NKL savaitės MVP šeštąjį kartą tapo J.Riley

Nacionalinės krepšinio lygos savaitės MVP antrąjį kartą iš eilės tapo „Palangos Kuršių“ atakuojantis gynėjas Jalenas Riley. Tokį apdovanojimą jis gauna jau šeštąjį kartą šį sezoną.

Šįsyk 25-erių metų 182 cm ūgio amerikietis savo komandą į dvi pergales vedė vidutiniškai pelnydamas po 26 taškus, atkovodamas po 8 kamuolius, atlikdamas po 6,5 rezultatyvaus perdavimo, išprovokuodamas po 7,5 pražangos ir rinkdamas po 29,5 naudingumo balo.

Šiek tiek geresnes rungtynes atletas sužaidė dvikovoje su „Telšiais“. Tuomet jis per 36 minutes įmetė 30 taškų (2/8 dvit., 6/11 trit., 8/12 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 32 naudingumo balus.

Tai buvo jau penkioliktasis kartas šį sezoną, kai J. Riley pelnė bent 30 taškų. Visi kiti NKL krepšininkai tokių rungtynių turėjo 16.

Kitoje dvikovoje su „Šilute“ gynėjas per 32 minutes įmetė 22 taškus (2/9 dvit., 4/10 trit. ,6/7 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Šis krepšininkas NKL yra lyderis pagal pelnomus taškus (vid. 26,8) ir renkamus naudingumo balus (vid. 25,7).

Tinklalapis „nklyga.lt“ apžvelgia ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į simbolinį savaitės naudingiausiųjų penketuką.

Aidas Viskontas, „Palangos Kuršiai“ (vid. 16,5 tšk., 3,5 atk. akm., 7 rez. perd., 1 per. kam., 25,5 naud. balo)

32-ejų metų 185 cm ūgio Aidas Viskontas akistatoje su „Šilute“ užfiksavo karjeros NKL rezultatyvumo ir naudingumo rekordus – jis per 33 minutes įmetė 23 taškus (6/8 dvit., 2/3 trit., 5/5 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 37 naudingumo balus.

Beje, prieš tai savo geriausius rodiklius kretingiškis irgi buvo pasiekęs kovoje su „Šilute“, kai spalio 27-ąją įmetė 22 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir surinko 30 naudingumo balų.

Atakų organizatorius šį sezoną vidutiniškai atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus ir pagal šį rodiklį NKL užima trečiąją vietą.

Arnas Beručka, Molėtų „Ežerūnas“ (vid. 19,5 tšk., 6,5 atk. kam., 8 rez. perd., 2 per. kam., 27 naud. balai)

21-erių metų 196 cm ūgio puolėjas Arnas Beručka kovoje su Kauno KTU taikėsi į trigubą dublį – įmetė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu akistatoje su Jonavos „Sintek-Jonava“ krepšininkas pelnė 27 taškus (7/9 dvit., 3/5 trit., 4/6 baudos) ir surinko 28 naudingumo balus, taip užfiksuodamas geriausius savo rodiklius šį sezoną.

Marijus Užupis, Šakių „Vytis“ (vid. 13,5 tšk., 10 atk. kam., 3 rez. perd., 24,5 naud. balo)

Šakių „Vyčio“ kapitonas 25-erių metų 198 cm ūgio Marijus Užupis mače su „Šilute“ surinko trečiąjį savo dvigubą dublį šį sezoną – pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 6/6 baudos), sugriebė 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei surinko 36 naudingumo balus.

Krepšininkas vidutiniškai renka po 18,3 naudingumo balo ir NKL užima septintąją vietą.

Edvinas Jezukevičius, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (vid. 17 tšk., 7,5 atk. kam., 1,5 rez. perd., 1.5 per. kam., 24 naud. balai)

Vienas geriausių NKL vidurio puolėjų Edvinas Jezukevičius praėjusią savaitę abejose rungtynėse pelnė po 17 taškų.

Pergalingame mače su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ jis taip pat sugriebė 9 kamuolius, o pralaimėtoje kovoje su savo buvusia ekipa Šakių „Vyčiu“ jis pataikė visus 6 dvitaškius bei sugriebė 6 kamuolius.

