Žalgiris-2

Žalgiriečiai įveikė svečius iš Klaipėdos
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgiris-2“ komanda iškovojo pirmąją pergalę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namų
Jaunieji talentai nuo šiol augs "Žalgirio" akademijoje
Naujus mokslo metus Kauno „Žalgirio“ klubas pasitinka pristatydamas pokyčius vienoje iš klubo piramidės dalių. Nuo šiol jaunieji sportininkai Kaune bus ugdomi krepšinio
Du kėlinius laimėję žalgiriečiai nusileido "CBet" krepšininkams
Kauno „Žalgiris-2“ komanda tęsia pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Sekmadienį jaunieji žalgiriečiai dar kartą išbandė jėgas su laipteliu
Jaunieji žalgiriečiai LKL klubui pralaimėjo tik pirmąjį kėlinį
Su dar vienu LKL klubu jėgas pasitikrinę Kauno „Žalgirio“ dubleriai patyrė nesėkmę. Arvydo Gronskio vadovaujama komanda namų arenoje 75:88 (7:28, 20:17, 27:20, 21:23) neprilygo
Žalgiriečiai nusileido ir "Pieno žvaigždėms"
Jaunieji Kauno „Žalgiris-2“ komandos krepšininkai artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui toliau ruošiasi išmėgindami jėgas su Lietuvos krepšinio
Žalgiriečiai nusileido įspūdingai tritaškius pataikiusiam "Nevėžiui"
Įspūdingai tritaškius pataikę Kėdainių "Nevėžio" krepšininkai šventė triuškinančią pergalę antrosiose draugiškose rungtynėse.Mariaus Kiltinavičiaus
29:0 spurtavęs "Lietkabelis" sutriuškino žalgiriečius
Pergalingai pasiruošimą naujajam sezonui pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa, kuri namuose 106:50 (22:12, 30:15, 23:23, 31:10) sutriuškino Kauno „Žalgirio“
"Žalgirio" jaunimas nepasipriešino LKL klubui
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti Kauno „Žalgiris-2“ ekipa antradienį išbandė jėgas su laipteliu aukščiau rungtyniaujančia Prienų „CBet“
"Žalgiris" suformavo jaunimo komandas ir jų trenerių štabus
Pasirengimą artėjančiam sezonui pradėjo ne tik pagrindinė Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda, bet ir po ja klubo piramidėje esančios „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“
"Žalgirio" jaunimas nusileido Ukrainos aukščiausiosios lygos komandai
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgiris-2“ ekipa penktadienį sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Kauniečiai savo aikštelėje
"Žalgirio" sistemoje – talentingi broliai dvyniai iš Panevėžio
Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo sistemoje nuo šiol bus galima išvysti du brolius dvynius – į Kauną iš Panevėžio atvyksta Dominykas ir Dovydas Butkos.Abu
Dar vienas žalgirietis kitą sezoną rungtyniaus NCAA
Dar vienas Kauno "Žalgirio" mokyklos auklėtinis kitą sezoną išbandys laimę NCAA pirmenybėse.Lietuvos čempionų dublerių "Žalgiris-2" ekipos atstovas Modestas Kancleris
Žalgiriečiai įveikė čempionus, "Ryto" jaunimas patyrė dar vieną nesėkmę, "Neptūno" dubleriai laimėjo per pratęsimą
VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nutrūko Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (30-7) pergalių serija.Povilo Šakinio auklėtiniai Kaune 74:86 (14:27, 21:22, 15:17, 24:20) nusileido vietos
NKL: D.Lavrinovičius nukalė pergalę, "Žalgirio" jaunimas nusileido lyderiams, "Ryto" - "Neptūno" dubleriams
Šilutės „Šilutė“ (23-11) VIKINGLOTTO-NKL pirmosios grupės rungtynėse po pratęsimo patyrė pralaimėjimą 71:78 (10:20, 17:14, 19:10, 18:20, 7:14) Darjušo Lavrinovičiaus
Žalgiriečiai pratęsė pergalių, "Ryto" jaunimas - nesėkmių serijas
Kauno „Žalgirio-2“ (18-15) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo dramatišką pergalę, kuri jiems buvo ketvirtoji paeiliui.Arvydo Gronskio auklėtiniai po
NKL: žalgiriečių pergalė, "Ryto" jaunimo nesėkmė ir čempionų bei lyderių akistata
Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17-16)  taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.Arvydo Gronskio vadovaujama
Žaismingas "Žalgirio" estas: apie debiutą Eurolygoje, Prienus ir Jasikevičiaus riksmus
Kauno „Žalgirio“ dublerių komandoje VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje tobulėja vienas įdomiausių savo kartos įžaidėjų 19-metis Kerras Kriisa.Estas 2018 metais pasirašė
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje - užtikrinta kauniečių pergalė
VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šį vakarą vyko dvejos rungtynės, o vienose iš jų pergalę šventė Kauno „Žalgiris-2“ (16-16).Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 88:72
Žalgiriečius nužudė S.Serapinas, "Ryto" dubleriai nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ (14-16) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose 64:86 (11:21, 21:24, 17:21, 17:20) nusileidę „Šilutės“
"Žalgirio" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje triumfavo klaipėdiečiai
Vienintelėse šio savaitgalio VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse – Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ (19-10) pergalė.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pirmosios grupės rungtynėse namuose
Žalgiriečiai krito Mažeikiuose, 4 taškus per kėlinį įmetę neptūniečiai sutriuškinti Palangoje
Mažeikių „Ereliai“ (11-17) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Mažeikiškiai namuose 89:83 (34:19, 17:19, 20:23, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirio-2“
NKL paaiškėjo visos aštuonios komandos, kovas pratęsiančios stipresniųjų grupėje
Paaiškėjo visos aštuonios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos komandos, kurios po dviejų ratų persikels į stipresniųjų ekipų grupę ir užsitikrins vietą atkrintamosiose.Stipresniame
Žalgiriečiai tiesiog sumindė svečius iš Tauragės
Kauno „Žalgiris-2“ (14-13) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo lengvą pergalę namuose. Arvydo Gronskio treniruojama komanda 98:62 (28:18, 26:12, 25:15, 19:17) sutriuškino Tauragės krepšinio
Estas grįžta į "Žalgirį"
10 rungtynių Prienų „CBet“ ekipos gretose sužaidęs Kerras Kriisa palieka klubą. 19 metų 189 cm ūgio gynėjas grįžta į Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandą.Lapkričio pradžioje
"Žalgiriečiai" įveikė "Neptūno" dublerius, "Ryto" jaunimas krito Telšiuose (rezultatai)
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgiris-2“ (13/13) svarbiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 93:80 (28:19, 28:23, 17:25, 20:13) parklupdė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Žalgiriečiai išsivežė pergalę iš Gargždų
Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINLOTTO-NKL“) iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai, kurie išvykoje 71:66 (15:20, 23:15, 14:16, 19:15)
Fantastiškas A.Marčiulionio pasirodymas lėmė "Perlo" pergalę, žalgiriečiai krito paskutinę sekundę
17-metis 192 cm ūgio Augustas Marčiulionis surinko trigubą dublį, o Vilniaus „Perlas“ (13-11) VIKINGLOTTO-NKL pasiekė pergalę per pratęsimą. Edvino Justos kariauna namuose 103:99 (24:26,
Žalgiriečiai išbarstė dviženklį pranašumą ir krito Šakiuose (rezultatai)
Kauno „Žalgirio-2“ (11-12) krepšininkai išbarstė dviženklį pranašumą ir patyrė nesėkmę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Arvydo Gronskio auklėtiniai svečiuose 73:78