Žalgiris-2

Žalgiriečiai Eurolygos jaunimo turnyro atrankos fibnale nusileido "Real"
Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai patyrė pralaimėjimą Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale. Vytauto Pliaugos auklėtiniai Miunchene rezultatu 64:84 (16:22, 20:25, 12:21, 16:16)
Žalgiriečiai įveikė "Panathinaikos" ir pateko į Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finalą
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda be pralaimėjimų žygiuoja Eurolygos jaunimo atrankos turnyre. Vytauto Pliaugos treniruojama ekipa rezultatu 73:65 (20:17, 16:17, 21:15, 16:16) įveikė Atėnų
"Žalgirio" jaunimas įveikė ir Eurolygos talentų komandą
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda iškovojo antrą pergalę Miunchene vykstančiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyre. Vytauto Pliaugos auklėtiniai rezultatu 75:73 (22:21, 22:18, 12:15,
Žalgiriečiai Eurolygos jaunimo turnyro atrankoje startavo pergale prieš šeimininkus
Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečių komanda pergalingai pradėjo Eurolygos jaunimo atrankos turnyrą Miunchene. Vytauto Pliaugos auklėtiniai pirmosiose rungtynėse rezultatu 82:68
Žalgiriečiai išvyksta į Eurolygos jaunimo turnyro atranką Miunchene (komentarai)
Sausio 20–22 dienomis Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda viešės Miunchene, kur dalyvaus Eurolygos jaunimo turnyro atrankoje.Vokietijoje vyks vienas iš keturių atrankos
Visas rungtynes Telšiuose pirmavę žalgiriečiai siaubingai žaidė lemiamame kėlinyje (rezultatai)
Paskutinėse „7bet-NKL“ antrojo rato savaitės rungtynėse dviženklį deficitą panaikinę „Telšiai“ (21-5) sugrįžo į pergalių kelią.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai
NKL septynetų grupės paaiškėjo dar nesibaigus antrajam ratui
Artėjantį antradienį „7bet-NKL“ komandos baigs reguliariojo sezono antrąjį ratą, tačiau jau dabar tapo aišku, kuriose grupėse jos pratęs kovas iki atkrintamųjų.Po 26 rungtynių
NKL: Mažeikos paskandinti žalgiriečiai, dramatiška "Ryto" dublerių pergalė bei 17-mečio tritaškių šou Marijampolėje
Martynas Mažeika surengė dar vieną rezultatyvų pasirodymą, o jo vedama „Kretinga-VR Servisas“ (10-15) laimėjo prieš vienus iš „7bet-NKL“ lentelės lyderių.Arimanto
Žalgiriečiai antrą kartą paeliui nusileido "Vyčiui-VDU"
„Vytis-VDU“ (14-7) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 68:64 (28:14, 15:18, 13:18, 12:14) nugalėjusi Kauno
Žalgiriečiai į pergalių kelią grįžo Mažeikiuose, siautėjęs Mažeika nulėmė pergalę pajūrio mūšyje
Kauno „Žalgiris-2“ (17-2) sugrįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ pirmenybėse. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 74:63 (17:14, 21:18, 16:11, 20:20) nugalėjo Mažeikių
"7bet-NKL" anonsas: Mažeikiuose – "Žalgirio" jaunimas prieš "Ryto" legendas
„7-bet-NKL“ pirmenybėse ketvirtadienį bus sužaistos 5 intriguojančios rungtynės, kurias gali laimėti bet kuri ekipa.Kviečiame susipažinti su visų šios dienos mačų anonsu.18
NKL: suklupo lyderiai – ir žalgiriečiai, ir telšiškiai, "Ryto" bei "Neptūno" dubleriai pasirodė skirtingai
Skambią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Vytis-VDU“ (11-5). Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 75:69 (19:14, 20:16, 17:22, 19:17) įveikė Kauno „Žalgirio-2“
NKL: Jokubaičio sveikinimas žalgiriečiams, 22-ejų trenerio debiutas bei Mačijausko benefisas
Saldūs revanšai, Mato Mačijausko benefisas, 22-ejų trenerio debiutas  – tai ir dar daugiau – „7bet-NKL“ savaitės apžvalgoje.Pirmas blynas. 22-ejų treneris Marius
NKL: žalgiriečiai – dar nesuklupę, neptūniečiai ir antrą kartą pranoko "Ryto" dublerius
Kauno „Žalgiris-2“ (13-0) toliau „7bet-NKL“ čempionate žygiuoja be suklupimų. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 65:55 (16:16, 15:12, 12:7, 22:20) šią savaitę antrą
NKL: žalgiriečių fronte nieko naujo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje – pirmoji klaipėdiečių pergalė
Be suklupimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (12-0) tęsia fantastišką pergalių žygį „7bet-NKL“ pirmenybėse.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:68 (26:17,
NKL apžvalga: lyderių mūšį laimėję žalgiriečiai, žaidėjų gastrolės ir paskutinės sekundės metimas
Pirmasis „Telšių“ sezono pralaimėjimas, pergalingas paskutinės sekundės metimas, atsisveikinimas su treneriu, gastroliuojančių krepšininkų debiutai – tai ir dar daugiau
Navickas: apie įspūdingą "Žalgirio" dublerių startą, kelionę į JAV ir talentų ugdymą
Kauno „Žalgirio“ jaunimo programa džiaugiasi 2022–2023 m. sezono pradžios vaisiais. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantys jaunieji žalgiriečiai laimėjo visas
Žalgiriečiai išrašė pirmą pralaimėjimą "Telšiams" ir liko vieninteliai nenugalėti
Lyderių dvikovoje pergalę iškovojęs Kauno „Žalgiris-2“ (11-0) tapo vienintelė nepralaimėjusi „7bet-NKL“ komanda.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 81:76 (20:17, 20:20,
Vargo neturėję žalgiriečiai bei telšiškiai lieka nenugalėti, "Atletas" iškovojo trečią pergalę
Kauno „Žalgiris-2“ (10-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Galingai mačą pradėję Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 103:80 (36:15, 26:18, 20:25, 21:22)
Gausiai palaikomi žalgiriečiai neturėjo vargo su "Ryto" dubleriais (rezultatai)
Gausiai „Green White Boys“ palaikomas „Žalgiris-2“ (9-0) iškovojo devintąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse bei išliko viena iš dviejų
NKL savaitės rungtynėse – principinis "Žalgirio-2" ir "Ryto-2" derbis (Pliaugos ir Šležo komentarai)
„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse susitiks principiniai varžovai – Kauno „Žalgirio-2“ ir „Ryto-2“ krepšininkai.19.30 val. prasidedančias rungtynes tiesiogiai
Žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį, Jomanto sugrįžimą į Vilnių apkartino "Ryto" dubleriai (rezultatai)
Dėl čiurnos traumos Motiejus Krivas negalėjo padėti komandai, tačiau Kauno „Žalgiris-2“ (8-0) vis tiek pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos
Be pralaimėjimų žygiuojantis jaunieji žalgiriečiai patiesė ir vilniečius
Kauno „Žalgiris-2“ (6-0) toliau išlieka nesustabdoma jėga „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:67 (21:27, 15:16, 25:12, 19:12) nugalėjo
Nesulaikomi: svečius iš Mažeikių įveikę žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį
Be pralaimėjimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (5-0) iškovojo penktąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 85:73 (22:22,
Žalgiriečiai žygiuoja be pralaimėjimų, "Ryto" dublerius pražudė "Kretingos" ukrainietis
Kauno „Žalgiris-2“ (4-0) „7bet-NKL“ pirmenybėse pratęsė pergalingą žygį. Vytauto Pliaugos auklėtiniai tarp savų sienų 89:85 (24:21, 19:25, 21:23, 25:16) palaužė Vilkaviškio
Žalgiriečiai per pratęsimą įveikė "Atletą", grandų mūšyje – "Telšių" pergalė (rezultatai)
Užsikūręs Liutauras Lelevičius pelnė 32 taškus ir jo atstovaujamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-0) išplėšė pratęsimą bei pratęsė „7bet-NKL“ pergalių seriją
Žalgiriečiai sudorojo "Šilutę", "Atletas" bei Jasaičio vedami mažeikiškiai iškovojo pirmąsias pergales
Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį, o jo vedama Kauno „Žalgiris-2“ komanda (2-0) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse.Vytauto Pliaugos auklėtiniai
NKL: žalgiriečių pergalė, Jasaičio sugrįžimas bei sutriuškinti "Ryto" dubleriai
„7bet-NKL“ sezono starte Kauno „Žalgiris-2“ (1-0) pasiekė sunkią pergalę. Vytautos Pliaugos auklėtiniai išvykoje 72:69 (15:18, 15:18, 23:20, 19:13) įveikė Joniškio

Krepšinio torentai (158) 01.30 12:03
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07