Naujienos kraunasi...

Į "Žalgirį" pakviestas Sabonio sūnus – apie santykį su tėvu, brolio talentą ir karjeros posūkį

Autorius: Krepšinis.lt.
Į "Žalgirį" pakviestas Sabonio sūnus – apie santykį su tėvu, brolio talentą ir karjeros posūkį
Šarūnui Jasikevičiui į Barseloną pasikvietus beveik visus savo asistentus, šią vasarą Kauno „Žalgirio“ vadovybei teko formuoti naują komandos trenerių štabą.

Tarp naujų veidų „Žalgirio“ stovykloje atsidūrė ir krepšinio legendos Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas, rašo Krepšinis.lt.

Praėjusiais metais profesionalaus krepšininko karjerą baigęs T. Sabonis sezoną padirbėjo „Žalgirio“ dublerių trenerių štabe, o šią vasarą sulaukė „paaukštinimo“. Tučiu vadinamas 28-erių specialistas buvo pakviestas į pagrindinę „Žalgirio“ komandą, kur tapo vienu iš naujojo ekipos trenerio Martino Schillerio asistentų.

„Žalgirio“ komandoje T. Saboniui taip pat bus patikėtas individualus darbas su žaidėjais.

„Tai – jaunas treneris, tačiau su savimi jis atsineša kokybę, jėgą, žaidėjo patirtį. Su krepšininkai jis bus fiziškas, padės jiems tobulėti“, – apie jaunąjį savo asistentą sakė prie „Žalgirio“ vairo stojęs austras.

Pats T. Sabonis interviu Eurosport.com.tr svetainei papasakojo apie savo karjeros permainas, nepamirštamą akimirką, kai tėtis Arvydas ant kaklo jam užkabino aukso medalį, brolio ir kitų jaunų Lietuvos krepšininkų talentą bei trumpą, bet įsimintiną pažintį su Š. Jasikevičiumi.

– Tautvydai, buvote paaukštintas iki Eurolygos komandos trenerio asistento. Kaip sutikote tokį karjeros posūkį?

– Tiesiog puikiai. Žinote, kol kas aš dar tik pradedu savo trenerio karjerą, turiu daug ką išmokti. Ir labai puiku, kad dalis pamokų bus gauta itin aukštame lygyje, o aš jame stengsiuosi padėti, kuo tik galėsiu. Tikiuosi, kad koronavirusas nesujauks sezono, turėsime daug darbo ir galėsime dalyvauti čempionatuose.

– Būsite iš NBA Plėtojimosi G lygos atvykusio trenerio M. Schillerio asistentas. Ar jau įsivaizduojate, kokia yra šio trenerio krepšinio filosofija, kokį „Žalgirį“ matysime artėjančiame sezone?

– Pirmuosius susitikimus su M. Schilleriu turėjome per „Zoom“ programą. Kol kas apie labai specifinius planus nekalbėjome. Pirmasis tikslas buvo suburti gerą trenerių kolektyvą, kad klubo struktūra turėtų stabilumą.

Aš manau, kad kitą sezoną matysime greičiau žaidžiantį „Žalgirį“, dažniau bus naudojamas žemas penketas – siurprizų varžovams netrūks. Kaip ir sakiau, į konkretų planą dar nesigilinome, bet klubas atliko kokybiškus veiksmus transferų rinkoje, o sėkmingas M. Schillerio darbas G lygoje kalba pats už save.

– Galbūt būtų neteisinga teirautis legendinio krepšinio žaidėjo sūnaus, tačiau... kaip susipažinote su krepšiniu?

– Na, į klausimą jau atsakyta (juokiasi). Dėkoju savo tėčiui Arvydui už tai, kad pradėjau žaisti krepšinį. Tiesa, tiesioginė jo įtaka nebuvo didelė – kaip ir mano broliui Domantui. Žinoma, augant mus nuolat lydėjo tėčio pergalės krepšinio aikštelėje, pozityvūs dalykai, kuriuos mes matėme, jo atsidavimas krepšiniui 24 valandas per parą.

