NKL: žalgiriečių triumfas prieš vilniečius, Gaidžio 50 naudingumo balų bei dramatiška "Atleto" pergalė

Dainiaus Lukštos nuotr.
Kauno „Žalgiris-2“ (18-2) iškovojo pergalę „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse. Vytaugo Pliaugos auklėtiniai namie 74:68 (19:19, 16:19, 18:17, 21:13) nugalėjo Vilniaus „Steką (9-12) ir laimėjo antrą sykį paeiliui.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos Augustas Šuliauskas kirpo vilniečių atsilikimą iki vieno taško (67:68), tačiau netrukus Dovydas Butka pataikė dvitaškį, o Justas Sinica įmetė tik vieną iš dviejų baudos metimų (68:70).

Tiksint paskutinėms 23 sekundėms „Stekas“ ėmėsi pražangų taktikos, tačiau Motiejus Krivas sumetė baudas, o J. Sinica prametė tritaškį ir žalgiriečiai galop triumfavo.

Kauno komandai M. Krivas per 27 minutes pelnė 18 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė J. Sinica, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 17 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 5/8 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 17 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 18 (4/8 dvit., 7/8 baud., 6 atk. kam., 3 blok., 4 kld.), Kajus Kublickas (2/7 dvit., 2/3 trit., 6 rez. perd.) ir Dovydas Butka (2/5 trit.) po 12, Gytis Nemeikša 10 (2/3 trit., 11 atk. kam.), Dominykas Butka 8.

„Stekas“: Justas Sinica 17 (2/4 trit., 5/8 baud.), Gediminas Povilauskas 12 (6/7 dvit.), Paulius Semaška 11 (4/6 dvit., 1/6 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Karolis Brusokas 8 (4/9 dvit.).

Klaipėdoje – P. Gaidžio 50 naudingumo balų ir „Delikateso“ triumfas per pratęsimą

Įspūdingą pasirodymą surengęs Povilas Gaidys surinko pusšimtį naudingumo balų ir jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ (9-12) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Žilvino Petraičio auklėtiniai išvykoje 87:83 (21:20, 19:29, 17:17, 18:9) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (3-17).

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė P. Gaidys, kurio sąskaitoje per 43 minutes buvo 36 taškai (10/13 dvit., 4/5 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 50 naudingumo balų.

Trečiajame ketvirtyje klaipėdiečiai turėjo 15 taškų persvarą (63:48), tačiau spurtavęs „Delikatesas“ likus 5 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą – 68:68.

Tiksint paskutinėms 50 sekundžių ketvirtajame kėlinyje Rytis Šakaitis išvedė šeimininkus į priekį, tačiau likus 2 sekundėms Fernando Salsamendi išplėšė pratęsimą – 75:75.

Likus 39 sekundėms iki pratęsimo pabaigos rezultatas vis dar buvo lygus – 83:83, bet tada P. Gaidys pataikė dvitaškį, R. Šakaitis prametė tolimą metimą ir klaipėdiečiai buvo priversti prasižengti.

Galop Darionas Rackley baudų metimais įtvirtino „Delikateso“ triumfą.

Klaipėdos komandai Jonas Paukštė per 16 minučių pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 18 (4/11 dvit., 3/10 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Kristupas Keinys 17 (4/9 dvit., 3/8 trit., 9 atk. kam.), Gabrielius Mažeika 15 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Jonas Paukštė (4/4 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.) ir Kristupas Leščiauskas (2/4 trit.) po 10, Arnas Knystautas 9 (3/7 trit.).

„Delikatesas“: Povilas Gaidys 36 (10/13 dvit., 4/5 trit., 12 atk. kam., 50 naud.), Šarūnas Kulevičius 18 (4/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud.), Corey Boydas 16 (3/7 dvit., 2/4 trit.), Darionas Rackley 8 (0/6 trit., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Vilius Valuntonis 7.

