Maccabi

"Real" vėl vilios "Maccabi" žvaigždę Browną
Madrido "Real" vėl nusitaikė į Tel Avivo "Maccabi" žvaigždę bei pagrindinį atakų organizatorių Lorenzo Browną.Eurolygos čempionai Ispanijos pilietybę turintį amerikietį
"Žalgiris" Belgrade tik paskutinę minutę dramatiškai nusileido "Maccabi"
Kauno „Žalgirio“ (11-17) krepšininkai patyrė pralaimėjimą Eurolygos rungtynėse Belgrade. Andrea Trinchieri auklėtiniai rezultatu 76:83 (21:21, 19:21, 22:14, 14:27) nusileido Tel
Prieš mūšį su "Žalgiriu" – aštuoniese žaidusio "Maccabi" pergalė
Užtikrintą pergalę prieš mūšį su Kauno "Žalgiriu" Izraelio pirmenybėse iškovojo lyderis Tel Avivo "Maccabi" (12-3).Odedo Kattasho auklėtiniai išvykoje
Kitą savaitę "Žalgirį" priimsiantis "Maccabi" išsivežė triuškinančią pergalę iš Vokietijos
Pergalę gniuždančiu skirtumu Eurolygoje iškovojo kitą savaitę Kauno "Žalgirį" priimsiantis Tel Avivo "Maccabi" (14-13) klubas.Oedo Kattasho auklėtiniai Vokietijoje 106:71
Sugrįžo klubinis krepšinis: "Maccabi" įveikė buvusio "Ryto" įžaidėjo vedamus varžovus
Po dviejų savaičių pertraukos dėl taurių varžybų bei FIBA atrankos langų į nacionalines arenas sugrįžta klubinis krepšinis.Izraelio pirmenybėse Tel Avivo "Maccabi" (11-3) išvykoje
Sedekerskis atsidūrė "Maccabi" akiratyje
Karjeros sezoną žaidžiantis Tadas Sedekerskis rimtai užsikėlė kainą ir turėtų sulaukti ne vieno Eurolygos klubo dėmesio.Izraelio žiniasklaida praneša, kad į Vitorijos "Baskonia"
"Anadolu Efes" Rygoje nesustabdomu puolimu parbloškė "Maccabi"
Latvijos sostinėje Rygoje sužaistas pirmas ketvirtadienio Eurolygos mačas. Dėl karo Izraelyje Tel Avive rungtyniauti negalintys „Maccabi“ (13-13) krepšininkai 91:105 (27:29, 24:21,
Oficialu: Rygoje pirmą kartą bus sužaistos Eurolygos rungtynės
Rygoje pirmą kartą istorijoje bus sužaistos Eurolygos rungtynės, apie tai oficialiai paskelbė pati lyga, rašo Krepšinis.lt.Čia vasario 8 d. lankysis Stambulo „Anadolu Efes“
Eurolygos mačas turėtų užsukti į Rygą, tarp variantų minimas ir Vilnius
Eurolygos rungtynės pirmą kartą istorijoje turėtų įvykti Latvijos sostinėje Rygoje, o tarp kandidatų priimti rungtynes tarp Stambulo „Anadolu Efes“ ir Tel Avivo „Maccabi“
"Maccabi" nepadėjo ir grįžęs Brownas – vėl pralaimėta namie
Dar vieną nesėkmę Izraelio pirmenybėse patyrė Tel Avivo "Maccabi" (3-3) klubas, nors ir sulaukė į rikiuotę grįžusiio Lorenzo Browno.Odedo Kattasho auklėtiniai savo tvirtovėje 78:86
Legionierių sulaukęs "Maccabi" vis tiek pralaimėjo Tel Avivo derbį
Eurolygoje gana sėkmingai rungtynuiaujantis "Maccabi" (3-2) Izraelio pirmenybėse pralaimėjo Tel Avivo komandų derbį.Odedo Kattasho auklėtiniai savo tvirtovėje 86:89 (18:10, 22:28, 20:19,
OLY su "Maccabi" susitvarkė ir be Brazdeikio, "Virtus" sužaidė fantastišką lemiamą kėlinį
Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo "Olympiacos" (12-10) klubas.Graikijos čempionai namie 89:72 (26:18, 16:18, 27:21, 20:15) nepaliko vilčių
Oficialiai galima įsigyti bilietus į Eurolygos rungtynes Panvėžyje
Sausio 4 d. Panevėžyje pirmą kartą istorijoje įvyks Eurolygos (Turkish Airlines EuroLeague) rungtynės – Stambulo „Fenerbahce Beko“ klubas Kalnapilio arenoje žais savo namų mačą
"Žalgiris" metus Eurolygoje baigė pralaimėjimu
Kauno „Žalgiris“ (5-12) pirmą Eurolygos reguliariojo sezono ratą užbaigė pralaimėjimu namuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 70:78 (18:16, 15:16,
Prieš mūšį su "Žalgiriu" – "Maccabi" pergalė vietiniame fronte