Tačiau jis niekada mus nėra pasakęs: „Būkite krepšininkais“. Priešingai, krepšinis buvo vienas iš mažiausiai namuose aptarinėjamų dalykų. Vaizdo žaidimai, pokštai, knygos, kitos naujienos – tai buvo mūsų pagrindinės temos. Žiūrint iš kitos pusės, mes su Domantu supratome, kad šis sportas yra grožis. Mano tėtis yra protingas žmogus, ir kai tu matai, jog protingas žmogus visą savo gyvenimą paaukoja konkrečiam tikslui, supranti, kad tai daroma ne veltui.

 

– Kokių patarimų iš jo gaudavote?

– Įprastai jis siūlydavo mums pildyti savo puolimo arsenalą. Per savo karjerą jam teko patirti svarbų pokytį – migruojant tarp NBA ir Europos tėtis pajuto, kad žaidimas evoliucionuoja. Aukštaūgiams tapo svarbu pataikyti tritaškius, o žemesni, bet atletiški žaidėjai ėmė dažniau grumtis po lenta. Taigi, mums rekomendavo ir tobulinti tolimus metimus, ir savo fiziškumą. Tačiau, galų gale, jis visuomet sako tą patį – gyvenimas aikštėje nesibaigia, ir už jos ribų yra daug svarbesnių dalykų nei krepšinis.

– Koks yra pats ryškiausias jūsų prisiminimas, susijęs su tėčiu?

– Daugybė. Tikrai daugybė nepamirštamų dalykų. Tačiau vienas man įstrigęs itin ryškiai. Kai aš buvau 18-metis, Vilniuje vyko Europos jaunimo krepšinio čempionatas (2010-aisiais, – red. past.). Jame su Lietuvos rinktine iškovojome aukso medalius. Mano tėtis buvo tas žmogus, kuris medalį užkabino man ant kaklo. Nekalbėjome, tiesiog pasižiūrėjome vienas į kitą keletą sekundžių – šios sekundės išliks mano atmintyje visuomet.

 

– Jūsų brolis Domantas tapo vienu iš svarbiausių Indianos „Pacers“ komandos žaidėjų. Ką galite pasakyti apie jo karjerą NBA lygoje?

– Ak, Domas! Nepameluosiu, tačiau nesistebiu tokia jo sėkme. Paklauskite tiek Ispanijoje, tiek Lietuvoje – visi tik ir kalba apie jo talento lubas, ar tokios yra. Visapusiškas ir brandus žaidėjas jis buvo nuo pat ankstyvų savo karjeros dienų.

Kaip jūs žinote, aukštaūgiai NBA lygoje yra skirstomi į dvi grupes. Vieni remiasi savo fiziškumu, agresyvumu, retai palieka baudos aikštelę – tai pirma grupė. Antra grupė – tai aukštaūgiai, kurie privengia kontakto, meta tritaškius, nesunkiai keičiaisi dengiamaisiais. Domantas turi abiejų šių grupių charakteristikos bruožų. Kitais žodžiais tariant, jis yra pakankamai aukštas, tačiau gali žaisti ir atsitraukęs, gali klaidinti, veržtis link krepšio, driblinguoti, dalinti perdavimus – jo krepšinio intelektas yra išties aukštas.

– Pasukime link jūsų karjeros. Kodėl profesionaliai žaisti baigėte taip anksti ir pasukote treniravimo keliu?

– Visą savo karjerą į krepšinį stengiausi žvelgti kiek plačiau. Sau ir treneriams užduodavau klausimus: „Kas nutiko čia, kodėl taip nutiko...“ Tai tęsėsi nuolat. Ilgainiui supratau, kad pakankamai gerai pats pradedu suvokti aikštėje nutinkančių įvykių prasmę, pasekmes, galiu pasiūlyti kūrybiškų sprendimų. Ir kai tai supratau, galvoje žybtelėjo mintis apie treniravimą. Iš „Žalgirio“ gavau labai konkretų pasiūlymą – pradėti darbus su jaunimu, padėti jam tobulėti, įsijausti į profesiją. O dabar manęs laukia naujas krepšinio nuotykis.