Westbrooko lemiamas blokas – gražiausias NBA nakties momentas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajam sezonui artėjant į pabaigą šeštadienį įvyko septyni susitikimai.Lyga pristatė gegužės 8 dieną sužaistų rungtynių
Sabonio trigubą dublį užgožė 50 Bealo taškų ir Robertsono rekordą pavijęs Westbrookas
Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (31/36) krepšininkai, kurie savo arenoje 132:133 (32:33, 30:30, 39:29, 23:32; 8:9) po pratęsimo neatsilaikė prieš
Valančiūnas dominavo prieš buvusį savo klubą ir priartino "Grizlius" prie aštuoneto
Svarbią pergalę NBA reguliariojo sezono finišo tiesiojoje pasiekė Memfio „Grizzlies“ (34/33) krepšininkai su Jonu Valančiūnu.„Grizliai“ triumfavo Tampoje, Floridoje,
Veikė Kaune, veikia ir Katalonijoje: ar Šaro sistema atneš "Barcai" ilgai lauktą Eurolygos titulą?
Tai, ką ilgus šešerius metus bandė atlikti, bet vis nesėkmingai Georgios Bartzokas, Sito Alonso ir Svetislavas Pešičius, jau pirmuoju spragtelėjimu pavyko padaryti Šarūnui
Dar vieno šanso sulaukęs Brazdeikis NBA lygoje gerino asmeninius rekordus
NBA čempionate Ignas Brazdeikis pagerino kelis asmeninius karjeros rekordus, tačiau jo atstovaujama Orlando „Magic“ (21 pergalė/46 pralaimėjimai) 112:122 (31:26, 31:34, 27:34, 23:28) nusileido
"Jazz" lyderis užtemdė NBA žvaigždę, čempionai grimzta į dugną
NBA čempionate įspūdingas rungtynes sužaidė karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs kroatas Bojanas Bogdanovičius, o jo atstovaujama „Utah Jazz“ (49 pergalės/18 pralaimėjimų) 127:120
"Juventus" puolimo mašinos nesustabdė ir prieniškiai
Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami
Dramoje dėl 6 vietos - du pratęsimai ir "Neptūno" pergalė
Nors ketvirtame kėlinyje atrodė, kad „Šiauliai“ (12/23) yra arti pergalės, prireikė net dviejų pratęsimų ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse
"Žalgiris" neturėjo vargo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iki 11 pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
LKL TV rubrikoje „Minutės pertraukėlė“ įvardinti labiausiai pagal tam tikrus kriterijus išsiskiriančius komandos žaidėjus mėgino Klaipėdos „Neptūno“ atstovai –
Svarbius ramsčius taupęs "Rytas" sugadino nuotaiką "Dzūkijai"
Vilniaus „Rytas“ (27/7) tęsia užtikrintą finišą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Sostinės klubas namuose 92:79 (24:17, 15:24, 24:16, 29:22) nugalėjo Alytaus
Th.Walkupo tritaškis išgelbėjo "Žalgirį" nuo pralaimėjimo "Lietkabeliui"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kauno „Žalgiriui“ (31/3) šis mačas nereiškė nieko, o Panevėžio „Lietkabeliui“ (21/13) reiškė
Staiga pakrikusi Messinos kariauna žaidė su ugnimi, bet pasiekė finalo ketvertą
Milano „Olimpia“ pergalingai užbaigė Eurolygos ketvirtfinalį ir laimėjo seriją prieš Miuncheno „Bayern“ 3-2, bet nuo savo trenerio Ettore Messinos gaus pylos dėl nesuvokiamų
Jasikevičiaus atokvėpis: "Barca" surakino "Zenit" puolimą ir laimėjo seriją
Per kančias – į žvaigždes. Tokiu maršrutu Eurolygos ketvirtfinalio seriją įveikė favoritė „Barcelona“, lemiamose penktosiose rungtynėse nepalikusi vilčių Sankt Peterburgo
Echodo rekordas padėjo nutraukti pergalingą "Neptūno" seriją
Klaipėdos „Neptūnui“ (13/22) buvo labai reikalinga pergalė, norint dar pakilti „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje, bet jos pasiekti nepavyko.Vilniuje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
"Dzūkija" toliau kabinasi į atkrintamąsias
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (11/23).Nikola
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi "Juventus" nugalėjo "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ (22-13) ekipa išsaugojo šansus iškovoti trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone.Žydrūno Urbono auklėtiniai
Itin svarbiame mūšyje - prieniškių pergalė Pasvalyje
Prienų „Cbet“ (14/20) komanda „Betsafe-LKL“ mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei.Manto Šerniaus auklėtiniai
"Rytas" nepaliko šansų "Šiauliams"
Sekmadienį Vilniaus „Rytas“ (25/7) pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse ir gali būti ramus dėl likusios reguliaraus sezono dalies.Sostinės ekipa namuose 104:68 (22:15,
Vaikystę prisiminęs N.Giga: mama visada būdavo šalia
LKL TV Motinos dienos proga parengė reportažą su Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiu Norbertu Giga.Krepšininkas interviu pasakojo apie savo ryšį su mama ir labiausiai
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (13/21) užsitikrino vietą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 83:73 (16:17, 25:19, 24:19, 18:18) palaužė
Pralaimėjimų seriją "Juventus" nutraukė įveikdama "Dzūkiją"
Šeštadienį Utenoje aikštės šeimininkai iškovojo 21-ąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami Utenos „Juventus“
Iki paskutinių sekundžių kovojusi "Bayern" atvedė seriją į lemiamą mūšį
Dar vienoje Eurolygos ketvirtfinalio serijoje prireiks lemiamų, penktųjų rungtynių.Miuncheno "Bayern" krepšininkai ketvirtose serijos rungtynėse namuose po atkaklios kovos 85:82 (23:19,
"Zenit" išlygino ketvirtfinalio seriją, lemiamas mačas - Barselonoje
Tarp komandų, kurios Eurolygos reguliariajame sezone užėmė 1 ir 8 vietas ketvirtfinalio serijoje prireiks lemiamų, penktųjų serijos rungtynių.Tai paaiškėjo po to, kai Sankt Peterburge "Zenit"
"Žalgiris" užsitikrino LKL reguliaraus sezono nugalėtojo vardą
Kauno „Žalgiris“ (29/3) pasiekė eilinę pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir taip galutinai įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje.Martino Schillerio
Lietuvos rinktinė sužinojo varžovus 2022 metų Europos čempionate
Ketvirtadienį Berlyne ištraukti 2022 metų Europos krepšinio čempionato burtai. Dariaus Maskoliūno treniruojama Lietuvos rinktinė pateko į B grupę, kur žais su Vokietijos, Prancūzijos,
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
Klaipėdos „Neptūnui“ (12/21) labai svarbios pergalės, norint įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamųjų aštuonete.Tai pavyko padaryti
Jogėla - apie karjeros pradžią, ankstyvą pažintį su traumomis ir "Neptūno" sezoną
LKL TV interviu rubrikoje žiūrovų šįkart laukia trumpas pašnekėsys su Klaipėdos „Neptūno“ puolėju Matu Jogėla.Atletiškumo nestokojančiam uostamiesčio krepšininkui