J.Valančiūnas išbandė ir krepšinį invalidų vežimėliuose

lsu.lt nuotr.
Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentas Jonas Valančiūnas apsilankė Lietuvos vežimėlių krepšinio rinktinės treniruotėje, kuri LSU sporto salėje rengiasi Europos čempionatui Tenerifėje (Ispanija).

Birželio 19-30 d. Lietuvos rinktinė, kurios pagrindą sudaro LSU krepšininkai, pirmą kartą dalyvaus A diviziono čempionate.

Primename, kad praėjusiais metais Europos vežimėlių krepšinio B diviziono čempionate Bosnijoje ir Hercegovinoje ši komanda iškovojo antrąją vietą ir pateko į A (aukščiausią) divizioną.

Technines pražangas ir toliau renkantis Valančiūnas svariai prisidėjo prie pergalės
NBA pirmenybėse po dviejų nesėkmių serijos atsitiesė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (21-7). Kanados klubas ankstyvą trečiadienio rytą Lietuvos laiku svečiuose 123:99 (36:23, 34:34,
Broliai Lavrinovičiai mokė būsimus krepšinio trenerius iš Kinijos
Lietuvos sporto universiteto magistrantai, krepšininkai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai surengė krepšinio treniruotę Universitete studijuojantiems būsimiesiems
LSKL čempionate - pergalingas tritaškis su sirena ir intriga dėl lyderių pozicijų
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate daugkartiniai čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai namuose 29 taškų skirtumu – 110:81 (20:13, 31:21,
Pro šalį šaudęs Valančiūnas ir "Raptors" nervų kare antrą kartą krito prieš "Bucks"
NBA pirmenybėse dar vieną nesėkmę patyrė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (21-7). Kanados klubas šiąnakt namuose po itin atkaklios kovos 99:104 (30:25, 19:26, 25:28, 25:25) pripažino
Dominuoti nesiliaujantis J.Valančiūnas surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą
Netikėtą ir apmaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (21-6). Kanados krepšininkai šiąnakt svečiuose po pratęsimo rezultatu 105:106
Nepamirštama Valančiūno naktis: 18 taškų ketvirtame kėlinyje ir sugniuždytas Embiidas
Toronto „Raptors“ (21/5) komanda NBA čempionate efektingai atsitiesė po kluptelėjimo susitikime su Denverio „Nuggets“. Jonas Valančiūnas sužaidė rezultatyviausias sezono
J.Valančiūno sezono rungtynės ir K.Lowry trigubas dublis atvedė "Raptors" į pergalę
NBA pirmenybėse savo pozicijas Rytų konferencijos turnyrinės lentelės viršūnėje ir toliau stiprina Toronto „Raptors“ (15-4) ekipa. Kanados krepšininkai šiąnakt svečiuose
Be lyderio žaidę "Raptors" pasismagino Čikagoje
Toronto „Raptors“ (13-4) suteikė poilsio pastarosiose rungtynėse 43 minutes ant parketo praleidusiam Kawhi Leonardui, tačiau komandai Čikagoje tai jokių problemų nesukėlė.Nicko Nurse'o
Trečia nesėkmė iš eilės: "Raptors" su Valančiūnu krito po pratęsimo
Penktadienį vakare Toronto „Raptors“ (12-4) svečiuose po pratęsimo 116:123 (27:30, 25:24, 30:24, 25:29, 9:16) nusileido Bostono „Celtics“ (9-6) ekipai.Tai buvo trečia Rytų
J.Valančiūno rezultatyvumo seriją nutraukę "Pelicans" pažemino "Raptors" jų tvirtovėje
Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Toronto „Raptors“ (12-2) ekipa. Kanados krepšininkai namuose 110:126 (29:31, 32:35, 22:28, 27:32) pripažino Naujojo Orleano „Pelicans“
LSKL pirmojo rato pabaiga: smūgis čempionams bei rekordai (komentarai)
Baigėsi pirmasis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionato ratas, po kurio ryškėja lyderiai. Kol kas „Rytų“ divizione geriausiai sekasi vien pergalėmis žingsniuojančiai
J.Valančiūnas vedė "Raptors" į pergalę prieš "Knicks"
Jonui Valančiūnui esant aikštelėje Toronto „Raptors“ (12-1) dominavo – sėkmingas lietuvio žaidimas padėjo Kanados klubui namie 128:112 (25:25, 39:28, 36:29, 28:30) nugalėti
Į starto penketą grįžęs Valančiūnas ir „Raptors“ pratęsė nesustabdomą pergalių seriją
Ketvirtą pergalę iš eilės NBA pirmenybėse iškovojo fantastišką sportinę formą demonstruojantys Toronto „Raptors“ (9-1) krepšininkai. Praėjus mažiau nei
