Anadolu Efes

Atamanas artėja prie tikslo: Micičiaus tritaškis į Eurolygos finalą išvedė "Anadolu Efes"
Į Eurolygos finalą Belgrade ketvirtadienio vakarą pirmoji prasibrovė Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Čempionės titulą ginsianti Ergino Atamano kariauna pirmajame finalo ketverto turnyro
Vilius darbuosis pirmajame Eurolygos pusfinalio mače, vadovaus ukrainietis
Kaip jau rašėme, Belgrade šiandien startuosiančiose Eurolygos finalo ketverto varžybose dirbs aštuoni teisėjai, tarp kurių paskirtas ir Gytis Vilius, kuriam tai bus antras toks
"Anadolu Efes" prieš Eurolygos finalo ketvertą negali džiaugtis – ketvirtfinalio serija tapo lygi
Prieš Belgrade vyksiančias Eurolygos finalo kovas turnyro čempionams nepavyko užbaigti reikalų vietiniame fronte.Stambulo "Anadolu Efes" išvykoje po atkaklios kovos 73:79 (22:21,
Eurolyga trina rankomis: parduoti bilietai į Belgrade vyksiantį finalo ketvertą
Eurolygos finalo ketverto kovas Belgrado „Stark“ arenoje turėtų stebėti sausakimšos tribūnos: skelbiama apie parduotus visus bilietus į svarbiausias turnyro kovas.Kiek bilietų
Atkaklų mūšį laimėję Eurolygos čempionai – finalo ketverto turnyre
Stambulo "Anadolu Efes" klubas gins Eurolygos čempiono titulą Belgrade vyksiančiame finalo ketverto turnyre.Ergino Atamano auklėtiniai namie po atkaklios kovos 75:70 (19:11, 23:32, 20:15,
Eurolygos čempionai galingu spurtu pabaigoje palaužė "dizainerius" ir išsiveržė į priekį
Eurolygos čempionas Stambulo "Anadolu Efes" klubas palaužė "dizainerius" ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.Ergino atamano auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
Atsitiesęs Milanas patiesė čempionus – kova keliasi į Stambulą
Ir antrame Eurolygos ketvirtfinalyje po dvejų rungtynių – lygybė. Serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino (1-1) Milano “Olimpia Armani” krepšininkai, namie palaužę
Nerezultatyviame Eurolygos atkrintamųjų starte – čempionų pergalė Milane
Eurolygos atkrintamosios varžybos startavo čempiono titulą ginančio Stambulo "Anadolu Efes" klubo pergale.Ergino Atamano auklėtiniai Italijoje 64:48 (11:16, 18:10, 18:17:8, 18:14) įveikė
COVID-19 krizė Milane baigėsi, bet nuostolių Eurolygos atkrintamųjų starte Messina turės
Koronavirusas pavasarį buvo išguldęs pusę Milano „Olimpia“ komandos, tačiau dauguma žaidėjų pasveiko ir galės padėti Italijos klubui antradienį prasidedančioje Eurolygos ketvirtfinalio
Po pralaimėjimo Kaune serbai nukovė Eurolygos čempionus
Po pralaimėjimo Kaune pergalingai Eurolygos sezoną užbaigė Belgrado "Crvena Zvezda" (12-16) krepšininkai.Serbijos klubas namie 93:85 (21:29, 19:11, 25:22, 28:23) nukovė Stambulo "Anadolu
Bavarus įveikusi "Anadolu Efes" lieka penktoje vietoje
Pergalę priešpaskutiniame Eurolygos reguliaraus sezono ture iškovojo vietą atkrintamose jau užsitikrinusi Stambulo "Anadolu Efes" (16/11) komanda.Eurolygos čempionų titulą
Monstriškai žaidęs Larkinas užtikrino čempionams vietą Eurolygos ketvirtfinalyje
Eurolygoje vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" (15-11) klubas.Ergino Atamano auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 87:77 (16:24,
Eurolygos čempionams – Turkijos lygos autsaiderių antausis savo tvirtovėje
Netikėtą nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" (18-6) klubas.Ergino Atamano auklėtiniai namie po dramatiškos kovos 89:90 (23:15,
Po pertraukois subyrėję Eurolygos čempionai neapgynė namų tvirtovės nuo "dizainerių"
