NKL: žalgiriečių triumfas prieš vilniečius, Gaidžio 50 naudingumo balų bei dramatiška "Atleto" pergalė

Dainiaus Lukštos nuotr.
Kauno „Žalgiris-2“ (18-2) iškovojo pergalę „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse. Vytaugo Pliaugos auklėtiniai namie 74:68 (19:19, 16:19, 18:17, 21:13) nugalėjo Vilniaus „Steką (9-12) ir laimėjo antrą sykį paeiliui.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos Augustas Šuliauskas kirpo vilniečių atsilikimą iki vieno taško (67:68), tačiau netrukus Dovydas Butka pataikė dvitaškį, o Justas Sinica įmetė tik vieną iš dviejų baudos metimų (68:70).

Tiksint paskutinėms 23 sekundėms „Stekas“ ėmėsi pražangų taktikos, tačiau Motiejus Krivas sumetė baudas, o J. Sinica prametė tritaškį ir žalgiriečiai galop triumfavo.

Kauno komandai M. Krivas per 27 minutes pelnė 18 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė J. Sinica, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 17 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 5/8 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 17 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 18 (4/8 dvit., 7/8 baud., 6 atk. kam., 3 blok., 4 kld.), Kajus Kublickas (2/7 dvit., 2/3 trit., 6 rez. perd.) ir Dovydas Butka (2/5 trit.) po 12, Gytis Nemeikša 10 (2/3 trit., 11 atk. kam.), Dominykas Butka 8.

„Stekas“: Justas Sinica 17 (2/4 trit., 5/8 baud.), Gediminas Povilauskas 12 (6/7 dvit.), Paulius Semaška 11 (4/6 dvit., 1/6 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Karolis Brusokas 8 (4/9 dvit.).

Klaipėdoje – P. Gaidžio 50 naudingumo balų ir „Delikateso“ triumfas per pratęsimą

Įspūdingą pasirodymą surengęs Povilas Gaidys surinko pusšimtį naudingumo balų ir jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ (9-12) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Žilvino Petraičio auklėtiniai išvykoje 87:83 (21:20, 19:29, 17:17, 18:9) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (3-17).

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė P. Gaidys, kurio sąskaitoje per 43 minutes buvo 36 taškai (10/13 dvit., 4/5 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 50 naudingumo balų.

Trečiajame ketvirtyje klaipėdiečiai turėjo 15 taškų persvarą (63:48), tačiau spurtavęs „Delikatesas“ likus 5 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą – 68:68.

Tiksint paskutinėms 50 sekundžių ketvirtajame kėlinyje Rytis Šakaitis išvedė šeimininkus į priekį, tačiau likus 2 sekundėms Fernando Salsamendi išplėšė pratęsimą – 75:75.

Likus 39 sekundėms iki pratęsimo pabaigos rezultatas vis dar buvo lygus – 83:83, bet tada P. Gaidys pataikė dvitaškį, R. Šakaitis prametė tolimą metimą ir klaipėdiečiai buvo priversti prasižengti.

Galop Darionas Rackley baudų metimais įtvirtino „Delikateso“ triumfą.

Klaipėdos komandai Jonas Paukštė per 16 minučių pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 18 (4/11 dvit., 3/10 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Kristupas Keinys 17 (4/9 dvit., 3/8 trit., 9 atk. kam.), Gabrielius Mažeika 15 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Jonas Paukštė (4/4 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.) ir Kristupas Leščiauskas (2/4 trit.) po 10, Arnas Knystautas 9 (3/7 trit.).

„Delikatesas“: Povilas Gaidys 36 (10/13 dvit., 4/5 trit., 12 atk. kam., 50 naud.), Šarūnas Kulevičius 18 (4/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud.), Corey Boydas 16 (3/7 dvit., 2/4 trit.), Darionas Rackley 8 (0/6 trit., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Vilius Valuntonis 7.

G. Sirutavičius baudos metimu išplėšė dramatišką „Atleto“ pergalę

Gytis Sirutavičius likus 2 sekundėms stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė abu baudų metimus, o Kauno r. „Atletas“ (8-12) išplėšė dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 78:77 (13:18, 20:19, 24:21, 21:19) paskutinėmis sekundėmis paguldė „Kretingą-VR Servisas“ (8-13) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Atletas“ turėjo 7 taškų persvarą (74:67), tačiau likus 12 sekundžių iki mačo pabaigos Edgaras Danys persvėrė rezultatą Kretingos ekipos naudai (77:76).

