Naujienos kraunasi...

Į "Žalgirį" pakviestas Sabonio sūnus – apie santykį su tėvu, brolio talentą ir karjeros posūkį

Autorius: Krepšinis.lt.
Į "Žalgirį" pakviestas Sabonio sūnus – apie santykį su tėvu, brolio talentą ir karjeros posūkį
Šarūnui Jasikevičiui į Barseloną pasikvietus beveik visus savo asistentus, šią vasarą Kauno „Žalgirio“ vadovybei teko formuoti naują komandos trenerių štabą.

Tarp naujų veidų „Žalgirio“ stovykloje atsidūrė ir krepšinio legendos Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas, rašo Krepšinis.lt.

Praėjusiais metais profesionalaus krepšininko karjerą baigęs T. Sabonis sezoną padirbėjo „Žalgirio“ dublerių trenerių štabe, o šią vasarą sulaukė „paaukštinimo“. Tučiu vadinamas 28-erių specialistas buvo pakviestas į pagrindinę „Žalgirio“ komandą, kur tapo vienu iš naujojo ekipos trenerio Martino Schillerio asistentų.

„Žalgirio“ komandoje T. Saboniui taip pat bus patikėtas individualus darbas su žaidėjais.

„Tai – jaunas treneris, tačiau su savimi jis atsineša kokybę, jėgą, žaidėjo patirtį. Su krepšininkai jis bus fiziškas, padės jiems tobulėti“, – apie jaunąjį savo asistentą sakė prie „Žalgirio“ vairo stojęs austras.

Pats T. Sabonis interviu Eurosport.com.tr svetainei papasakojo apie savo karjeros permainas, nepamirštamą akimirką, kai tėtis Arvydas ant kaklo jam užkabino aukso medalį, brolio ir kitų jaunų Lietuvos krepšininkų talentą bei trumpą, bet įsimintiną pažintį su Š. Jasikevičiumi.

– Tautvydai, buvote paaukštintas iki Eurolygos komandos trenerio asistento. Kaip sutikote tokį karjeros posūkį?

– Tiesiog puikiai. Žinote, kol kas aš dar tik pradedu savo trenerio karjerą, turiu daug ką išmokti. Ir labai puiku, kad dalis pamokų bus gauta itin aukštame lygyje, o aš jame stengsiuosi padėti, kuo tik galėsiu. Tikiuosi, kad koronavirusas nesujauks sezono, turėsime daug darbo ir galėsime dalyvauti čempionatuose.

– Būsite iš NBA Plėtojimosi G lygos atvykusio trenerio M. Schillerio asistentas. Ar jau įsivaizduojate, kokia yra šio trenerio krepšinio filosofija, kokį „Žalgirį“ matysime artėjančiame sezone?

– Pirmuosius susitikimus su M. Schilleriu turėjome per „Zoom“ programą. Kol kas apie labai specifinius planus nekalbėjome. Pirmasis tikslas buvo suburti gerą trenerių kolektyvą, kad klubo struktūra turėtų stabilumą.

Aš manau, kad kitą sezoną matysime greičiau žaidžiantį „Žalgirį“, dažniau bus naudojamas žemas penketas – siurprizų varžovams netrūks. Kaip ir sakiau, į konkretų planą dar nesigilinome, bet klubas atliko kokybiškus veiksmus transferų rinkoje, o sėkmingas M. Schillerio darbas G lygoje kalba pats už save.

– Galbūt būtų neteisinga teirautis legendinio krepšinio žaidėjo sūnaus, tačiau... kaip susipažinote su krepšiniu?

– Na, į klausimą jau atsakyta (juokiasi). Dėkoju savo tėčiui Arvydui už tai, kad pradėjau žaisti krepšinį. Tiesa, tiesioginė jo įtaka nebuvo didelė – kaip ir mano broliui Domantui. Žinoma, augant mus nuolat lydėjo tėčio pergalės krepšinio aikštelėje, pozityvūs dalykai, kuriuos mes matėme, jo atsidavimas krepšiniui 24 valandas per parą.

