Daugiau nei 40 min. žaidęs Kuzminskas budino komandą pusfinalyje ir padėjo išplėšti pratęsimą

Autorius: Krepšinis.lt.
Kelią į Eurolygą lietuviškajam Krasnodaro „Lokomotiv“ klubui Europos taurės ketvirtfinalyje užtvėręs Kazanės UNIKS sėkmingiau pradėjo ir komandų kaktomušą VTB Vieningosios lygos pusfinalyje. Tačiau kone paskutinę akimirką susiėmę „geležinkeliečiai“ suspėjo atgaivinti intrigą ir perkelti kovą į pratęsimą.

Antradienį svečiuose dominavę Dimitrio Prifčio auklėtiniai vos neprisižaidė, rašo Krepšinis.lt.

Nė sykio per pagrindinį rungtynių laiką nepirmavę šeimininkai pataikė vos 3 tritaškius iš 19 (15 proc.) ir vienu metu atsiliko 19 taškų skirtumu.

Paskutinio kėlinio pabaigoje Jevgenijaus Pašutino treniruojama komanda staiga atkuto ir spurtavo 13:0, paskutinę minutę išlygindama svarstykles.

UNIKS išsaugojo galimybę išplėšti pergalę paskutiniu metimu, bet Isaiah Canaano bandymą blokavo Mindaugas Kuzminskas.

Vis dėlto Kazanės atstovai atsipeikėjo pratęsime ir nugalėjo rezultatu 98:87 (29:16, 17:16, 23:22, 10:25, 19:8).

M. Kuzminskas buvo efektyviausias pralaimėtojų gretose. Kapitono pareigas iš traumuoto tautiečio Manto Kalniečio perėmęs puolėjas žaidė net 41 min. ir pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei užsitarnavo 22 naudingumo balus.

Rezultatyvesnis buvo tik 24 taškus surinkęs, bet lemiamu metu pro šoną šaudęs Kevinas Hervey (1/7 tritaškių).

UNIKS ekipa aiškiai išreikštų lyderių neturėjo: dviženklį taškų skaičių surinko šeši krepšininkai.

Reguliariajame sezone abi ekipos fiksavo identišką rezultatą (18/6), bet antrą vietą turnyro lentelėje užėmė ir namų aikštės pranašumą atkrintamosiose varžybose įgavęs buvo „Lokomotiv“, tarpusavio rungtynėse dusyk pranokęs UNIKS.

Ketvirtfinalio serijoje „geležinkeliečiai“ 2-0 eliminavo Maskvos srities „Chimki“, Tatarstano atstovai tokiu pačiu santykiu užbaigė Zeliona Guros „Enea Zastal“ pasirodymą.

Antrosios pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės ketvirtadienį vėl vyks Krasnodare.

Kitame pusfinalyje titulą ginantis Maskvos CSKA 1-0 pirmauja prieš reguliaraus sezono nugalėtoją Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey 24, Mindaugas Kuzminskas 14, Willas Cummingsas 13, Sergejus Dolininas 8;

UNIKS: Jamaras Smithas ir Johnas Brownas – po 19, Okaro White'as 17 (13 atk. kam., 9 – puolime, 5 rez. perd.), Pavelas Antipovas 15.

Ispanijoje bei Rusijoje – pirmosios "Real" ir UNICS nesėkmės
Sekmadienį savo nacionalinėse lygose pirmąsias nesėkmes patyrė dvi Eurolygoje dalyvaujančios komandos.Ispanijoje Madrido "Real" (6-1) namie 70:75 (21:14, 14:21, 17:18, 18:22) nusileido
Šaro kariauna su daug žaidusiu Jokubaičiu sutriuškino lietuviškąjį "Zenit"
Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo be pralaimėjimų žengiantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (5-0)
Eurolygos čempionai pagaliau išvargo pirmąją pergalę
Pirmą pergalę 2021-2022 metų Eurolygos sezone tik penktajame ture pasiekė Stambulo "Anadolu Efes" (1/4) komanda.Eurolygos čempionų titulą ginantis Turikijos klubas namuose po permainingos
Eurolygoje lietuviai kibs į atlapus vieni kitiems
Eurolygos lyderės „Barcelona“ penktadienį laukia rimtas išbandymas. Katalonijos klubas Eurolygos rungtynėse namie bandys palaužti Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą.Šios
"Pasišlykštėjau krepšiniu": stebinančios Timmos patirtys "Chimki“ žlugimo sūkuryje
Beveik dvejus metus Maskvos srities „Chimki“ praleidęs latvis Janis Timma nugrizmdo į krepšinio išprovokuotą depresiją, o praėjusį sezoną Rusijoje nevyniodamas į vatą
Maksvyčio auklėtiniai nepasipriešino CSKA su debiutavusiu Fariedu
VTB Vieningoje lygoje pirmadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniams nepavyko įkąsti Rusijos krepšinio grandams.Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Permės "Parma"
Lietuviškaisis "Zenit" nepasigailėjo buvusios Kuzminsko ekipos
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje šventė Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (2-1) klubas.Xaviero Pascualio auklėtiniai
Klibanti Perasovičiaus kėdė dar laikosi – UNICS per pratęsimą išvengė nesėkmės Sibire
Rusijos žiniasklaidoje kurį laiką aptarinėjama, kad Kazanės UNICS vyriausiasis treneris Velimiras Perasovičius sėdi ant klibančios kėdės, tačiau kroatas dar kartą išvengė antausio.Priminsime,
Pirmąjį ir ketvirtąjį kėlinius pasiautėjęs lietuviškasis"Zenit" paliko "Bayern" be pergalių
Itin permainingame Eurolygos mače trečią pergalę iškovojo Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (3-1).Xaviero Pascualio auklėtiniai namie
"Fenerbahče" tiesiog pasityčiojo iš UNICS, rezultatas – neįtikėtinas
Neįtikėtiną pergalę Eurolygoje iškovojo pastaruoju metu nemažai kritikuota Stambulo "Fenerbahče" (2-2) komanda.Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai namie net 80:41 (21:8, 23:14,
Šengelijos vedamas CSKA sutvarkė lietuviškąjį "Zenit" (Gudaitis tragiškai metė baudas))
Eurolygos trečiajame ture susidūrė Rusijos krepšinio grandai, o užtikrintą pergalę šventė rezultatyvumo rekordą pagerinusio Tornike Šengelijos vedamas Maskvos CSKA (2-1).Dimitrio
UNICS laimėjo atkaklų mūšį ir paliko "Bayern" be pergalių
Pirmą pergalę šio sezono Eurolygoje iškovojo po ilgos pertraukos į turnyrą grįžusi Kazanės UNICS (1-2) komanda.Rusijos klubas namie po atkaklios ir permainingos kovos 73:70 (12:19,
Žukauskas atvedė Maksvyčio kariauną į dramatišką pergalę Minske
VTB Vieningoje lygoje dramatiška pergale startavo Kazio Maksvyčio treniruojama Permės "Parma" (1-0) komanda su Eigirdu Žukausku ir Adu Juškevičiumi.Rusijos klubas Baltarusijoje
Motiejūno klubo pergalę po pratęsimo papuošė ir  fantastiškas 19-mečio metimas
Motiejūno klubo pergalę po pratęsimo papuošė ir fantastiškas 19-mečio metimas
Tikrą trilerį Eurolygoje laimėjo Donato Motiejūno atstovaujamas turnyro debiutantas Monako "AS Monaco" (2-0) klubas.Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 88:80
Gudaitis ir Kuzminskas turėjo bendrą pastabą nekantriems "Žalgirio" kritikams
Viešnagė gimtojoje šalyje Sankt Peterburgo „Zenit“ legionieriams iš Lietuvos – Mindaugui Kuzminskui ir Artūrui Gudaičiui – buvo maloni.Judviejų atstovaujama
Eurolygoje lietuvių laukia rimti išbandymai
Eurolygos varžybų antrajame ture nestigs iššūkių užsienio klubuose žaidžiantiems Lietuvos krepšininkams.Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“, kuriai
Gudaitis – apie "Žalgirio" formą: čia jokia išimtis, tai normalu; Kuzminskas: susitiks sužeisti liūtai
„Kelionė neprailgo, čia nuo Pyterio gera valanda skrydžio“, – prie žurnalistų stabtelėjęs Artūras Gudaitis pasidalijo mintimis apie būsimą ketvirtadienio Eurolygos akistatą
Kuzminskas – apie unikalų Pascualį: jis viena rašo, o dar trys dalykai atmintyje
Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipos žaidėjai Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis šį ketvirtadienį taps pirmaisiais krepšininkais iš Lietuvos Eurolygoje susidursiančiais
Artėjant kelionei į Kauną auklėtiniai suglumino Pascualį: neturiu paaiškinimo
Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą treniruojantis katalonas Xavi Pascualis purtė galvą ir negalėjo paaiškinti, kaip jo auklėtiniai pirmadienio vakarą namie įsigudrino dviženkliu
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" – sensacingas "Zenit" pralaimėjimas
Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiančią Eurolygos dvikovą su "Žalgiriu" sensacingą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt
CSKA krepšininkai Žemutiniame Naugarde pabudo tik lemiamame ketvirtyje
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo čempionų titulą ginantys Maskvos CSKA (3-0) krepšininkai.Dimitrio Itodžio auklėtiniai svečiuose 92:72 (25:18, 15:18, 25:20,
Grigonis iškrito iš CSKA rikiuotės dėl problemų su nugara
Maskvos CSKA komanda vos prasidėjus sezonui susiduria su problemomis dėl krepšininkų sveikatos.Pirmajame Eurolygos mače prieš Milano "AX Armani" kelio traumą patyrė pagrindinis
Eurolygos Rusijos klubų dvikovoje – Gudaičio ir Kuzminsko ekipos triumfas
Eurolygos pirmajame ture susidūrė du Rusijos klubai, o pergalę šventė Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas "Zenit" (1-0).Xaviero Pascualio auklėtiniai išvykoje
UNICS strategas Perasovičius: norime patekti į finalo ketvertą, kodėl gi ne?
Į Eurolygą sugrįžusio Kazanės UNICS klubo vyriausiasis treneris Velimiras Perasovičius įvertino komandos galimybes turnyre.– Jūsų vertinimas: UNICS sudėtis – Eurolygai?– Taip.
UNICS prieš Eurolygos startą nepaliko vilčių Lenkijos klubui
Penktadienį į Eurolygą sugrįšiantis Kazanės UNICS (2-0) klubas iškovojo triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje.Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai namie 92:63 (22:21,
Gudaitis ir Kuzminskas buvo vieni "Zenit" pergalės kalvių VTB Lygos starte
Pirmajame VTB Vieningosios lygos mače pergalę iškovojo Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko attovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (1-0) klubas.Xaviero Pascualio auklėtiniai namie
Iš Kauno grįžęs Grigonis padėjo CSKA sutriuškinti Lenkijos klubą
Antrą triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (2-0).Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namie 105:71 (23:18, 23:19, 26:20, 33:14)
VTB lygos starte – triuškinanti CSKA ir sunki UNICS pergalės
VTB Vieningosios lygos starte ketvirtadienį sužaistos dvejos rungtynės, kuriose skirtingai pasiektomis pergalėmis džiaugėsi Eurolygos atstovai.Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA Baltarusijoje