Tiksint paskutinėms dviem sekundėms G. Sirutavičius prieš Martyną Mažeiką išprovokavo pražangą ir šaltakraujiškai sumetęs baudas nulėmė „Atleto“ triumfą.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 11 taškų (2/5 dvit., 0/2 trit., 7/10 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Medas Kuprijanovas, per 33 minutes pelnęs 13 taškų (3/8 dvit., 1/1 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Kretingos komandai Edgaras Danys per 33 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (1/8 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.) ir Edgaras Danys (2/7 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.) po 14, Oleksandras Misiatsas 13 (3/3 trit.), Mantvydas Žukauskas 10 (6 atk. kam.), Modestas Jurkaitis 9 (5 atk. kam., 3 per. kam., 8 kld.), Raidas Nacius 8 (5 atk. kam.).

„Atletas“: Medas Kuprijanovas (3/8 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam.) ir Tautvydas Baltrušaitis (3/7 trit., 7 atk. kam.) po 13, Gytis Sirutavičius 12 (2/4 trit.), Karolis Babkauskas (2/8 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd.) ir Tomas Balčiūnas (7/10 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Deividas Sabeckis 10 (2/5 trit., 6 rez. perd., 5 kld.).

18 taškų deficitą panaikinusi Mažeikių ekipa įveikė A. Mikšto vedamą „Vytį-VDU“

Augustinas Mikštas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, tačia to nepakako, kad „Vytis-VDU“ (12-7) iškovotų pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 84:89 (26:18, 27:24, 16:16, 15:31) krito prieš Mažeikių „M Basket“ (11-10) ekipą, kuri sugrįžo į pergalių kelią.

Pralaimėjusiems A. Mikštas per 29 minutes pelnė 29 taškus (7/11 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 32 naudingumo balus.

Iki ilgosios pertraukos šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (53:42), o trečiajame ketvirtyje padidino ją iki 18 taškų (64:46).

Vis tik likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Šarūnas Valunta išlygino rezultatą – 75:75, o „M Basket“ galop ir perėmė rungtynių kontrolę (82:77).

Eimantas Žilius ir A. Mikštas dar bandė taisyti blogėjančią „Vyčio-VDU“ situaciją, tačiau Edi Sinadinovičius likus 54 sekundėms tritaškiu prigesino šeimininkų viltis (87:82).

Per likusį laiką Mažeikių ekipa pergalės iš rankų nebepaleido.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Artūras Jomantas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (7/10 dvit., 2/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Šarūnas Valunta, per 25 minutes pelnęs 19 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 29 (7/11 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 5 kld., 32 naud.), Eimantas Žilius 20 (3/4 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 27 naud.), Ernestas Jonkus (2/4 trit., 6 rez. perd.) ir Titas Januševičius po 10.

„M Basket“: Šarūnas Valunta 19 (6/6 dvit., 2/3 trit.), Artūras Jomantas 16 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam., 30 naud.), Ginas Mulevičius (5/6 dvit.) ir Simas Jasaitis (3/4 trit., 6 atk. kam.) po 13, Edi Sinadinovičius 9 (2/4 trit.), Jokūbas Rubinas 7 (4 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“ 21 taško persvara pranoko „Šilutę“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-3) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Tomo Gaidamavičiaus treniruojamas Marijampolės klubas namuose 99:78 (27:22, 26:14, 27:22, 19:20) nugalėjo „Šilutę“ (11-10) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Marijampoliečiai dviženklį pranašumą įgijo dar antrojo ketvirčio pradžioje po Evaldo Džiaugio 4 taškų paeiliui (34:24), o rekordinę 26 taškų persvarą pasiekė ketvirtajame kėlinyje (92:66).

Marijampolės komandai E. Džiaugys per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 37 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Yevhenas Balabanas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 23 taškai (5/7 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 22 (7/10 dvit., 5/5 baud., 9 atk. kam., 4 per. kam., 37 naud.), Tautvydas Kliučinykas (4/7 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (8/10 dvit., 6 atk. kam.) po 18, Marijus Užupis 12 (2/9 trit., 9 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 10 (5 rez. perd.), Augustas Merkys 9 (3/5 trit.), Paulius Beliavičius 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.).

„Šilutė“: Yevhenas Balabanas 23 (5/7 dvit., 4/6 trit., 5 atk. kam.), Joshua Alexanderis (5/10 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) ir Jalenas Warrenas (3/5 trit.) po 11, Julius Liesis 10 (2/5 trit.), Eduardas Targonskis 9 (5 kld.).

D. Rasio ir Z. Owenso taškų lenktynėse – „Telšių“ triumfas

„Telšiai“ (19-3) nuskynė trečiąją pergalę iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 86:72 (14:24, 24:12, 27:16, 21:20) įveikė Palangos „Kuršius“ (7-15).

Pirmajame kėlinyje telšiškiai įgijo dviženklę persvarą (24:12), tačiau Palangos ekipa spurtavo 16:4 ir prieš ilgąją pertrauką išlygino rezultatą – 28:28.

