Žalgiris-2

Kauno derbyje "Atletas" įveikė žalgiriečius, Runkausko ir Galdiko vedami "Gargždai" sutriuškino neptūniečius
Keturioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno r. „Atletas“ (14-11).Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 80:62 (18:17, 24:11, 17:10, 21:24)
Prieš NKL komandų pasiskirstymą į dvi grupes – paskutinės intrigos
Per artimiausią savaitę „7bet-NKL“ komandos baigs reguliariojo sezono antrąjį ratą, o tuomet paaiškės, kuriose grupėse jos pratęs kovas iki atkrintamųjų.Po 26 rungtynių 14 klubų
NKL: "Atletas" nutraukė "Vyčio" pergalių seriją, žalgiriečiai nepagailėjo varžovų (rezultatai)
Penkioliktą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (15-9).Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 82:55 (19:18, 20:6, 24:17, 19:14) sutriuškino
"Žalgirio" jaunimui Eurolygoje – ta pati problema kaip ir vyrams
Eurolygos organizacija paskelbė, kad šio mėnesio 21-23 dienomis Miunchene turėjusios vykti Eurolygos jaunimo turnyro atrankos varžybos yra nukeliamos, rašo Krepšinis.lt.Grupės
"Ryto" dubleriai išplėšė pratęsimą, bet nusileido "Atletui", žalgiriečiai taip pat pralaimėjo (rezultatai)
„7bet-NKL“ čempionate dramatišką pergalę pratęsime iškovojo Kauno r. „Atletas“ (12-11)Kauno r. klubas išvykoje 87:81 (19:10, 17:26, 19:26, 19:12) per pridėtą
Žalgiriečiai Telšiuose išbarstė dviženklį pranašumą, "Atletas" negali be dramų (rezultatai)
„Telšiai“ (17-4) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 71:65 (21:20, 8:19, 24:12, 18:14) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė  "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-3) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (17:10, 26:16, 22:19, 22:17)
NKL: iš pelenų pakilę vilniečiai, nesustabdomi kauniečiai bei dramatiška "Atleto" pergalė
Dešimtąją „7bet-NKL“ sezono savaitę buvo sužaista 14 susitikimų, o per ją nutiko daug įdomybių, kurias skubame jums nušviesti.Tinklalapis nklyga.lt pristato savaitės
Žalgiriečiai iškovojo septintą pergalę paeiliui, "Ryto" dubleriai palaužė debiutantus (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (14-6) tęsia pergalingą žygį „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 76:63 (22:14, 22:19, 14:13, 18:17) nugalėjo Palangos „Kuršius“
Žalgiriečiai pratęsė pergalių seriją, "Atletas" vėl žaidė pratęsimą, lyderių dvikovą laimėjo "Gargždai"
Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį, jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (13-6) iškovojo tryliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.Kauno klubas išvykoje 78:63 (18:15,
Lemiamame kėlinyje spurtavę žalgiriečiai išvykoje nukovė "Vytį" (video komentaras)
„Kauno Žalgiris-2“ (12-6) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 76:68 (21:20, 19:20, 14:17, 22:11) palaužė Šakių „Vytį“
Paskutinę ataką nugesinę žalgiriečiai įveikė "Ryto" dublerius
„7bet-NKL“ čempionate paskutinių sekundžių trileryje pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (10-6).Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 78:75 (17:15, 19:22, 18:14, 24:24)
"Atletas" nutraukė įspūdingą "Gargždų" seriją, laimėjo ir "Žalgirio" bei "Neptūno" dubleriai
Nutrūko dvylikos „Gargždų“ (14-2) pergalių serija „7bet-NKL“ čempionate.Eriko Kubiliaus auklėtiniai namuose 77:82 (19:10, 17:26, 18:23, 23:23) nusileido Kauno raj. „Atleto“
NKL: žalgiriečiai įveikė neptūniečius, netikėta "Atleto" nesėkmė ir 12-oji iš eilės "Gargždų" pergalė
Devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (9-6).Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 74:64 (15:10, 17:19, 22:15, 20:20) nugalėjo Klaipėdos
NKL pirmenybėse nutrūko keturių iš eilės "Žalgirio" dublerių serija
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po keturių iš eilės pergalių nesėkmę namuose patyrė Kauno „Žalgiris-2“. Vytauto Pliaugos auklėtiniai Kaune rezultatu 56:86 (18:23,
Dimšos traukiamas "Atletas" įveikė vilniečius, žalgiriečiai laimėjo Šilutėje (rezultatai)
Egidijus Dimša pelnė 27 taškus, o jo vedama Kauno r. „Atleto“ (4-5) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“. Kauno r. klubas savo aikštėje
NKL: milžino Paukštės debiutas, žalgiriečių pergalė ir žiaurokai sutriuškinti "Ryto" dubleriai
224 cm ūgio vidurio puolėjas Jonas Paukštė puikiai debiutavo „7bet-NKL“ „Mažeikių“ (3-5) komandoje ir džiaugėsi pergale.Mažeikių ekipa namie 64:47 (18:17, 16:5,
Žalgiriečiai laimėjo Klaipėdoje, "Atletas" – Joniškyje, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Telšiuose
Titas Sargiūnas užfiksavo geriausią asmeninį pasirodymą žaidžiant „7bet-NKL“, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-4) pasiekė pergalę.Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje
Žalgiriečiai neatsilaikė prieš Runkausko, Ruikio ir Galdiko vedamus "Gargždus"
Penktąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Gargždų „Gargždai“ (5-1). Eriko Kubiliaus auklėtiniai išvykoje 80:63 (17:15, 19:11, 19:14, 25:23) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“
NKL: žalgiriečiai įveikė "Atletą", "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai pralaimėjo  (rezultatai)
NKL: žalgiriečiai įveikė "Atletą", "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai pralaimėjo (rezultatai)
Antrą pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (2-3), išvykoje 91:78 (23:24, 19:18, 24:17, 25:19) nugalėjęs Kauno r. „Atletą“ (2-3).Kauno ekipa
Savaitės rungtynėse – pirmoji žalgiriečių pergalė
Pirmąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ komanda (1-3), kuri išvykoje 88:85 (13:23, 25:18, 28:22, 22:22) įveikė Palangos „Kuršių“
NKL: žalgiriečiai nusileido "Perlui", "Atletas" patyrė pirmą nesėkmę (rezultatai)
Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno „Žalgiris-2“ (0-3) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse kol kas lieka be pergalių. Jaunieji žalgiriečiai namų aikštėje rezultatu
NKL: žalgiriečių nesėkmė bei "Ryto" dublerių pergalė, "Atletas" įveikė neptūniečius
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (2-0).Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 70:60 (22:9, 13:13, 21:14, 14:24) nugalėjo
Dramatiškoje "Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje triumfavo vilniečiai
Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Perlo Energijos“ (1-1) krepšininkai.Edvino Justos auklėtiniai principiniame derbyje namuose
Atsinaujinę "Žalgirio" dubleriai: NBA žaidėjo brolis ir į aukštesnį lygį kylantis jaunimas
Naujajam „7bet-NKL“ sezonui startavus, savo starto vis dar laukia dvylika lygos komandų. Visoms čempionato ekipoms ir vėl įkąsti bandys dalį savo talentų kitais jaunuoliais pakeitęs
Marijampoliečiai savaitgali įveikė žalgiriečius bei "Perlą"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ praėjusį savaitgalį sužaidė dvejas kontrolines rungtynes.Penktadienį Kaune vykusioje dvikovoje rezultatu 73:55 marijampoliečiai įveikė vietos „Žalgiris-2“
"Žalgirio" dubleriai draugiškas rungtynes baigė draugiškai
Kauno „Žalgiris-2“ sužaidė dar vieną kontrolinį susitikimą. Šį kartą rungtynės su Kauno rajono „Atleto“ komanda baigėsi lygiosiomis 77:77 (23:15, 15:20, 18:19,