– Lietuvoje netrūksta talentingų krepšininkų – paminėtini Rokas Jokubaitis, Ąžuolas Tubelis, Paulius Murauskas, Augustas Marčiulionis. Į šalį vis daugiau atvyksta ir perspektyvių užsienio žaidėjų. Tampate tam tikru tobulėjimo centru?

– Taip jau yra: Lietuvoje mes atsigulame ir užmiegame su krepšiniu, valgome su krepšiniu, geriame su krepšiniu, vaikštome su krepšiniu. Jis nuolat mūsų mintyse. Tai tam tikras jėgų šaltinis, leidžiantis kraujui venomis tekėti greičiau. Todėl nieko keisto, kad gyvendami tokioje aplinkoje vaikinai Lietuvoje noriai suka į krepšinį, sunkiai treniruojasi, kuria savo pačių istorijas. Reikia padėkoti garsiems mūsų šalies žaidėjams, įkvėpusiems kitus tobulėti ir siekti krepšininkų karjeros.

– Norėčiau išskirti du krepšininkus – P. Murauską ir R. Jokubaitį. Murauskui dar tik 16 metų, tačiau jis žaidžia daug brandžiau nei dauguma vyresnių vaikinų. O apie Jokubaitį jau girdėjo ir Eurolyga. Kokias įžvelgiate šių krepšininkų perspektyvas?

– R. Jokubaitis buvo vienas iš tų žaidėjų, kuriais labai pasitikėjo Šarūnas Jasikevičius. Rokas niekada nesulaužė to pasitikėjimo, dirbo ilgiau nei tikėtasi ir, manau, puikiai užsirekomendavo. Jis gali pataikyti, veržtis abiem rankomis, yra agresyvus gynyboje ir taip pat turi aukštą krepšinio IQ. Manau, kad trenerio M. Schillerio atsivežama patirtis iš JAV jam gali padėti patobulėti dar labiau.

P. Murauskas yra itin perspektyvus. Nors tik šešiolikmetis, jo sveikas agresyvumas net stebina. Ir taip, jis dar ūgtelės (2004-aisiais gimusio „Žalgirio-2“ komandos puolėjo ūgis šiuo metu – 200 cm, – red. past.), sustiprins raumenis, patobulins įgūdžius. Didžiulis potencialas. Be to, kaip Rokas, jis yra labai disciplinuotas.

– Kalbant apie Š. Jasikevičių – ar daug kartų teko su juo bendrauti asmeniškai?

– Tiesą sakant, nelabai. Aš dažnai stebėdavau jo rengiamas treniruotes, tačiau jo dėmesys visuomet būdavo nukreiptas ne į pašalinius, o į komandą. Tiesa, kai pirmą kartą susitikome, kalbėtis pradėjome ispaniškai. Pasikeitėme keliomis mintimis – aš visuomet stengiausi iš Šaro mokytis, bandžiau perprasti, kodėl tam tikrose situacijose jis elgiasi vienaip, o ne kitaip. Visuomet bandau įsigilinti į krepšinio dalykus plačiau, noriu juos adaptuoti ir turėti savo žinių bagaže. Esu jaunas, mokytis dar reikia labai daug. Tiek patirtis su Šaru, tiek naujos iš Schillerio gaunamos žinios yra labai naudingos.

– Ką apskritai mėgstate veikti laisvu nuo krepšinio laiku?

– Nesakyčiau, kad kažką labai išskirtinio. Leidžiu laiką su savo žmona ir dviem šunimis, skaitau knygas, žiūriu filmus. Labai mėgstu vaikščioti po miestą, susitinkame su draugais. Tiesa, vis dažniau klausausi įvairių „podkastų“.

– Koks yra jūsų mėgstamiausias maistas ir filmas?

– Man visuomet labai sunku pasirinkti tarp picos ir sušių. Aišku, yra ir lietuviškų patiekalų. O kalbant apie filmus, mano favoritas yra „Pagauk, jei gali“, kuriame vaidino Tomas Hanksas ir Leonardas DiCaprio.

– Ar galėtumėte išrinkti visų laikų geriausius Europos ir NBA žaidėjų penketus?

