiemet vėl sakau tą patį – taip, "Rytas" gali tapti čempionu
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate startuoja pačių karščiausių kovų metas. Vilniaus „Ryto“ ir Alytaus „Dzūkijos“ dvikova pažymės 2012-2022 m. sezono
"Rytas" ištirpdė 25 taškų atsilikimą, tačiau dramatiškai krito Klaipėdoje
Klaipėdos „Neptūno“ (14-16) komanda rungtynių viduryje sužinojo, kad net pergalė nieko nekeis. Nepaisant to, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose nepritrūko motyvacijos nugalėti
Kairys: prieš pasirašant sutartį su "Rytu" sakiau treneriui: nežinote, ką gausite
Praėjo pora mėnesių nuo to laiko, kai Evaldas Kairys sulaukė reikšmingo ir džiugaus skambučio.Po birželį patirtos Achilo sausgyslės traumos 8 mėnesius aukštaūgis gyveno reabilitacijos
Žingsnis iki pirmosios vietos: paskutiniame kėlinyje siautęs "Rytas" nepasigailėjo dzūkų (komentarai)
Vilniaus „Rytas“ (26-3) yra vos per žingsnį nuo to, kad užsitikrintų pirmąją vietą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliariajame sezone.Namų arenoje buvo
"Rytas" du kėlinius vargo su svečiais iš Prienų
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ginklus surėmė skirtingose turnyro lentelės pusėse esančios komandos.Galiausiai svarbią pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“
"Rytas" sunkiai išsikapstė mače prieš Gusčio vedamus svečius iš Utenos
Kennethas Smithas tylėjo ilgą laiką, tačiau ėmė rinkti taškus tada, kai to reikėjo labiausiai, ir taip lėmė labai svarbią Vilniaus „Ryto“ (24-3) pergalę „Betsafe-LKL“.Giedriaus
Gronskis: ketvirtfinalyje nepasiseks tam, kas gaus "Žalgirį"
„Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas artėja prie pabaigos – per artimiausias dvi savaites visi taškai bus sudėlioti ant „i“ ir paaiškės, kaip atrodys čempionato
Žukauskas dramatišku pralaimėjimu užbaigė sezoną Čempionų lygoje
Eigirdo Žukausko atstovaujama Bursos "Tofaš" komanda pasirodymą FIBA Čempionų lygoje užbaigė ketvirtfinalyje.Turkijos klubas namie po itin dramatiškos kovos 73:74 (16:21,
"Rytas" per pratęsimą palaužė "Lietkabelį" ir išsaugojo pirmą vietą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko intriguojanti ir turnyro lentelei didelės įtakos galinti turėti dvikova.Panevėžyje Vilniaus „Rytas“ (23-3) net be negaluojančio
Čanakui liaupsių negailėjęs Maskoliūnas: mums nereikia priminti dvikovos su "Lietkabeliu"
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas. Nors kol kas daugiausiai nežinomybės galima įžvelgti turnyrinės lentelės viduryje, ne viskas baigta ir pirmojo