Tačiau jis niekada mus nėra pasakęs: „Būkite krepšininkais“. Priešingai, krepšinis buvo vienas iš mažiausiai namuose aptarinėjamų dalykų. Vaizdo žaidimai, pokštai, knygos, kitos naujienos – tai buvo mūsų pagrindinės temos. Žiūrint iš kitos pusės, mes su Domantu supratome, kad šis sportas yra grožis. Mano tėtis yra protingas žmogus, ir kai tu matai, jog protingas žmogus visą savo gyvenimą paaukoja konkrečiam tikslui, supranti, kad tai daroma ne veltui.

 

– Kokių patarimų iš jo gaudavote?

– Įprastai jis siūlydavo mums pildyti savo puolimo arsenalą. Per savo karjerą jam teko patirti svarbų pokytį – migruojant tarp NBA ir Europos tėtis pajuto, kad žaidimas evoliucionuoja. Aukštaūgiams tapo svarbu pataikyti tritaškius, o žemesni, bet atletiški žaidėjai ėmė dažniau grumtis po lenta. Taigi, mums rekomendavo ir tobulinti tolimus metimus, ir savo fiziškumą. Tačiau, galų gale, jis visuomet sako tą patį – gyvenimas aikštėje nesibaigia, ir už jos ribų yra daug svarbesnių dalykų nei krepšinis.

– Koks yra pats ryškiausias jūsų prisiminimas, susijęs su tėčiu?

– Daugybė. Tikrai daugybė nepamirštamų dalykų. Tačiau vienas man įstrigęs itin ryškiai. Kai aš buvau 18-metis, Vilniuje vyko Europos jaunimo krepšinio čempionatas (2010-aisiais, – red. past.). Jame su Lietuvos rinktine iškovojome aukso medalius. Mano tėtis buvo tas žmogus, kuris medalį užkabino man ant kaklo. Nekalbėjome, tiesiog pasižiūrėjome vienas į kitą keletą sekundžių – šios sekundės išliks mano atmintyje visuomet.

 

– Jūsų brolis Domantas tapo vienu iš svarbiausių Indianos „Pacers“ komandos žaidėjų. Ką galite pasakyti apie jo karjerą NBA lygoje?

– Ak, Domas! Nepameluosiu, tačiau nesistebiu tokia jo sėkme. Paklauskite tiek Ispanijoje, tiek Lietuvoje – visi tik ir kalba apie jo talento lubas, ar tokios yra. Visapusiškas ir brandus žaidėjas jis buvo nuo pat ankstyvų savo karjeros dienų.

Kaip jūs žinote, aukštaūgiai NBA lygoje yra skirstomi į dvi grupes. Vieni remiasi savo fiziškumu, agresyvumu, retai palieka baudos aikštelę – tai pirma grupė. Antra grupė – tai aukštaūgiai, kurie privengia kontakto, meta tritaškius, nesunkiai keičiaisi dengiamaisiais. Domantas turi abiejų šių grupių charakteristikos bruožų. Kitais žodžiais tariant, jis yra pakankamai aukštas, tačiau gali žaisti ir atsitraukęs, gali klaidinti, veržtis link krepšio, driblinguoti, dalinti perdavimus – jo krepšinio intelektas yra išties aukštas.

– Pasukime link jūsų karjeros. Kodėl profesionaliai žaisti baigėte taip anksti ir pasukote treniravimo keliu?

– Visą savo karjerą į krepšinį stengiausi žvelgti kiek plačiau. Sau ir treneriams užduodavau klausimus: „Kas nutiko čia, kodėl taip nutiko...“ Tai tęsėsi nuolat. Ilgainiui supratau, kad pakankamai gerai pats pradedu suvokti aikštėje nutinkančių įvykių prasmę, pasekmes, galiu pasiūlyti kūrybiškų sprendimų. Ir kai tai supratau, galvoje žybtelėjo mintis apie treniravimą. Iš „Žalgirio“ gavau labai konkretų pasiūlymą – pradėti darbus su jaunimu, padėti jam tobulėti, įsijausti į profesiją. O dabar manęs laukia naujas krepšinio nuotykis.

