Rytas

Sunkesnio finalo laukiantis Giedraitis: šį sezoną "Rytas" yra stipresnis už "Žalgirį"
3:1 – taip baigėsi „Betsafe-LKL“ pusfinalio serija tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“. Jei kažkas prieš sezoną būtų sakęs, jog rezultatas
Finale sėkmę prognozuoja "Lietkabeliui"
„Betsafe-LKL“ atkrintamosios pasiekė aukščiausią kulminacijos tašką – liko paskutiniosios dvi serijos – bronzinė ir auksinė.Šiemet tai – istorinės
Po ilgosios pertraukos atsigavęs "Rytas" – finale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškūs pirmieji finalo dalyviai.Vilniaus „Rytas“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje ir svečiuose 87:77 (17:24,
Prieš išgyvenimo mūšį baimės nejaučiantis Armwoodas: Sireika – puikus vyras
Šį vakarą „Šiaulių-7bet“ komandos laukia svarbiausias sezono mūšis – ketvirtoji „Betsafe-LKL“ pusfinalio akistata su Vilniaus „Rytu“.Jei
Pusfinalių serijose laimi tik šeimininkai: "Rytas" užtikrintai nukovė šiauliečius
Vilniaus „Ryto“ komanda atitrūko po didžiosios pertraukos ir taip priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo.Trečiose pusfinalio rungtynėse Giedriaus
"Šiauliai" po 8 metų pertraukos patiesė "Rytą" ir išlygino serijos rezultatą
Sėkmingai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Rytas“ pirmojo kėlinio pabaigoje krito į gilią duobę, iš kurios lipti pradėjo per vėlai. „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono
"B tribūna" sutiko su Sireikos išsakytomis pastabomis
Vilniaus "Ryto" komanda pergale pradėjo "Betsafe" Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį prieš "Šiaulių -7bet" klubą, o susitikimo pradžioje sostinės
Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Rytas" nepaliko vilčių šiauliečiams pusfinalio starte
Vilniaus „Ryto“ komanda įjungė aukštesnę puolimo pavarą po didžiosios pertraukos ir pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ pusfinalio etapą.Lietuvos vicečempionai namuose
Sireika prieš pusfinalį su "Rytu": matau mus kaip lygiaverčius varžovus
Jau penktadienį, gegužės 13 dieną, „Betsafe-LKL“ čempionate prasideda pusfinalio etapas. Pirmąsias serijos rungtynes sužais reguliariojo sezono nugalėtojai Vilniaus „Ryto“
Butkevičius: po pralaimėjimo "Dzūkijai" prireikė vyriško pokalbio
„Betsafe-LKL“ čempionate paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai. Jei vienoje poroje kausis Panevėžio „Lietkabelis“ ir Kauno „Žalgiris“, kitoje –
Alytuje dvikovos pradžioje pabėgęs "Rytas" žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) baigėsi dar viena ketvirtfinalio serija.Vilniaus „Rytas“ išvykoje 92:66 (28:15, 22:20, 21:14, 21:17) nugalėjo
"Rytas" skaudžiai nubaudė dzūkus už netikėtą pralaimėjimą Alytuje
Vilniaus „Ryto“ komandai teliko žingsnis iki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio.Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse namie 87:59 (13:14, 30:16, 21:14,
Pirmoji sensacija LKL ketvirtfinalyje: Lukauskio vedami dzūkai nukovė "Rytą"
Alytaus „Dzūkija“ pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“, tuo tarpu mače namuose sugebėjo pasirodyti dar įspūdingiau ir
"Rytui" pirmasis ketvirtfinalio mačas prieš dzūkus nebuvo lengvas pasivaikščiojimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo ketvirtfinalių etapas.Nors galima buvo manyti, kad intrigos tarp pirmos ir aštuntos ekipų pritrūks, viskas buvo priešingai.
Babrauskas: šiemet vėl sakau tą patį – taip, "Rytas" gali tapti čempionu
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate startuoja pačių karščiausių kovų metas. Vilniaus „Ryto“ ir Alytaus „Dzūkijos“ dvikova pažymės 2012-2022 m. sezono
"Rytas" ištirpdė 25 taškų atsilikimą, tačiau dramatiškai krito Klaipėdoje
Klaipėdos „Neptūno“ (14-16) komanda rungtynių viduryje sužinojo, kad net pergalė nieko nekeis. Nepaisant to, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose nepritrūko motyvacijos nugalėti
Kairys: prieš pasirašant sutartį su "Rytu" sakiau treneriui: nežinote, ką gausite
Praėjo pora mėnesių nuo to laiko, kai Evaldas Kairys sulaukė reikšmingo ir džiugaus skambučio.Po birželį patirtos Achilo sausgyslės traumos 8 mėnesius aukštaūgis gyveno reabilitacijos
Žingsnis iki pirmosios vietos: paskutiniame kėlinyje siautęs "Rytas" nepasigailėjo dzūkų (komentarai)
Vilniaus „Rytas“ (26-3) yra vos per žingsnį nuo to, kad užsitikrintų pirmąją vietą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliariajame sezone.Namų arenoje buvo
"Rytas" du kėlinius vargo su svečiais iš Prienų
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ginklus surėmė skirtingose turnyro lentelės pusėse esančios komandos.Galiausiai svarbią pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“
"Rytas" sunkiai išsikapstė mače prieš Gusčio vedamus svečius iš Utenos
Kennethas Smithas tylėjo ilgą laiką, tačiau ėmė rinkti taškus tada, kai to reikėjo labiausiai, ir taip lėmė labai svarbią Vilniaus „Ryto“ (24-3) pergalę „Betsafe-LKL“.Giedriaus
Gronskis: ketvirtfinalyje nepasiseks tam, kas gaus "Žalgirį"
„Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas artėja prie pabaigos – per artimiausias dvi savaites visi taškai bus sudėlioti ant „i“ ir paaiškės, kaip atrodys čempionato
"Rytas" per pratęsimą palaužė "Lietkabelį" ir išsaugojo pirmą vietą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko intriguojanti ir turnyro lentelei didelės įtakos galinti turėti dvikova.Panevėžyje Vilniaus „Rytas“ (23-3) net be negaluojančio
Čanakui liaupsių negailėjęs Maskoliūnas: mums nereikia priminti dvikovos su "Lietkabeliu"
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas. Nors kol kas daugiausiai nežinomybės galima įžvelgti turnyrinės lentelės viduryje, ne viskas baigta ir pirmojo
Čanakas: mažos smulkios detalės lemia skirtumą tarp ekipų, neskaitant "Žalgirio"
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda po dviejų savaičių pertraukos sugrįžta į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovas, kur pirmadienį namuose priims Vilniaus „Ryto“
Girdžiūnas ir Leissneris Šiauliuose kompensavo trijų svarbių "Ryto" žaidėjų netektį
Vilniaus „Rytas“ (22-3) nebuvo pajėgiausios sudėties, bet Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vis tiek pasiekė gana tvirtą pergalę.Giedriaus Žibėno auklėtiniai
Antrasis antausis čempionams: "Rytas" nutraukė "Žalgirio" 14-os pergalių seriją
Vilniaus „Rytas“ (21-3) antrajame kėlinyje perėmė rungtynių kontrolę, ketvirtojo kėlinio pradžioje padidino apsukas dar labiau ir sudavė be Edgaro Ulanovo likusiam Kauno „Žalgiriui“
Buva: norisi įrodyti, kad galime nugalėti "Žalgirį" bei kovoti su juo dėl titulo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) jau šį sekmadienį vyks trečioji reguliaraus sezono akistata tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“
Zdovcas: "Rytas" vis dar yra "Rytas", mėgaujuosi tokiomis rungtynėmis
Jau šį sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate sirgalių laukia krepšinio gurmanų desertas. Trečiąjį kartą sezone ginklus surems pirmaujančios pirmenybių ekipos –