Domantas Sabonis

D.Sabonis pratęsė savo dvigubų dublių seriją, o "Ristūnai" įsibėgėjo
Trimis pralaimėjimais iš eilės naująjį NBA sezoną atidarę Indianos „Pacers“ (5/4) vyrai įsibėgėjo – penktą pergalę per paskutinius šešis mačus iškovoję
Geriausių Lietuvos metų krepšininkų rinkimuose J.Jocytė lenkia ir NBA lietuvius
Spalio pabaigoje startavę 2019 metų geriausių Lietuvos krepšininkių ir krepšininkų rinkimai įgavo pagreitį. Šiuo metu savo balsą jau atidavė beveik 30 000 krepšinio
Pergalingas D.Sabonio sugrįžimas: pasveikęs rinko taškus ir pakartojo asmeninį rekordą
NBA lygoje Indianos „Pacers“ (4/4) namuose 121:106 (26:26, 44:36, 24:18, 27:26) įveikė Vašingtono „Wizards“ (2/5) ekipą ir pasiekė 4 pergalę.Po traumos mačą starto
Be D.Sabonio žaidę "Pacers" iššvaistė dviženklį pranašumą ir pralaimėjo po pratęsimo
Vis dar traumą besigydantis Domantas Sabonis antradienį dar negalėjo padėti savo komandai, kurios trijų pergalių iš eilės serija nutrūko Šarlotėje.Indianos „Pacers“ (3-4)
Žvėrišką D.Sabonio sezono startą apkartino lietuvio patirta trauma
Liūdnos naujienos už Atlanto pasiekė Indianos „Pacers“ (2-3) klubo stovyklą. Nuostabią sportinę formą demonstruojantis Domantas Sabonis šeštadienį praleido komandos treniruotę
Atkovotų kamuolių rekordą pagerinęs D.Sabonis vedė "Pacers" į antrą pergalę
Įspūdingą dvigubą dublį vėl pelnęs Domantas Sabonis padėjo Indianos komandai iškovoti antrą pergalę iš eilės.„Pacers“ (2-3) penktadienį savo aikštėje 102:95
Monstras: net K.Irvingą pranokęs D.Sabonis ant savo rankų nunešė "Pacers" į pirmą pergalę
„Monstras. Tiesiog monstras“, – po finalinės sirenos trumpam santūrumą praradęs ir susidaužęs su lietuviu krūtinėmis tarė pirmą pergalę šiame NBA sezone iškovojusios
Lietuvio įspūdžiai iš NBA arenos: dėmesys D. Saboniui ir žiūrovų "reikalai"
Vilnietis sporto varžybų fotografas Saulius Čirba neseniai viešėjo JAV, savo kelionės metu aplankydamas keletą sporto objektų ir rungtynių.Viešnagės metu S. Čirba pabuvojo ir Indianapolio
Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas D.Sabonis neišgelbėjo "Pacers" nuo apmaudžios nesėkmės
2019-20 metų NBA sezono pradžia Indianos „Pacers“ (0-3) klubui ir toliau klostosi košmariškai. Indianapolio ekipa naktį iš pirmadienio į antradienį Detroite rezultatu
Kietai žaidžiantis D.Sabonis sulaukė jaunosios "Cavaliers" žvaigždės komplimentų
Domantas Sabonis antrosiose NBA sezono rungtynėse žaidė gerokai kukliau nei pirmosiose, tačiau greta kritikos sulaukė ir komplimentų.D. Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa praėjusią
Naudingas D.Sabonio žaidimas negelbėjo: "Pacers" lieka be pergalių (rezultatai)
Indianos „Pacers“ komanda (0-2) su Domantu Saboniu lieka be pergalių NBA čempionate. Nate'o McMillano auklėtiniai praėjusią naktį svečiuose 99:110 (28:26, 20:39, 26:25, 25:20) pralaimėjo
D.Sabonis apie nervingas derybas su "Pacers": taip veikia šis verslas
Į Detroito „Pistons“ krepšį suversti 27 taškai ir 13 atkovotų kamuolių buvo geriausias Domanto Sabonio įrodymas, kad Indianos „Pacers“ vadybininkai neprašovė
D.Sabonis sezoną pradėjo rezultatyviausiu karjeros dvigubu dubliu
Naująjį NBA reguliarųjį sezoną pralaimėjimu pradėjo Indianos „Pacers“ (0-1) krepšininkai.Tarpsezonio metu net 9 naujokais pasipildęs Indianapolio klubas saviems žiūrovams prisistatė
"Pacers" milijonai ir Sabonis: kodėl buvo delsiama ir ką sutarties pratęsimas su lietuviu reiškia klubui?
