"Rytas" kontrolinių mačų ciklą pradėjo pergale prieš Lenkijos klubą

bcvilnius.lt
Naujam sezonui besiruošiantis Vilniaus „Rytas“ sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes, kuriose iškovojo pergalę. Sostinės komanda 100:71 (28:23, 19:17, 26:23, 27:8) nugalėjo Liublino „Start“ ekipą iš Lenkijos.

Rungtynės prasidėjo taikliu klubo naujoko Dominique Suttono tritaškiu, tačiau ketvirtis klostėsi nelengvai. Kėlinio viduryje vilniečiai stabilizavo situaciją ir vedami Chriso Kramerio įgijo penkių taškų pranašumą (28:23).

Antrame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, o vilniečiai artėjo prie dviženklio pranašumo. Tiesa, „Start“ ekipa kiek užtikrinčiau sužaidė paskutines kelias minutes, o C.Kramerio dėjimas prieš didžiąją pertrauką leido vilniečiams atitrūkti iki septynių taškų (47:40)

Per pirmas 20 minučių „Rytas“ pataikė 7 tritaškius iš 13, užtikrintai laimėjo atkovotų kamuolių dvikovą (17-8) ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Po didžiosios pertraukos vilniečiai laimėjo atkarpą 17:8, tačiau kovingai nusiteikę „Start“ krepšininkai dar sykį neblogai sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš lemiamas 10 minučių „Rytas“ pirmavo rezultatu 73:63.

Dviženklį pranašumą „Rytas“ išsaugojo ir visame ketvirtame kėlinyje, o jam įpusėjus pirmavo 22 taškais. Puikiai paskutines 10 rungtynių minučių sužaidę vilniečiai iškovojo savo pirmąją pergalę šiame draugiškų rungtynių cikle.

Rezultatyviausiai Vilniaus ekipos gretose rungtyniavo Eimantas Bendžius įmetęs 16 taškų, o Martynas Echodas pridėjo 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Vilniaus „Rytas“ šiame mače metė 26 tritaškius, iš kurių pataikė 11, atliko net 27 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir atliko 5 blokus.

„Pradžioje mums sekėsi sunkiai, o ypač gynyboje. Antroje rungtynių pusėje pradėjome demonstruoti stabilesnį žaidimą ir pelnėme nemažai lengvų taškų, tačiau dar turime daug ir sunkiai dirbti“, – po mačo kalbėjo Ch.Krameris.

„Rytas“: E.Bendžius 16 (3/5 trit.), M.Echodas 15 (6 atk. kam.), Ch.Krameris 12 (4 rez. perd.), M.Girdžiūnas 11 (3 rez. perd.), E.Kairys 10, D.Suttonas ir A.Butkevičius po 9, M.Farrellas 6 (8 rez. perd.).

„Start“: K.Borowskis ir M.Godpodarekas po 13.