– Pradėkime nuo Europos. Žinoma, penkete būtų Domantas ir mano tėtis Arvydas. Taip pat į jį įtraukčiau Šarūną Jasikevičių, Dimitrį Diamantidį ir Luigi Datomę. NBA mano penketas būtų toks – Šarūnas Marčiulionis, Kobe Bryantas, Giannis Antetokounmpo, Arvydas Sabonis ir Dirkas Nowitzki.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Žalgirio" arena – trečia lankomiausia Eurolygoje, užpildymas siekė beveik 100 procentų
"Žalgirio" arena – trečia lankomiausia Eurolygoje, užpildymas siekė beveik 100 procentų
Eurolygos varžybų lankomumas išaugo beveik 20 proc., o Kauno „Žalgiris“ pagal šį rodiklį užėmė trečią vietą, rašo Krepšinis.lt.Eurolyga paskelbė, kad
Eurolyga paskelbė ketvirtfinalių mūšių datas
Eurolyga paskelbė ketvirtfinalių mūšių datas
Eurolyga paskelbė ketvirtfinalio etapo tvarkaraštį, kuriame aiškūs visi rungtynių laikai, jeigu porose užtektų keturių mačų, rašo Krepšinis.lt.Atkrintamosiose netrūks
Oficialu: "Žalgirio" gretas sustiprino amerikietis (Jankūno komentaras)
Oficialu: "Žalgirio" gretas sustiprino amerikietis (Jankūno komentaras)
Traumų išretintą Kauno „Žalgirio“ puolėjų liniją netrukus papildys naujokas. Lietuvos čempionų klubas iki sezono pabaigos pasirašė sutartį su 203 cm ūgio amerikiečiu
Net penkių žaidėjų dėl pražangų netekęs "Žalgiris" krito 50 minučių trileryje
Net penkių žaidėjų dėl pražangų netekęs "Žalgiris" krito 50 minučių trileryje
Įsibėgėjusio Klaipėdos „Neptūno“ (14-12) įspūdingo grožio trileryje, trukusiame 50 minučių, nesustabdė ir Kauno „Žalgiris“ (22-3).Georgios Vovoro kariauna
Strategas iš Lenkijos pasidalijo savo įspūdžiais apie naują Žalgirio  trenerių mokymų programą
Strategas iš Lenkijos pasidalijo savo įspūdžiais apie naują Žalgirio trenerių mokymų programą
Kauno „Žalgirio“ organizacija plečia savo veiklų diapazoną ir šalia jau kelerius metus vykdomų „Žalgiris Coaching Clinic“ trenerių mokymų prijungė naują programą
Tiek varžovus, tiek teisėjus auklėjęs Teodosičius suspenduotas kito sezono pradžiai
Tiek varžovus, tiek teisėjus auklėjęs Teodosičius suspenduotas kito sezono pradžiai
Žeminančiu pralaimėjimu Eurolygos sezoną užbaigusią Belgrado „Crveną Zvezdą“ atsivijo papildomi nemalonumai, rašo Krepšinis.lt.Po Stambulo vykusių rungtynių tarp „Anadolu
ASVEL ilgam pratęsė jauniausio Eurolygos vairininko sutartį
ASVEL ilgam pratęsė jauniausio Eurolygos vairininko sutartį
Vilerbano ASVEL vadovybė su prezidentu Tony Parkeriu priešakyje pasitenkino kukliais šio sezono rezultatais ir apdovanojo ekipos strategą Pierricką Poupet nauja sutartimi, rašo
LKL paskelbė atkrintamųjų varžybų datas
LKL paskelbė atkrintamųjų varžybų datas
Iki „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono pabaigos liko mažiau nei mėnesis, per šį laiką galutinai paaiškės komandų rikiuotė reguliariajame sezone bei sužinosime
Netikėtumas: "Virtus" Stambule užbaigė "Anadolu Efes" sezoną Eurolygoje
Netikėtumas: "Virtus" Stambule užbaigė "Anadolu Efes" sezoną Eurolygoje
Bolonijos "Virtus" Eurolygos įkrintamosiose varžybose netikėtai eliminavo dvikovos favoritu laikytą Stambulo "Anadolu Efes" klubą.Lucos Banchi auklėtiniai Turkijoje po atkaklios
