Grizzlies

Riaumojantis Valančiūnas ant savo kailio išnešė "Grizzlies" į pergalę prieš "Bulls" (rezultatai)
Po pralaimėjimo Indianos „Pacers“ ekipai sekmadienį, Memfio „Grizzlies“ (27-25) sugebėjo greitai mobilizuotis ir tinkamai pasitikti kitus svečius.Pirmadienį savo aikštėje
Valančiūnas dominavo po krepšiais, bet "Grizliai" krito Niujorke (rezultatai)
Jonas Valančiūnas 13 kartą iš eilės NBA rungtynėse surinko dvigubą dublį, bet uteniškio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (26 pergalės/24 pralaimėjimai) ekipa svečiuose
Įspūdingas Valančiūnas padėjo dar kartą nutraukti "Heat" pergalių seriją
Memfio „Grizzlies“ nutraukė dar vieną NBA vicečempiono Majamio „Heat“ pergalių seriją. Antradienį išvykoje žaidę Tayloro Jenkinso auklėtiniai 124:112 (37:34, 26:23,
Grizlio galia: nesulaikomai rungtyniavęs Valančiūnas atvedė į pergalę Hjustone
Dviejų nesėkmių seriją NBA pirmenybėse nutraukė Memfio „Grizzlies“ (22-22) krepšininkai. Tenesio valstijos klubas Hjustone sulaukė rezultatyviausių Jono Valančiūno sezono rungtynių
Valančiūnas per trumpą laiką fiksavo dvigubą dublį
Jonas Valančiūnas žaidė tik iki trečiojo kėlinio viduryje, tačiau limituotas laikas aikštelėje nesutrukdė jam šeštose rungtynėse iš eilės pasiekti dvigubo dublio.Lietuvio
Geriausiu NBA kovotoju dėl kamuolių tampantis Valančiūnas triumfavo Oklahomoje
Galingą sezono atkarpą NBA pirmenybėse tęsia Memfio „Grizzlies“ (21-20) krepšininkai. Tenesio valstijos komanda svečiuose rezultatu 116:107 (26:21, 23:32, 33:20, 34:34) palaužė
Valančiūnas naikino "Celtics" baudos aikštelėje, "Grizzlies" triumfavo po pratęsimo
Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes NBA lygoje išplėšė Memfio „Grizzlies“ (20/20) klubas, namuose po pratęsimo 132:126 (24:30, 36:35, 34:21, 23:31, 15:9)
Valančiūnas – pagrindinis pergalės prieš "Warriors" kalvis (rezultatai)
Jonas Valančiūnas dominavo po krepšiais, o jo vedama Memfio „Grizzlies“ (19-20) komanda pasiekė revanšą.Tayloro Jenkinso auklėtiniai namie 111:103 (28:24, 21:27, 33:28, 29:24)
Kietoje ir fiziškoje kovoje Valančiūnas su "Grizzlies" palaužė NBA finalininkus
Svarbią ir skambią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Memfio „Grizzlies“ (18-19) ekipa. Tenesio valstijos krepšininkai namuose gynybinio pobūdžio rungtynėse po atkaklios
Solidžiai žaidusio Valančiūno ir "grizlių" apmaudas: išsprūdo pergalė prieš "Bucks"
Memfio „Grizzlies“ (16/16) savo arenoje vos nepateikė staigmenos kovoje prieš vienus Rytų konferencijos lyderius: Tenesio valstijos ekipa paskutinių sekundžių dramoje 111:112 (17:31,
"Grizzlies" pratęsė sėkmingą atkarpą, Valančiūnas pasižymėjo dar vienu dubliu (rezultatai)
Trečią pergalę per pastaruosius keturis žaistus susitikimus NBA pirmenybėse iškovojo Memfio „Grizzlies“ (16-15) krepšininkai.Tenesio valstijos klubas svečiuose 125:111 (35:33,
Valančiūnas prie didžiausios pergalės "Grizzlies" istorijoje prisidėjo kukliai (rezultatai)
Jonas Valančiūnas sužaidė prasčiausias rungtynes šį sezoną, tačiau jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ sekmadienį svečiuose net 49 taškų skirtumu – 133:84 (25:18,
Valančiūno vedami "Grizzlies" geležine gynyba pribloškė "Clippers" žvaigždes (rezultatai)
Memfio „Grizzlies“ (14-14) ir toliau stebina – ketvirtadienį namie Jono Valančiūno atstovaujama ekipa namie 122:94 (24:27, 37:26, 28:22, 33:19) nugalėjo vieną iš Vakarų konferencijos
Dubliais toliau žibantis Valančiūnas ir "Grizzlies" krito prieš Dončičiaus "Mavericks"
Antrąją nesėkmę iš eilės NBA pirmenybėse patyrė Memfio „Grizzlies“ (13-14) ekipa. Jau pirmame kėlinuke Dalaso „Mavericks“ (14-15) krepšininkams rungtynių
