Lietkabelis

Prasideda LKL atkrintamųjų varžybų etapas (tvarkaraštis)
2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionato reguliarusis sezonas baigėsi. Aštuoni stipriausi šalies klubai pasitinka lemiamą laikotarpį – atkrintamųjų etapą. Jau aiškios
"Lietkabelis" patiesė "Rytą" ir iškovojo trečią vietą reguliariajame sezone
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarusis sezonas pasiekė finišą ir čia įvyko daug reikšmės turnyro lentelei turėjusi dvikova.Joje Panevėžio „Lietkabelis“
"Lietkabelis" svarbiame mače dėl 3 vietos įveikė dzūkus
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) kritiškai svarbią pergalę pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (22/13), kuris namuose 100:80 (27:16, 25:17, 24:20, 24:27)
Th.Walkupo tritaškis išgelbėjo "Žalgirį" nuo pralaimėjimo "Lietkabeliui"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kauno „Žalgiriui“ (31/3) šis mačas nereiškė nieko, o Panevėžio „Lietkabeliui“ (21/13) reiškė
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (13/21) užsitikrino vietą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 83:73 (16:17, 25:19, 24:19, 18:18) palaužė
Kovoje dėl 3 vietos "Lietkabelis" užtikrintai įveikė "Juventus"
Svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (21/11), kuris namuose 98:86 (22:13, 20:23, 28:20, 28:20) susitvarkė su turnyro
Panevėžyje – nuostabus Vilio kėlinys ir kėdainiečių triumfas
Kiek netikėtą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate šeštadienio vakarą iškovojo Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (9-23).Mariaus Kiltinavičiaus
Masiulio vedamas "Lietkabelis" palaužė "Pieno žvaigždes"
Panevėžio „Lietkabelio“ (20-10) komanda galingai pradėjo ketvirtą kėlinį ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse 98:90 (27:26, 19:24, 21:19, 31:21)
Signalas "Lietkabeliui": Europos taurės turnyras mažina dalyvių skaičių
Europos taurės turnyras žengia Eurolygos pėdomis ir siaurina dalyvių ratą bei didžiajai jų daliai ketina išdalinti ilgalaikes licencijas.Tokios žinios skelbiamos po posėdžio, kuriame nuotoliniu
Paaiškėjo, kas galės patekti į "Lietkabelio" rungtynes su "Rytu"
Vyriausybei nutarus nuo pirmadienio leisti sporto renginiuose dalyvauti žiūrovams, kitą savaitę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse „Cido“ arenoje tarp
Neįtikėtinai spurtavę "Šiauliai" patiesė "Lietkabelį"
„Šiaulių“ (10-18) komanda parodė įspūdingą kovingumą po didžiosios pertraukos ir pateikė staigmeną Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Antano Sireikos
"Lietkabelio" direktorius Purlys: mūsų tikslas – antra vieta LKL
Iki reguliariojo LKL sezono pabaigos likus aštuoniems turams, trečioje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojančio Panevėžio „Lietkabelio“ klubo generalinis direktorius Martynas
"Lietkabelis" per pratęsimą palaužė svečius iš Prienų
Sekmadienio vakarą Panevėžyje vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 19-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio
Kapitono vedamas "Lietkabelis" sunkiai palaužė "Neptūną"
Panevėžio „Lietkabelis“ (18/9) įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Kapitono Vytenio Lipkevičiaus vedami Nenado Čanako auklėtiniai namuose 82:77 (25:17,
Jankūno šou padėjo "Žalgiriui" laimėti įtemptą mačą Panevėžyje
Kauno „Žalgiris“ (21/2) į Panevėžį atvyko praretėjusios sudėties, tačiau to užteko, kad būtų pasiekta pergalė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Martino
Nukeliamas "Lietkabelio" ir "Žalgirio" susitikimas
Šiandien turėjusios įvykti rungtynės tarp "Lietkabelio" ir "Žalgirio" yra nukeltos į rytojų, nes Kauno komanda dar negavo testų atsakymų dėl COVID-19.Komandų susitikimas
Puiki žinia "Lietkabelio" gerbėjams: į rikiuotę grįžta vienas lyderių Normantas
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos stovyklą pasiekė gera naujiena – Margiris Normantas atsigauna po traumos ir sugrįš ant parketo.24 metų 194 cm ūgio gynėjas
LKL paskelbė perkeltų rungtynių datas
Skelbiamos naujos „Betsafe-LKL“ rungtynių, kurios buvo nukeltos dėl Covid-19 ligos rizikų valdymo, datos:„Juventus“ – „Šiauliai“ dvikova, turėjusi
"Lietkabelyje" nutūpęs Kalaitzakis: tikiuosi išvengti "Žalgirio" pusfinalyje ir susitikti finale
Praėjusį šeštadienį „Betsafe-LKL“ čempionate su Panevėžio „Lietkabelio“ marškinėliais pirmąkart ant parketo išbėgo iš Kėdainių „Nevėžio-Optibet“
Paskutinę minutę 10 taškų be atsako pelnęs "Lietkabelis" laimėjo Utenoje
Panevėžio „Lietkabelio“ (17/8) komanda galingai pradėjo „Betsafe-LKL“ rungtynes, tačiau pranašumo neišlaikė ir dėl pergalės turėjo kautis iki paskutinių minučių.Nenado
"Lietkabelį" paliko nepritapęs amerikietis (Purlio komentaras)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda atlieka korekcijas sudėtyje – abipusiu susitarimu nutraukta sutartis su Troy‘umi Barniesu.„Dėkojame Troy‘ui už pastangas ir kartu
Masiulio vedamam "Lietkabeliui" pergalei Dzūkijoje prireikė pratęsimo
Panevėžio „Lietkabelio“ (16/8) komanda turėjo pavargti „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynėse, kad svečiuose 96:90 (19:20, 17:19, 27:22, 22:24, 11:5) po pratęsimo palaužtų
"Lietkabelis" iš Kėdainių prisiviliojo Kalaitzakį
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pildo savo gretas puikiai sirgaliams pažįstamu krepšininku.Sutartis iki sezono pabaigos pasirašyta su 22 metų 200 cm ūgio Panagiočiu Kalaitzakiu,
"Rytas" po pertraukos sukaustė "Lietkabelį" ir apgynė namų tvirtovę
Vilniaus „Rytas“ (17/5) iki didžiosios pertraukos apsisunkino reikalus, tačiau po jos perėmė rungtynių kontrolę ir „Betsafe-LKL“ namų mače 81:67 (21:22, 15:23, 18:6, 27:16)
Valinskas prieš dvikovą su "Rytu": niekas nenori "Žalgirio" pusfinalyje
Antradienio vakarą sostinėje „Betsafe-LKL“ aistruolių laukia tikras desertas – 18.30 val. į mūšį stos Vilniaus „Rytas“ (16/5) ir Panevėžio „Lietkabelis“
Kiltinavičiaus efektas – kėdainiškiai sudorojo nukraujavusį "Lietkabelį"
Marius Kiltinavičius geresnio sugrįžimo sugalvoti negalėtų. Jo vadovaujamas Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (7/16) namuose 76:67 (16:19, 24:14, 15:18, 21:16) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“
Masiulio tritaškis atvedė "Lietkabelį" į itin sunkią pergalę Šiauliuose
„Šiaulių“ (5/16) ekipa turėjo progą papildyti pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“, kadangi į svečius Panevėžio „Lietkabelis“ (15/6) atvyko be trijų svarbių
Smūgis "Lietkabeliui": vienas lyderių Normantas iš rikiuotės iškrito ilgam
Proveržio sezoną žaidžiantis Panevėžio „Lietkabelis“ gynėjas Margiris Normantas dėl traumos priverstas daryti pertrauką, skelbiama oficialioje Panevėžio klubo svetainėje.24 metų