Uraganinis "Maccabi" puolimas nepaliko vilčių Sedekerskio ekipai pirmajame įkrintamųjų mače
Uraganinis "Maccabi" puolimas nepaliko vilčių Sedekerskio ekipai pirmajame įkrintamųjų mače
Solidaus Tado Sedekerskio žaidimo nepakako Vitorijos "Baskonia" pergalei Eurolygos įkrintamųjų varžybų pirmajame mače.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 85:113 (15:28,
"Barca" pratęs kontraktą su NBA antruoju šaukimu
"Barca" pratęs kontraktą su NBA antruoju šaukimu
Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" pratęs sutartį su šį sezoną Europoje debiutavusiu Jabari Parkeriu, praneša Ispanijos žiniasklaida.Amerikietį 2014-ųjų
Šaro auklėtiniai gavo nelauktą antausį, Graikijos milžinų mūšyje – lemiamas Slouko žodis
Šaro auklėtiniai gavo nelauktą antausį, Graikijos milžinų mūšyje – lemiamas Slouko žodis
Netikėtą nesėkmę Turkijos Superlygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (21-5) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje
"Žalgiris" ir trečią kartą nukovė "Rytą", šįkart – užtikrintai
"Žalgiris" ir trečią kartą nukovė "Rytą", šįkart – užtikrintai
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko jau trečioji grandų akistata, kurią ir vėl laimėjo Kauno „Žalgiris“ (22-2).Andrea Trinchieri auklėtiniai namie 92:78 (27:22,
Tik vieną abejonę dėl Sirvydžio turintis Kurtinaitis: "Žalgiris" dėl to ir yra "Žalgiris"
Tik vieną abejonę dėl Sirvydžio turintis Kurtinaitis: "Žalgiris" dėl to ir yra "Žalgiris"
Po nepavykusių mėginimų tvirčiau užsikabinti NBA lygoje, kur per tris sezonus sužaidė tik 23 mačus, 23-ejų metų Deividas Sirvydis labai greitai užsirekomendavo grįžęs iš už Atlanto,
Kaip su "Real", taip ir su "Rytu": "Žalgirio" fanai iššlavė visus bilietus
Kaip su "Real", taip ir su "Rytu": "Žalgirio" fanai iššlavė visus bilietus
Trečiasis šio sezono LKL grandų mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ krepšininkų sekmadienį vyks sausakimšoje arenoje, rašo Krepšinis.lt.„Antras
Iš arčiau: 3 įdomūs faktai apie "Žalgirio" ir "Ryto" susitikimą
Iš arčiau: 3 įdomūs faktai apie "Žalgirio" ir "Ryto" susitikimą
„Betsafe-LKL“ čempionate laukia paskutinis reguliaraus sezono derbio mūšis, kuriame šį sekmadienį Kauno „Žalgiris“ (21-2) namuose priims svečių, Vilniaus
Svarbiausius derbio akcentus minėjęs Birutis: kiekvienas turime suprasti, jog sezonas nesibaigė
Svarbiausius derbio akcentus minėjęs Birutis: kiekvienas turime suprasti, jog sezonas nesibaigė
Kauno „Žalgiris“ uždarė sezoną Eurolygoje ir gali pilnai koncentruotis „Betsafe-LKL“ batalijoms.Artimiausias kauniečių mačas laukia jau šį sekmadienį, kuomet
Įstabų proveržio sezoną sužaidęs Giedraitis: į rinktinę tikrai važiuočiau
Įstabų proveržio sezoną sužaidęs Giedraitis: į rinktinę tikrai važiuočiau
Jeigu Kauno „Žalgiris“ šį sezoną sugalvotų rinkti labiausiai patobulėjusį savo žaidėją Eurolygoje, užvirtų tikrai rimta kova, rašo Krepšinis.lt.Didelius žingsnius
Jankūnas – apie Evanso viliones kito sezono gaires bei naują sporto direktorių
Jankūnas – apie Evanso viliones kito sezono gaires bei naują sporto direktorių
Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas užbaigė 2023–2024 m. Eurolygos sezoną, kuris šį kartą baigėsi nepatekus į atkrintamąsias.Ta proga Kauno „Žalgirio“