Nuotaikingame "Rytas Family" krepšinio turnyre - pozityvių emocijų pliūpsnis
Praėjusį savaitgalį „Ryto“ arenoje prašurmuliavo tradicinis „Rytas Family“ krepšinio turnyras skirtas klubo partneriams, rėmėjams bei draugams. Nuotaikingame
Rezultatyviausiai žaidęs R.Giedraitis liko be bilieto į Eurolygą - taurę iškovojo "Valencia"
Valensijos "Valencia Basket" krepšininkai ketvirtą kartą triumfavo antrame pagal prestižą Senojo žemyno krepšinio turnyre bei po metų pertraukos grįš į Eurolygą.Antradienį
LKL apžvalga: atšalusios "Pieno žvaigždės" bei įtempta kova dėl antrosios vietos
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ buvo karščiausia lygos komanda, tačiau pastaruoju metu žvaigždės atšalo. Praėjusią savaitę pralaimėtos dvejos rungtynės apsunkino kovą
Lyg užsikirtusi plokštelė: Ž.Urbonas ir vėl skaičiavo kitų klubų turtus
Sekmadienio vakarą apmaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Utenos "Juventus" komanda, kuri namuose ketvirto kėlinio viduryje dar turėjo 14 taškų
Didžiulę persvarą išbarstęs "Juventus" nusileido "Rytui" (komentarai)
Lemiamu metu pabudęs Vilniaus „Rytas“ (23-7) neįtikėtinai laimėjo trilerį Utenoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 92:87 (24:22, 14:22, 20:26, 34:17) palaužė vietos „Juventus“
"Rytas" ir "Juventus" šį sezoną surems ginklus jau šeštą kartą (apžvalga)
Šį sekmadienį Vilniaus „Rytas“ mėgins sugrįžti į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. Sostinės krepšininkai jau šeštąjį kartą šiame
"Alba" su R.Giedraičiu po pragariškos kovos nukėlė finalo seriją į lemiamą mačą
Antrosios Europos taurės turnyro finalo serijos rungtynes priminė tikrą įtempto siužeto trilerį, kuriame situacija kelis kartus apsivertė aukštyn kojomis.Vis tik jo pabaiga laimingai susiklostė
M.Gebenas: turime sumažinti "Ryto" tritaškių skaičių ir susitvarkyti kovoje dėl kamuolių (prognozės)
Trečiadienį uostamiestyje Klaipėdos „Neptūnui“ nusileidęs bei kovą dėl antrosios vietos čempionate tęsiantis Vilniaus „Rytas“ į pergalių kelią sugrįžti mėgins
Ar Giedraitis nuskraidins "Albatrosus" į Eurolygą?
Berlyno „Alba“ klubas, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės krepšininkas Rokas Giedraitis, sieks įveikti Valensijos „Basket“ komandą ir išlyginti Europos taurės
E.Benžius: apie karjeros pradžią, kapitono pareigas, krepšinį Ispanijoje ir kita
Vilniaus „Rytas“ pristato antrąjį RYTO podkasto epizodą. Keletą kartų per mėnesį su komandos žaidėjais, treneriais ar klubo darbuotojais susitiksime prie mikrofono ir pakalbėsime
Visas rungtynes pirmavęs "Neptūnas" nepaliko vilčių "Rytui"
Klaipėdos „Neptūnas“ (22-7) revanšavosi Vilniaus „Rytui“ (22-7) dėl neseniai sostinėje patirto pralaimėjimo bei tęsia kovą dėl antrosios vietos „Betsafe–LKL“
D.Sirvydis prieš mačą Klaipėdoje: manau, tai dvigubos reikšmės rungtynės (visos prognozės)
Trečiadienio vakarą uostamiestyje bus labai karšta – Klaipėdos „Neptūnas“ itin svarbiame mūšyje namuose priims principinį varžovą Vilniaus „Rytą“.Šį
"Alba" su R.Giedraičiu nesėkme pradėjo Europos taurės finalo seriją
Berlyno "Alba" komanda su Roku Giedraičiu nesėkme pradėjo Europos taurės finalo seriją, kurioje kovojama dėl kelialapio į Eurolygą.Antradienį Vokietijos klubas Ispanijoje 75:89 (13:20,
N.Giga pralaimėtose rungtynėse liko komandos draugų šešėlyje
Vilniaus "Ryto" ekipos Lenkijos klubui paskolintas Norbertas Giga šios šalies čempionate pergalėmis džiaugasi retai.Šį kartą lietuvio atstovaujama Ščecino Stargardo