– Lietuvoje netrūksta talentingų krepšininkų – paminėtini Rokas Jokubaitis, Ąžuolas Tubelis, Paulius Murauskas, Augustas Marčiulionis. Į šalį vis daugiau atvyksta ir perspektyvių užsienio žaidėjų. Tampate tam tikru tobulėjimo centru?

– Taip jau yra: Lietuvoje mes atsigulame ir užmiegame su krepšiniu, valgome su krepšiniu, geriame su krepšiniu, vaikštome su krepšiniu. Jis nuolat mūsų mintyse. Tai tam tikras jėgų šaltinis, leidžiantis kraujui venomis tekėti greičiau. Todėl nieko keisto, kad gyvendami tokioje aplinkoje vaikinai Lietuvoje noriai suka į krepšinį, sunkiai treniruojasi, kuria savo pačių istorijas. Reikia padėkoti garsiems mūsų šalies žaidėjams, įkvėpusiems kitus tobulėti ir siekti krepšininkų karjeros.

– Norėčiau išskirti du krepšininkus – P. Murauską ir R. Jokubaitį. Murauskui dar tik 16 metų, tačiau jis žaidžia daug brandžiau nei dauguma vyresnių vaikinų. O apie Jokubaitį jau girdėjo ir Eurolyga. Kokias įžvelgiate šių krepšininkų perspektyvas?

– R. Jokubaitis buvo vienas iš tų žaidėjų, kuriais labai pasitikėjo Šarūnas Jasikevičius. Rokas niekada nesulaužė to pasitikėjimo, dirbo ilgiau nei tikėtasi ir, manau, puikiai užsirekomendavo. Jis gali pataikyti, veržtis abiem rankomis, yra agresyvus gynyboje ir taip pat turi aukštą krepšinio IQ. Manau, kad trenerio M. Schillerio atsivežama patirtis iš JAV jam gali padėti patobulėti dar labiau.

P. Murauskas yra itin perspektyvus. Nors tik šešiolikmetis, jo sveikas agresyvumas net stebina. Ir taip, jis dar ūgtelės (2004-aisiais gimusio „Žalgirio-2“ komandos puolėjo ūgis šiuo metu – 200 cm, – red. past.), sustiprins raumenis, patobulins įgūdžius. Didžiulis potencialas. Be to, kaip Rokas, jis yra labai disciplinuotas.

– Kalbant apie Š. Jasikevičių – ar daug kartų teko su juo bendrauti asmeniškai?

– Tiesą sakant, nelabai. Aš dažnai stebėdavau jo rengiamas treniruotes, tačiau jo dėmesys visuomet būdavo nukreiptas ne į pašalinius, o į komandą. Tiesa, kai pirmą kartą susitikome, kalbėtis pradėjome ispaniškai. Pasikeitėme keliomis mintimis – aš visuomet stengiausi iš Šaro mokytis, bandžiau perprasti, kodėl tam tikrose situacijose jis elgiasi vienaip, o ne kitaip. Visuomet bandau įsigilinti į krepšinio dalykus plačiau, noriu juos adaptuoti ir turėti savo žinių bagaže. Esu jaunas, mokytis dar reikia labai daug. Tiek patirtis su Šaru, tiek naujos iš Schillerio gaunamos žinios yra labai naudingos.

– Ką apskritai mėgstate veikti laisvu nuo krepšinio laiku?

– Nesakyčiau, kad kažką labai išskirtinio. Leidžiu laiką su savo žmona ir dviem šunimis, skaitau knygas, žiūriu filmus. Labai mėgstu vaikščioti po miestą, susitinkame su draugais. Tiesa, vis dažniau klausausi įvairių „podkastų“.

– Koks yra jūsų mėgstamiausias maistas ir filmas?

– Man visuomet labai sunku pasirinkti tarp picos ir sušių. Aišku, yra ir lietuviškų patiekalų. O kalbant apie filmus, mano favoritas yra „Pagauk, jei gali“, kuriame vaidino Tomas Hanksas ir Leonardas DiCaprio.

– Ar galėtumėte išrinkti visų laikų geriausius Europos ir NBA žaidėjų penketus?

