"Rytas" įtemptame mūšyje palaužė Vengrijos čempionus

FIBA nuotr.
Namų tvirtovėje Vilniaus „Rytas“ (1-1) pasiekė pirmąją pergalę Čempionų lygos „TOP 16“ etape. Vilniečiai 91:88 (25:27, 21:26, 18:14, 27:21) paskutinėmis minutėmis palaužė Sombathėjaus „Falco“ (0-2).

Startiniame penkete mačą pradėjo Vaidas Kariniauskas, Speedy Smithas, Arnas Butkevičius, Tanneris Leissneris ir Ivanas Buva.

Tolimais metimais vienas kitą atakuvusios ekipos praėjus nepilnoms 7 minutėms pataikė po 3 tritaškius (16:21).

Ant parketo po achilo traumos žengė ir Jarvisas Williamsas, kurį lydėjo garsūs aistruolių aplodismentai, o žaidėjas atsidarė taikliu dvitaškiu su pražanga.

Vilniečiai pirmąjį ketvirtį žaidė rezultatyviai, o jį baigė turėdami 2 taškų deficitą – 25:27.

Puolimu paremtose rungtynėse sostinės komanda bandė atsakyti į vengrų rezultatyvumą, tačiau varžovai buvo taiklesni ir pirmieji du kėliniai baigėsi – 46:53.

„Rytas“ smeigė 7 tolimus metimus pirmoje pusėje, o tuo tarpu varžovai pirmuosius du kėlinius iš žaidimo atakavo net 75 proc. tikslumu.

Pirmoje pusėje „Rytą“ į priekį vedė I.Buva, kuris pelnė 15, V.Kariniauskas pridėjo 12 taškų.

Trečiasis kėlinys prasidėjo prislopusiu abiejų ekipų puolimu, ir likus kiek daugiau nei minutei komandas skyrė 4 taškai (61:65). O likus paskutinei kėlinio sekundei „Ryto“ kapitonas smeigė tritaškį su pražanga ir jį uždarė 64:67.

Paskutinį ketvirtį užsivedęs „Rytas“ kilo į lemiamą šturmą. Likus 1 min. 14 sek. vilniečiai turėjo minimalų pranašumą – 87:86. Paskutinę ataką po netaiklaus metimo numušto kamuolio teisėjų sprendimu „Rytas“ jį išsaugojo, S.Smithas realizavo abi baudas bei taip įtvirtino pergalę 91:88.

"Rytas": Ivanas Buva 20 (6/14 dvit., 9 atk. kam., 21 naud. b.), Vaidas Kariniauskas 17 (3/5 trit.), Arnas Butkevičius 13 (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 19 naud. b.), Speedy Smithas 9 (0/5 trit., 6 rez. perd.), Lukas Uleckas ir Gytis Radzevičius po 7, Margiris Normantas 6 (2/3 trit.), Tanneris Leissneris 5, Mindaugas Girdžiūnas 4, Jarvisas Williamsas 3.

"Falco": Szilardas Benke 17 (2/3 trit.), Zoltanas Perlas 16 (7/10 dvit.), Benedekias Varadi 13 (3/5 trit., 11 rez. perd., 23 naud. b.), Akosas Kelleris (6 atk. kam.) ir Giorgis Golomanas po 9.

