Ignas Brazdeikis

Pusę kėlinio žaidęs Brazdeikis Dalase į krepšį taip ir nepataikė
Ignas Brazdeikis gavo retą progą pasireikšti, bet jos deramai neišnaudojo, o jo atstovaujamas Orlando „Magic“ (8-36) klubas 92:108 (23:32, 20:23, 25:30, 24:23) nerado argumentų
Brazdeikio klubas krito per pratęsimą, Kulbokos ekipą sutriuškino "Suns" (rezultatai)
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (7-30) svečiuose išleido pergalę iš rankų ir krito po pratęsimo prieš
Autsaiderius įveikęs "Lakers" žvaigždynas nutraukė seriją; Brazdeikis gavo pažaisti prieš čempionus (rezultatai)
NBA čempionate antradienį naktį Los Andželo „Lakers“ (17/18) svečiuose 132:123 (34:35, 33:24, 30:33, 35:31) pranoko Hjustono „Rockets“ (10/25) ekipą.Į pergalę svečius vedė
Prasidėjo NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvių rinkimai: balsų laukia ir keturi lietuviai
Prasidėjus šventiniam periodui NBA lyga pranešė apie „Visų žvaigždžių“ rungtynių dalyvių rinkimų startą.Balsavimas tęsis iki sausio 22 dienos. Jo metu krepšinio
Tritaškiais prapliupusiems Sirvydžiui ir Kulbokai teks pailsėti – stabdomas G lygos čempionatas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) dėl COVID-19 protrūkio nutarė sustabdyti dukterinės G lygos čempionato kovas.Po Las Vegase vykusio Žiemos turnyro reguliarusis sezonas turėjo būti
Brazdeikis šmėstelėjo NBA, į Karnišovo duris pasibeldė tėtušis LaVaras (rezultatai)
Rezultatyvius pasirodymus NBA G lygoje rengiantis Ignas Brazdeikis gavo progą parodyti savo sugebėjimus ir Orlando „Magic“ klubo, kuriam priklauso, gretose. Vis dėlto aukštesniame
Skaudžias nesėkmes patyrę Valančiūno ir Brazdeikio klubai toliau grimzta (rezultatai)
Eilinę nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė vieni iš Vakarų konferencijos autsaiderių Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-16). Džiazo sostinės ekipa namuose 96:110 (29:28, 21:38, 19:23,
Saboniui teko trauktis Gianniui iš kelio; Brazdeikis liko be taškų (rezultatai)
Indianos „Pacers“ (1/3) ekipai nepavyko pasinaudoti NBA čempionų stovyklą išretinusiomis traumomis: Milvokio „Bucks“ (3/1) svečiuose nuskynė pergalę 119:109 (34:30,
Brazdeikiui – nemalonūs "Magic" ir "Knicks" fanų kirčiai: kodėl jis vis dar gauna minučių NBA?
Ignas Brazdeikis pradėjo trečiąjį savo karjeros sezoną NBA pirmenybėse, tačiau užsitarnauti pagarbos jam kol kas nepavyksta. Praėjusią naktį susitikusių dabartinės ir buvusios lietuvio komandų
Akistatoje su buvusiu klubu – blankus Brazdeikio žaidimas
Antrosiose sezono rungtynėse Ignas Brazdeikis surengė antrą neįkvepiantį pasirodymą, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (0-2) ekipa patyrė antrą sutriuškinimą.Lietuvio atstovaujama
Trileris Niujorke paženklintas pratęsimais ir rekordais, Brazdeikis žaidė ilgai (rezultatai)
Jayleno Browno pasiekto karjeros rekordo – 46 taškų – pergalei neužteko. Bostono „Celtics“ trečiadienį Niujorke po dramatiškos kovos ir dviejų pratęsimų 134:138
Sabonis vedė "Pacers" į pergalę, Brazdeikis – blankiai, Kulbokos ekipa – sumindyta
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) priešsezoninėse rungtynėse Domantas Sabonis atvedė savo komandą į sunkią pergalę.Indianos "Pacers"namie paskutinėmis sekundėmis
Valančiūnas svariai prisidėjo prie pergalės Brazdeikio ekipą bei buvo išvarytas (rezultatai)
Kontrolinių rungtynių cikle prieš naująjį NBA sezoną pirmą pergalę iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu – savo aikštėje trečiadienį
Vasaros lygą lietuviai ir latvis uždarė tritaškių gausa
Las Vegase baigėsi NBA Vasaros lygos turnyras, kur paskutinį varžybų vakarą ant parketo išbėgo trys Lietuvos krepšininkai.Detroito „Pistons“ (3/2) komanda 79:78 nugalėjo
Vasaros lygoje pro šalį šaudęs Brazdeikis taškus rinko baudų metimais
Las Vegase vykstančioje NBA Vasaros lygoje Igno Brazdeikio atstovajama Orlando „Magic“ (2 pergalės/ 2 pralaimėjimai) 89:76 (23:19, 26:26, 19:18, 21:13) pranoko Hjustono „Rockets“,
Debiuto teks palaukti: Brazdeikį rinktinės sudėtyje keičia Miniotas
Prieš artėjančią Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklą ir pasiruošimą olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, permainos palietė nacionalinės komandos sudėtį.
