Nevėžis

"Rytas" tik po pratęsimo prasibrovė į KMT finalo ketvertą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) aiškūs jau pusė finalo ketverto dalyvių. Vilniaus „Rytas“ savo arenoje po pratęsimo 98:78 (22:23, 27:19, 13:20,
Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
Šeštadienį Lietuvos krepšinio aistruolių dėmesį pritrauks istorine tapti galinti akistata sostinėje.Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio atsakomosiose
"Nevėžis" nepaliko vilčių "Pieno žvaigždėms"
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (7-9) trečiajame kėlinyje pasidėjo pamatus pergalei ir galiausiai pasiekė ją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Gedimino Petrausko
Dramatiškai Kėdainiuose laimėję uteniškiai įsitvirtino LKL antrojoje vietoje
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (11-4) tęsia sėkmingą atkarpą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 74:71 (19:16, 13:15, 23:27, 19:13) palaužė
"Nevėžis-Optibet" rado pamainą išvykusiam Petrilevičiui
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ pasirašė sutartį su 203 cm ūgio puolėju Deshawnu Freemanu. Paskutinius du sezonus 29-erių amžiaus aukštaūgis praleido Slovakijos
"Rytas" tik paskutinę sekundę išvengė trečio pralaimėjimo "Nevėžiui"
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6-8) jau iki šiol dukart davė pamokų Vilniaus „Rytui“ (10-3) – tiek „Betsafe-LKL“, tiek Citadele KMT.Dabar Gedimino Petrausko
Ryškiausią LKL sezono šou surengęs Žagaras pražudė "Gargždus"
Permaininga kova pirmadienio vakarą vyko Kėdainiuose, kur Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susirėmė vietos „Nevėžis-Optibet“ (6-7) ir „Gargždai“
Karjeros pasirodymą rengęs ir 24 taškus per kėlinį pelnęs Girdžiūnas atvedė "Neptūną" į pergalę
Mindaugas Girdžiūnas nuo rungtynių pradžios ėmė kurti tokį šou, kokio kasdien Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) neišvysi.Galiausiai jis sužaidė karjeros
"Rytas" Kėdainiuose pralaimėjo pirmąjį KMT ketvirtfinalio mūšį
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) prasidėjo ketvirtfinalio etapas, kuriame pirmąją sunkią pergalę pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, kuris namie sensacingai 78:70
„Nevėžis-Optibet“ paliko „Labas GAS“ be pirmosios pergalės skonio (komentarai)
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau be pergalių lieka Prienų „Labas GAS“ (0-11) ekipa.  Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 81:89
20 taškų persvarą išbarsčiusios "Pieno žvaigždės" iškovojo garbės pergalę
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) savo žygį baigė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-5). Ramūno Cvirkos ekipa savo arenoje 86:85 (20:14, 30:23, 27:24,
Geresnio pasiūlymo sulaukęs Petrilevičius paliko Kėdainius
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ liko be savo kapitono Pauliaus Petrilevičiaus.31-erių vidurio puolėjas pasinaudojo sutartyje numatyta galimybe ir, sulaukęs geresnio kitos komandos pasiūlymo,
Prienų ekipą palikęs T. Sargiūnas papildė "Nevėžį-Optibet"
Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ papildė kitame „Betsafe-LKL“ klube – Prienų „Labas GAS“ – sezoną pradėjęs krepšininkas – Titas Sargiūnas.19-metis
Pratęsimo pareikalavusiame mače Šiauliuose kėdainiečiai užsitikrino vietą KMT ketvirtfinalyje
Trečiadienio vakarą vietą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalyje užsitikrino Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (4-1) ekipa.Gedimino Petrausko auklėtiniai
Gailiaus vedamas "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (4-5), kuris svečiuose 71:67 (15:21, 18:16, 23:17, 15:13) palaužė
KMT: Šeškaus kariauna krito Kėdainiuose, Kiltinavičiaus debiutą apkartino "Juventus"
Po trumpos pertraukos Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape prasidėjo antrasis ratas.Po permainingos kovos namuose rungtyniavęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
Peno sužaidė sezono mačą, o "Lietkabelis" šventė sunkią pergalę Kėdainiuose
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (6-2) gerai startavo, vėliau išbarstė persvarą, tačiau po pertraukos susiėmė ir pasiekė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Nenado
"Nevėžis" 6 taškais per 5 sekundes išplėšė pratęsimą bei laimėjo per antrąjį
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmojo etapo kovos tęsiasi, o trečiadienio vakarą Kėdainiuose užvirė itin karšta ir papildomų 10 minučių pareikalavusi dvikova,
17-metis Krivas buvo vienas "Žalgirio" vedlių į pergalę prieš "Nevėžį"
Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate šeštą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Kauno „Žalgirio“ (6-0) komanda.Žalgiriečiai namuose
Šeškaus kariauna KMT kovas pradėjo dramatiška pergale prieš svečius iš Kėdainių
Trečiadienį startavus Citadele KMT grupių etapui, pirmąją pergalę šiame turnyre iškovojo Jonavos „CBet“ (1-0) ekipa.Toliau neklumpantys Virginijaus Šeškaus
Šaltą dušą atlaikę "Šiauliai" užtikrintai įveikė "Nevėžį"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko dviejų iki šiol tą pačią vietą besidalinusių komandų akistata. „Šiauliai“ (3-2) išvykoje 92:81 (14:21,
"Rytas" neapgynė savo tvirtovės nuo svečių iš Kėdainių
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionai naujajame sezone nepralaimėję išliko tik iki ketvirtojo turo. Vilniaus „Rytas“ (3-1) savo aikštėje
Ištraukti pirmojo Citadele KMT etapo burtai
Sekmadienį rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ ilgosios pertraukos metu, tiesioginiame BTV eteryje įvyko Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT)
"Cbet" įsirašė dar vieną pergalę įveikdama "Nevėžį" (komentarai)
Jonavos „CBet“ (2-0) komanda pasiekė antrąją pergalę naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savų sirgalių
Žagaro tritaškis paskutinę sekundę palaidojo "Juventus" (komentarai)
Trečiadienio vakarą savo pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“ čempionate įspūdingu būdu atsidarė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (1-1).Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje
Lukauskis ištempė "Wolves" į istorinę pergalę (trenerių komentarai)
Alytaus „Wolves“ (1-0) komanda vangokai pradėjo rungtynes, bet galiausiai pergale atidarė jubiliejinį „Betsafe-LKL“ sezoną.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 81:76 (16:26,
Mačiulis: apie naujas pareigas Kėdainiuose ir komandos veidą
Jonas Mačiulis vos prieš metus atsisveikino su krepšininko karjera ir per šį laikotarpį susidūrė su nemažai naujų iššūkių.Pernai jis prisijungė prie Kėdainių
"Šiauliai" pasirengimą baigė įveikdami estus, "Nevėžis" – LKL debiutantus
Šiaulių "Šiauliai" pasirengimą naujajam sezonui baigė iškovodami Algimanto Mikšio taurę.Antano Sireikos auklėtiniai savo arenoje 101:92 įveikė Tartu "Ulikool"

Krepšinio torentai (166) 02.07 06:03
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07