– Pradėkime nuo Europos. Žinoma, penkete būtų Domantas ir mano tėtis Arvydas. Taip pat į jį įtraukčiau Šarūną Jasikevičių, Dimitrį Diamantidį ir Luigi Datomę. NBA mano penketas būtų toks – Šarūnas Marčiulionis, Kobe Bryantas, Giannis Antetokounmpo, Arvydas Sabonis ir Dirkas Nowitzki.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
ASVEL – didžiulė piniginė bauda ir dvi atimtos pergalės
ASVEL – didžiulė piniginė bauda ir dvi atimtos pergalės
Eurolygos autsaiderė Vilerbano ASVEL komanda nesėkmės persekioja ir vietiniame fronte. Prancūzijos krepšinio lyga rado dviejų klubo žvaigždžių Nando De Colo ir Joffrey Lauvergne'o kontraktų
Motiejūnas į Kauną gali grįžti ne tik per Eurolygos finalo ketvertą: "Žalgiris" – mano svajonė
Motiejūnas į Kauną gali grįžti ne tik per Eurolygos finalo ketvertą: "Žalgiris" – mano svajonė
Kauno „Žalgirio“ (16-15) krepšininkai trečiadienio vakarą Nemuno saloje 79:70 pranoko „Monaco“ (20-11) ir nutraukė šio penkių iš eilės pergalių bei savo
Butkevičius – apie atkrintamųjų viltį: nėra ką labai galvoti, juk svarbesnių kovų galbūt ir nebebus
Butkevičius – apie atkrintamųjų viltį: nėra ką labai galvoti, juk svarbesnių kovų galbūt ir nebebus
Arnas Butkevičius po rezultatyvių Eurolygos rungtynių, kuriose svariai prisidėjo prie „Žalgirio“ pergalės prieš „AS Monaco“, negailėjo gerų žodžių strategams ir
Snaiperiu virtęs Brazdeikis pakomentavo kamerų užfiksuotą incidentą su Dimša: taip jau nutinka
Snaiperiu virtęs Brazdeikis pakomentavo kamerų užfiksuotą incidentą su Dimša: taip jau nutinka
„Monaco“ tinklelį deginęs Ignas Brazdeikis liko per vieną metimą nuo savo rezultatyvumo rekordo Eurolygoje, tačiau ir taip su 22 taškais buvo ryškiausia šeimininkų
"Žalgirį" aštuonete norintis išvysti Obradovičius neslepia – lyderio nuotykiai turėjo pasekmių
"Žalgirį" aštuonete norintis išvysti Obradovičius neslepia – lyderio nuotykiai turėjo pasekmių
Mike‘as Jamesas trečiadienį žaidė Kauno „Žalgirio“ naudai, ir tai pripažino pačių nugalėtojų treneris Kazys Maksvytis. Tuo metu „Monaco“ strategas Saša Obradovičius
Baimes dėl Biručio nuvijęs Maksvytis juokavo apie jo porininką: gerai, kad grįžo sužadėtinė
Baimes dėl Biručio nuvijęs Maksvytis juokavo apie jo porininką: gerai, kad grįžo sužadėtinė
Kazys Maksvytis yra sakęs, kad jam patinka pergalės, paskutinę akimirką nudžiautos iš neapsižiūrėjusių varžovų rankų. Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ (16/15) vairininkui
"Žalgiris" nukovė svečius iš Monako ir labai pagerino savo padėtį
"Žalgiris" nukovė svečius iš Monako ir labai pagerino savo padėtį
Kauno „Žalgirio“ (16/-5) krepšininkai iškovojo dar vieną svarbią pergalę Eurolygoje ir gera nata pradėjo dvigubą Eurolygos savaitę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pilnutėlėje
"Real" gana lengvai įveikė svečius iš Stambulo
"Real" gana lengvai įveikė svečius iš Stambulo
Ispanijos ir Turkijos čempionų akistatoje Eurolygoje užtikrintą pergalę šventė Madrido "Real" (22-9) klubas.Chuso Mateo auklėtiniai savo gerbėjų kivaizdoje 90:75 (24:21, 25:23,
"Olympiacos" neturėjo vargo su ASVEL
"Olympiacos" neturėjo vargo su ASVEL
Graikijos ir Prancūzijos čempionų dvikovoje triuškinančią pergalę iškovojo Pirėjo "Olympiacos" (22-9) klubas.Georgio Bartzoko auklėtiniai namie 81:55 (22:13, 15:16, 19:10,
