Po pertraukos smogęs "Žalgiris" pasiekė revanšą prieš "Rytą"

Kauno „Žalgiris“ (28/3) beveik užsitikrino pirmąją poziciją „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Lietuvos čempionai išvykoje 90:81 (21:22, 25:21, 25:20, 19:16) palaužė Vilniaus „Rytą“ (23/7).

„Žalgiris“ laimėjo pirmuosius du derbius Vilniuje ir Kaune (84:72 ir 92:45). Sostinės ekipa triumfavo paskutinėje akistatoje balandžio 11-ąją Kaune 86:85. Tarpusavio pranašumą įgiję kauniečiai net ir susilyginę pergalėmis su „Rytu“, pakiltų į aukštesnę vietą.

Vilniečių vienintelis šansas – laimėti likusias šešerias rungtynes ir tikėtis penkių iš eilės „Žalgirio“ nesėkmių.

Šeimininkai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (32:25), tačiau atliko žymiai mažiau rezultatyvių perdavimų (13:23).

Rungtynių pradžioje vėl siautėjo „Ryto“ kroatas Ivanas Buva. Aukštaūgis prieš porą savaičių Kaune suvertė 32 taškus ir surinko 39 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje jis atsidarė devyniais taškais iš eilės, tačiau sulaukė tokį patį spurtą surengusio Nigelo Hayeso atsako.

Įtemptą rungtynių vagą antrojo kėlinio pabaigoje sudrumstė žalgiriečių spurtas 7:0. Tai padėjo pamatus nežymiai persvarai prieš pasitarimą rūbinėje (46:43).

Po pertraukos „Žalgiris“ sukurpė atkarpą 10:3 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (56:46). Nigelo Hayeso vedami žaliai balti saugų atstumą išlaikė iki trečiojo kėlinio pabaigos (71:63).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui Andrew Goudelockas bandė tempti „Rytą“, bet atsirišo rankos žalgiriečiui Artūrui Milakniui. Jo inicijuotas spurtas padidino svečių pranašumą iki rekordino (80:67).

Likus mažiau nei trims minutėms vilniečiai nežymiai pakuteno padus „Žalgiriui“ (74:83). Svečiai nesugriuvo – Augustine'as Rubitas tolimu metimu įtvirtino pergalę (88:77).

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas ir Ivanas Buva po 15, Andrew Goudelockas 12, Arnas Butkevičius 11, Martynas Echodas 10 taškų.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 18 (6/9 met., 24 naud. bal.), Joffrey Lauvergne'as ir Artūras Milaknis po 14, Marius Grigonis 12, Lukas Lekavičius 11 taškų.

