Naujienos kraunasi...

"Auksinės kartos" trenerio ambicijos rinktinėje

Autorius: Arūnas Abromaitis, "Respublika".
"Auksinės kartos" trenerio ambicijos rinktinėje
Naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės strategas Kazys Maksvytis dirba pirmuosius darbus - formuoja trenerių štabą ir sudarinėja kandidatų sąrašą. 44-erių krepšinio specialistas neslepia, kad norėtų pratęsti istoriją, pradėtą su jaunių ir jaunimo komandomis, rašo "Respublika".

Tas istorijos skyrius buvo auksinis - K.Maksvyčio auklėtiniai laimėjo viską, kas įmanoma. Iškovoti medalius treneris tikisi ir su vyrų rinktine. „Juk nebus tikslas tik pasiekti kažkokį pergalių skaičių ar išeiti į kitą etapą", - teigia K.Maksvytis.

Intensyvūs metai

Rugsėjo viduryje po Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdyje paskelbta, kad su K.Maksvyčiu pasirašyta sutartis iki olimpinio ciklo pabaigos ir jis perima rinktinės vairą iš Dariaus Maskoliūno. Šią savaitę naujasis nacionalinės komandos treneris su žurnalistais pasidalino artimiausiais planais.

„Pirmiausia laukia keli namų darbai. Pirmas iš jų - surinkti trenerių štabą. Po to - sudaryti žaidėjų sąrašą, dar vėliau - pasirengimo planą. Kol kas yra juodraštiniai planų variantai, po truputį pradedame kibti į darbus. Kai kurių trenerių sutikimą jau turiu, iš kai kurių dar laukiu. Kai kuriais atvejais reikia derinti ne tik su jais, bet ir klubais. Paprašyčiau šiek tiek palaukti", - sakė K.Maksvytis. Jis užsiminė, kad pranešimo apie suformuotą trenerių štabą galima laukti ateinančią savaitę.

Rinktinės kandidatų sąrašą K.Maksvytis turi sudaryti iki spalio 20 d. „Taip ilgai gal netempsime, juodraštį sau jau esu pasidaręs. Aišku, vienas sąrašas yra langams, kitas - vasarai. Pats sunkiausias etapas galbūt ir bus pats pirmasis, nes rinktinę „pačiupinėsiu" tik 3-4 dienas ir reikės iškart žaisti. Sunku per tokį trumpą laiką įdiegti kažkokias naujoves, susistyguoti iki galo. Pirmas turas bus labai svarbus ir norėčiau jam surinkti pačią stipriausią komandą, kokią tik įmanoma", - svarstė rinktinės treneris.

Per ateinančius 12 mėnesių jo laukia du iššūkiai. Visų pirma - 2023 m. pasaulio čempionato atranka, kurios F grupėje lietuviai varžysis su Čekija, Bosnija ir Hercegovina bei Bulgarija. Lapkričio 26 d. K.Maksvyčio auklėtiniai namie žais su bulgarais, o lapkričio 29 d. išvykoje susitiks su čekais. Antras atrankos langas atsidarys 2022 m. vasarį, trečias - liepą.

Kitas artimiausių 12 mėnesių iššūkis - 2022 m. rugsėjo 1-18 d. vyksiantis Europos čempionatas. Ir prieš jį, ir po jo teks tęsti pasaulio pirmenybių atranką. Antrojo atrankos etapo langai numatyti 2022 m. rugpjūtį ir lapkritį bei 2023 m. vasarį. Taigi per 12 mėnesių K.Maksvyčio laukia vienas čempionatas ir keturi langai.

Du atskirus sąrašus treneris paminėjo todėl, kad lapkritį ir vasarį rinktinei negalės padėti NBA ir Eurolygos klubų krepšininkai.

Subrendęs atsakomybei

Lietuvos rinktinės treneriu K.Maksvytis galėjo tapti dar 2019 m. rudenį, bet tada jo neišleido darbdaviai - Permės klubo „Parma" (Rusija) vadovai. Šįkart klubas barjerų nestatė. „Jau turėjome istoriją anksčiau ir buvome šiek tiek „apsišlifavę". Jie matė, kaip man tai buvo skausminga. Dabar apsidraudėme ir įtraukėme į sutartį šį punktą. Ir federacijos atstovai buvo labai aktyvūs, daug kalbėjo su Permės klubu. Viskas susidėjo ir šįkart nebuvo problemų", - pasakojo K.Maksvytis. Naujasis federacijos prezidentas Vydas Gedvilas dar prieš rinkimus neslėpė, kad trenerio poste mato būtent K.Maksvytį.

Ankstesnis rinktinės treneris D.Maskoliūnas kalnų nenuvertė. Jo vadovaujama komanda vargais negalais pateko į Europos čempionatą ir nepateko į Tokijo olimpines žaidynes. K.Maksvytis teigė suprantantis, kad sės į karštą kėdę, bet teigė atsakomybės nebijantis: „Reikia priprasti prie šito vardo - vyrų rinktinės treneris. Dėl atsakomybės, tai jau esu ją pajautęs. Vykstant jaunimo čempionatams, visada buvome po padidinamuoju stiklu. Vienas čempionatas vyko Lietuvoje, kitas - čia pat, Latvijoje. Iš mūsų visada reikalavo aukščiausių rezultatų. Atrodė, jei čempionai netaps čempionais dar kartą, bus labai blogai. Žinau, kad ši kėdė yra karšta. Dažniausiai visi pradeda panašiai - su entuziazmu, kaip ir aš dabar, bet po pralaimėjimų gali būti ne tik malonių akimirkų. Esu tam pasiruošęs."

Seni ryšiai padės

Kai K.Maksvytis treniravo jaunių ir jaunimo komandas, nuo 2008 iki 2012 m. laimėjusias tris Europos ir vieną pasaulio čempionatą, jose pirmuoju smuiku griežė Jonas Valančiūnas. Dabar tiek pastarasis, tiek Edgaras Ulanovas, tiek Rokas Giedraitis, tiek Arnas Butkevičius yra vyrų rinktinės nariai.

„Turėjau asmeninių ambicijų pratęsti istoriją, pradėtą su jaunimo rinktine, kol tie krepšininkai dar yra vyrų rinktinės žaidėjai. Gal, jei dabar nebūtų paskyrę, vėliau jau būtų ir ne taip įdomu tapti vyriausiuoju treneriu. Tačiau dabar norisi pratęsti istoriją ir įtampai esu pasiruošęs", - svarstė treneris.

Jo nuomone, seniai užmegzti ryšiai su krepšininkais turėtų padėti vyrų rinktinėje: „Kol kas kalbėjau tik su tais žaidėjais, su kuriais ir šiaip daugiau bendrauju. Kai kurie mane pasveikino, apsikeitėme maloniomis frazėmis. Tačiau, be abejo, reikės sėsti prie kandidatų sąrašo. Mėgstu išlaikyti gerą santykį su žaidėjais. Reikės pasikalbėti su kiekvienu kandidatu, išsiaiškinti jų situacijas.

Dabar bus kita rinktinė. Nežinau, ar buvę auklėtiniai turės pranašumą prieš kitus žaidėjus. Būnant Lietuvos rinktinės treneriu turbūt nereikėtų žiūrėti, ar krepšininkas yra iš tos „auksinės kartos", ar ne. Tačiau jie mane jau pažįsta, o aš pažįstu juos. Žinau, kaip jie elgiasi stresinėse situacijoje, jų stiprybes ir silpnybes. Manau, ši patirtis man tik padės."

Iškovojęs daug medalių su jaunimu, K.Maksvytis jų tikisi ir su vyrų rinktine. „Jei apie tai negalvočiau, neičiau į šias pareigas. Mums, treneriams, patogiau pradėti nuo kuklių tikslų, nes paskui gali prisikalbėti ir pralaimėti, nudegti. Bet aš žinau, kur einu, ir kitokių tikslų nėra. Juk nebus tikslas tik pasiekti kažkokį pergalių skaičių ar išeiti į kitą etapą. Jeigu jau einame, tikslas visada turėtų būti medaliai", - neabejojo rinktinės strategas. Nacionalinė komanda medalių neiškovojo nuo 2015 m., kai pelnė Europos čempionato sidabrą.

Tęstinumas ir permainos

Viena iš rinktinės problemų, kad geriausi jos krepšininkai - J.Valančiūnas ir Domantas Sabonis - žaidžia toje pačioje vidurio puolėjo pozicijoje. Leisti juos į aikštelę kartu bandė ir Dainius Adomaitis, ir D.Maskoliūnas, bet vaisių tai neatnešė.

K.Maksvytis mano, kad bandyti vis tiek reikia: „Pirmas tikslas yra turėti rinktinėje visus geriausius žaidėjus. Pas mus tokia situacija, kad toje pačioje pozicijoje turime žaidėjus iš geriausios pasaulio lygos. Treneriui tai yra galvos skausmas - padalinti minutes, surasti žaidimo braižą. Tačiau tai yra malonus galvos skausmas. Svarbiausia visus surinkti, o kai surinksime, bandysime viską derinti. Turėsime planą A su dviem aukštaūgiais, planą B su mobilesne sudėtimi. Manau, jei geriausi žaidėjai žaidžia vienoje pozicijoje, nereiškia, kad jų nereikia kviesti ar laikyti ant suolo."

Naujasis treneris nenori visko pradėti nuo balto lapo, jis bandys perimti pirmtakų patirtį. „Kol kas neteko su jais kalbėtis, bet būtinai reikės tai padaryti. Su D.Maskoliūnu tik apsikeitėme formaliomis žinutėmis, tačiau tikrai su juo susisieksiu paklausinėti apie užkulisius, žaidėjus, kuriais jis liko patenkintas ir kuriais galbūt nusivylė. Tikrai pasikeisime šia informacija", - teigė K.Maksvytis.

Tarp jo pagalbininkų turbūt bus ir vienas ar du krepšinio specialistai iš ankstesnių trenerių štabų. „Toks atrankos formatas, koks yra dabar, man neatrodo labai sąžiningas, nes treneris turi tik kelias treniruotes, bet po jų žaidėjai turi pergalingai žaisti už Lietuvą. Toks darbas yra nedėkingas, tačiau jį atliksime. Todėl manau, kad štabe turėtų būti bent vienas ar du žmonės, jau dirbę languose ir galintys pasidalinti savo patarimais", - paaiškino K.Maksvytis.

Permainų galima tikėtis kandidatų sąraše. Treneris neslepia norintis sugrąžinti į sudėtį savo auklėtinį Permės klube, gynėją Adą Juškevičių: „Manau, jis bus ypač reikalingas languose, kai nebus pagrindinių žaidėjų ir reikės per trumpą laiką pasiekti rezultatą. Man reikės kuo daugiau krepšininkų, kurie žino mano sistemą, yra su manimi dirbę. Bandysiu su Adu kalbėtis."

Dar vienu sugrįžėliu turėtų tapti aukštaūgis Donatas Motiejūnas. „Su D.Motiejūnu irgi kalbėjomės, jis mane pasveikino. Manau, jis irgi turėtų būti rinktinėje", - sakė K.Maksvytis. Tiesa, Eurolygoje žaisiantis D.Motiejūnas grįžti į rinktinę turbūt galės tik vasarą.

Dosjė

*Kazys Maksvytis

*Gimė 1977 m. birželio 15 d. Darbėnuose (Kretingos r.).

*Pasiekimai: su Lietuvos 16-mečių rinktine laimėjo 2008 m. Europos čempionatą, su 18-mečių rinktine - 2010 m. Europos čempionatą, su 19-mečių rinktine - 2011 m. pasaulio čempionatą, su 20-mečių rinktine - 2012 m. Europos čempionatą. Treniruodamas Klaipėdos „Neptūną", LKL čempionate 2013 m. iškovojo bronzą, o 2014 m. - sidabrą, treniruodamas Panevėžio „Lietkabelį" 2017 m. pelnė LKL sidabrą.

*Darbas klubuose: Vilniaus „Sakalai" (2011-2012 m.), Klaipėdos „Neptūnas" (2012-2015 ir 2017-2019 m.), Panevėžio „Lietkabelis" (2015-2017 m.), Permės „Parma" (nuo 2019 m.).

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Maksvyčio kariauna nesulaikė fantastiškai žaidusio Tubučio
Maksvyčio kariauna nesulaikė fantastiškai žaidusio Tubučio
FIBA Europos taurės antrojo etapo I grupės mače susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja keturi krepšininkai iš Lietuvos, o nesėkmę patyrė rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai.Eigirdo
Netikėtumas: Žukausko vedama Maksvyčio kariauna nukovė "Zenit" su Gudaičiu
Netikėtumas: Žukausko vedama Maksvyčio kariauna nukovė "Zenit" su Gudaičiu
Lietuviškų komandų dvikova VTB Vieningoje lygoje antradienį pasibaigė kiek netikėtu rezultatu.Permės "Parma" (6-4) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Lietuvos rinktinės
Startavo 2021 m. geriausių krepšininkų rinkimai (visų praėjusių rinkimų laureatai)
Startavo 2021 m. geriausių krepšininkų rinkimai (visų praėjusių rinkimų laureatai)
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) kartu su degalinių tinklu „EMSI” pradeda geriausių 2021-ųjų metų Lietuvos krepšininkų ir krepšininkių rinkimus. Balsuoti už
Maksvytis prabilo apie savo ateitį, Motiejūno sugrąžinimą į rinktinę ir tai, ko neuždraus Valančiūnui
Maksvytis prabilo apie savo ateitį, Motiejūno sugrąžinimą į rinktinę ir tai, ko neuždraus Valančiūnui
Kam jau kam, o Kaziui Maksvyčiui praėję metai buvo kupini įvykių ir įsimintinų akimirkų – nuo tapimo naujuoju Lietuvos rinktinės treneriu ir debiuto atsakingoje kėdėje iki pirmų pergalių
Lietuviškoje Maksvyčio kariaunoje – buvęs "Nevėžio" puolėjas
Lietuviškoje Maksvyčio kariaunoje – buvęs "Nevėžio" puolėjas
Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio treniruojama Permės "Parma" netrukus sulauks pastiprinimo puolėjų grandyje.Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujamas Rusijos
Valančiūnas ir Sabonis pasiruošę žaisti už Lietuvą, o ką nutars Buzelis?
Valančiūnas ir Sabonis pasiruošę žaisti už Lietuvą, o ką nutars Buzelis?
Puikiai šį sezoną NBA arenose besidarbuojantys Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis konkuruoja su Rudy Gobertu ir Nikola Jokičiumi dėl lygos dvigubų dublių karaliaus titulo.Tiesa, tiek
Per pusę kėlinio 7 tritaškius pataikiusi Maksvyčio kariauna iš Sibiro parsiveš pergalę
Per pusę kėlinio 7 tritaškius pataikiusi Maksvyčio kariauna iš Sibiro parsiveš pergalę
Ketvirtadienį pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (5-4).Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai
Oficialiai pristatytas JAV rinktinės vyr. treneris
Oficialiai pristatytas JAV rinktinės vyr. treneris
Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinės vairą perima aštuoniskart NBA čempionas ir dabartinis San Fransisko „Golde State Warriors“ klubo treneris Steve'as Kerras.JAV krepšinio
Maksvyčio kariauna po lygai rekordinių  trijų pratęsimų palaužė svečius iš Kazachstano
Maksvyčio kariauna po lygai rekordinių trijų pratęsimų palaužė svečius iš Kazachstano
Dramatišką pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (4-4).Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio
Lietuvių vedama Maksvyčio kariauna užtikrintai įveikė vėl puikiai žaidusio Sajaus ekipą
Lietuvių vedama Maksvyčio kariauna užtikrintai įveikė vėl puikiai žaidusio Sajaus ekipą
FIBA Europos taurės antrojo etapo rungtynėse trečiadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos, o pergalę šventė Lietuvos rinktinės vyr. trenerio
Juškevičius sužaidė sezono mačą, o Maksvyčio kariauna išbarstė 20 taškų pranašumą
Juškevičius sužaidė sezono mačą, o Maksvyčio kariauna išbarstė 20 taškų pranašumą
Beveik viso susitikimo metu pirmavę bei 20 taškų pranašumą trečiajame kėlinyje turėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai VTB Vieningoje lygoje nusileido Europos taurės A grupės lyderiams.Ado
Maksvyčio kariauna išbarstė triuškinantį pranašumą ir laimėjo paskutinėmis sekundėmis
Maksvyčio kariauna išbarstė triuškinantį pranašumą ir laimėjo paskutinėmis sekundėmis
Sunkią pergalę pirmajame FIBA Europos taurės antrojo etapo mače iškovojo Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Permės "Parma" (1-0).Kazio Maksvyčio auklėtiniai
Lietuvos rinktinė metus uždaro pakildama aukščiau FIBA reitinge
Lietuvos rinktinė metus uždaro pakildama aukščiau FIBA reitinge
FIBA po pirmojo 2023 metų pasaulio čempionato "lango" paskelbė naują pasaulio rinktinių reitingą, kuriame Lietuva pakilo laipteliu aukščiau ir dabar užima aštuntą vietą.Bulgarus
Juškevičius ir Žukauskas buvo vieni Maksvyčio kariaunos vedlių į pergalę
Juškevičius ir Žukauskas buvo vieni Maksvyčio kariaunos vedlių į pergalę
Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Permės "Parma" (3-3), kurioje vyriausiuoju treneriu dirba Lietuvos rinktinės strategas Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis
Lietuvos sirgaliai sužinojo, kokiu laiku galės stebėti "Eurobasket 2022" kovas
Lietuvos sirgaliai sužinojo, kokiu laiku galės stebėti "Eurobasket 2022" kovas
Lietuvos krepšinio sirgaliai sužinojo tikslų laiką, kuomet galės stebėti rinktinės kovas "Eurobasket 2022" varžybose.Kelne rungtyniausiantys lietuviai pirmenybėse startuos dvikova
2022-aisiais minėsime Lietuvos krepšinio šimtmečio metus
2022-aisiais minėsime Lietuvos krepšinio šimtmečio metus
2022-ieji bus minimi kaip Lietuvos krepšinio šimtmečio metai – 1922 m. balandžio 23 d. Kaune įvyko pirmosios šalyje oficialios krepšinio varžybos, o 1937 m. Lietuvos
Nesusipratimas Kazachstane: prieš atrankos mačą vietoj himno – daina iš Borato filmo
Nesusipratimas Kazachstane: prieš atrankos mačą vietoj himno – daina iš Borato filmo
FIBA pasaulio čempionato Azijos zonos atrankoje neapseita be skandalingo epizodo prieš Kazachstano ir Sirijos rungtynių pradžią.Dalis Sirijos nacionalinės komandos krepšininkų sutriko
I.Thomasas jau nieko prieš rungtyniauti ir ne NBA, anksčiau juo domėjosi CSKA
I.Thomasas jau nieko prieš rungtyniauti ir ne NBA, anksčiau juo domėjosi CSKA
Su JAV rinktine atrankoje į 2023 pasaulio čempionatą dalyvavęs bei vis dar be klubo esantis Isaiah Thomasas pakeitė savo nuomonę rungtyniauti tik Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA)
Kuzminskas trina rankomis: veltui nenuėjo nei sunki kelionė, nei pramoga prieš rungtynes
Kuzminskas trina rankomis: veltui nenuėjo nei sunki kelionė, nei pramoga prieš rungtynes
Mačo su Čekijos rinktine išvakarėse Mindaugas Kuzminskas laimėjo po tautiečių treniruotės Opavoje surengtą metimų iš aikštės vidurio rungtį. Pasirodo, tai jam atnešė
Po pralaimėjimo Meksikai JAV rinktinė atsidūrė trečioje grupės vietoje
Po pralaimėjimo Meksikai JAV rinktinė atsidūrė trečioje grupės vietoje
Nesėkmę atrankos į 2023 metų pasaulio čempionatą turnyre patyrė JAV (1-1) nacionalinė komanda.Amerikiečiai išvykoje 88:97 (28:21, 29:27, 12:31, 19:18) turėjo pripažinti Meksikos (2-0)
Be nuostolių: dramą Čekijoje išgyvenę lietuviai iškovojo antrą pergalę
Be nuostolių: dramą Čekijoje išgyvenę lietuviai iškovojo antrą pergalę
Pasaulio čempionato atrankoje Lietuvos rinktinė F grupės antrame ture svečiuose 74:66 (19:23, 26:9, 9:18, 20:16) palaužė Čekijos krepšininkus ir iškovojo antrą pergalę iš
Pirmoji latvių pergalė bei lengvi prancūzų ir rusų pasivaikščiojimai (rezultatai)
Pirmoji latvių pergalė bei lengvi prancūzų ir rusų pasivaikščiojimai (rezultatai)
Atrankos į 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatą turnyre Europos zonos A grupėje pirmą pergalę iškovojo latviai, kurie 82:74 (18:11, 17:23, 21:20, 26:20) palaužė Slovakijos rinktinę.Tuo
Lietuvos grupėje be pralaimėjimų žengia ir bosniai
Lietuvos grupėje be pralaimėjimų žengia ir bosniai
Atrankos į 2023-ųjų pasaulio čempionatą turnyro F grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuva, be pralaimėjimų žengia ir antrą pergalę iškovojusi Bosnijos ir Hercegovinos nacionalinė komanda.Vedrano
Čekai nenukabina nosių: jei surinksime įprastą sudėtį, šansų turėsime ir Lietuvoje
Čekai nenukabina nosių: jei surinksime įprastą sudėtį, šansų turėsime ir Lietuvoje
Tuščiomis po pirmojo pasaulio čempionato atrankos „lango“ likusi Čekijos krepšinio rinktinė labiau graužiasi ne dėl rezultatų, o dėl savo netekčių.Mindaugo Kuzminsko
Čekų planą prieš lietuvius mesti Vesely sugriovė turkai (komentarai, sudėtys)
Čekų planą prieš lietuvius mesti Vesely sugriovė turkai (komentarai, sudėtys)
Į dvikovą su Lietuvos rinktine 2023 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse pirmadienį čekai savo aikštėje stos be savo žvaigždės Jano Vesely. Vidurio puolėjo į gimtinę neišleido
Mačą su Bulgarija pamatė pusė milijono: šiandien laukia antroji kova (Butkevičiaus komentaras)
Mačą su Bulgarija pamatė pusė milijono: šiandien laukia antroji kova (Butkevičiaus komentaras)
Sėkmingai savo kelią atrankose į FIBA 2023 metų Pasaulio taurės turnyrą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės šiandien laukia antrosios rungtynės. Šįkart lietuviai
Kuzminskas rinktinėje keičia Bendžių: Maksvytį įtikino solidus debiutantas
Kuzminskas rinktinėje keičia Bendžių: Maksvytį įtikino solidus debiutantas
Kazys Maksvytis pasirinko dvyliktuką krepšininkų, kurie pirmadienį žais 2023 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Čekijos nacionaline komanda.Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris
Kroatai ir lenkai pasaulio čempionato atrankoje lieka be pergalių (rezultatai)
Kroatai ir lenkai pasaulio čempionato atrankoje lieka be pergalių (rezultatai)
Atrankoje į 2023 metų pasaulio krepšinio čempionatą sekmadienio vakarą sužaisti dar keturi susitikimai.Be pergalių C grupėje lieka Kroatijos (0-2) krepšininkai, kurie 71:77 (15:14,

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime