Dvidešitmečiams nepavyko peržengti ketvirtfinalio barjero

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinei nepavyko įveikti Europos čempionato ketvirtfinalio etapo. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 72:76 (20:18, 18:23, 23:10, 11:25) turėjo pripažinti Graikijos komandos pranašumą.

Rungtynes spurtu 8:0 pradėjo turnyro šeimininkai, tačiau po minutės pertraukėlės lietuviams pavyko priartėti. Antrajame ketvirtyje žaidimas vyko taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti solidesnės persvaros.

Trečią kėlinį lietuviai pradėjo galingu spurtu 17:3 ir įgijo dviženklę persvarą. Lemiame ketvirtyje graikai kilo į šturmą ir įpusėjus kėliniui jiems pavyko išlyginti rezultatą (64:64), o prasidėjus paskutinei rungtynių minutei jie pataikė svarbų tritaškį, kuris leido iškovoti pergalę.

LIETUVA U20: L.Birutis 17 tšk. (12 atk. kam.), M.Echodas 12 tšk. (13 atk. kam.), M. Dieninis ir M.Varnas po 11 tšk., A.Beručka 10 tšk.

GRAIKIJA U20: V.Charalampopoulos 21 tšk. (9 atk. kam., 5 rez. perd.,), A.Koniaris 17 tšk. (5 atk. kam., 5 rez. perd.), V.Mouratos 14 tšk. (5 atk. kam.), Th.Karras 12 tšk. (7 atk. kam.).

Kovą dėl penktos vietos lietuviai šeštadienį pradės rungtynėmis su Vokietijos rinktine. Rungtynių pradžia 19 valandą.

Prie suskilusios geldos likęs "Olympiacos" atsisveikino su vyr. treneriu
Nesėkmingai pasibaigęs Graikijos krepšinio lygos pirmenybių finalas pareikalavo Pirėjo "Olympiacos" klubo vyriausiojo trenerio kėdės.Po pralaimėtos finalo serijos 2:3 prieš
L.Lekavičius su "Panathinaikos" tapo Graikijos čempionu
Atėnų "Panathinaikos" klubas išsaugojo Graikijos čempionų titulą savo rankose.Lemiamose finalo serijos rungtynėse "žalieji" namuose 84:70 (14:15, 17:20, 29:15, 24:20)
Graikijos finalo serijoje prireiks lemiamų rungtynių, L.Lekavičius - tuščias
Atėnų "Panathinaikos" klubui nepavyko jau ketvirtadienio vakarą užbaigti Graikijos finalo serijos bei pasidabinti aukso medaliais.Tą "žalieji" dar turės progą padaryti Atėnuose,
"Panathinaikos" pavyko atstatyti "status-quo" finale, L.Lekavičius ir vėl šešėlyje
Atėnų "Panathinaikos" klubas kuriam atstovauja Lukas Lekavičius nepalūžo po pralaimėjimo Graikijos finalo serijos starte namuose ir atstatė lygybę.Antrose serijos rungtynėse Xaviero
"Panathinaikos" finale prarado aikštės pranašumą, L.Lekavičius - tik epizodinis
Atėnų "Panathinaikos" ekipa, kurios garbę gina Lukas Lekavičius patyrė pirmą pralaimėjimą šį sezoną Graikijos čempionate ir jis patirtas labai nelaiku.Čempionų titulą ginantys
"Pao" su sėkmingai žaidusiu L.Lekavičiumi be vargo žengė į Graikijos finalą
Reguliariajame Graikijos krepšinio lygos sezone nei vieno pralaimėjimo nepatyrusi Atėnų "Panathinaikos" komanda su Luku Lekavičiumi tokį patį rezultatą kol kas demonstruoja ir atkrintamose
"Panathinaikos" su L.Lekavičiumi neturėjo vargo pirmame pusfinalio mače
Lengva pergale Graikijos pirmenybių pusfinalį pradėjo Luko Lekavičiaus atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" klubas.Ketvirtadienį šalies čempionai savo žiūrovų akivaizdoje užtikrintai
"Šiauliams" sezonas baigtas, "Lietkabelis" - pusfinalyje (konferencijos video)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Šiaulius“ ir užbaigė ketvirtfinalio seriją.Pergalę pasiekęs „Lietkabelis“
Įspūdingai žaidęs L.Birutis nepadėjo - "Lietkabelis" sutriuškino "Šiaulius" (video)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa ir vėl namuose nepaliko jokių vilčių „Šiaulių“ krepšininkams ir žengė didelį žingsnį pusfinalio link. Praėjusio sezono vicečempionai
Graikijos atkrintamųjų starte L.Lekavičius atakavo pavyzdingai
Graikijos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną be pralaimėjimų užbaigusi Atėnų "Panathinaikos" komanda su Luku Lekavičiumi atkrintamąsias pradėjo triuškinančia pergale."Žalieji"
L.Lekavičius puikiai skirstė kamuolius, o "Pao" laimėjo nepadoriu skirtumu
Lukas Lekavičius puikiai išnaudojo jam skirtą laiką, o jo atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (26/0) klubas iškovojo pergalę tiesiog nepadoriu skirtumu.Sekmadienį šalies
L.Lekavičius - naudingiausias, o "Pao" sutriuškino Čempionų lygos laimėtojus
Lukas Lekavičius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas, o jo atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (25/0) klubas lieka nepralaimėjęs Graikijos pirmenybėse.Penktadienį
L.Birutis - naudingiausias LKL reguliariojo sezono žaidėjas
Laurynas Birutis žaidžia geriausią sezoną karjeroje, pakylėjo „Šiaulius“ ant aukštesnio laiptelio ir skelbiamas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ reguliariojo
Triuškinančios pergalės fone - sėkmingas L.Lekavičius žaidimas
Net 24 pergalę iš eilės Graikijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (24/0) komanda su Luku Lekavičiumi, kuri iki reguliaraus sezono pabaigos
FIBA Čempionų lygos finale varžysis Prancūzijos ir Graikijos klubai
Paaiškėjo abu FIBA Čempionų lygos turnyro finalininkai - dėl titulo ginklus surems Prancūzijos ir Graikijos klubai.Pirmajame pusfinalyje Monako "AS Monaco" ekipa užtikrintai 87:65
Kas taps naudingiausiu LKL sezono žaidėju? (kandidatų pristatymas)
Pasibaigus 2017-2018 metų sezonui vienas svarbiausių apdovanojimų bus naudingiausio reguliariojo sezono žaidėjo prizas.Po ilgo ir kovingo sezono aštuonios komandos tęs pasirodymą atkrintamosiose
L.Birutis - antrą kartą iš eilės geriausias LKL mėnesio žaidėjas
„Šiaulių“ aukštaūgis Laurynas Birutis pripažintas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ balandžio mėnesio krepšininku.Vidurio puolėjas balandį pagal naudingumą
LKL savaitės MVP - Alytuje siautėjęs L.Birutis
Laurynas Birutis ir toliau nemažina apsukų – etatinis naudingiausiųjų penketo narys šį kartą nuskynė ir savaitės MVP laurus. Į Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynybos sieną
Dalyvauti NBA naujokų biržoje paraiškas pateikė keturi lietuviai
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje, kuri vyks birželio 21 dieną Brukline, paraiškas dalyvavimui jau pateikė keturi lietuviai. Tiesa, kai kurie jų dar gali jas
Kitas P.Jankūnas? "Šiaulių" lyderiui piešiama šviesi ateitis
Lygiai prieš metus Lietuvos krepšinio lygoje debiutavęs Laurynas Birutis lyg meteoras įskriejo tarp geriausių Lietuvos krepšininkų.Praėjus vos metams 213 cm ūgio centras yra
M.Echodas - apie būsimą akistatą su L.Biručiu ir svajonę susikauti NBA (interviu)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas trečiadienį savo arenoje priims „Šiaulių“ Šiaulius, kurie pastaruoju metu demonstruoja solidų žaidimą, o po krepšiais
L.Lekavičius prie užtikrintos "Panathinaikos" pergalės prisidėjo kukliai
Pralaimėjimo kartėlio Graikijoje dar nepatyrusi Atėnų "Panathinaikos" (23/0) komanda su Luku Lekavičiumi pratęsė įspūdingą pergalių seriją.Šalies čempionai savo aikštėje
Be klaidų atakavęs L.Lekavičius buvo vienas "Panathinaikos" pergalės kalvių
Lukas Lekavičius krepšį atakavo be klaidų, o jo atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (22/0) klubas neturėjo vargo Graikijos pirmenybėse.Šalies čempionai išvykoje 103:69
Galingas L.Biručio dvigubas dublis lėmė "Šiaulių" pergalę (video komentarai)
„Šiaulių“ (12/17) ekipa „Betsafe–LKL“ čempionate ir toliau nemažina apsukų. Puikiai atrodęs Laurynas Birutis Šiauliuose privertė suklupti ir Kėdainių
LKL savaitės penketuke - įspūdingi dėjimai
Galingais dėjimais vainikuota 25-oji „Betsafe–LKL“ savaitė. Joje išsiskyrė būrys aukštaūgių, džiuginusių gerbėjus efektingais epizodais.Į penketuką pateko ir
L.Lekavičius sėkmingai skirstė kamuolius komandos draugams
Be pralaimėjimų Graikijos krepšinio lygoje toliau žygiuoja Atėnų "Panathinaikos" (21/0) komanda su Luku Lekavičiumi.Eurolygos atkrintamose varžybose vietą jau užsitikrinusi ekipa
Kovą dominavęs L.Birutis tapo naudingiausiu LKL mėnesio žaidėju
Laurynas Birutis spindėjo ryškiausiai tarp visų „Betsafe–LKL“ čempionato krepšininkų ir pripažintas naudingiausiu kovo mėnesio žaidėju.Jaunasis Lietuvos talentas
"Šiauliai" priartėjo prie BBL bronzos
Šiaulių "Šiaulių" klubas vienu mažu žingsneliu priartėjo prie Baltijos krepšinio lygos (BBL) bronzos medalių.Šiauliečiai pirmose mažojo finalo rungtynėse

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08