Rezultatyvus J.Valančiūnas šventė pergalę prieš žibėjusį L.Dončičių
Jonas Valančiūnas ir Toronto „Raptors“ (6-0) tęsia pergalingą žygį NBA čempionate. Kanados klubas namie 116:107 (39:26, 30:34, 23:29, 24:18) įveikė Dalaso „Mavericks“ (2-3).Šešios
Varžovų komentatorių pašaipas Valančiūnas užčiaupė tritaškiais ir solidžiu indėliu į pergalę
Fantastišką sportinę formą NBA pirmenybėse ir toliau demonstruoja Toronto „Raptors“ (5-0) krepšininkai. Kanados klubas šiąnakt namuose rezultatu 112:105 (26:19, 31:29,
Surikiuoti NBA atlyginimai: Valančiūnas Toronte - tarp turtingiausių, Sabonis - "Pacers" sąrašo gale
ESPN analitikas Bobby Marksas susistemino ir paskelbė absoliučiai visų NBA lygos komandų žaidėjų gaunamų atlyginimų sumas. Toronto „Raptors“ komandos vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas
Ribotas žaidimo laikas J.Valančiūno nesustabdė - sužaidė geriausią sezono mačą
Jonas Valančiūnas kilo nuo Toronto „Raptors“ atsarginių suolo, tačiau net ir per 19 minučių spėjo sužaisti sėkmingiausias sezono rungtynes bei svariai prisidėti prie ekipos pergalės.„Raptors“
J.Valančiūnas puikiai išnaudojo laiką aikštėje, "Raptors" pratęsė pergalių seriją
Jonas Valančiūnas sugrįžo į starto penketą ir puikiai išnaudojo trenerio Nicko Nurse'o jam skirtą laiką, o Toronto "Raptors" (3/0) komanda toliau žengia be pralaimėjimų.Šiąnakt
Šešėlyje buvęs J.Valančiūnas džiaugėsi "Raptors" pergale prieš "Celtics"
Toronto „Raptors“ (2/0) krepšininkai išlaikė pirmą rimtą egzaminą naujajame sezone. Vienintelis Kanados klubas NBA lygoje namuose 113:101 (18:25, 31:28, 33:26, 31:22) patiesė
Puikiais perdavimais išsiskyręs J.Valančiūnas ir "Raptors" startavo pergalingai
Sėkmingai naujajame 2018-19 metų NBA reguliariajame sezone startavo Toronto „Raptors“ (1-0) krepšininkai. Kanadiečiai namuose be didesnio vargo rezultatu 116:104 (28:25, 32:22, 30:28,
NBA: Sabonis pasižymėjo triuškinančiu dėjimu, Valančiūnas pataikė iš toli (rezultatai)
Antrąją nesėkmė ikisezoninėse NBA rungtynėse patyrė Indianos „Pacers“ krepšininkai. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa šiąnakt svečiuose 89:104 (17:34, 24:25, 28:32,
"Raptors" sutriuškino australus, J.Valančiūnas emocijas išliejo lietuvišku šūksniu
Po ikisezoninėse rungtynėse patirto pralaimėjimo Jutos „Jazz“ ekipai Toronto „Raptors“ krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje reabilitavosi su kaupu. Pirmąjį draugišką
Ballai pasirodymą Lietuvoje baigs maču su studentais
Pasaulinį turą pradėjusi Junior Basketball Association (JBA) USA komanda nuo rugsėjo pabaigos vieši Lietuvoje, tačiau jau šeštadienį išvyksta į Latviją. Penktadienį
J.Valančiūnas buvo rezultatyviausias, bet "Raptors" nusileido "Jazz" (rezultatai)
Puikiai pasirodęs Jono Valančiūno ir Kawhi Leonardo tandemas nepadėjo - "Raptors" (1/1) patyrė pirmąją nesėkimę NBA lygos ikisezoninių rungtynių maratone.Šiąnakt Kanados klubas
J.Valančiūnas per trumpą laiką buvo rezultatyviausias, o "Raptors" startavo pergale
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) priešsezoninių rungtynių ciklą sėkmingai pradėjo puikiai pasirodžiusio Jono Valančiūno atstovaujama Toronto "Raptors" komanda.Kanados
"Raptors" treneris ketina J.Valančiūnui suteikti dar daugiau atsakomybės puolime
Jonas Valančiūnas artėjantį sezoną greičiausiai netaps lietuviškuoju Magicu Johnsonu ir atkovojęs kamuolį gynyboje su juo veikiausiai nepasileis į kitą aikštės pusę lyg garvežys,
Plinta tarsi virusas: internautai rado J.Valančiūno antrininką
Socialinėje erdvėje žaibo greičiu plinta dviejų sportininkų nuotraukos su stulbinančiu panašumu.NBA rungtyniaujantis Spenceris Dinwiddie pasidalijo nuotraukomis, kuriose užfiksavo Toronto
J.Valančiūnas patarinėjo Europos čempionato Kaune belaukiančioms lietuvaitėms
Jau rugpjūčio 17 dieną Kaune prasidės, kiek daugiau nei savaitę truksiantis, „Always“ Europos jaunučių iki 16 metų merginų A diviziono krepšinio čempionatas. Namuose pirmojo

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08