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" – "Valencia" pralaimėjimas Belgrade
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" – "Valencia" pralaimėjimas Belgrade
Penktadienį Kaune svečiuosis Valensijos "Valencia" (14/17) klubas, trečiadienio vakarą Eurolygos reguliariajame sezone patyręs pralaimėjimą, kuris praktiškai užkirto kelią Ispanijos
Keturi "Žalgirio" finalai: kiek iš jų privalu laimėti ir kuriuos konkurentus realu aplenkti?
Keturi "Žalgirio" finalai: kiek iš jų privalu laimėti ir kuriuos konkurentus realu aplenkti?
Viskas. Kauno „Žalgiriui“ (15-15) nebėra, kur trauktis: per artimiausias dvi su trupučiu savaitės paaiškės, kurioje galutinėje Eurolygos reguliariojo sezono vietoje Lietuvos krepšinio
Nukeliama "Žalgirio" ir "Juventus" dvikovos data
Nukeliama "Žalgirio" ir "Juventus" dvikovos data
Kauno „Žalgirio“ tvarkaraštyje „Betsafe-LKL“ čempionate įvyko korekcijos. Pasikeitė gegužės mėnesį „Žalgirio“ arenoje įvyksiančių rungtynių su Utenos
Brazdeikis: nekantrauju, kad žaisime namuose trijų rungtynių seriją, komanda jaučiasi taip pat
Brazdeikis: nekantrauju, kad žaisime namuose trijų rungtynių seriją, komanda jaučiasi taip pat
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasitinka dar vieną šio sezono dvigubą Eurolygos savaitę. Dėl vietos turnyro aštuntuke su kitomis komandomis kovą tęsiantys kauniečiai
Arenoje – žalgiriečių ir "Monaco" krepšininkų šiltas susitikimas
Arenoje – žalgiriečių ir "Monaco" krepšininkų šiltas susitikimas
Kauno „Žalgirio“ arenoje trečiadienį dieną prasilenkė šeimininkai ir svečiai iš Monako, kurių gretose – ir Donatas Motiejūnas, rašo Krepšinis.lt.„Žalgirio“
Belgrade – tėviškas Obradovičiaus dėmesys Jasikevičiui ir rūpestinga palyda (komentarai)
Belgrade – tėviškas Obradovičiaus dėmesys Jasikevičiui ir rūpestinga palyda (komentarai)
Trečią pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo „Barcelona“ (21-10), kuri ištvėrė Belgrado pragarą ir jame 89:80 (25:21, 19:24, 22:13, 23:22) nugalėjo „Partizan“
"Barcelona" su karjeros mačą sužaidusiu Laprovittola Belgrade nukovė "Partizan"
"Barcelona" su karjeros mačą sužaidusiu Laprovittola Belgrade nukovė "Partizan"
Mokinys pranoko mokytoją: Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygoje nukovė dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas kovojančią Željko Obradovičiaus kariauną.Dviejų strategų šiltą
Esto bei Thompsono vedama lietuviškoji "Baskonia" iškovojo sunkią pergalę
Esto bei Thompsono vedama lietuviškoji "Baskonia" iškovojo sunkią pergalę
Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16-15).Rimčiausi Kauno "Žalgirio" (15-15) varžovai dėl patekimo
Motiejūno grįžimą namo pabrėžęs "Monaco" treneris: Kaune laukia vienas sunkiausių iššūkių
Motiejūno grįžimą namo pabrėžęs "Monaco" treneris: Kaune laukia vienas sunkiausių iššūkių
Donatas Motiejūnas šios savaitės viduryje grįžta į Kauną – ir galbūt net ne paskutinį kartą šį sezoną.Jo atstovaujamas „Monaco“ (20-10) klubas sėkmingai žygiuoja
Grigonis ir Gudaitis kukliai prisidėjo prie pergalės prieš "Bayern"
Grigonis ir Gudaitis kukliai prisidėjo prie pergalės prieš "Bayern"