Vis tik atsibudę šeimininkai uraganiniu puolimu laimėjo trečiąjį ketvirtį 27:16 ir vėl smarkiai pabėgo į priekį (65:52).

Per lemiamą 10 minučių atkarpą „Kuršiai“ nebesugebėjo įžiebti intrigos ir turėjo pripažinti telšiškių pranašumą.

Telšių komandai Deividas Rasys per 30 minučių pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 2/10 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 26 taškai (6/11 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Telšiai“: Deividas Rasys 22 (6/7 dvit., 2/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Ovidijus Kaminskis 15 (5/8 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Mindaugas Norkus (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Laurynas Kaveckis (2/7 trit.) ir Tomas Rimša (5 atk. kam.) po 12, Ignas Razutis 10 (2/6 trit., 7 rez. perd.).

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 26 (6/11 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld., 28 naud.), Danilo Sokolenko 9 (2/2 trit.), Tadas Budrys 8.

Murausko ir Krivo vedami 20-mečiai užtikrintai patiesė ispanus
Lietuvos U20 vaikinų rinktinė atsitiesė po skaudžios nesėkmės Europos čempionato ketvirtfinalyje.Laimono Eglinsko auklėtiniai 82:73 (23:15, 22:19, 15:19, 22:20) užtikrintai pranoko Ispanijos bendraamžius
Be išvaryto Krivo likę 20-mečiai suklupo ketvirtfinalyje
Europos čempionato ketvirtfinalyje nutrūko Lietuvos 20-mečių vaikinų rinktinės žygis link medalių.Laimono Eglinsko treniruojama komanda 82:87 (21:19, 18:18, 21:27, 22:23) krito prieš Graikijos
Murausko, Krivo ir Kublicko vedami 20-mečiai užtikrintai žengė į ketvirtfinalį
Lietuvos U20 vaikinų rinktinė Europos čempionate sėkmingai įveikė pirmąjį atkrintamųjų barjerą.Laimono Eglinsko vyrukai turnyro aštunfinalyje 79:63 (17:18, 20:17, 22:4, 20:24) palaužė
20-mečiai tiesiog sumindė juodkalniečius ir sužinojo aštuntfinalio varžovus
Lietuvos U20 vaikinų rinktinė (2-1) kaip reikiant atsitiesė po pralaimėjimo slovėnams ir pergalingai užbaigė grupės etapą Europos čempionate.Laimono Eglinsko kariauna 96:48 (27:10, 22:14, 22:13,
Europos U20 čempionatas: po pertraukos strigę lietuviai nusileido slovėnams
Lietuvos 20-mečių vaikinų rinktinė (1-1) patyrė pirmąją nesėkmę Gdynėje (Lenkija) vykstančiame Europos čempionate.D grupės varžybų kovoje su taip pat dar nepralaimėjusia Slovėnijos (2-0)
Murausko vedami 20-mečiai Europos čempionato starte nepadoriai sumindė varžovus
Lietuvos 20-mečių vaikinų rinktinė (1-0) su trenksmu startavo Gdynėje (Lenkija) prasidėjusiame Europos čempionate.Laimono Eglinsko auklėtiniai pirmajame D grupės mače 93:63 (24:12, 28:9, 18:16,
U20 sudėtį paskelbęs Eglinskas: ramia širdimi grįšiu tik su aukso medaliais Lietuvai
Link pabaigos einant U20 merginų Europos čempionatui, vykstančiam Lietuvoje, atėjo metas į aikštelę žengti ir tos pačios amžiaus grupės vaikinų rinktinei, kurią treniruoja Laimonas Eglinskas.Lietuvos
LKF: 10 klubų atitinka licencijavimo antrajai lygai reikalavimus, likusiems teks tai įrodyti
Liepos 11 d. vyko Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato dalyvių licencijavimo komisijos posėdis. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, LKF Vykdomasis komitetas birželio
Prie "Neptūno" dublerių vairo grįžta Serapinas
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ oficialiai pristatė atsinaujinusį trenerių kolektyvą ateinančiam sezonui.Į komandos vyriausiojo trenerio kėdę sugrįžta Simonas Serapinas, kuris šiose
Gelbės Lietuvos krepšinį? Dviems talentams prognozuojami šaukimai NBA naujokų biržoje
Lietuvos krepšinio rinktinė patyrė dar vieną nusivylimą olimpinėje atrankoje ir antrą kartą paeiliui liko be žaidynių. Kazio Maksvyčio auklėtiniai finale 68:79 nusileido Puerto Riko krepšininkams,
NKL rezultatyvumo rekordo autorius keliasi į Ispaniją
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) praėjusį sezoną siautėjęs Devinas Hutchinsonas palieka Joniškio "Delikatesą"Amrikietis karjerą tęs Ovjedo "Unicaja Banco"
