„Juventus“ ekipai pavyko išsaugoti vieną pagrindinių krepšininkų – Marių Runkauską. 32 metų 189 cm ūgio gynėjas Utenoje lieka iki sezono pabaigos.Su krepšininku
G.Radzevičius: kai išvyko Hamiltonas atsirado vietos rotacijoje (interviu)
Po šuolio iš Nacionalinės krepšinio lygos į elitinę Lietuvos krepšinio lygą Gyčiui Radzevičiui teko iš naujo įrodinėti savo vertę ir įgauti „Juventus“
D.Suttono tritaškiai nužudė be dviejų svarbių krepšininkų žaidusį "Juventus"
Tritaškiais prapliupęs Dominique'as Suttonas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedamas Vilniaus „Rytas“ (13-4) „Betsafe-LKL“ iškovojo ketvirtąją pergalę
Ar "Žalgiris" pasieks revanšą prieš "Neptūną" sausakimšoje "Švyturio" arenoje? (prognozės)
Sekmadienį uostamiestyje ginklais surems „Betsafe–LKL“ čempionato lyderiai – pirmoje vietoje žengiantis Kauno „Žalgiris“ bei kauniečius persekiojantis Klaipėdos
K.Gainesas jau prisijungė prie "Juventus" ir turėtų žaisti šeštadienį prieš "Rytą"
Dar rudens pabaigoje Achilo sausgyslės traumą patyręs Kenny Gainesas baigė reabilitaciją JAV ir grįžo į Lietuvą, kur netrukus prisijungs prie Utenos „Juventus“ komandos.Praėjusiame
"Juventus" pateikė šmaikštų pasiūlymą "Ryto" fanams
Pastaruoju metu visose „Juventus“ namų rungtynėse besilankantiems Vilniaus „Ryto“ sirgaliams – specialus pasiūlymas. Kviečiame įsigyti specialius abonementus į visas
"Juventus" džiaugiasi pasiekimais 2018 metais
Utenos „Juventus“ klubas Naujuosius metus pasitinka puikiomis nuotaikomis. Gruodžio 30-ąją sausakimšoje Utenos arenoje Žydrūno Urbono vadovaujamai ekipai 88:80 pavyko įveikti antroje
Staigmena LKL: "Neptūnas" pirmąkart paslydo išvykoje - krito Utenoje (komentarai)
Su pakilusia temperatūra žaidęs Marius Runkauskas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Utenos „Juventus“ (7/9) sugebėjo nutraukti trijų pralaimėjimų seriją bei užbaigti 2018-uosius
"Neptūnas" išliks nepalaužiamas išvykose? (visos LKL turo prognozės, komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį vyks į Uteną, kur mėgins palaužti vietos „Juventus“ ekipą bei taip pratęsti pergalių seriją išvykose. Kazio Maksvyčio kariauna
"Žalgiris" nesulaikė jam priklausančio M.Gebeno ir sunkiai palaužė "Juventus"
Po dvigubos savaitės Eurolygoje sunkiai įsivažiavę Kauno „Žalgirio“ (14/1) krepšininkai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sekmadienio vakarą 72:69 (15:24, 23:13, 18:18,
"Ryto" pageidavimu pakeistas LKL Karaliaus Mindaugo taurės tvarkaraštis
Lietuvos krepšinio lyga, organizuojanti „Betsafe–LKL“ čempionatą ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, atliko korekcijas tvarkaraščiuose.Pakeitimai įvykdyti atsižvelgiant
"Juventus" atakų organizatorius D.Bičkauskis: dar parodysime, ką iš tiesų galime
Utenos „Juventus“ praėjusią savaitę neteko naudingiausio ekipos krepšininko Alexo Hamiltono, tačiau amerikiečio išvykimas Aukštaitijos komandai atnešė
Be dviejų legionierių žaidęs "Lietkabelis" laimėjo Utenoje (video komentarai)
Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/4) klubas, kuris išvykoje 76:70 (15:18, 21:18, 22:20, 18:14)
"Juventus" direktorius: Hamiltonas buvo lyderis aikštėje, bet toli gražu ne už jos ribų
Utenos „Juventus“ klubas savaitės pradžioje sulaukė žinios, kad ekipą palieka vienas lyderių Alexas Hamiltonas. Rezultatyviausias komandos krepšininkas išvyko į Izraelį,
Jaunasis "Juventus" "centras" A.Kleišys: visi komandos draugai yra mano mokytojai
Šią vasarą savo ateitį su Utenos „Juventus“ klubu susiejęs Arminas Kleišys po truputį apsipranta naujoje aplinkoje. Penkerių metų kontraktą su Utenos ekipa pasirašęs
Rezultatyviausias "Juventus" žaidėjas išvyksta rungtyniauti į Izraelį
Artėjant naujiesiems metams, Utenos „Juventus“ klubui teks pakoreguoti komandos sudėtį. Rezultatyviausias ekipos žaidėjas Alexas Hamiltonas antradienį išvyks į Izraelį, kur prisijungs
"Juventus" amerikietis K.Gainesas neatsigavo po traumos - išvyksta į JAV
Utenos „Juventus“ klubas ir toliau bus priverstas rungtyniauti be legionieriaus Kenny Gaineso. Po Achilo sausgyslės traumos niekaip neatsigaunantis amerikietis ketvirtadienį ryte išvyks
G.Radzevičius: sunku parodyti ką galiu, kai gaunu labai mažai laiko aikštėje
Gytis Radzevičius, palikęs Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) ir pasirašydamas sutartį su Utenos „Juventus“ klubu, gavo raktą į aukštesnį lygį. Pirmąjį sezoną
"Rytas" draugiškose rungtynėse sunkiai įveikė "Juventus"
Iš rinktinės paskutinę minutę išbrauktas Evaldas Kairys pelnė 20 taškų ir vedė Vilniaus „Ryto“ komandą į pergalę draugiškose rungtynėse prieš Utenos
Karjeros rungtynes LKL sužaidęs A.Hamiltonas - LKL savaitės MVP
Utenos „Juventus“ į pergalę Alytuje vedęs Alexanderis Hamiltonas tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.Amerikietis išvykos rungtynėse
"Šiauliai" pirmosios pergalės proga dovanoja akciją sirgaliams
Nutraukę pralaimėjimų seriją ir pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovoję „Šiauliai“ dėkoja savo gerbėjams, nenusisukusiems nuo komandos sunkiausiu
Dramą Alytuje išgyvenęs "Juventus" išsigelbėjo per pratęsimą
Utenos „Juventus“ (6/6) ir Alytaus „Dzūkijos“ (5/7) komandoms antrąkart šį mėnesį prireikė pratęsimo, kad išsiaiškintų santykius. Šįkart „Betsafe–LKL“
"Juventus" - Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje
Utenos „Juventus“ pratęsė tradiciją ir ketvirtus metus iš eilės pateko į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį.Aleksandras Zacharovas sužaidė geriausias rungtynes
"Juventus" namie palaužė "Skycop" krepšininkus (spaudos konferencijos video)
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje – Utenos „Juventus“ (5-6) pergalė. Žydrūno Urbono auklėtiniai namie 78:67 (22:13, 19:21, 21:26, 16:17) nugalėjo
"Juventus" žengė didelį žingsnį KMT ketvirtfinalio link (komentarai)
Karaliaus Mindaugo taurės antrasis etapas startavo Utenos „Juventus“ komandos pergale. Žydrūno Urbono auklėtiniai po puikaus paskutinio ketvirčio svečiuose 77:56 (21:17, 14:14, 19:15,
KMT grįžta: prieš akistatą su uteniškiais "Nevėžis" atsisakė amerikiečio
Šį vakarą bus duotas startas antram Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapui. Kėdainių „Nevėžis“ savo aikštėje priims Utenos „Juventus“ ir pradės kovą dėl
Po pertraukos Pasvalyje audrą surengę šeimininkai nubloškė "Juventus" (komentarai)
Ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (4/6), namų arenoje 90:71 (22:23;
V.Čepukaitis apie M.Gebeną: kitą sezoną jis žais "Žalgiryje"
„Taip, tai vienas geriausių mano karjeros sezonų“, – neabejojo po metų pertraukos vėl į Uteną sugrįžęs bei greitai savo vietą po saule suradęs Vaidas Čepukaitis.Praėjusį