Brazdeikio atstovaujamas klubas išsiskyrė su treneriu
Priešpaskutinę vietą NBA Rytų konferencijoje šiemet užėmęs Orlando „Magic“ klubas nutarė atsisveikinti su savo vyriausiuoju treneriu Steve'u Cliffordu.Pranešama,
Aiškios visos NBA atkrintamųjų ir įkrintamųjų varžybų poros; Brazdeikis gerino rekordus
Sužaidus paskutiniąsias NBA reguliariojo sezono rungtynes sekmadienį paaiškėjo visos komandos ir jų poros, kurios tęsia savo pasirodymą. Inauguracinės „įkrintamosios“ varžybos
Brazdeikis išsprogo taikliais metimais, Valančiūnas – ilsėjosi (rezultatai)
Prieš kelias dienas sutartį su Orlando „Magic“ iki sezono pabaigos pratęsęs Ignas Brazdeikis įrodinėja, kad gali žaisti NBA lygoje.Rungtynėse su Rytų konferencijos lyderiais
Didelio pasitikėjimo sulaukęs Brazdeikis atliko rekordinį metimų skaičių (rezultatai)
Orlando „Magic“ (21/49) svečiuose 93:116 (16:29, 25:32, 30:32, 22:23) nusileido Atlantos „Hawks“ (40/31) krepšininkams ir patyrė penktą nesėkmę paeiliui.Vėl Ignas Brazdeikis
Sutartį pratęsęs Brazdeikis užbaigs sezoną Orlande
Orlando „Magic“ klubas nusprendė pasilaikyti trumpalaikį kontraktą turėjusį Igną Brazdeikį iki NBA reguliaraus sezono pabaigos.10 dienų sutartis, kurią 22-ejų lietuvis buvo sudaręs
Beveik pusę rungtynių žaidęs Sirvydis šaudė pro šalį, Brazdeikis nesulaikė Antetokounmpo
Antradienį naktį Detroito „Pistons“ (20/50) namuose 100:119 (20:30, 20:32, 25:24, 35:33) nusileido Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams (22/47).Deividas Sirvydis turėjo
Varžovui į paslėpsnius trenkęs Dončičius išvytas iš aikštės (Sirvydis ir Brazdeikis sužaidė skirtingai)
Už smūgį žemiau juostos Collinui Sextonui Dalaso „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius sekmadienį savo pasirodymą Klivlande baigė dar trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau ir be
Dar vieno šanso sulaukęs Brazdeikis NBA lygoje gerino asmeninius rekordus
NBA čempionate Ignas Brazdeikis pagerino kelis asmeninius karjeros rekordus, tačiau jo atstovaujama Orlando „Magic“ (21 pergalė/46 pralaimėjimai) 112:122 (31:26, 31:34, 27:34, 23:28) nusileido
Brazdeikis Filadelfijoje neužsibuvo – "76ers" atleido lietuviško paso siekiantį puolėją
Į Lietuvos rinktinę nusitaikiusiam Ignui Brazdeikiui stotelė Filadelfijos „76ers“ ekipoje buvo trumpa. „The Athletic“ žurnalistas Shamsas Sharania praneša, kad 22 metų
Stambus grobis: "grizliai" sumedžiojo konferencijos lyderius su debiutavusiu Brazdeikiu
Gerą sezono atkarpą NBA lygoje tęsia Memfio „Grizzlies“ (24/23) klubas, kartu su Velykų kiaušiniais išridenęs pergalę svečiuose prieš Filadelfijos „76ers“
NBA mainų karštinė palietė ir vieną iš Lietuvos atstovų: Brazdeikis atstovaus "76ers"
Paskutinįjį NBA mainų lango vakarą tradiciškai įsisukusi beprotiška naujienų karuselė palietė ir vieną iš keturių pajėgiausioje planetos krepšinio lygoje rungtyniaujančių
Brazdeikis pergalingai baigė pasirodymą NBA G lygoje
Orlando burbule, Floridoje, finišavo NBA G lygos reguliarusis sezonas, už atkrintamųjų varžybų borto palikęs Vestčesterio „Knicks“ (7/8) klubą.Niujorko „Knicks“ dubleriai