Pratęsti sutartį su Domantu Saboniu visuomet buvo Indianos klubo tikslas, tačiau lieka klausimų, kaip gerai jis žais startiniame penkete sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje greta Myleso Turnerio.Pratęsęs
NBA karnavalas prasideda: skirtingi "lietuviškų" komandų lūkesčiai
Naktį iš antradienio į trečiadienį (Lietuvos laiku) startuos 74-asis pajėgiausios pasaulyje krepšinio lygos NBA sezonas. Du klubai, turintys krepšininkų iš Lietuvos, į
Vertingiausia sutartis Lietuvos istorijoje: rankomis trina ir "Pacers", ir patys Saboniai
Indianos „Pacers“ klubas patvirtino, kad ilgam pratęsė sutartį su 23-ejų metų 211 cm ūgio vidurio puolėju Domantu Saboniu.Nors pats klubas kontrakto detalių neatskleidžia, anot ESPN
Įspūdingos vertės sutartį pasirašęs D.Sabonis lieka "Pacers" klube
Nuo 2017-ųjų „Pacers“ ekipos garbę ginantis Domantas Sabonis pasirašė naują ketverių metų trukmės sutartį su Indianos klubu.Pagal ją lietuvis per ketverius metus uždirbs apie
D.Sabonio dienos Indianoje gali būti suskaičiuotos: "Pacers" aktyviai ieško lietuviui naujo klubo
Dvejus metus Indianos „Pacers“ klube praleidęs Domantas Sabonis jau artimiausiomis dienomis gali būti priverstas ieškoti naujos gyvenamosios vietos.Lietuvio ir jo atstovaujamo klubo
NBA klubų vadovų apklausoje paminėtas ir D.Sabonis, LeBronas nebematomas tarp geriausiųjų
Prieš prasidedant NBA sezonui tradiciškai buvo apklausti visų 30-ies lygos komandų generaliniai vadybininkai, kurie pateikė savo nuomonę arba spėjimus į 50 klausimų.Tarp atsakymų
D.Sabonis svaidė pro šalį, tačiau pagirtinai grūmėsi dėl kamuolių
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Indianapolio „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje vykusiose NBA ikesezoninės rungtynėse dar vieną, jau trečią pergalę iš
"Pacers" su D.Saboniu Indijoje sužaidė antrąsias rungtynes per dvi dienas
Indianos "Pacers" klubas su Domantu Saboniu Indijos Mumbajaus mieste sužaidė antrąsias rungtynes per dvi dienas.Šį kartą Nate'o McMillano auklėtiniai neturėjo vargo ir 130:106
Kraujas nesustabdė D.Sabonio: smūgį alkūne gavęs lietuvis dominavo rungtynėse Indijoje
Jau pirmojo kėlinio viduryje alkūne galvą jam prakirtęs varžovas neišmušė iš vėžių pirmosiose NBA priešsezoninėse rungtynėse žaidusio Domanto Sabonio.D. Sabonio
NBA reitinge - įspūdingas D.Sabonio šuolis aukštyn
Lietuvos rinktinės ir Indianos „Pacers“ puolėjas 23 metų Domantas Sabonis pastebėtas ir įvertintas – prieš naująjį NBA sezoną ESPN paskelbtame geriausių 100 žaidėjų
Geriausių NBA žaidėjų šimtukas: pateko du lietuviai, MVP išvertė iš sosto LeBroną
JAV sporto žiniasklaidos gigantas „Sports Illustrated“ pristatė kasmet tradiciškai skelbiamą geriausių NBA žaidėjų šimtuką.Jame vietos atsirado ir Lietuvos rinktinės
Garvežys ir jo pagalbininkai: draugiškų rungtynių maratonas išryškino Lietuvos rinktinės lyderius
Lietuvos rinktinė baigė pasiruošimą pasaulio krepšinio čempionatui ir jau netrukus atvyks į Kinijos miestą Donguaną, kuriame įsikurs daugiau nei savaitei ir sužais trejas grupių
D.Sabonis ir M.Kalnietis apžvelgė pasiruošimą čempionatui ir draugiškų rungtynių svarbą
Jau sekmadienį Lietuvos krepšinio rinktinė stoja į kovas taip ilgai lauktame Pasaulio čempionate Kinijoje. Vis gerinę žaidimą lietuviai jau įvardijami grupės lyderiais, o vieni
Grikių dietos prikeltam D.Saboniui dar stigo jėgų aikštelėje: buvo sunku bėgioti
Domantui Saboniui viešnagės pradžia Azijoje kiek apkarto. Vienas Lietuvos rinktinės lyderių jau buvo pasiruošęs žengti į aikštę šeštadienio rungtynėse su Pietų
Skrydžio į Aziją su nekantrumu laukiantis D.Sabonis: su Jonu aikštėje jaučiuosi labai gerai
Domantas Sabonis šeštadienį surengė rekordinį pasirodymą su Lietuvos rinktinės marškinėliais, tačiau sparnų tai jam neišaugino.Kaip visuomet kuklus jauniausias Arvydo