Pacers

Perkinsas mano, kad Sabonio klubas suklydo atleisdamas trenerį McMillaną
2008 metų NBA čempionas, o dabar ESPN ekspertas Kendrickas Perkinsas pareiškė, kad Domanto Sabonio atstovaujamas klubas padarė didelę klaidą atleisdamas vyriausiąjį trenerį Nate'ą
Po traumos sugrįžęs Sabonis atvedė "Pacers" į pergalę
Nuvažiuojantį NBA atkrintamųjų varžybų traukinį besivejanti Indianos „Pacers“ (24 pergalės/27 pralaimėjimai) ekipa svečiuose 111:106 (33:30, 31:21, 19:27, 28:28) įveikė Orlando
"Pacers" be susižeidusio Sabonio įveikė "Spurs"; Sirvydis metė 3 tritaškius (rezultatai)
NBA čempionate po trijų iš eilės pralaimėjimų atsitiesė Indianos „Pacers“ (22/26) komanda, svečiuose po pratęsimo 139:133 (32:33, 35:26, 31:38, 28:29, 13:7) nugalėjusi San Antonijaus
Sabonio baudų metimai leido "Pacers" po pusantro mėnesio pertraukos laimėti namuose
Rekordine tapusią pralaimėjimų seriją NBA pirmenybėse nutraukė Indianos „Pacers“ (20-23) ekipa. Indianapolio krepšininkai namuose po atkaklios kovos rezultatu 116:111 (21:24, 36:27,
Pašlijęs "Pacers" žaidimas: tarp žaidėjų ir trenerio perbėgo juoda katė?
„The Ringer“ NBA žurnalistas Kevinas O'Connoras tinklalaidėje „The Mismatch“ užsiminė apie gana sudėtingą situaciją Indianos „Pacers“ klubo viduje, rašo
Skelbiama, kad "Pacers" žvalgosi, ar būtų įmanoma iškeisti Sabonį
Pastaruoju metu į duobę įkritusios Indianos „Pacers“ klubo vadovai suka galvą, kaip būtų galima pagerinti itin prastai šį sezoną žaidžiančios komandos rezultatus.Anot „Yahoo
Sabonio ekipa sminga žemyn – Milvokyje neprireikė nė geriausio NBA žaidėjo
Milvokio „Bucks“ (28/14) jau pirmame kėlinyje triuškino Indianos „Pacers“ (19/23) – net ir žaisdami be savo lyderio Giannio Antetokounmpo.Pralaimėjimas 113:140 (26:48,
"Heat" žvaigždei siautėti leidęs Sabonis tapo monstriško dėjimo auka (prireikė pratęsimo)
Dvigubą dublį fiksavęs Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie sunkios Indianos „Pacers“ (19-22) pergalės, tačiau jo vakarą apkartino įspūdingas Bamo Adebayo skrydis.Indianapolio klubas
Įspūdingai atakavę "Pacers" su Saboniu paliko šlapią vietą iš NBA vicečempionų
Į NBA Rytų konferencijos aštuntuką vėl veržiasi Indianos „Pacers“ (18/22) krepšininkai, kurie naktį iš penktadienio į šeštadienį svečiuose net 137:110
Sabonio trigubas dublis nukalė pergalę prieš vienus NBA lyderių
Domantas Sabonis užfiksavo devintąjį karjeros trigubą dublį ir atvedė Indianos „Pacers“ (17-20) komandą į saldžią pergalę.Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai svečiuose 122:111 (29:33,
Universalus Sabonis neištraukė į gilią duobę įkritusių "Pacers" (rezultatai)
Ketvirtą pralaimėjimą paeiliui NBA čempionate patyrė Indianos „Pacers“ (15/18) ekipa su Domantu Saboniu, išvykoje 114:130 (32:33, 23:39, 22:33, 37:25) turėjusi pripažinti Filadelfijos
Universalus Sabonio žaidimas nepadėjo: "Pacers" tęsia pralaimėjimų ruožą
Domantas Sabonis atkovojo mažiau kamuolių nei atliko rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (15-17) komanda pralaimėjo trečią kartą iš eilės.Nate'o
Nepakartojamą tritaškį lemiamu metu smeigęs Sabonis ir "Pacers" krito Bostone
Į Visų žvaigždžių rungtynes antrus metus iš eilės patekęs Domantas Sabonis vėl tapo rezultatyviausiu ir daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusiu Indianos „Pacers“ (15-16)
Sabonis taikėsi į trigubą dublį, bet "Pacers" klubui geriau sekėsi be jo
Domantas Sabonis rungtyniavo universaliai, o be jo pagalbos susitikimą baigusi Indianos „Pacers“ (14-13) komanda iškovojo pergalę.Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai svečiuose 125:113