Apmaudžią nesėkmę Eurolygoje patyrė čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" klubas.Ergino Atamano auklėtiniai namie po permainingos kovos 77:83 (30:21, 21:15, 10:26, 16:21) turėjo
"Anadolu Efes" vieno metimo trileryje nukovė "Real"
Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo čempiono titulą ginanti Stambulo "Anadolu Efes" (14-10) komanda.Ergino Atamano auklėtiniai namie po atkaklios kovos 93:90 (19:21, 25:30, 28:28,
Po pergalės Kaune – "Anadolu Efes" kluptelėjimas Turkijoje
Po pergalės Eurolygoje prieš Kauno "Žalgirį" nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" (17-5).Ergino Atamano auklėtiniai
Per vėlai nubudęs "Žalgiris" nusileido Eurolygos čempionams
Kauno „Žalgirio“ (7-18) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę baigė be pergalių. Jure Zdovco auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 71:85 (19:23, 11:18, 10:24,
Motiejūnas svariai prisidėjo prie Eurolygos čempionų sutriuškinimo
Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo solidžiai pasirodžiusio Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (11-13) klubas.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai
Staigmena: lietuviškoji "Baskonia" parklupdė Eurolygos čempionus
Staigmeną Eurolygos atidėtame 20-ojo turo mače pateikė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (8-15).Neveno Spahijos auklėtinii namie užtikrintai 87:74 (22:24,
Turkijos milžinų dvikovoje Eurolygoje – "Anadolu Efes" triumfas
Eurolygos 28-ajame ture susikovė Turkijos krepšinio grandai, o pergalę šventė čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" (12-8).Ergino Atamano auklėtiniai savo
"Anadolu Efes" puolimo banga tiesiog nuplovė "Maccabi"
Triuškinančią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo dėl vietos aštuntuke kovojanti Stambulo "Anadolu Efes" (13/12) komanda.Ties atkrintamųjų riba balansuojantys
"Anadolu Efes" atėmė taurę iš "Fenerbahče", "Oly" triumfavo po 10 metų, ALBA apgynė trofėjų
Stipriausios Europos krepšinio komandos sekmadienį varžosi taurių turnyrų finaluose. Turkijoje taurę iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“, o Vokietijoje vėl triumfavo Berlyno
Dramatiškos kovos su pratęsimu atomazgoje - pergalingas Slouko tritaškis
Saldžią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo be buvusio žalgiriečio Thomaso Walkupo rungtyniaujanti Pirėjo "Olympiacos" (14/9) komanda, žengianti ketvirtoje turnyrinės
"Anadolu Efes" turėjo paprakaituoti prieš Vilerbano klubą
Svarbią pergalę kovojant dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (12/11) komanda.Ergino Atamano auklėtiniai savo aikštėje tik po atkaklios
Rezultatyvus Grigonis neišgelbėjo CSKA nuo dramatiškos nesėkmės
Dramatišką ir labai svarbią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (11/11) ekipa.Dėl vietos atkrintamosiose kovojantis Turkijos klubas svečiuose
Turkijos grandų dvikovą laimėjo be atamano likę bei Micičiaus vedami čempionai
Sekmadienį įvykusioje Turkijos krepšinio grandų dvikovoje intriga truko tik tris ketvirčius, vėliau užtikrintą pergalę iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (14-4).Šalies
Lietuviškasis "Zenit" ir antrą kartą nukovė Eurolygos čempionus
Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (13-7) ir antrą kartą šiame sezone nukovė Eurolygos čempionus.Xaviero Pascualio auklėtiniai namie 76:67
Moermano tritaškis išplėšė "Anadolu Efes" pergalę prieš "Panathinaikos"
Eurolygoje dramatišką pergalę iškovojo čempionų titulą ginantys Stambulo "Anadolu Efes" (10-10) krepšininkai.Ergino Atamano auklėtiniai tikrame trileryje savo aikštėje