Jure Zdovc

Zdovcas nusivylė "Žalgirio" puolimu, Šeškus stebėjosi, kaip taip ilgai sugebėjo atsilaikyti
Po antros pergalės Citdele KMT ketvirtfinalyje prieš Jonavos ekipą Kauno „Žalgirio“ strategas Jure Zdovcas liko patenkintas savo auklėtinių energija, tačiau pastebėjo, kad be
Dragičius laiką "Žalgiryje" vadina nesusipratimu: trūko atvirumo, nejautė pasitikėjimo iš Zdovco
Į gimtinę grįžęs buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius, slovėnas Zoranas Dragičius vietos žiniasklaidai prisipažino nesupratęs savo vaidmens Kauno komandoje bei neradęs bendros kalbos
Zdovcą nustebinęs Šeškus prasitarė, kad LKL klubai "Žalgirio" nebebijo: įkąsti patyliukais tikisi daugelis
Kauno „Žalgiris“ trečiajame kėlinyje krito į duobę ir iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau spurtu 20:2 galiausiai parbloškė Jonavos „CBet“ ir priartėjo
Vilties neprarandantis Zdovcas: turime toliau dirbti ir tikėti
Kauno „Žalgiris“ ir toliau šį sezoną nieko nepeša išvykose – devintą iš eilės pralaimėjimą svečiuose Lietuvos atstovams išrašė Miuncheno
Pagaliau: "Žalgiris" grįžta į Eurolygos kovas, bet pažadais prieš skrydį į Miuncheną Zdovcas nesimėto
Kauno „Žalgirio“ komanda beveik po mėnesio pertraukos vėl turėtų išbėgti į aikštelę Eurolygos rungtynėse. Antradienio vakarą Jure Zdovco auklėtiniai Vokietijoje žais
Dar kartą išsikapanojusio "Žalgirio" treneris: nieko naujo
Pasiramstydamas ir šlubčiodamas, bet taip ir nesuklupdamas. Turnyro lyderis Kauno „Žalgiris“ (15-1) LKL čempionate ir toliau klibinkščiuoja pergalingai.Šį sykį žalgiriečiai
Galvą kraipęs Zdovcas: jeigu norime galvoti apie pergales Eurolygoje, tokio žaidimo tikrai nepakanka
Eurolygos autsaideris Kauno „Žalgiris“ pastaruoju metu lengvai pergalių neraško ir vietiniame fronte – po pratęsimo pareikalavusios, bet laimingai pasibaigusios dramos Utenoje
Varžovų nuostolius atskleidęs Zdovcas į Atėnus keliaus be Dragičiaus
Kauno „Žalgiris“ (3/13) turi galimybę metus Eurolygoje užbaigti priartėdamas prie tiesioginių savo oponentų atsispiriant nuo turnyro lentelės dugno. Ketvirtadienį Jures Zdovco auklėtiniai
Urbonas prisiminė lemiamą Jordano sprendimą; Zdovcas paaiškino, kodėl nežaidė Dragičius
Kauno „Žalgiris“ (13/1) turėjo rimtai pavargti ir išgyventi pratęsimą, kad papildytų pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“. Jures Zdovco auklėtiniai svečiuose 78:71 (21:16,
"Žalgiryje" individualiai stiprių žaidėjų pasigedęs Zdovcas: manimi tiki, todėl darbuotis yra lengviau
Šią savaitę žalgiriečiai vietoje planuotų, tačiau dėl problemų varžovų stovykloje perkeltų, Eurolygos rungtynių su Milano „AX Armani Exchange“ ekipa darbus tęsė treniruotėse
Žalgiriečių charakteriu nusivylęs Zdovcas: stengiuosi būti su jais mandagus
„Betsafe-LKL“ čempionate – dar viena Kauno „Žalgirio“ pergalė, nesuteikianti džiaugsmo vyriausiajam komandos treneriui Jure Zdovcui. Slovėnas po rungtynių apgailestavo
Zdovcas įsitikinęs, kad 50 taškų vos perlipęs "Žalgiris" galėjo laimėti
Tris kėlinius koja kojon su šiuo metu ketvirta geriausia Eurolygos komanda Kazanės UNIKS žengęs Kauno „Žalgiris“ varžovų pasiūlyto tempo neatlaikė lemiamame ketvirtyje.Nuo lygaus
Nuo teisėjavimo temos atsiribojęs Zdovcas šiurpo dėl "Žalgirio" gynybos
205 taškai, pirmas sezono pratęsimas ir Kaune jau kiek primiršta skanduotė teisėjams, kurią veikiausiai traukė net tie, kurie dorai nemoka anglų kalbos. O po viso to – dar ir
"Monaco" pasitinkantis Zdovcas gyrė Motiejūną: puikus žaidėjas, galime turėti bėdų
Kauno „Žalgiris“ (3/11) pasitinka dvigubą Eurolygos savaitę: trečiadienį turnyro autsaideriai 15-ame ture namuose priims Donato Motiejūno atstovaujamą „Monaco“ (5/9), o penktadienį
Zdovcas mano, kad geriau būtų buvę pralaimėti: kai kurie žaidėjai nesupranta, kur jie yra
Kauno „Žalgiris“ iššvaistė dviženklį pranašumą ir su „Betsafe-LKL“ čempionato autsaideriais Prienų „Labas GAS“ turėjo vargti iki paskutiniųjų
Strelnieką "pametusį" Zdovcą po CSKA maršo per Kauną apėmė dviprasmiška nuotaika
Kur dursi pirštu – ten arba žvaigždė, arba aukščiausio lygio kovose parako uostęs juodadarbis. Pirmą kartą šiame sezone optimalią sudėtį subūręs Maskvos CSKA (9/5)
Lankomumo rekordu CSKA pasitinkantys žalgiriečiai: turime laikyti tai savo asmeniniu reikalu
Triukšmo lygis „Žalgirio“ arenoje penktadienį turėtų bent trumpam grįžti į laikus prieš pandemiją, kadangi Kaune lankysis principinis varžovas – Maskvos CSKA (8/5).