Dėjimais lankus drebinęs Williamsas lieka "Ryte"
Vilniaus „Rytas“ turi dar vieną džiugią naujieną savo aistruoliams. Kitame sezone ir toliau juodai baltai raudonas spalvas gins dėl kiekvieno aikštės centimetro besikaunantis 29-erių
"Ryto" gretose – Eurolygos patirties turintis amerikietis gynėjas
Vilniaus „Ryto“ gretose – atletiškas gynėjas. Lietuvos čempionai pasirašė sutartį su Eurolygos patirties turinčiu ir praėjusiame sezone NBA G lygos čempionu tapusiu
Su "Rytu" sietas amerikietis keliasi į Turkijos vidutiniokų gretas
Į Eurolygos klubus kelio niekaip nerandantis amerikietis Codi Milleris-McIntyre'as karjerą tęs Turkijos vidutiniokų gretose.Oficialiai pranešta, kad 28-erių metų 191 cm ūgio gynėjas
"Rytas" atsisveikino su Kariniausku
Komplektacijos darbus tęsiantis Vilniaus „Rytas“ atsisveikino su dar vienu čempioniškos sudėties krepšininku.Sekmadienį sostinės klubas oficialiai padėkojo vieną sezoną
"Rytas" savo gretose išlaikė Kairį
Priekinę liniją toliau buriantis Vilniaus „Rytas“ savo sudėtyje išlaikė vidurio puolėją. „Ryto“ klubo marškinėlius ir kitą sezoną vilkės 31-erių Evaldas
"Rytas" jau 23-ią kartą pratęsė sutartį su savo amžinu rėmėju
Metai iš metų nenutrūkstanti Vilniaus „Ryto“ ir „Švyturio“ partnerystė tęsiasi. Lietuvos čempionai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su auksiniu rėmėju
"Ryto" atakoms diriguos vengras
10 sezonų – tiek laiko toje pačioje komandoje prieš tai žaidė naujasis Vilniaus „Ryto“ krepšininkas. Iš Vengrijos į Lietuvą atkeliauja vienas iš Sombathėjaus
"Rytą" palikęs Girdžiūnas grįžta į Klaipėdą
Klaipėdos „Neptūnas“ ir toliau tęsia vasaros komplektacijos darbus – po ketverių su puse metų pertraukos į gimtinę sugrįžta Mindaugas Girdžiūnas. Su žaidėju pasirašyta
Titulo vagystė – išsamiame "Ryto" dokumentiniame filme
Nuslūgus emocijoms po Vilniaus „Ryto“ triumfo finale, sostinės klubas kviečia pažvelgti į tai, kas liko neatskleista už „Jeep“ parketo ir ką komanda išgyveno paskutinėje
"Ryto" varžovai į Valensiją už išpirką išsiuntė gynėją, kuris nespėjo debiutuoti komandoje
Vilniaus "Ryto" varžovę FIBA Čempionų lygos grupių etape Tenerifės "Lenovo" ekipą paliko krepšininkas, kuris nespėjo net debiutuoti naujojoje komandoje.Ispanijos klubas
Pirmasis "Ryto" legionierius – atletiškas amerikietis Withersas
Priekinę liniją toliau buriantis Vilniaus „Rytas“ savo gretose turi dar vieną naujoką. Lietuvos čempionai sukirto rankomis su 202 cm ūgio atletišku amerikiečiu Toddu Withersu.Balandžio
Vienas "Ryto" lyderių Smithas keliasi į Izraelį
Vienas Vilniaus "Ryto" lyderių Kennethas "Speedy" Smithas palieka Lietuvos čempionų komandą ir keliasi į Izraelį bei toliau rungtyniaus FIBA Čempionų lygoje.Oficialiai paskelbta,
"Maccabi" gali susilpninti "Ryto" varžovus – nusitaikė į vieną "Lenovo" lyderių
Tel Avivo "Maccabi" po nesėkmingo praėjusio sezono toliau sparčiai rikiuoja gretas ateinančiam.Į Izraelio klubo akiratį pateko nedidelės NBA ir Eurolygos patirties turintis snaiperis Kyle'as
Tritaškių sostinėje netrūks: Uleckas pratęsė sutartį su "Rytu"
Sostinėje tolimais metimais tinklelius plėšęs Lukas Uleckas neketina sustoti. 22-ejų krepšininkas pasirašė ilgalaikę sutartį su Vilniaus „Ryto“ klubu.  Finalo
Čempionų lygos burtai "Rytą" suvedė su turnyro laimėtojais, "Šiauliams" – pajėgūs varžovai