G. Sirutavičius baudos metimu išplėšė dramatišką „Atleto“ pergalę

Gytis Sirutavičius likus 2 sekundėms stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė abu baudų metimus, o Kauno r. „Atletas“ (8-12) išplėšė dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 78:77 (13:18, 20:19, 24:21, 21:19) paskutinėmis sekundėmis paguldė „Kretingą-VR Servisas“ (8-13) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Atletas“ turėjo 7 taškų persvarą (74:67), tačiau likus 12 sekundžių iki mačo pabaigos Edgaras Danys persvėrė rezultatą Kretingos ekipos naudai (77:76).

Tiksint paskutinėms dviem sekundėms G. Sirutavičius prieš Martyną Mažeiką išprovokavo pražangą ir šaltakraujiškai sumetęs baudas nulėmė „Atleto“ triumfą.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 11 taškų (2/5 dvit., 0/2 trit., 7/10 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Medas Kuprijanovas, per 33 minutes pelnęs 13 taškų (3/8 dvit., 1/1 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Kretingos komandai Edgaras Danys per 33 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (1/8 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.) ir Edgaras Danys (2/7 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.) po 14, Oleksandras Misiatsas 13 (3/3 trit.), Mantvydas Žukauskas 10 (6 atk. kam.), Modestas Jurkaitis 9 (5 atk. kam., 3 per. kam., 8 kld.), Raidas Nacius 8 (5 atk. kam.).

„Atletas“: Medas Kuprijanovas (3/8 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam.) ir Tautvydas Baltrušaitis (3/7 trit., 7 atk. kam.) po 13, Gytis Sirutavičius 12 (2/4 trit.), Karolis Babkauskas (2/8 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd.) ir Tomas Balčiūnas (7/10 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Deividas Sabeckis 10 (2/5 trit., 6 rez. perd., 5 kld.).

18 taškų deficitą panaikinusi Mažeikių ekipa įveikė A. Mikšto vedamą „Vytį-VDU“

Augustinas Mikštas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, tačia to nepakako, kad „Vytis-VDU“ (12-7) iškovotų pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 84:89 (26:18, 27:24, 16:16, 15:31) krito prieš Mažeikių „M Basket“ (11-10) ekipą, kuri sugrįžo į pergalių kelią.

Pralaimėjusiems A. Mikštas per 29 minutes pelnė 29 taškus (7/11 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 32 naudingumo balus.

Iki ilgosios pertraukos šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (53:42), o trečiajame ketvirtyje padidino ją iki 18 taškų (64:46).

Vis tik likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Šarūnas Valunta išlygino rezultatą – 75:75, o „M Basket“ galop ir perėmė rungtynių kontrolę (82:77).

Eimantas Žilius ir A. Mikštas dar bandė taisyti blogėjančią „Vyčio-VDU“ situaciją, tačiau Edi Sinadinovičius likus 54 sekundėms tritaškiu prigesino šeimininkų viltis (87:82).

Per likusį laiką Mažeikių ekipa pergalės iš rankų nebepaleido.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Artūras Jomantas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (7/10 dvit., 2/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Šarūnas Valunta, per 25 minutes pelnęs 19 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 29 (7/11 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 5 kld., 32 naud.), Eimantas Žilius 20 (3/4 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 27 naud.), Ernestas Jonkus (2/4 trit., 6 rez. perd.) ir Titas Januševičius po 10.

„M Basket“: Šarūnas Valunta 19 (6/6 dvit., 2/3 trit.), Artūras Jomantas 16 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam., 30 naud.), Ginas Mulevičius (5/6 dvit.) ir Simas Jasaitis (3/4 trit., 6 atk. kam.) po 13, Edi Sinadinovičius 9 (2/4 trit.), Jokūbas Rubinas 7 (4 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“ 21 taško persvara pranoko „Šilutę“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-3) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Tomo Gaidamavičiaus treniruojamas Marijampolės klubas namuose 99:78 (27:22, 26:14, 27:22, 19:20) nugalėjo „Šilutę“ (11-10) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Marijampoliečiai dviženklį pranašumą įgijo dar antrojo ketvirčio pradžioje po Evaldo Džiaugio 4 taškų paeiliui (34:24), o rekordinę 26 taškų persvarą pasiekė ketvirtajame kėlinyje (92:66).