Viename prasčiausių Valančiūnui sezono mačų "Grizzlies" praleido pusantro šimto taškų
Memfio „Grizzlies“ (11/12) fiksavo savo gynybos antirekordą šiame NBA sezone, o Tenesio valstijos atstovus jų pačių arenoje 144:113 (29:32, 34:26, 38:23, 43:32) paauklėjo Naujojo
Valančiūno klubas tikisi sulaukti rimto pastiprinimo po "Visų žvaigždžių" mačo
Jono Valančiūno atstovaujamas Memfio "Grizzlies" klubas tikisi, kad praėjusiame sezone žibėjęs Jalenas Jacksonas grįš į rikiuotę po pertraukos dėl kovo mėnesį vyksiančių
Valančiūnas fantastiškai sužaidė prieš buvusį klubą
Vos antrą kartą savo NBA karjeroje į kovą prieš Toronto „Raptors“ (11-13) stojęs Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau lietuvio atstovaujami Memfio
Geros žinios Memfyje: Valančiūnas – jau pasirengęs grįžti į NBA arenas
28-erių metų Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas jau pasirengęs grįžti į NBA aikšteles, praneša Memfio „Grizzlies“ klubas.Centras dėl koronaviruso
Rekordus gerinę "Warriors" sudaužė "Mavericks" gynybą į šipulius (rezultatai)
Prieš mažiau nei 24 valandas šešių pralaimėjimų seriją NBA pirmenybėse nutraukę Dalaso „Mavericks“ (9-14) emociniu pakilimu ilgai nesidžiaugė.Namuose „Golden
"Grizzlies" pratęsė pergalių seriją, "Nets" ir "Bucks" rungtynių baigtis sprendėsi paskutiniu metimu (rezultatai)
Ilgiausią pergalių seriją šiame NBA sezone pratęsė Memfio „Grizzlies“ (7-6) ekipa. Be Jono Valančiūno į kovą su Finikso „Suns“ (7-5) stoję Tayloro Jenkinso auklėtiniai
Valančiūnas: apie keistą tarpsezonį, metimų treniruotes ir barzdos priežiūrą
Naujasis NBA sezonas startuoja vos po kelių savaičių, o jam JAV jau ruošiasi ir Memfio „Grizzlies“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas.Jau savaitgalį Memfio klubas, kaip ir kiti,
Buvęs "Ryto" treneris paliko J.Valančiūno komandą ir stos prie Kinijos klubo vairo
2005-2006 metų sezone Vilniaus "Lietuvos rytą" treniravęs Nevenas Spahija palieka Jono Valančiūno atstovaujamos Memfio "Grizzlies" komandos trenerių štabą ir karjerą
"Grizzlies" ateitimi tikintis J.Valančiūnas žada dar daugiau perdavimų: dalintis yra smagu
Jono Valančiūno sezonas baigėsi, tačiau centras iš Lietuvos nosies nenukabino. 28-erių aukštaūgis tiki, kad jo atstovaujama ekipa turi viską, ko reikia siekiant sėkmės ateityje.Memfio
A.Siveris: serija dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas gali būti rengiama ir ateityje
Priminsiome, kad Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) Orlande vykstančiose sezono pratęsimo varžybose pritaikė seriją dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.Jos prireikė Jono Valančiūno
Neeilinis sekmadienis: Valančiūnas pirmą kartą pažiūrės į akis NBA aukso žiedo jam pagailėjusiems "Raptors"
Nors prabėgo jau pusantrų metų nuo garsiųjų mainų, kurie Joną Valančiūną pasiuntė į Memfį, o Marcą Gasolį – į Torontą, „Grizzlies“ ir „Raptors“ per tą laiką
Smūgis J.Valančiūno komandai: sezonas baigtas rezultatyviausiam žaidėjui
Jono Valančiūno atstovaujamą bei dėl patekimo į NBA atkrintamąsias varžybas kovojantį Memfio "Grizzlies" klubą pasiekė itin nemaloni žinia.Šiame sezone komandai dėl traumos
J.Valančiūno klubas paskutinę sekundę nusileido tiesioginiams konkurentams
Memfio „Grizzlies“ dar negali atsipalaiduoti kovoje dėl vietos NBA atkrintamosiose varžybose. Jono Valančiūno ekipa 106:108 (25:31, 29:28, 22:26, 30:23) pralaimėjo artimiausiems persekiotojams
J.Valančiūnas pasiruošimą sezono atnaujinimui baigė dubliu, "Grizzlies" - pergale
Jono Valančiūno atatovaujamas Memfio "Grizzlies" klubas pergalingai baigė pasiruošimą NBA sezono pratęsimui Orlande.Antradienį Tayloro Jenkinso auklėtiniai užtikrintai 128:110