Šveicarijoje ištraukti 2022-2023 m. sezono FIBA Čempionų lygos burtai. Vilniaus „Rytas“ sužinojo savo varžovus pagrindiniame grupių etape, o nuo atrankos turnyro kovas pradėsiantys
Čempionų lygos grupę apžvelgęs Žibėnas: mūsų laukia rimtas iššūkis
Tradiciškai Šveicarijoje ištraukti 2022-2023 m. FIBA Čempionų lygos sezono burtai. Savo varžovus sužinojęs Vilniaus „Rytas“ antrus metus iš eilės pateko į
Pirmasis "Ryto" komplektacijos ėjimas – Echodas sugrįžta į Vilnių
Vilniaus „Rytas“ žengė pirmą žingsnį formuojant puolėjų liniją kitam sezonui. „Ryto“ marškinėlius ir vėl užsivilks ketverius metus sostinės klubo vardą gynęs
"Lietkabelį" paliekantis serbas keliasi į lietuvius pamėgusį baskų klubą
Solidų sezoną visuose frontuose turėjusį Panevėžio "Lietkabelį" palieka atakų organizatorius iš Serbijos Nikola Radičevičius.Kaip praneša serbų sporto naujienų portalas
"Šiauliai" sužinojo FIBA verdiktą – žais Čempionų lygos atrankoje
Kaip reikiant šį sezoną patriukšmavęs Šiaulių „Šiaulių“ klubas sulaukė žinių iš FIBA Čempionų lygos turnyro organizatorių.Pusfinalį tiek LKL čempionate,
"Ryto" aukcione parduoto LKL čempionų žiedo kaina šoktelėjo 100 kartų
Dar šios savaitės pradžioje Vilniaus „Ryto“ komanda iškilmingoje ceremonijoje gavo LKL aukso žiedus. Vieną iš jų klubas pardavė aukcione už keturženklę sumą.Beveik
Pristatyti LKL čempionų žiedai, jų įteikimą bei kitų nominacijų apdovanojimus transliuos tiesiogiai
2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionams Vilniaus „Ryto“ krepšininkams, treneriams ir personalo nariams, pirmadienį bus įteikti čempionų žiedai.Žiedus kuriantys PREMIÈRE
Žibėnas: daug kas mus nurašė, buvome nekenčiamiausia komanda, bet skaičiai nemeluoja
Vilniaus „Rytas“ po 12 metų pertraukos sugrąžino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) titulą į sostinę, o ekipos treneris Giedrius Žibėnas po lemiamo
Dramatiškame finalo trileryje triumfavęs "Rytas" sugrąžino LKL titulą į Vilnių
Vilniaus „Rytas“ turėjo galimybę savo tvirtovėje iškovoti „Betsafe-LKL“ titulą ir tai sėkmingai padarė.Giedriaus Žibėno auklėtiniai pilnoje „Jeep“ arenoje
Stebuklingai pabaigoje sužaidęs "Rytas" – per žingsnį iki titulo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi finalo kovos, kuriose dėl titulo grumiasi Vilniaus „Rytas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“.Ketvirtajame serijos
LKL vadovas beginklis prieš "Ryto" norą
Nepaisant pasigirdusių nuogąstavimų, jog perpildytoje „Jeep“ arenoje neįmanoma užtikrinti renginių dalyvių saugumo, Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL)
Nušalinto Čanako vairą perėmęs Eglinskas – apie emocijas Vilniuje ir kodėl buksuoja "Lietkabelis"
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijoje 1:2 atsilieka nuo Vilniaus „Ryto“, bet šeštadienį rungtynes
Emocijų kupiname mače – tvirta "Ryto" pergalė prieš be Čanako likusį "Lietkabelį
Nors rungtynių rezultatas buvo kone aiškus po dviejų kėlinių, emocijos sostinės arenoje buvo panašios į Belgradą.Vilniaus „Rytas“ 85:63 (22:9, 29:18, 16:18, 18:18)
Panevėžyje dominavęs "Rytas" išlygino finalo serijos rezultatą (trenerių komentarai)
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijoje – lygu. Kitokį savo veidą parodęs Vilniaus „Rytas“ svečiuose 88:66 (25:23, 23:18, 17:8, 23:17) nepasigailėjo

Ką šiuo metu klausotės? (979) 08.14 05:59