Žalgiriečių pamėgta erdvė šalia "Žalgirio" arenos – sugrįžta
Laisvėjantys pandemijos suvaržymai suteikia viltį, jog vasarą renginių išsiilgę žmonės vėl galės paįvairinti savo laisvalaikį. Tokią galimybę saugiai ir džiaugsmingai leisti laiką
Petrauskas prieš ketvirtfinalį: "Žalgiryje" gali rasti silpną vietą, bet ar sugebėsi ja pasinaudoti?
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Betsafe-LKL pirmenybių reguliarųjį sezoną užbaigė 8-oje vietoje ir atkrintamosiose susitiks su Kauno „Žalgiriu“.Šį sezoną Lietuvos
"Žalgiris Youth Camp" keliasi į naują lygį
Praėjusią vasarą pirmą kartą „Žalgiris Youth Camp“ stovyklą surengęs Kauno „Žalgirio“ klubas projektą vystys ir toliau bei pakels jį į naują lygį.„Žalgirio“
Prasideda LKL atkrintamųjų varžybų etapas (tvarkaraštis)
2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionato reguliarusis sezonas baigėsi. Aštuoni stipriausi šalies klubai pasitinka lemiamą laikotarpį – atkrintamųjų etapą. Jau aiškios
"Lietkabelis" patiesė "Rytą" ir iškovojo trečią vietą reguliariajame sezone
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarusis sezonas pasiekė finišą ir čia įvyko daug reikšmės turnyro lentelei turėjusi dvikova.Joje Panevėžio „Lietkabelis“
Grigonio vedamas "Žalgiris" pergalingai baigė reguliarųjį sezoną
Pirmadienį Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Kauno iškovojo 33-čiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Martino Schillerio vadovaujami Kauno „Žalgirio“
Lauvergne svajonių penkete – bičiulis Leo bei ne toks jau blogas žaidėjas Jokičius
Kauno „Žalgirio“ komandos vidurio puolėjas Joffrey Lauvergne, per savo karjerą gynęs nė vieno galingo klubo garbę, pasidalijo savo svajonių žaidėjų penketu „Žalgiris TV“
"Rytas" antrą kartą šį sezoną krito Kėdainiuose; Kazakauskas buvo arti trigubo dublio
„Betsafe-LKL“ čempionate šeštadienį nemenką staigmeną pateikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (10-25) krepšininkai.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai
Žiniasklaida: po galimų mainų Jokubaitį "Žalgiryje" pakeistų Westermannas
„Barcelona“ ir Kauno „Žalgiris“ veda derybas dėl galimo gynėjų apsikeitimo: ispanų „El Mundo Deportivo“ žurnalistas Jose Ignacio Huguetas tvirtina, kad „Žalgirio“
"Juventus" puolimo mašinos nesustabdė ir prieniškiai
Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami
"Žalgiris" neturėjo vargo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iki 11 pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
Pristatytas naujasis "Neptūno" direktorius
Prieš keletą mėnesių iš Klaipėdos „Neptūno“ direktoriaus pareigų pasitraukė Vilius Sukonas. Stojus nežinomybei ir nusivylimui dėl pastarojo atsistatydinimo, Klaipėdos
"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
LKL TV rubrikoje „Minutės pertraukėlė“ įvardinti labiausiai pagal tam tikrus kriterijus išsiskiriančius komandos žaidėjus mėgino Klaipėdos „Neptūno“ atstovai –
Svarbius ramsčius taupęs "Rytas" sugadino nuotaiką "Dzūkijai"
Vilniaus „Rytas“ (27/7) tęsia užtikrintą finišą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Sostinės klubas namuose 92:79 (24:17, 15:24, 24:16, 29:22) nugalėjo Alytaus
Paaiškėjo LKL atkrintamųjų tvarkaraštis
„Betsafe-LKL“ reguliarusis sezone liko žaisti mažiau nei savaitę – jau gegužės 10-ąją bus aiškios visos atkrintamųjų varžybų poros, o dar po dviejų dienų komandos
Th.Walkupo tritaškis išgelbėjo "Žalgirį" nuo pralaimėjimo "Lietkabeliui"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kauno „Žalgiriui“ (31/3) šis mačas nereiškė nieko, o Panevėžio „Lietkabeliui“ (21/13) reiškė
Kaune - užtikrinta "Žalgirio" pergalė
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasiekė dar vieną užtikrintą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Šį kartą „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu
"Rytas" nepaliko šansų "Šiauliams"
Sekmadienį Vilniaus „Rytas“ (25/7) pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse ir gali būti ramus dėl likusios reguliaraus sezono dalies.Sostinės ekipa namuose 104:68 (22:15,
Vaikystę prisiminęs N.Giga: mama visada būdavo šalia
LKL TV Motinos dienos proga parengė reportažą su Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiu Norbertu Giga.Krepšininkas interviu pasakojo apie savo ryšį su mama ir labiausiai
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (13/21) užsitikrino vietą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 83:73 (16:17, 25:19, 24:19, 18:18) palaužė
Fatališku spurtu prieniškius sulaužęs "Rytas" pasiekė sezono rekordą
Vilniaus „Rytas“ (24/7) pralaimėjo principinę dvikovą prieš Kauno „Žalgirį“, tačiau netruko reabiliuotis.Lietuvos vicečempionai namuose 99:63 (21:18, 18:14,
"Žalgiris" užsitikrino LKL reguliaraus sezono nugalėtojo vardą
Kauno „Žalgiris“ (29/3) pasiekė eilinę pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir taip galutinai įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje.Martino Schillerio
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
Klaipėdos „Neptūnui“ (12/21) labai svarbios pergalės, norint įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamųjų aštuonete.Tai pavyko padaryti
Jogėla - apie karjeros pradžią, ankstyvą pažintį su traumomis ir "Neptūno" sezoną
LKL TV interviu rubrikoje žiūrovų šįkart laukia trumpas pašnekėsys su Klaipėdos „Neptūno“ puolėju Matu Jogėla.Atletiškumo nestokojančiam uostamiesčio krepšininkui
Visas rungtynes pirmavę "Šiauliai" nugalėjo Kėdainių ekipą
Trečiadienį Šiauliuose vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 12-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Antano Sireikos vadovaujami Šiaulių
LKL valdyba nubalsavo - kitą sezoną čempionate rungtyniaus 11 komandų
Antradienį paaiškėjo, kad „Betsafe-LKL“ čempionate kitą sezoną rungtyniaus vienuolika komandų.Taip buvo nuspręsta LKL valdybos balsavime, kuriame svarstytas kito sezono čempionate