Ketvirtadienį su Kauno "Žalgiriu" Eurolygos mače susidursiantis Tel Avivo "Maccabi" (2-1) iškovojo antrą pergalę Izraelio pirmenybėse.Odedo Kattasho auklėtiniai išvykoje
Kitą savaitę Kaune viešėsiantis "Maccabi" suklupo Izraelio pirmenybėse
Ketvirtadienį su Kauno "Žalgiriu" Eurolygos mače susidursiantis Tel Avivo "Maccabi" (1-1) patyrė nesėkmę Izraelio pirmenybėse.Odedo Kattasho auklėtiniai namie 96:104 (24:31,
Giedraitis buvo vienas vedlių į pergalę prieš "Maccabi", monstriškai žaidė Teodosičius (rezultatai)
Belgrade dėl karo Izraelyje vykusiose rungtynės susitiko dvi "namų" komandos, o pergalę šventė Roko Giedričio atstovaujama "Crevena Zvezda" (6-10).Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai
Dar vienas įspūdingas Sedekerskio pasirodymas su dubliu baskų neišgelbėjo
Tadas Sedekerskis toliau tęsia įspūdingus pasirodymus šiame sezone, tačiau jo dvigubas dublis neišgelbėjo Vitorijos "Baskonia" (8-7) ekipos nuo nesėkmės Eurolygoje.Duško
25-as kartas iš eilės: "Žalgiris" metus užbaigs pilnutėlėje arenoje
Visas likusias 2023-ųjų Eurolygos namų rungtynes Kauno „Žalgirio“ krepšininkai žais pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje – aistruoliai išpirko visus bilietus
"Real" tiesiog sumindė "Maccabi" atidėtame Eurolygos mače
Atidėtame šeštajame Eurolygos ture triuškinančią pergalę šventė čempiono titulą ginantis bei absoliutus turnyro lyderis Madrido "Real" (10-0) klubas.Chuzo Mateo
Jokubaitį pakeitęs Jakučionis negavo minučių, bet "Barca" palaužė "Maccabi"
Dar viena pergale Eurolygoje džiaugėsi „Barcelona“ (8-2), kuri Belgrade po atkaklios kovos 92:90 (26:31, 25:20, 19:17, 22:22) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (5-4) komandą, rašo
Brazdeikis vėl buvo blankus, bet OLY palaužė "Maccabi"
Ignas Brazdeikis vėl pasirodė blankiai, tačiau jo atstovaujamas Pirėjo "Olympiacos" (4-4) klubas šventė pergalę Eurolygoje.Graikijos čempionai po atkaklios kovos išvykoje
Mirotičius ir Shieldsas nepadėjo – "dizaineriai" Eurolygoje namie nusileido "Maccabi"
Atidėtose Eurolygos antrojo turo rungtynėse trečią nesėkmę iš eilės patyrė Milano "Emporio Armani" (1-4) krepšininkai.Ettore Messinos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
"Maccabi" keliasi į Belgradą
Izraelyje paskelbus karinę padėtį šios šalies krepšinio klubas Tel Avivo „Maccabi“ (2-1) priverstas keisti namus, rašo Krepšinis.lt.Antradienį vykusios
"Žalgiris" Eurolygos kovas pradėjo dramatiška pergale Bolonijoje
Kauno „Žalgiris“ (1-0) pergalingai pradėjo Eurolygos sezoną. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje panaikino dviženklį deficitą ir rezultatu 82:79 (15:23, 22:19, 21:23, 24:14)
Browno ir Nebo vedamas "Maccabi" neturėjo vargo su "Partizan"
Lorenzo Browno ir buvusio žalgiriečio Josho Nebo vedamas Tel Avivo "Maccabi" (1-0) užtikrinta pergale startavo Eurolygoje.Odedo Kattasho auklėtiniai Izraelyje 96:81 (27:16, 28:27, 19:15,
Puolime smaginęsis Giedraitis komandos didvyriu netapo (prireikė dviejų pratęsimų)
Įspūdinga drama startavo keturių Eurolygos klubų turnyras Kipro sostinėje Nikosijoje, rašo Krepšinis.lt.Pirmose rungtynėse prireikė net dviejų pratęsimų, kol galiausiai Tel Avivo
Nebo žaidimas įtiko Kattashui – buvęs žalgirietis lieka "Maccabi"
2021-2022 metų sezone Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjusio bei praeitą vasarą į Tel Avivo "Maccabi" persikrausčiusio Josho Nebo žaidimas įtikino vyriausiąjį trenerį