Žalgiris-2

Žalgiriečiai pratęsė pergalių, "Ryto" jaunimas - nesėkmių serijas
Kauno „Žalgirio-2“ (18-15) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo dramatišką pergalę, kuri jiems buvo ketvirtoji paeiliui.Arvydo Gronskio auklėtiniai po
NKL: žalgiriečių pergalė, "Ryto" jaunimo nesėkmė ir čempionų bei lyderių akistata
Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17-16)  taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.Arvydo Gronskio vadovaujama
Žaismingas "Žalgirio" estas: apie debiutą Eurolygoje, Prienus ir Jasikevičiaus riksmus
Kauno „Žalgirio“ dublerių komandoje VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje tobulėja vienas įdomiausių savo kartos įžaidėjų 19-metis Kerras Kriisa.Estas 2018 metais pasirašė
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje - užtikrinta kauniečių pergalė
VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šį vakarą vyko dvejos rungtynės, o vienose iš jų pergalę šventė Kauno „Žalgiris-2“ (16-16).Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 88:72
Žalgiriečius nužudė S.Serapinas, "Ryto" dubleriai nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ (14-16) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose 64:86 (11:21, 21:24, 17:21, 17:20) nusileidę „Šilutės“
"Žalgirio" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje triumfavo klaipėdiečiai
Vienintelėse šio savaitgalio VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse – Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ (19-10) pergalė.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pirmosios grupės rungtynėse namuose
Žalgiriečiai krito Mažeikiuose, 4 taškus per kėlinį įmetę neptūniečiai sutriuškinti Palangoje
Mažeikių „Ereliai“ (11-17) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Mažeikiškiai namuose 89:83 (34:19, 17:19, 20:23, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirio-2“
NKL paaiškėjo visos aštuonios komandos, kovas pratęsiančios stipresniųjų grupėje
Paaiškėjo visos aštuonios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos komandos, kurios po dviejų ratų persikels į stipresniųjų ekipų grupę ir užsitikrins vietą atkrintamosiose.Stipresniame
Žalgiriečiai tiesiog sumindė svečius iš Tauragės
Kauno „Žalgiris-2“ (14-13) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo lengvą pergalę namuose. Arvydo Gronskio treniruojama komanda 98:62 (28:18, 26:12, 25:15, 19:17) sutriuškino Tauragės krepšinio
Estas grįžta į "Žalgirį"
10 rungtynių Prienų „CBet“ ekipos gretose sužaidęs Kerras Kriisa palieka klubą. 19 metų 189 cm ūgio gynėjas grįžta į Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandą.Lapkričio pradžioje
"Žalgiriečiai" įveikė "Neptūno" dublerius, "Ryto" jaunimas krito Telšiuose (rezultatai)
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgiris-2“ (13/13) svarbiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 93:80 (28:19, 28:23, 17:25, 20:13) parklupdė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Žalgiriečiai išsivežė pergalę iš Gargždų
Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINLOTTO-NKL“) iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai, kurie išvykoje 71:66 (15:20, 23:15, 14:16, 19:15)
Fantastiškas A.Marčiulionio pasirodymas lėmė "Perlo" pergalę, žalgiriečiai krito paskutinę sekundę
17-metis 192 cm ūgio Augustas Marčiulionis surinko trigubą dublį, o Vilniaus „Perlas“ (13-11) VIKINGLOTTO-NKL pasiekė pergalę per pratęsimą. Edvino Justos kariauna namuose 103:99 (24:26,
Žalgiriečiai išbarstė dviženklį pranašumą ir krito Šakiuose (rezultatai)
Kauno „Žalgirio-2“ (11-12) krepšininkai išbarstė dviženklį pranašumą ir patyrė nesėkmę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Arvydo Gronskio auklėtiniai svečiuose 73:78
Žalgiriečiai įveikė S.Serapino vedamą "Šilutę", "Neptūno" dubleriai krito paskutinėmis sekundėmis
Įtikinamą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pasiekė Kauno „Žalgirio-2“ (11-11) ekipa.Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 104:95 (36:14, 28:27, 24:29, 16:25) užtikrintai pranoko
NKL: apmaudi žalgiriečių nesėkmė ir "Perlo" lyderio E.Tubučio karjeros rungtynės
Šį vakarą Jonavoje vyko dramatiškas trileris, kurio pabaigoje džiaugėsi namuose žaidusi „Jonavos“ (7-16) ekipa.Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose 84:83 (23:11, 23:32,
Žalgiriečiai ir neptūniečiai triuškino varžovus, "Ryto" dubleriai įveikė "Vytį"
Šeštadienio vakare Joniškyje vykusiose VIKIGLOTTO – NKL rungtynėse tarp vietos  „Delikateso“ (10-11) ir Kauno „Žalgirio-2“ (10-10) komandų 95:76 (17:15,
Rungtynių pradžioje pabėgę žalgiriečiai įveikė svečius iš Baltarusijos
Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ ir Baltarusijos turnyre iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ ekipa. Arvydo Gronskio auklėtiniai savo aikštėje 81:72 (29:19, 19:18, 14:12, 19:23)
Žalgiriečiai nusileido debiutantams, "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai iškovojo sunkias pergales
Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime pasiekė Šilalės „Lūšies“ (5-14) krepšininkai, kurie namų aikštėje Rietave
Žalgiriečiai nusileido NKL čempionams, "Neptūno" dubleriai - "Ereliams" (rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (14-3) tęsia pergalingą žygį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 88:75 (26:19, 14:19, 22:13, 26:24) pranoko
"Žalgirio" dublerių gretose - perspektyvus puolėjas
Kauno „Žalgirio-2“ komandoje – naujas veidas. Klubas čempionato kovoms įregistravo 17-metį 205 cm ūgio Matą Repšį, kuris pagal dvigubą licenciją žais VIKINGLOTTO-NKL
NKL apžvalga: 2 tūkst. sirgalių, dvitaškių rekordas ir finalo pakartojimas
VIKINGLOTTO-NKL sužaista devintoji savaitė, per kurią buvo pasiektas dvitaškių rekordas ir užfiksuotas sezono naudingumo balų antirekordas, pataikytas pergalingas metimas paskutinę sekundę
Įspūdingo palaikymo sulaukę "Ryto" dubleriai nusileido žalgiriečiams
Įspūdingo sirgalių palaikymo sulaukęs Vilniaus „Perlo“ (8-9) klubas VIKINGLOTTO-NKL patyrė nesėkmę per pratęsimą.Principiniame stipriausių Lietuvos dublerių komandų derbyje „Perlas“
Žalgiriečiai palaužė palangiškius, "Ryto" dubleriai krito Joniškyje (rezultatai)
Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė Kauno „Žalgirio-2“ (8-8) ekipa, kuri namuose 90:82 (28:14, 28:23, 15:26, 19:19) nugalėjo „Palangos
A.Marčiulionis prieš dublerių derbį: "B Tribūna" organizuoja palaikymą, bus įspūdingas renginys
Šeštadienį „Jeep“ arenoje Vilniuje vyks antroji šio NKL sezono dvikova tarp Vilniaus „Perlo“ ir „Žalgirio-2“. Akivaizdu, kad nemažai įtakos
Žalgiriečiai pratęsė nesėkmių seriją, galingu spurtu pradėję čempionai įveikė debiutantus
Molėtų „Ežerūno“ (8-7) krepšininkai šeštadienio vakarą iškovojo pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Mariaus Pociukonio auklėtiniai išvykoje 89:79
Žalgiriečiai krito Molėtuose, "Perlas" sutriuškino "Jonavą", lyderiams prireikė pratęsimo
Molėtų „Ežerūnas“ (7-7) išlygino savo pergalių ir pralaimėjimų balansą. Molėtiškiai savo aikštėje 96:79 (22:21, 29:17, 19:23, 26:18) įveikė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pralaimėjo po metimo su sirena, "Telšiai" - vienvaldžiai NKL lyderiai
Mažeikių „Ereliai“ (4-9) įspūdingai iškovojo ketvirtąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Aloyzo Rudžio auklėtiniai sulig finaline rungtynių sirena 98:97 (20:23, 23:28,