Marijampolės komandai E. Džiaugys per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 37 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Yevhenas Balabanas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 23 taškai (5/7 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 22 (7/10 dvit., 5/5 baud., 9 atk. kam., 4 per. kam., 37 naud.), Tautvydas Kliučinykas (4/7 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (8/10 dvit., 6 atk. kam.) po 18, Marijus Užupis 12 (2/9 trit., 9 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 10 (5 rez. perd.), Augustas Merkys 9 (3/5 trit.), Paulius Beliavičius 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.).

„Šilutė“: Yevhenas Balabanas 23 (5/7 dvit., 4/6 trit., 5 atk. kam.), Joshua Alexanderis (5/10 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) ir Jalenas Warrenas (3/5 trit.) po 11, Julius Liesis 10 (2/5 trit.), Eduardas Targonskis 9 (5 kld.).

D. Rasio ir Z. Owenso taškų lenktynėse – „Telšių“ triumfas

„Telšiai“ (19-3) nuskynė trečiąją pergalę iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 86:72 (14:24, 24:12, 27:16, 21:20) įveikė Palangos „Kuršius“ (7-15).

Pirmajame kėlinyje telšiškiai įgijo dviženklę persvarą (24:12), tačiau Palangos ekipa spurtavo 16:4 ir prieš ilgąją pertrauką išlygino rezultatą – 28:28.

Vis tik atsibudę šeimininkai uraganiniu puolimu laimėjo trečiąjį ketvirtį 27:16 ir vėl smarkiai pabėgo į priekį (65:52).

Per lemiamą 10 minučių atkarpą „Kuršiai“ nebesugebėjo įžiebti intrigos ir turėjo pripažinti telšiškių pranašumą.

Telšių komandai Deividas Rasys per 30 minučių pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 2/10 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 26 taškai (6/11 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Telšiai“: Deividas Rasys 22 (6/7 dvit., 2/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Ovidijus Kaminskis 15 (5/8 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Mindaugas Norkus (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Laurynas Kaveckis (2/7 trit.) ir Tomas Rimša (5 atk. kam.) po 12, Ignas Razutis 10 (2/6 trit., 7 rez. perd.).

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 26 (6/11 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld., 28 naud.), Danilo Sokolenko 9 (2/2 trit.), Tadas Budrys 8.

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Krivo ir Murausko komanda "Kovo beprotybėje" eliminavo Padegimo ekipą
Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko atstovaujama komanda eliminavo kito lietuvio ekipą bei žengė į kitą NCAA "Kovo beprotybės" etapą.Arizonos "Wildcats" (2-a reitingo vieta)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
Buzelio ekipa išgirdo nuosprendį, trys lietuviai žengė toliau NCAA Kovo beprotybėje
JAV studentų krepšinio lygoje (NCAA) atėjo laukiamiausių kovų metas – Kovo beprotybė. Joje dalyvaus iš viso penki lietuviai, trys iš jų su savo komandomis peržengė pirmo
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Krivo ir Murausko komanda patyrė nesėkmę konferencijos pusfinalyje
Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko atstovaujama komanda nepateko į NCAA "Pac-12" konferencijos finalą.Arizonos "Widcats" Las Vegase vykstančio turnyro pufinalyje 59:67 (33:23,
Lietuvių ekipa išmetė už borto LeBrono ir Rodmano sūnus
Lietuviškoji Arizonos „Wildcats“ ekipa tęsia savo žygį NCAA atkrintamosiose varžybose, rašo Krepšinis.lt.Las Vegase surengtame „Pac-12“ konferencijos ketvirtfinalyje
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
Arizonos lietuviai paskutinį kartą triumfavo "Pac 12" sezone – "Wildcats " kelsis į kitą konferenciją
Motiejaus Krivo ir Pauliaus Muraiusko atstovaukjama komanda tapo NCAA pirmenybių "Pac-12" konferencijos nugalėtoja.Arizonos "Wildcats" (24-6) Los Andžele 88:65 (44:27, 44:38) sutriuškino
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07