"Žalgirio" premija iš Eurolygos – triskart mažesnė nei pernai
"Žalgirio" premija iš Eurolygos – triskart mažesnė nei pernai
Kauno „Žalgiris“ Eurolygos reguliariojo sezono finiše užėmė 14-ą vietą, o tai yra paskutinė pozicija, už kurią turnyro organizatorė skiria premiją už pasiekimus sezono metu,
Įspūdinga Ulanovo ir Hayeso ataka – tarp gražiausių Eurolygos momentų
Įspūdinga Ulanovo ir Hayeso ataka – tarp gražiausių Eurolygos momentų
Eurolyga paskelbė paskutinio reguliariojo sezono turo gražiausių epizodų dešimtuką, į kurį pateko ir du momentai iš Kauno "Žalgirio" dvikovos su Madrido "Real".Edgaro
Jaiskevičius įvertino palaimėjimą Pirėjuje – išpešė nemažai naudos
Jaiskevičius įvertino palaimėjimą Pirėjuje – išpešė nemažai naudos
Po pralaimėjimo Pirėjo „Olympiakos“ komandai Stambulo „Fenerbahče“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi gera repeticija prieš atkrintamąsias
Sedekerskio ekipa pasigerino poziciją, Jokubaitis prametė lemiamą metimą (aiškios įkrintamųjų poros)
Sedekerskio ekipa pasigerino poziciją, Jokubaitis prametė lemiamą metimą (aiškios įkrintamųjų poros)
Nors Vitorijos „Baskonia“ (18-16) prieš lemiamą Eurolygos turą buvo ramūs dėl vietos įkrintamosiose, bet Bolonijoje pasiekta pergalę sustiprino pastarųjų šansus įveikti
Graikijos ir Turkijos grandų mūšyje – dramatiška Šaro kariaunos nesėkmė po pratęsimo
Graikijos ir Turkijos grandų mūšyje – dramatiška Šaro kariaunos nesėkmė po pratęsimo
Paskutiniame Eurolygos reguliariojo sezono ture įvyko nuožmus Graikijos ir Turkijos krepšinio grandų mūšis, kuriame nepakaklo pagrindinio laiko.Šarūn Jasikevičiaus treniruojama
"Žalgirio" arenoje – Eurolygos išlydėtuvės, fanų favoritai ir atlikėjų komentarai
"Žalgirio" arenoje – Eurolygos išlydėtuvės, fanų favoritai ir atlikėjų komentarai
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rungtynėmis su Madrido „Real“ sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje užbaigė 2023-2024 m. Eurolygos sezoną.Kaip jau įprasta,
Sirgalių meile besimėgaujantis Evansas po klausimo apie ateitį pažvelgė į artimiausius tikslus
Sirgalių meile besimėgaujantis Evansas po klausimo apie ateitį pažvelgė į artimiausius tikslus
Galimai paskutines rungtynes su „Žalgirio“ marškinėliais Eurolygoje sužaidęs Keenanas Evansas apie savo ateitį dar negalvoja ir teigia, jog liko dar nenuveiktų darbų likusioje
Dar vieną saldžią patirtį iš Kauno išsivežęs "Real" strategas įvertino ir Hayeso, ir Decko metimus
Dar vieną saldžią patirtį iš Kauno išsivežęs "Real" strategas įvertino ir Hayeso, ir Decko metimus
Rezultatyviausias Eurolygos ir šio reguliariojo sezono nugalėtojas Madrido „Real“ klubas ketvirtadienio vakarą Kaune tesukrapštė mažiausiai šiais metais – tik
Metus į dvi dalis skėlęs Ulanovas – apie trenerių kaitą, rinktinę ir "Žalgirio" va bank planą prieš "Real"
Metus į dvi dalis skėlęs Ulanovas – apie trenerių kaitą, rinktinę ir "Žalgirio" va bank planą prieš "Real"
Kauno „Žalgirio“ vyrai Eurolygos reguliariojo sezono finiše namuose vos per plauką neįkando titulą ginantiems čempionams Madrido „Real“ krepšininkams –

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime