Prancūzija

Paaiškėjo, kokių varžovų grupių etape Paryžiuje išvengtų olimpinę atranką įveikusi Lietuva
FIBA suskirstė būsimo Paryžiaus olimpinių žaidynių krepšinio turnyro dalyvius į keturis burtų krepšelius, rašo Krepšinis.lt.Tapo aišku, kad jeigu Lietuva įveiks
Motiejūnas solidžiai išnaudojo savo laiką, o "Monaco" iškovojo sunkią pergalę
Netikėtai sunkią pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (23-2).Sašos Obradovivičiaus auklėtiniai išvykoje 72:68
Jamesas ir Motiejūnas nukalė sunkią "Monaco" pergalę
Donatas Motiejūnas buvo vienas vedlių į nelengvą Monak "AS Monaco" (22-2) komandos pergalę Prancūzijos pirmenybėse.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje po permainingos
Eurobasket atrankoje – pirmieji graikų, serbų ir prancūzų žingsniai link tikslo
Penktadienį 2025-ųjų Europos krepšinio čempionato atrankos varžybos pašykštėjo didesnių staigmenų: statusą pateisino visi Eurolygos pajėgas galėję pasitelkti favoritai,
Galingai žaidęs Motiejūnas taurės turnyre eliminavo ASVEL
Donatas Motiejūnas antradienio vakarą vedė „Monaco“ ekipą į pergalę Prancūzijos taurės varžybose, rašo Krepšinis.lt.D-Mo tempiami Saša Obradovičiaus auklėtiniai
Prancūzijoje – Motiejūno klubo pergalė prieš Soroko ekipą
Prancūzijos pirmenybėse sekmadienį susidūrė komandos, kurių garbę gina krepšininkai iš Lietuvos, o pergalę šventė Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco"
Prancūzijos grandų mūšyje – užtikrinta Motiejūno klubo pergalė
Prancūzijos krepšinio grandų mūšį užtikrintai laimėjo Donato Motijūno atstovaujamas Monavo "AS Monaco" (20-2)Sašos Obradovičiaus auklėtiniai namie 89:71 (21:21,
Motiejūno klubas nusileido "Lietkabelio" varžovams
Nesėkmę Prancūzijos pirmenybėse patyrė, tačiau vienvaldžio lyderio vietą išlaikė Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (19-2).Sašos Obradovičiaus auklėtiniams
Motiejūnas buvo vienas vedlių į sunkią pergalę
Donatas Motiejūnas buvo vienas Monako "AS Monaco" (18-1) vedlių į nelengvą pergalę Prancūzijos pirmenybėse.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai namie tik po atkakliois kovos 78:74
Be Motiejūno rungtyniavęs "Monaco" pranoko Europos taurės lyderius
Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (17-1) klubas pasiekė įtikinamą pergalę Prancūzijos čempionate. Lietuvio ekipa išvykoje 92:85 (24:23, 30:18, 23:14, 15:30) pranoko „Paris
Prancūzai plūsta ašaromis: sudegė istorinė arena, kurioje kadaise šeimininkavo Adomaitis
Šiaurės Prancūzijoje įsikūręs BCM „Gravelines-Dunkerque“ krepšinio klubas per Kalėdas tapo benamiu – liepsna sunaikino dar 1986 metais pastatytą „Sportica“
Kitą savaitę Kaune viešėsiantis "Monaco" triuškino varžovus Prancūzijoje
Triuškinančią pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (13-1) klubas.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai namie 84:62
Motiejūnas žaidė solidžiai, tačiau "Monaco" patyrė pirmą nesėkmę
Donatas Motiejūnas solidžiai išnaudojo savo laiką aikštelėje, tačiau Monaco "AS Monaco" (9-1) patyrė pirmą nesėkmę Prancūzijos pirmenybėse.Sašos Obradovičiaus
Prieš išvyką į Kauną – pirmoji Pozzecco pergalė prie ASVEL vairo
Gianmarco Pozzecco pergalingai debiutavo prie Vilerbano ASVEL (6-3) komandos vairo Prancūzijos pirmenybėse.Šalies krepšinio grandai savo gerbėjų akivaizdoje 91:72 (25:25, 19:14, 27:9,
Motiejūnas per trumpą laiką tapo vienu pergalės kalvių
Donatas Motiejūnas per trumpą laiką tapo vienu Monako "AS Monaco" (8-0) pergalės kalvių Prancūzijos pirmenybėse.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 83:67 (23:17, 8:17,
"Monaco" su Motiejūnu vėl turėjo paprakaituoti Prancūzijoje
Dar vieną nelengvą pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (6-0) klubas.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje
Motiejūnas kukliai prisidėjo prie "Monaco" pergalės, ASVEL – sutriuškintas
Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (5/0) toliau neklumpa Prancūzijos pirmenybėse. Kitam Eurolygos klubui sezono startas klostosi daug sunkiau.„Monaco“ namie 88:74 (22:15,
Motiejūno klubas iškovojo itin dramatišką pergalę prieš 31 metus aukščiausioje lygoje nežaidusią ekipą
Netikėtai dramatišką pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (3-0) klubas.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai namie
Motiejūnas ir Tubutis surinko vienodai mažai taškų, "Monaco" laimėjo triuškinančiai
Prancūzijos pirmenybėse triuškinančią pergalę iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (2-0) klubas.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje
Svarbus Wembanyamos pažadas – su Prancūzija sieks olimpinio aukso
Prancūzijos supertalentas Victoras Wembanyama davė pažadą kitą vasarą apsivilkti šalies krepšinio rinktinės aprangą ir žaisti Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, rašo Krepšinis.lt.19-metis
Tubutis Prancūzijos pirmenybėse debiutavo blankiu pasirodymu
Einarui Tubučiui nepavyko išsiskirti debiutiniame mače prancūzijos pirmenybėse, o jo atstovaujama komanda patyrė nesėkmę.Šalono "Elan" (0-1) klubas išvykoje 83:92
Paaiškėjo 17-32 vietų pasaulio čempionate rikiuotė, prancūzai – ne pirmi net šioje grupėje
Šeštadienį pasibaigė kovos dėl 17-32 vietų pasaulio krepšinio čempionate. Viena čempionato favoričių laikyta Prancūzija finišavo vos 18-a, o penkios rinktinės neteko
Motyvacijos likučius sukrapštę prancūzai pasirodymą čempionate baigė pergale
Fiasko FIBA pasaulio čempionate patyrusi Prancūzijos rinktinė savo kančias baigė žaisdama klasifikacinėse varžybose dėl 17-32 vietų, kur P grupės antrose rungtynėse šeštadienį
Prancūzai rado motyvacijos neslampinėti aikštėje
Geriausias savo rungtynes šiame pasaulio čempionate sužaidė Prancūzijos krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Jau tik dėl 17-32 pozicijų besigrumiantys olimpiniai vicečempionai
Fiasko patyrusi Prancūzija gali atsisveikinti su ilgamečiu treneriu
Pasaulio krepšinio čempionate fiasko patyrusi Prancūzijos rinktinė gali imtis permainų trenerio pozicijoje, kurią nuo 2009 metų užima Vincentas Collet, rašo Krepšinis.lt.Prancūzija
Prancūzų kapitonas fiasko teisino Rusijoje žaidžiančių krepšininkų trūkumu: man nerūpi pasaulio politika
Prancūzijos krepšinio žvaigždė Nicolas Batumas neslėpė susierzinimo dėl fiasko pasaulio čempionate ir dalį kaltės suvertė politikai – jam nepatinka, kad rinktinėje negali žaisti
Prancūzija vos neprisidarė gėdos prieš Libaną, lietuvių grupėje Egiptas sutriuškino Meksiką
Be vidurio puolėjų likusi Prancūzijos rinktinė (1/2) panaikino dviženklį deficitą ir išvargo pirmą pergalę pasaulio čempionate, palauždama iki tol kitų varžovų be gailesčio mindytą
Latvija pateikė didžiulę sensaciją – iš kovos dėl medalių dramatiškai eliminavo Prancūziją
Latvijos krepšinio rinktinė (2-0) pateikė kol kas didžiausią šio pasaulio čempionato sensaciją, H grupės rungtynėse Džakartoje 88:86 (26:33, 23:20, 13:21, 26:12) įveikdama Prancūzijos