Sabonis akistatoje su NBA lyderiais buvo rezultatyvus, bet turėjo bėdų gynyboje
NBA pirmenybėse – dar vienos sunkios rungtynės Domantui Saboniui ir jo atstovaujamai Indianos „Pacers“ (12-12) ekipai.Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 95:103 (20:25, 27:22,
Sabonio trauma nėra rimta, jo komandos draugui išoperuotas vėžinis darinys
Praėjusiose NBA rungtynėse kelį susižeidęs Domantas Sabonis gali lengviau atsikvėpti. Atlikus magnetinio rezonanso tyrimą, Indianos „Pacers“ aukštaūgiui nustatytas tik sumušimas,
Sabonis nusimušusį taikiklį kompensavo atkovotų kamuolių gausa
Domantas Sabonis sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (9-7) komanda NBA pirmenybėse patyrė pralaimėjimą.Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai
Naujasis Sabonio bendraklubis LeVertas: galbūt mainai išgelbėjo mano gyvybę
Po grandiozinių mainų su NBA lygos superžvaigždės Jameso Hardeno dalyvavimu Domanto Sabonio bendraklubiu Indianos "Pacers" komandoje tapęs Carisas LeVertas savo debiuto dar palauks.Praėjusią
"Pacers" nepaleidžia traumos – Saboniui ilgesnį laiką teks dengti dvi pozicijas
Pagrindinis Indianos „Pacers“ vidurio puolėjas Mylesas Turneris susilaužė dešinę ranką.Tikslesnė diagnozė ir planuojama reabilitacijos trukmė turėtų paaiškėti artimiausiu
Ką tik D.Sabonio bendraklubiu tapusiam C.LeVertui įtariamas vėžys
Po grandiozinių mainų su NBA lygos superžvaigždės Jameso Hardeno dalyvavimu Domanto Sabonio bendraklubiu Indianos "Pacers" komandoje tapęs Carisas LeVertas savo debiuto dar palauks.Indianapolio
"Rockets" iškeitė Hardeną, grandioziniai mainai palietė ir Sabonio ekipą
Aštuonerius metus Hjustono „Rockets“ gretose rungtyniavęs ir ekipos simboliu tapęs Jamesas Hardenas karjerą NBA tęs jau kitoje komandoje.ESPN žurnalistė Ramona Shelburne praneša,
Po fantastiškai rungtyniaujančio Sabonio ir "Pacers" kojomis krito ir "Rockets"
Puikią sportinę formą NBA pirmenybėse ir toliau demonstruoja Indianos „Pacers“ (6-2) ekipa. Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes iškovoję Indianapolio krepšininkai
Pavydėtinu taiklumu atakavęs Sabonis sugrąžino "Pacers" į pergalių kelią
Trimis pergalėmis sezoną pradėjusi Indianos „Pacers“ (4-1) komanda atsitiesė po pirmojo pralaimėjimo ir grįžo į pergalių kelią. Prie to svariai prisidėjo vėl dominavęs Domantas
Pasiruošimą NBA sezonui Sabonis pradėjo galingu dvigubu dubliu Klivlande
Pirmąsias NBA ikisezonines rungtynes sužaidė Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ klubas. Indianapolio ekipa svečiuose rezultatu 104:107 (22:20, 23:29, 28:16, 31:42) nusileido
Serbijos rinktinės lyderis gali tapti D.Sabonio bendraklubiu
Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos "Pacers" klubas domisi Serbijos rinktinės lyderiu Bogdanu Bogdnovičiumi ir yra pasirengęs mainais už jį Sakramento "Kings" komandain pasiūlyti
D.Sabonio klubas paskelbė trenerių štabą kitam sezonui
Indianos "Pacers" klubas. kurio marškinėlius vilki Domantas Sabonis, paskelbė trenerių štabą 2020-2021 metų NBA lygos sezonui.Naujojo Indianapolio komandos vyriausiojo trenerio
D.Sabonio bendraklubis bei bičiulis M.Turneris gali būti išmainytas į "Celtics"
Domanto Sabonio bendraklubis Indianos "Pacers" komandoje Mylesas Turneris gali persikelti į Bostono "Celtics" mainais į puolėją Gordoną Haywardą.Kaip praneša ESP, klubai
I.Thomasas: jei Birdas nebūtų manęs atleidęs iš "Pacers" trenerio pareigų, taptume čempionais
NBA lygos legenda Isiah Thomasas mano, kad buvo arti čempiono titulo stovėdamas prie Indianos "Pacers" vairo 2000-2003 metais."Praleidau tris puikius sezonus "Pacers" vyriausiojo