Trečią pergalę per keturis pastaruosius mačus iškovojo Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" (11-20) komanda.Graikijos vicečempionai savo gerbėjų
Eurolygos čempionai nenuleidžia rankų: sutriuškino "dizainerius"
Eurolygos čempionai nenuleidžia rankų: sutriuškino "dizainerius"
Nors Stambulo "Anadolu Efes" (15-16) vyriausiasis treneris Erginas Atamanas praėjusią savaitę pareiškė, kad Eurolyga turės naujus čempionus, jo auklėtiniai nenuleido rankų ir iškovojo
Bolonijos klubą nušlavęs "Maccabi" dar labiau atitolo nuo "Žalgirio"
Bolonijos klubą nušlavęs "Maccabi" dar labiau atitolo nuo "Žalgirio"
Penktą pergalę paeiliui iškovojęs Tel Avivo "Maccabi" (18/13) klubas žengė dar vieną tvirtą žingsnį Eurolygos atkrintamųjų link.Odedo Kattasho auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje
Kertines kovas pasitinkantis Maksvytis stūmė šalin mintis apie įtampą ir gyrė Motiejūną
Kertines kovas pasitinkantis Maksvytis stūmė šalin mintis apie įtampą ir gyrė Motiejūną
Kauno „Žalgiris“ (15/15) pasitinka bene svarbiausią savaitę šiame sezone: Kazio Maksvyčio auklėtinių laukia dvejos Eurolygos namų rungtynės, rašo Krepšinis.lt.Trečiadienį
"Žalgirio" šansus Eurolygoje įvertinęs Kurtinaitis pateikė savo prognozę Maksvyčio kompanijai
"Žalgirio" šansus Eurolygoje įvertinęs Kurtinaitis pateikė savo prognozę Maksvyčio kompanijai
Pirmadienį vakare užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Alytaus „Wolves“ (16-8). Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo arenoje be
"Žalgiris" kviečia išbandyti jėgas dėjimų konkurse: nugalėtojo laukia vertingas prizas
"Žalgiris" kviečia išbandyti jėgas dėjimų konkurse: nugalėtojo laukia vertingas prizas
Prieš keletą metų „Žalgirio“ arenoje surengtas ir nemažo susidomėjimo sulaukęs dėjimų į krepšį nuo batuto konkursas – sugrįžta! Vienas už kitą įspūdingesnius
Prieš mūšį su "Žalgiriu" – "Monaco" nesėkmė, nepadėjo grįžęs Jamesas ir naudingas Motiejūnas
Prieš mūšį su "Žalgiriu" – "Monaco" nesėkmė, nepadėjo grįžęs Jamesas ir naudingas Motiejūnas
Prieš trečiadienio Eurolygos dvikovą Kaune su "Žalgiriu" netikėtą nesėkmę Prancūzijos pirmenybėse patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (20-5) klubas.Sašos
Penktadienį Kaune viešėsianti "Valencia" netikėtai suklupo Saragosoje
Penktadienį Kaune viešėsianti "Valencia" netikėtai suklupo Saragosoje
Prieš penktadienį Kaune vyksiantį Eurolygos mačą su "Žlgiriu" netiikėtą nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Valensijos "Valencia" (13-11).Alexo Mumbru auklėtiniai
Lyderius pataupęs "Žalgiris" po pertraukos sutriuškino "Gargždus"
Lyderius pataupęs "Žalgiris" po pertraukos sutriuškino "Gargždus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) dar vienos staigmenos pateikti nepavyko „Gargždams“ (5/19). Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 70:96 (19:27,
"Žalgirio" šansų dar nelaidoja – Tayloras šaukiasi sirgalių pagalbos
"Žalgirio" šansų dar nelaidoja – Tayloras šaukiasi sirgalių pagalbos
„Mes turime būti labiau susikaupę, laikytis žaidimo plano ir tada laimėsime tokias rungtynes ateityje“, – optimistiškai po pralaimėtos dvikovos Stambule buvo nusiteikęs Isayah

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (175) 02.16 20:51
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime