Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo užtikrinta pergale

Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pradėjo pasirodymą Europos A diviziono čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).

Pirmose D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 69:54 (13:14, 17:15, 16:11, 23:14) įveikė Lenkijos rinktinę.

Atkakliose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, o lietuvėms šiek tiek nutolti pavyko trečio kėlinio viduryje (45:39). Paskutines dešimt minučių aštuoniolikmetės pradėjo spurtu 7:2, bet varžovės greitai atsakė panašia atkarpa ir vėl sumažino atsilikimą (53:47). Justina Miknaitė tritaškiu metimu pradėjo dar vieną lietuvių spurtą ir merginos iškovojo pirmąją pergalę čempionate.

LIETUVA U18: S.Visockaitė 21 (10 at. kam., 3 per. kam., 3 bl, 26 naud. b.), J.Miknaitė 19 (5/6 dvit., 6 at. kam., 24 naud. b.), G.Savostaitė 14 tšk. (9 at. kam., 7 kl.), U.Cižauskaitė 5 (10 atk. kam., 2 bl.), K.Mickutė, D.Paliulytė ir B.Sinickaitė (4 rez. perd.) po 3, A.Zdanevičiūtė 1, A.Švėgždaitė (5 praž.) ir J.Oficerovaitė taškų nepelnė.

LENKIJA U18: E.Kosla 9, W.Piechowiak, M.Kowalska (7 atk. kam.) ir N.Kurach po 7.

Sekmadienį lietuvės susitiks su aikštelės šeimininkėmis, Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkėmis. Rungtynių pradžia 19 valandą 30 minučių.

Europos čempionate jaunės nusileido belgėms ir kovos dėl išlikimo A divizione
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė Europos čempionate patyrė pralaimėjimą.Rungtynėse dėl 9-16 vietų Vytauto Plaiugos 48:59 (15:11, 6:16, 13:10, 11:22) turėjo pripažinti
Lietuvės per pratęsimą nusileido čekėms ir baigė kovas Europos čempionate
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė baigė kovą dėl medalių Europos čempionate.Turnyro aštuntfinalyje Vytauto Pliaugos auklėtinės per pratęsimą 59:64 (17:14, 9:11,
Europos čempionate lietuvės surengė galingą spurtą trečiajame kėlinyje, bet pralaimėjo latvėms
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė baigė pirmąjį Europos čempionato etapą. Paskutinėse D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 69:73 (17:20, 12:17, 29:15, 11:21) pralaimėjo Latvijos
Europos čempionate merginos turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė patyrė pirmą pralaimėjimą Europos čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 67:69 (22:20, 14:17,
Lietuvos jaunimo rinktinės prisijungė prie gražios akcijos - giedojo "Tautišką giesmę"
Liepos 6-osios tradiciją visame pasaulyje giedoti Lietuvos himną tęsia ir Lietuvos jaunieji krepšininkai. Įtemptame treniruočių ir rungtynių tvarkaraštyje Lietuvos vaikinų jaunimo
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pradėjo pasirodymą Europos A diviziono čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).Pirmose D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 69:54 (13:14,
Jaunimo vaikinų ir jaunių merginų rinktinės išvyksta į Europos čempionatą (sudėtys)
Šiandien iš Vilniaus oro uosto į Europos čempionatus išvyksta dvi Lietuvos rinktinės – jaunių merginų ir jaunimo vaikinų. Tiesa pastarieji dar dalyvaus kontroliniame turnyre
Europos čempionatui besiruošiančios jaunės įveikė ukrainietes ir turnyre Italijoje užėmė antrą vietą
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pergale baigė pasirodymą tarptautiniame turnyre Italijoje.Vytauto Pliaugos auklėtinės paskutinėse rungtynėse 62:50 (23:16, 7:12, 14:13, 18:9) įveikė
Aštuoniolikmetės turnyre Italijoje nusileido šeimininkėms
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė tęsia pasirodymą kontroliniame turnyre Italijoje.Vytauto Pliaugos auklėtinės antrose rungtynėse 74:48 (17:11, 11:12, 17:11, 29:14) turėjo pripažinti
Aštuoniolikmetės turnyrą Italijoje pradėjo tiesiog sumindydamos varžoves
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pergale pradėjo kontrolinį turnyrą Italijoje. Vytauto Pliaugos auklėtinės pirmose rungtynėse 68:45 (23:13, 15:10, 10:12, 20:10) sutriuškino Baltarusijos
Baltijos taurės turnyre merginos per pratęsimą įveikė baltaruses ir užėmė antrą vietą
Baltijos taurės merginų (U18) krepšinio turnyre antrą pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Paskutinėse turnyro rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės per pratęsimą 66:60 (18:20,
Baltijos taurės turnyre lietuvės iškovojo pirmąją perglę
Druskininkuose vykstančiame Baltijos taurės merginų (U18) krepšinio turnyre pirmą pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė.Antrosiose rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 72:21 (12:7,
Baltijos taurė turnyre lietuvės startavo nesėkme
Druskininkuose prasidėjo tris dienas truksiantis Baltijos taurės merginų (U18) krepšinio turnyras.Pirmose rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 43:67 (13:12, 13:28, 5:15, 12:12) turėjo pripažinti
Aštuoniolikmetės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatui
Anykščiuose į pirmąją treniruočių stovyklą susirinko Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinės kandidatės. Čia darbą pradėjo 17-a krepšininkių.„Labai noriu
Savaitgalį Kaune - "Krepšinio namų" 3×3 turnyras
Birželio 8 dieną Kauno Santakos parke vyks dar vienas didelis 3×3 krepšinio renginys – „Krepšinio namų“ turnyras, kurio pagrindinis akcentas yra vyrų elito grupės
Šeštadienį prie "Žalgirio" arenos - fanų zona ir papildomos pramogos
Užtikrintai „Betsafe–LKL“ titulo žygiuojantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau artėjantį šeštadienį „Žalgirio“ arenoje sužais trečiąsias
Kaune startavusiame Europos U 16 čempionate - S.Visockaitės vedamų lietuvių pergalė
Penktadienį Kaune prasidėjo Europos jaunučių merginų (U 16) pirmenybės, kuriose sėkmingai startavo Lietuvos rinktinė.Tado Stankevičiaus auklėtinės Sporto halėje po permainingos kovos 71:58
Užtikrintai finale žaidusioms merginoms - Europos čempionato auksas!
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė puikia nata baigė Europos merginų B diviziono krepšinio čempionatą.Daliaus Ubarto auklėtinės turnyro finale 86:71 (24:12, 19:20, 25:23, 18:16) įveikė
Po ilgosios pertraukos atsigavusios merginos - Europos čempionato finale!
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė pasiekė Europos čempionato B diviziono finalą.Šeštadienį Daliaus Ubarto auklėtinės pusfinalyje 69:49 (12:14, 14:16, 23:12,
Lietuvės nukovė portugales ir pateko į Europos čempionato pusfinalį
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė  prasibrovė į Europos čempionato pusfinalį.Penktadienį Daliaus Ubarto auklėtinės ketvirtfinalyje 77:66 (15:16, 20:22, 20:12, 22:16)
Europos čempionate lietuvės nusileido izrailietėms, aiškios ketvirtfinalio varžovės
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate.Daliaus Ubarto auklėtinės 76:66 (13:23, 13:23, 25:17, 15:13) turėjo pripažinti Izraelio
Aštuoniolikmetės Europos čempionate vėl triuškino varžoves ir lieka nepralaimėjusios
Dar vieną pergalę Europos jaunių (U18) merginų krepšinio čempionate iškovojo Lietuvos merginų rinktinė.Daliaus Ubarto auklėtinės B grupės rungtynėse 92:62 (21:9, 27:17, 24:14,
Lietuvos merginų pergalė Europos čempionate - beveik 100 taškų skirtumu
Europos jaunių (U18) merginų krepšinio čempionate pergalių seriją pratęsė Lietuvos rinktinė.Daliaus Ubarto auklėtinės 130:38 (33:11, 33:12, 38:9, 26:6) nepaliko vilčių
Europos čempionate aštuoniolikmetės neturėjo vargo ir su graikėmis
Antrą pergalę iš tiek pat galimų Europos čempionate iškovojo Lietuvos jaunių merginų rinktinė.Daliaus Ubarto auklėtinės 83:67 (23:20, 19:12, 21:18, 20:17) įveikė Graikijos aštuoniolikmečių
Aštuoniolikmetės laimėjo Baltijos taurės turnyrą; pergalę Prancūzijoje iškovojo šešiolikmečiai
Sėkmingai Baltijos taurės turnyrą baigė Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės paskutinėse rungtynėse 99:59 (34:13, 33:13, 21:18, 11:15) nugalėjo Estijos
Aštuoniolikmetės dar kartą įveikė baltaruses, šį kartą - sunkiai
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė antrą kartą per dvi dienas įveikė metais jaunesnes Baltarusijos krepšininkes.Daliaus Ubarto auklėtinės Druskininkuose šiandien
Aštuoniolikmetės sutriuškino baltaruses
Kontrolinėse rungtynėse pergalę iškovojo Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė.Daliaus Ubarto auklėtinės Druskininkuose 79:50 (27:11, 11:11, 19:15, 22:13) nugalėjo metais