Pirmąsyk pranašumą prieš savo oponentą pajutęs Zdovcas: apie kokybę kalbėsime laimėję išvykoje
Lukas Lekavičius uždarė rungtynes 8 taškais iš eilės padarydamas tai, kuo kur kas anksčiau privalėjo pasirūpinti visa komanda. Bet kai pergalių – dar tik trys, į dantis turbūt
"Barcelonos" pamokas prisiminęs Zdovcas įvertino "Žalgirio" pokyčius bei lietuvišką baskų ekipą
Eurolygos 12-ame ture Kauno „Žalgiris“ (2/10) namuose turės gerą progą papildyti pergalių kraitį ir galbūt atsispirti nuo turnyro lentelės dugno: ketvirtadienį kauniečiai namuose
Žalgiriečiams nuotaiką kėlė Jasikevičius (Zdovco, Kalniečio, Blaževičiaus komentarai)
Nors ir žaidė be grupės itin svarbių krepšininkų, „Barcelonos“ komanda vėlų penktadienio vakarą visiems pademonstravo, kodėl šiuo metu Eurolygos turnyro lentelėje užima
Jasikevičius po lengvos pergalės gyrė ne tik Jokubaitį, bet ir Zdovcą
„Barcelonai“ su Kauno „Žalgiriu“ nesužaidus nė keturių minučių Šarūnas Jasikevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės ir paaiškinti savo
Zdovcas apie taktinę dvikovą su Jasikevičiumi: laukiu siurprizų, bet pats turiu kitų darbų
„Galbūt geriausia komanda turnyre“ – taip Kauno „Žalgirio“ (2/9) treneris Jure Zdovcas apibūdina artimiausią savo auklėtinių varžovę „Barcelona“ (9/2).Slovėnas
Zdovcas - apie "Panathinaikos" ir laukiančią dvigubą Eurolygos savaitę
Jure Zdovcas ir jo vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ pasitinka dar vieną dvigubą Eurolygos savaitę. Pirmasis varžovas – Atėnų „Panathinaikos“ klubas, ant „Žalgirio“
Motyvacijos bėdas išskyręs Zdovcas: tai nėra tikras "Žalgirio" veidas
Vilniaus „Rytas“ (7-1) sekmadienio vakarą iškovojo kol kas svarbiausią šio „Betsafe-LKL“ čempionato sezono pergalę. Sostinės ekipa išvykoje dominavo ir
Mudiay puslapį užvertęs Zdovcas dėl „Žalgirio“ ėjimų rinkoje turi skirtingų lūkesčių
-48 – toks buvo Kauno „Žalgirio“ rezultatas skaičiuojant įmestus ir praleistus taškus praėjusią savaitę Eurolygoje. 0/7 – toks rekordiškai prastas dabar yra
Nelengvai žodžius rinkęs Zdovcas atsiprašė sirgalių: tai – ne "Žalgiris"
„Lyg iš kitos planetos“ – taip Kauno „Žalgirio“ strategas Jure Zdovcas įvertino Stambulo „Anadolu Efes“ žaidimą, prieš kurį jo vadovauja ekipa
Dėl varžovų reakcijos po Atėnų košmaro nuogąstaujantis Zdovcas: gali nežaisti Mudiay
Prieš penktadienio Eurolygos dvikovą Stambule su vietos „Anadolu Efes“ (1-5) paskutinę vietą turnyre užimančios Kauno „Žalgirio“ (0-6) komandos strategas Jure Zdovcas
Zdovcas rankų nesudeda: anksčiau ar vėliau rasime būdų, kaip pasiekti pergalę
Kuo toliau, tuo labiau Kauno „Žalgirio“ direktoriaus Pauliaus Motiejūno viešai deklaruotas sezono tikslas – kova dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose – atrodo kaip miražas.Žalgiriečiai