Lietuvos policininkai tapo Europos vicečempionais

Europos policijos krepšinio čempionato finale Lietuva pralaimėjo Graikijai 84:95 ir iškovojo sidabro medalius.

Kaip ir prieš ketverius metus, šį kartą vėl teko tenkintis vicečempionų titulu.

Trečiąją vietą užėmė Prancūzija, rezultatu 50:49 įveikusi Belgiją.

J.Mačiulis itin greitai viršijo pražangų limitą
Jono Mačiulio atstovaujamas Atėnų AEK (9/4) klubas šeštadienį namie užtikrintai 94:79 (27:18, 24:20, 19:18, 24:23) įveikė Graikijos pirmenybių auitsaiderę Rodo "Kolossos H Hotels"
AEK neatlaikė "Olympiacos" išbandymo, J.Mačiulis - produktyvus
Atėnų AEK (8/4) klubas, kurio garbę gina Jonas Mačiulis Graikijos pirmenybėse turėjo vieną rimčiausių šio sezono egzaminų, tačiau jo neišlaikė.FIBA Čempionų lygos nugalėtojai
L.Lekavičius Graikijoje patvirtino trenerio pagyras
Vienuoliktąją pergalę iš tiek pat galimų Graikijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (11/0) komanda su Luku Lekavičiumi.Graikijos čempionai
"Pao" pratęsė pergalių seriją, L.Lekavičius - naudingas
Atėnų "Panathinaikos" (10/0) klubas su Luku Lekavičiumi toliau dominuoja Graikijos krepšinio lygoje.Graikijos čempionai išvykoje 86:69 (16:21, 19:13, 26:16, 25:19) pranoko Patrų
J.Mačiulis buvo kuklus, AEK laimėjo derbį
Aštuntą pergalę Graikijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Atėnų AEK (8/3) komanda su Jonu Mačiuliu.Lietuvio atstovaujamas klubas namie 73:62 (24:21, 13:15, 17:13, 19:13)
Straipsnis: Nuo majų sugalvoto "krepšinio" iki Adomaičio galvos kirtimo
Oficialiuose šaltiniuose teigiama, kad lietuvių antroji religija (o gal daug kam ir pirmoji?) užgimė 1891 m. gruodžio 21-ąją dieną – beveik prieš pat šv. Kalėdas, kuomet
"Panathinaikos" su L.Lekavičiumi nepadoriu skirtumu sutriuškino J.Mačiulio ekipą
Atėnų "Panathinaikos" (9/0) klubas su Luku Lekavičiumi iškovojo pirmą pergalę po vyriausiojo trenerio Xaviero Pascualio atleidimo.Graikijos pirmenybėse čempionų titulą ginantys
Lietuvos rinktinė atrankos etapą baigs Klaipėdoje
Pasaulio čempionato atrankos etapą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė baigs ten, kur ir pradėjo – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai vasario
Rinktinė varžovus pasaulio čempionate sužinos kovo 16 dieną
2019 metų vyrų krepšinio pasaulio čempionato burtai bus traukiami kovo 16 dieną Šendžene, kuris yra vienas iš Kinijos miestų, kuriame vyks turnyro kovos.Dar liko paskutinis "langas",
L.Lekavičius pergalingame mače iš toli mėtė neklysdamas
Graikijos pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žengia Luko Lekavičiaus atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (8/0) klubas.Sekmadienį šalies čempionai išvykoje 93:83 (19:11,
"Panathinaikos" su L.Lekavičiumi Grakijoje turėjo rimčiausią šio sezono iššūkį
Atėnų "Panathinaikos" (7/0) klubas iškovojo sunkiausią šio sezono pergalę Graikijos krepšinio lygos čempionate.Luko Lekavičiaus atstovaujama ekipa namie 80:75
J.Mačiulio komanda vos "neprisižaidė" rungtynių pabaigoje
Graikijos pirmenybėse Jono Mačiulio atstovaujamas Atėnų AEK klubas išvykoje 81:77 (17:18, 22:15, 22:19, 20:25) įveikė Salonikų "Aris" (2/6) ekipą.Likus 24 sekundėms svečiai realizavo
Lietuvos rinktinė FIBA reitinge liko toje pačioje pozicijoje
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, sėkmingai tęsianti Pasaulio taurės atrankos etapą, FIBA reitinge lieka toje pačioje, šeštoje vietoje.Lietuviai šiuo metu turi surinkę
Lietuva savo sirgalių akivaizdoje įtikinamai nugalėjo kroatus