K.Maksvytis prieš dvikovą su "Rytu": jie gal dairosi į "Žalgirį", o mums yra svarbūs varžovai
Klaipėdos „Neptūno“ trečiadienio vakarą „Švyturio“ arenoje laukia labai svarbus mūšis – į uostamiestį atvyksta turnyro lentelės kaimynas Vilniaus „Rytas“.Į
M.Echodo ir D.Needhamo vedamas "Rytas" neturėjo vargo su "Dzūkija" (komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (22-6) krepšininkai savo namų arenoje du kėlinius vargo su Alytaus „Dzūkija“ (9-19), tačiau iškart po pertraukos spurtavo, susikrovė solidų pranašumą
"Ryto" naujokas D.Needhamas: kai pradėjau treniruotis su komanda, supratau, kad mano stilius čia tiks
Vilniaus „Ryto“ (21-6) laukia „Betsafe-LKL“ dvikova namuose. Sostinės komanda rytoj savo arenoje susitiks su septintoje turnyrinės lentelės vietoje žengiančiais Alytaus „Dzūkijos“
Po "Žalgirio" sėkmės Eurolygoje - korekcijos LKL tvarkaraštyje
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) atliko pakeitimus kitos savaitės „Betsafe–LKL“ čempionato tvarkaraštyje.Pakeitimai atlikti po Kauno „Žalgirio“ sėkmės Eurolygoje
"Ryto" kapitonui atlikta operacija, šį sezoną į Lietuvą negrįš
Vilniaus „Ryto“ kapitonui Chrisui Krameriui vakar sėkmingai atlikta kelio raiščių operacija.Operacija atlikta krepšininko gimtinėje JAV, ten Ch. Kramerio laukia reabilitacija.
"Žalgirį" iš sosto nuversti norintis R.Stipčevičius: sezonas yra daugiau nei geras
Rokui Stipčevičiui prireikė vos poros mėnesių, kad pažintų Lietuvą.Lapkritį prie Vilniaus „Ryto“ prisijungęs kroatas atsakys paklaustas, kas yra Baltijos kelias ir kas vyko 1989-ųjų
LKL reitingas: iš viršūnės neišstumiamas "Žalgiris" ir intriga dėl pozicijų ketverte (II dalis)
„Betsafe–LKL“ čempionato reguliariojo sezono nugalėtojas beveik aiškus, bet vyksta atkakli kova dėl antrosios ir ketvirtosios vietų.Elitinės Lietuvos lygos komentatorius Vaidas
R.Giedraitis - simboliniame Europos taurės krepšininkų penketuke
Puikų sezoną žaidžiantis vasarą į Berlyno "Alba" gretas persikėlęs ir ten kitą lietuvį Marių Grigonį pakeitęs Rokas Giedraitis sužavėjo ne tik Berlyno klubo sirgalius, bet ir Europos
"Ryto" talentas - tarp 50-ies perspektyviausių NBA naujokų biržos žaidėjų
Vilniaus „Ryto“ jaunasis talentas Deividas Sirvydis sulaukė įvertinimo iš JAV sporto žiniasklaidos giganto ESPN. Pastarieji įtraukė lietuvį tarp 100 geriausių potencialių 2019
Europos taurės metų strategas - R.Giedraičio treneris
Europos taurės turnyro metų treneriu pripažintas Berlyno "Alba" komandos strategas Aito Renesesas Garcia.Vokietijos klubas, kurio marškinėlius vilki Rokas Giedraitis, šiame
M.Echodui - Europos taurės kylančios žvaigždės laurai
Vilniaus „Ryto“ vidurio puolėjas Martynas Echodas sulaukė pripažinimo bei buvo apdovanotas Europos taurės turnyro kylančios žvaigždės apdovanojimu. Vienu perspektyviausiu turnyro krepšininku
Filmuojamas dokumentinis serialas apie "Ryto" sezoną
Didžiausia pasaulyje internetinė filmų bei serialų transliuotoja internetu „Netflix“ filmuoja dokumentinį serialą apie 2018-2019 metų Vilniaus „Ryto“ sezoną. Jau kurį laiką
"Ryto" taikiklyje - Kinijoje sezoną baigęs buvęs J.Valančiūno bendraklubis
Į antrą vietą LKL čempionate pakilęs Vilniaus "Rytas" gali sulaukti labai rimto pastiprinimo priekinėje linijoje, kurioje dabar sunkiojo krašto pozicijoje žaidžia tik Eimantas
Lemiamame kėlinyje pabudęs "Rytas" laimėjo kovą dėl antrosios vietos
Vilniaus "Rytas" (21/6) "Siemens" arenoje atsilikinėjo tpo trijų kėlinių puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir 70:52 (15:14, 12:15, 11:11, 32:12) nugalėjo Klaipėdos "Neptūną"