Aštuoniolikmečių rinktinės pergalėmis pradėjo tarptautinį turnyrą

Lietuvos aštuoniolikmečių merginų ir vaikinų rinktinės tęsia pasiruošimą Europos čempionatui. Baltijos taurėje Taline dalyvaujančios komandos pranoko latvių ekipas. Pirmosios į kovą stojo merginos, Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 65:55 (20:16, 19:12, 15:8, 11:19) įveikė bendraamžes iš Latvijos.

Pirmasis kėlinys geriau sekėsi lietuvėms, kurios į priekį pabėgo 9:2 ir nors priešininkėms pavyko priartėti po pirmojo ketvirčio rezultatu 20:16 pirmavo Lietuvos rinktinė. Antrajame kėlinyje merginos toliau rodė gerą žaidimą ir atkarpą laimėjusios 12:1 prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 39:28. Trečiajame kėlinyje lietuvės dar labiau padidino turimą persvarą ir nors paskutinį ketvirtį geriau sužaidė Latvijos rinktinė, susitikimą rezultatu 65:55 laimėjo aštuoniolikmetės iš Lietuvos.

LIETUVA U18: D. Donskichytė 15 tšk., K. Serkevičiūtė 10 tšk., G. Kuzminskytė 9 tšk.

LATVIJA U18: N. Ozola 15 tšk., E. Zumenta 11 tšk., S. Smirnova 8 tšk.

Kitose rungtynėse Lietuvos merginų (U18) rinktinė susitiks su Estijos ekipa. Rungtynės vyks liepos 21 d., 16:00 val.

Antrieji į kovą stojo vaikinai. Gedimino Petrausko auklėtiniai rezultatu 83:69 (25:23, 18:10, 22:14, 18:22) taip pat pranoko aštuoniolikmečius iš Latvijos.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo atkaklus ir nors didžiąją laiko dalį pirmavo Lietuva priešininkai per toli neatsiliko, po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 25:23. Antrajame kėlinyje atkarpą 10:0 laimėję lietuviai prieš ilgąją pertrauką susikrovė jau solidesnę 10 taškų persvarą. Antroje rungtynių pusėje Lietuvos rinktinė toliau rodė kovingą žaidimą ir nors paskutiniame ketvirtyje geriau sekėsi varžovams to nepakako ir rungtynes rezultatu 83:69 laimėjo Lietuva.

LIETUVA U18: L. Kišūnas 16 tšk., G. Vasiliauskas 15 tšk., L. Uleckas 12 tšk.

LATVIJA U18: E. Kaufmanis 14 tšk., A. Berkis 12 tšk., R. Hermanovskis 10 tšk.

Kitose rungtynėse lietuviai šeštadienį susitiks su Estijos ekipa.

"Pieno žvaigždžių" vairą iš R.Grigo perima G.Petrauskas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju treneriu Rimantu Grigu. Jį šiose pareigose pakeis Gediminas Petrauskas.„Taip susiklostė situacija.
G.Petrauskas: Lietuvoje likę žaidėjai patobulėjo daugiau
Lietuvos krepšinio padangėje pastaruoju metu daug kalbama apie agentų veiklą, jų indėlį į jaunųjų sportininkų augimą, neteisėtą veiklą ir kitus dalykus. Pirmadienio popietę LKF TV
Po dar vienos nesėkmės "Juventus" vyr. trenerio postą paliko G.Petrauskas
Utenos „Juventus“ klubas liko be vyr. trenerio. Po šeštadienio pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) čempionate Kėdainių „Nevėžio“
"Juventus" įveikė Bulgarijos čempionus ir žais Čempionų lygoje! (varžovai)
Nuo pirmosios iki paskutinės minutės aikštelėje dominavę Utenos „Juventus“ krepšininkai antrus metus iš eilės kovos elitiniame FIBA Čempionų lygos turnyre. Antrosiose
Būti ar nebūti Čempionų lygoje: "Juventus" stoja į dvikovą su Bulgarijos čempionais
Garsusis klausimas iš Viljamo Šekspyro tragedijos „Hamletas“ iki vėlaus pirmadienio vakaro kankins Utenos „Juventus“ ir Sofijos „Lukoil Academic“ ekipų
"Lietuvos rytas" išvykoje pranoko uteniškius (komentarai)
Centrinėje antrojo turo dvikovoje pergalę šventė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai.Trečiajame kėlinyje spurtą 18:3 surengę vilniečiai „Betsafe–LKL“
Naujasis "Juventus" treneris G.Petrauskas: LKL sezone netikėtumų bus užfiksuota
Naujojo trenerio Gedimino Petrausko vadovaujamas Utenos „Juventus“ klubas vis didesnėmis apsukomis rengiasi artėjančiam sezonui. Uteniškiai jau pradėjo darbą salėje, o ketvirtadienį
„Juventus“ pradėjo pasirengimą naujam sezonui
Antradienį į pirmąją pasirengimo naujam sezonui stovyklą susirinko Utenos „Juventus“ ekipa. Gedimino Petrausko treniruojama komanda baterijas dešimt dienų krausis vaizdingoje vietoje
Aštuoniolikmetės nusileido latvėms ir prarado vietą A divizione
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė Europos čempionatą. Daliaus Ubarto auklėtinės rungtynėse dėl 13 vietos 72:81 (20:18, 16:19, 14:29, 22:15) pralaimėjo
Aštuoniolikmetės Europos čempionatą baigė sumindžiodamos graikes
Lietuvos merginų (U18) rinktinė pergalingai baigė Europos čempionatą.Aštuoniolikmetės 96:57 (25:13, 19:10, 24:19, 28:15) nugalėjo Graikijos rinktinę ir čempionate iškovojo 13-ą
Aštuoniolikmetės Europos čempionate po atkaklios kovos nusileido kroatėms
Lietuvos merginų (U18) rinktinė patyrė dar vieną nesėkmę Europos čempionate. Aštuoniolikmetės po atkaklios kovos rezultatu 69:67 (25:13, 17:15, 14:18, 13:21) nusileido Kroatijos rinktinei.Nors
Aštuoniolikmetės dramatiškai pralaimėjo belgėms ir iškrito iš kovos dėl medalių
Lietuvos merginų (U18) rinktinė po atkaklios kovos pralaimėjo Europos čempionato aštuntfinalyje. Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 58:55 (20:9, 13:20, 10:12, 15:14)  turėjo pripažinti
"Juventus" pristatė naują vyr. trenerį G. Petrauską ir įvardino tikslus
 „Juventus“ klubo atstovai antradienį svečiavosi Utenos rajono savivaldybėje, kur susitikime su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu pristatė naująjį komandos trenerį
Aštuoniolikmečiai nusileido serbams ir Europos čempionate kovos dėl bronzos
Lietuvos vaikinų (U18) rinktinė po įtemptos kovos patyrė pralaimėjimą Europos pirmenybių pusfinalyje. Gedimino Petrausko auklėtiniai rezultatu 83:77 (21:15, 18:20, 20:26, 24:16) nusileido Serbijos
Aštuoniolikmečių rinktinė pateko į Europos čempionato pusfinalį
Lietuvos vaikinų (U18) rinktinė toliau pergalingai žygiuoja Europos čempionate. Gedimino Petrausko auklėtiniai rezultatu 72:60 (23:14, 19:16, 14:18, 16:12) įveikė Italijos rinktinę ir pateko į
Aštuoniolikmečiai Europos čempionto starte triuškinamai pralaimėjo suomiams
Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinei nepavyko pergale pradėti Europos čempionato. Pirmose C grupės rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai turėjo pripažinti Suomijos rinktinės pranašumą
Aštuoniolikmetės pasiekė revanšą prieš aires
Lietuvos merginų jaunių (U18) rinktinė sužaidė antras kontrolines rungtynes su Airijos ekipa. Daliaus Ubarto auklėtinės šiandien Kaune rezultatu 62:56 (11:14, 19:14, 14:11, 18:17) nugalėjo Airijos
Jauniai pergalingai baigė pasiruošimą Europos čempionatui
Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė sėkmingai baigė pasiruošimą Europos čempionatui. Gedimino Petrausko auklėtiniai 79:64 (22:17, 19:13, 24:14, 14:20) nugalėjo Slovakijos bendraamžius.Lietuviai
Paskutinioji Baltijos taurės turnyro diena aštuoniolikmečiams baigėsi pralaimėjimais
Lietuvos merginų (U18) rinktinė draugišką turnyrą Taline baigė su dvejomis pergalėmis ir viena nesėkme. Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 84:66 (17:28, 25:10, 17:17, 25:11) turėjo pripažinti
Turnyre Estijoje triuškinanti merginų pergalė ir vaikinų pralaimėjimas
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė sutriuškino bendraamžes iš Estijos. Taline vykusiose rungtynėse Daliaus Ubarto auklėtinės iškovojo nesunkią pergalę rezultatu
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų ir vaikinų rinktinės tęsia pasiruošimą Europos čempionatui. Baltijos taurėje Taline dalyvaujančios komandos pranoko latvių ekipas. Pirmosios į
Lietuvės pripažino Belgijos krepšininkių pranašumą
Lietuvos merginų jaunių (U18) rinktinė sužaidė antras kontrolines rungtynes Lenkijoje. Šį kartą Daliaus Ubarto auklėtinės turėjo pripažinti Belgijos krepšininkių pranašumą
Dvidešimtmečiai pralaimėjo turkams, aštuoniolikmečiai įveikė rusus
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė pralaimėjimu baigė kontrolinių rungtynių ciklą Turkijoje. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai šiandien Stambule, po atkaklios kovos turėjo pripažinti
G.Petrauskas: pirmiausia kalbiname lietuvius, vėliau prijungsime ir legionierius
Į Lietuvos krepšinio lygą po metų pertraukos grįžta strategas Gediminas Petrauskas, kuris artėjantį sezoną darbuosis Utenos „Juventus“ gretose.Nors specialistui tik 32-eji
Prie "Juventus" vairo stojo G.Petrauskas
Artėjantį sezoną „Juventus“ klubas pasitiks su atjaunėjusiu trenerių štabu. Utenos ekipa trečiadienį sudarė sutartį (pagal formulę 1+1) su 32 metų vyr. treneriu Gediminu Petrausku.Strategas
Devyniolikmečiai priešpaskutinį mačą prieš pasaulio čempionatą baigė nesėkme
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pralaimėjimu baigė draugišką turnyrą Prancūzijoje. Rimanto Grigo auklėtiniai paskutinėse rungtynėse turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą 59:70 (12:21,
Paskelbti aštuoniolikmečių rinktinių kandidatai ir pasiruošimo planai
Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinių treneriai paskelbė kandidatų sąrašus, kurie pradės pasiruošimą Europos jaunių (U18) krepšinio čempionatui. Vaikinų rinktinės
Lietuvos aštuoniolikmečiai nusileido VDU ekipai
Lietuvos vaikinų jaunių (U18) rinktinė vakar sužaidė kontrolines rungtynes su Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) komanda. Gedimino Petrausko auklėtiniai turėjo pripažinti varžovų pranašumą

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45