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (9 pergalės ir 1 pralaimėjimas) 2019 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro antrojo etapo J grupėje dešimtojo turo rungtynes sekmadienį namuose
R.Kaukėnas: jeigu žaisti krepšinį, tai tik rimtai ir kažką laimėti
„R.Kaukėnas yra kaip Karlsonas, įsijungė savo motoriuką ir varo“, – taip dar 2009 metais sakė tuometinis Atėnų „Panathinaikos“ klubo žaidėjas, o dabar Kauno „Žalgirio“
Lietuvos rinktinė pirmą kartą pralaimėjo Pasaulio čempionato atrankos turnyre
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė 2019 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro antrojo etapo J grupėje devintojo turo rungtynes ketvirtadienį išvykoje Brešos mieste žaidė
Lietuvos vyrų rinktinės dvyliktuke - du naujokai
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis išsirinko galutinę komandos sudėtį Pasaulio taurės atrankos rungtynėms su Italijos ir Kroatijos rinktinėmis.
Paaiškėjo italų sudėtis rungtynėms su Lietuva
Lapkričio 29 -ąją Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė Brešos mieste Italijoje sužais dar vienerias atrankos į Pasaulio taurę rungtynes.Likus 10 dienų iki susitikimo italų
Lietuvos rinktinėje - net septyni krepšininkai iš LKL pirmenybių
Vilniaus „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis paskelbė Lietuvos rinktinės sudėtį artėjančioms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms per FIBA langą.Tarp 15 krepšininkų –
L.Lekavičius Graikijoje žaidė naudingai
Eilinę pergalę Graikijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (5/0) klubas su Luku Lekavičiumi.Šalies čempionai išvykoje 88:67 (28:20,
Vidutiniškas J.Mačiulio pasirodymas Graikjoje
Toli gražu ne geriausias sezono rungtynes Graikijos krepšinio lygoje sužaidė Jonas Mačiulis, kurio atostovaujama Atėnų AEK (3/2) namuose 73:63 (15:18, 16:8, 23:18, 19:19) šventė pergalę
L.Lekavičius pergalingame Graikijos taurės mače nebuvo ryškus
Lukas Lekavičius nebuvo itin rezultatyvus, tačiau jo atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" Graikijos taurės ketvirtfinalyje įveikė varžovus.Šalies čempionai išvykoje 76:68
L.Lekavičius svariai prisidėjo prie "Panathinaikos" pergalės
Dar vieną pergalę Graikijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" (4/0) komanda.Čempionų titulą ginantys "žalieji"
Rezultatyvus J.Mačiulio žaidimas neišgelbėjo AEK nuo antausio Graikijoje
Antrą pralaimėjimą Graikijos krepšinio lygos čempionate patyrė Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (2/2) komanda, kuri išvykoje 69:79 (17:18, 23:19, 16:20, 13:22) nusileido Patrų
J.Mačiulis atakavo netaikliai, bet AEK šventė pergalę
Antrą pergalę iš eilės po nesėkmingo starto Graikijos krepšinio lygos čempionate pasiekė Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (2/1) komanda, kuri išvykoje 66:57 (15:17, 15:14,
L.Lekavičius buvo vienas "Panathinaikos" pergalės kalvių
Antrą pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (2/0) klubas su solidžiai pasirodžiusiu Luku Lekavičiumi.Šalies čempionai išvykoje 84:70 (22:17,
J.Mačiuliui pergalingame mače mažai trūko iki dvigubo dublio
Jonui Mačiuliui iki dvigubo dublio trūko vos vieno atkovoto kamuolio, o jo atstovaujama komanda iškovojo įtikinamą pergalę Graikijos pirmenybėse.Atėnų AEK (1/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje
Naudingai žaidęs J.Mačiulis neišgelbėjo AEK nuo netikėto antausio sezono starte
Netikėtu pralaimėjimu Graikijos krepšinio lygos pirmenybes pradėjo Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (0/1) komanda.Ji išvykoje 80:83 (17:21, 8:23, 22:23, 33:16) nusileido Atėnų