VTB lyga

Rusijos grandų mūšyje "Zenit" su Kuzminsku nukovė Grigonio atstovaujamą CSKA
Pirmadienį VTB Vieningoje lygoje susitiko Eurolygoje kovojantys Rusijos krepšinio grandai, kurių gretose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko
Gudaičio blokas – Vieningosios lygos epizodų penketuke
VTB Vieningoji lyga pristatė savaitės gražiausių momentų penketuką, kuriame dviejuose momentuose galime išvysti Artūrą Gudaitį.Sankt Peterburgo "Zenit" vidurio puolėjas atidarė
Netikėtumas: Žukausko vedama Maksvyčio kariauna nukovė "Zenit" su Gudaičiu
Lietuviškų komandų dvikova VTB Vieningoje lygoje antradienį pasibaigė kiek netikėtu rezultatu.Permės "Parma" (6-4) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Lietuvos rinktinės
Grigonis pirmajame šių metų mače buvo vienas rezultatyviausių CSKA gretose
Naujuosius metus pergale VTB Vieningoje lygoje pradėjo Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (8-2).Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 92:65 (23:17, 29:19, 26:15, 14:14) sutriuškino
Lietuviškoje Maksvyčio kariaunoje – buvęs "Nevėžio" puolėjas
Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio treniruojama Permės "Parma" netrukus sulauks pastiprinimo puolėjų grandyje.Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujamas Rusijos
Pašutinas jau turi naują darbovietę, Williamsas neigia gandus išėjimą iš "Lokomotiv"
Kaip jau rašėme, užpraeitą trečiadienį Europos taurės varžybose Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5-2) Vokietijoje netikėtai 82:100 pralaimėjo iki tol vos vieną pergalę savo kraityje
Grigonio tritaškiai vedė į sunkią pergalę, traumą patyręs Hackettas apsiašarojo
Sunkią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo tolimais metimais prapliupusio Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (7-2).Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 97:88
Per pusę kėlinio 7 tritaškius pataikiusi Maksvyčio kariauna iš Sibiro parsiveš pergalę
Ketvirtadienį pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (5-4).Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai
CSKA su rezultatyviu Grigoniu šventė triuškinančią pergalę Lenkijoje
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje šventė Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (6-2).Rusijos klubas išvykoje 93:59 (23:19, 32:13, 20:15, 18:12) nepasigailėjo  Zielona
Kuzminskas ir Gudaitis žaidė rezultatyviai, tačiau "Zenit" suklupo savo aikštėje
Daugeliui Eurolygos klubų sunkiai sekėsi atsigautio po dvigubos savaitės, ne išimtimi tapo ir Artūro Gudaičio bei Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (6-2).Xaviero
Maksvyčio kariauna po lygai rekordinių  trijų pratęsimų palaužė svečius iš Kazachstano
Maksvyčio kariauna po lygai rekordinių trijų pratęsimų palaužė svečius iš Kazachstano
Dramatišką pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (4-4).Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio
Pašutiną atleidęs Krasnodaro klubas pralaimėjo dviejų pratęsimų dramą
Tikrą dramą VTB Vieningoje lygoje išgyveno vieni Europos taurės lyderių Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5-4) krepšininkai.Panevėžio "Lietkabelio varžovai išvykoje
Kuzminskas ir Gudaitis svariai prisidėjo prie pergalės Vieningoje lygoje
Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas svariai prisidėjo prie Sankt Peterburgo "Zenit" (6-1) pergalės VTB Vieningoje lygoje.Xaviero Pascualio auklėtiniai namie užtikrintai 90:84 (23:22,
Penktadienį "Žalgirį" priimsiantis UNICS neturėjo vargo Vieningoje lygoje
Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo geležinę gynybą pademonstravę Kaznės UNICS (9-1) krepšininkai.Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 71:54
Juškevičius sužaidė sezono mačą, o Maksvyčio kariauna išbarstė 20 taškų pranašumą
Beveik viso susitikimo metu pirmavę bei 20 taškų pranašumą trečiajame kėlinyje turėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai VTB Vieningoje lygoje nusileido Europos taurės A grupės lyderiams.Ado
Lengvas lietuviškojo "Zenit" pasivaikščiojimas Vieningoje lygoje
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo "Zenit" (5-1) komanda.Xaviero Pascualio auklėtiniai
Juškevičius ir Žukauskas buvo vieni Maksvyčio kariaunos vedlių į pergalę
Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Permės "Parma" (3-3), kurioje vyriausiuoju treneriu dirba Lietuvos rinktinės strategas Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis
Ispanijoje bei Rusijoje – pirmosios "Real" ir UNICS nesėkmės
Sekmadienį savo nacionalinėse lygose pirmąsias nesėkmes patyrė dvi Eurolygoje dalyvaujančios komandos.Ispanijoje Madrido "Real" (6-1) namie 70:75 (21:14, 14:21, 17:18, 18:22) nusileido
"Pasišlykštėjau krepšiniu": stebinančios Timmos patirtys "Chimki“ žlugimo sūkuryje
Beveik dvejus metus Maskvos srities „Chimki“ praleidęs latvis Janis Timma nugrizmdo į krepšinio išprovokuotą depresiją, o praėjusį sezoną Rusijoje nevyniodamas į vatą
Maksvyčio auklėtiniai nepasipriešino CSKA su debiutavusiu Fariedu
VTB Vieningoje lygoje pirmadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniams nepavyko įkąsti Rusijos krepšinio grandams.Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Permės "Parma"
Lietuviškaisis "Zenit" nepasigailėjo buvusios Kuzminsko ekipos
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje šventė Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (2-1) klubas.Xaviero Pascualio auklėtiniai
Klibanti Perasovičiaus kėdė dar laikosi – UNICS per pratęsimą išvengė nesėkmės Sibire
Rusijos žiniasklaidoje kurį laiką aptarinėjama, kad Kazanės UNICS vyriausiasis treneris Velimiras Perasovičius sėdi ant klibančios kėdės, tačiau kroatas dar kartą išvengė antausio.Priminsime,
Žukauskas atvedė Maksvyčio kariauną į dramatišką pergalę Minske
VTB Vieningoje lygoje dramatiška pergale startavo Kazio Maksvyčio treniruojama Permės "Parma" (1-0) komanda su Eigirdu Žukausku ir Adu Juškevičiumi.Rusijos klubas Baltarusijoje
Artėjant kelionei į Kauną auklėtiniai suglumino Pascualį: neturiu paaiškinimo
Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą treniruojantis katalonas Xavi Pascualis purtė galvą ir negalėjo paaiškinti, kaip jo auklėtiniai pirmadienio vakarą namie įsigudrino dviženkliu
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" – sensacingas "Zenit" pralaimėjimas
Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiančią Eurolygos dvikovą su "Žalgiriu" sensacingą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt
CSKA krepšininkai Žemutiniame Naugarde pabudo tik lemiamame ketvirtyje
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo čempionų titulą ginantys Maskvos CSKA (3-0) krepšininkai.Dimitrio Itodžio auklėtiniai svečiuose 92:72 (25:18, 15:18, 25:20,
Grigonis iškrito iš CSKA rikiuotės dėl problemų su nugara
Maskvos CSKA komanda vos prasidėjus sezonui susiduria su problemomis dėl krepšininkų sveikatos.Pirmajame Eurolygos mače prieš Milano "AX Armani" kelio traumą patyrė pagrindinis
UNICS prieš Eurolygos startą nepaliko vilčių Lenkijos klubui
Penktadienį į Eurolygą sugrįšiantis Kazanės UNICS (2-0) klubas iškovojo triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje.Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai namie 92:63 (22:21,