"Žalgiris" susiejo ateitį su sparčiai tobulėjančiu 17-mečiu
Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemos komandose sėkmingai 2023–2024 m. sezone rungtyniavęs 17-metis Mantas Juzėnas pasirašė ilgalaikę sutartį su žaliai baltų klubu.Tolimesniu
"Rytas" atsisveikino su talentingu kauniečiu
Sudėties pildyti neskubantis Vilniaus "Rytas" atsisveikino jau su penktuoju Lietuvos čempionu tapusiu žaidėju.Sostinės klubas atsisveikino su pagal dvigubą licenciją rungtyniavusiu Modestu
LKF nutraukė sutartį su NKL: "Dėl labai stiprios lažybų įtakos"
Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio federacijos biure vyko neeilinis Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo sprendžiamas Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato
"Rytas" rado kuo pakeisti Šležą dublerių trenerio poste
Pasibaigus „7bet-NKL“ ir „Nostra.lt RKL“ sezonams, Vilniaus „Rytas“ pranešė, kad atsisveikina su „Rytas-2“  komandos vyriausiuoju treneriu,
Maksvytis atsisveikino su keturiais žaidėjais bei paskelbė galutinę rinktinės sudėtį
Kazys Maksvytis po draugiškų rungtynių su Slovėnija paskelbė rinktinės sudėtį olimpinei atrankai, rašo Krepšinis.lt.Treneris už darbą padėkojo Rokui Giedraičiui, Vaidui
Su Vainauskais išsiskyręs "Olimpas" lieka Palangoje, turi naujus savininkus bei strategą
Palangos krepšinio klubas „Olimpas“ išlieka „7bet-NKL“ žėmėlapyje ir praneša, kad keičia savininkus, bet ne lokaciją.Ketvirtadienį Palangos savivaldybėje
Jaunojo talento planus kardinaliai pakeitęs skambutis: gulėjau lovoje, buvo šokas
Motiejus Krivas ruošėsi vasarą Lenkijoje vyksiančiam Europos U-20 čempionatui (liepos 13-21 d.), tačiau Kazio Maksvyčio skambutis iš esmės keitė vasaros planus, rašo Krepšinis.lt.M.
NKL inicijavo pokyčius klubų licencijavimo tvarkoje, keičiasi lygos vadovybė
Pirmadienį, birželio 17 d., vykusiame Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) vykdomojo komiteto posėdyje priimti sprendimai sprendžiant susidariusią situaciją po Lietuvos krepšinio
Balčiūnas paaiškina ryžtingą LKF ėjimą: NKL eilę metų – problematiškiausia sutartų rungtynių prasme
Lietuvos krepšinio federacija trečiadienį išplatino pranešimą dėl Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato organizatoriaus teisių panaikinimo asociacijai
Netikėta: LKF nutarė reorganizuoti NKL, nori atimti iš lygos turnyro organizavimą
Netikėtą pranešimą trečiadienį išplatino Lietuvos krepšinio federacija (LKF).Nors antradienį "Krepšinio namuose" vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos
NKL išrinko naują prezidentą, į čempionatą grįžta Plungės "Olimpas"
Antradienį, birželio 11 d., „Krepšinio namuose“ vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) neeilinėje rinkiminėje konferencijoje buvo išrinktas naujasis lygos
LKF: sutartų varžybų problematikos sprendimui – maksimalus dėmesys ir jungtinės pastangos
Lietuvos krepšinio federacijos, FIBA, Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros ir kitų atsakingų institucijų veiksmai sprendžiant egzistuojančias sutartų varžybų problemas ir vykdant
Surengtas "Žalgirio" auklėtinių įvairių kartų susitikimas
Trečiadienį „Žalgirio“ arenoje įvyko ne tik „Betsafe-LKL“ finalo serijai besiruošiančių žalgiriečių treniruotė, bet ir kiek neįprastos rungtynės. Jose susitiko
Urbonas ilgam lieka Vilniuje, "Rytas" jame mato didelį potencialą
Šių metų balandžio mėnesį prie pagrindinės Vilniaus „Ryto“ sudėties prisijungęs jaunasis talentas Ignas Urbonas lieka Vilniuje. FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP su „Rytu“
"Rytas" sukirto rankomis su 16-mečiu aukštaūgiu iš Panevėžio
Vilniaus „Rytas“ praneša sukirtęs rankomis su Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtiniu, 204 cm ūgio puolėju – Grantu Strelčiūnu. Su panevėžiečiu sudaryta ilgalaikė
LKF siūlo ilginti NKL ir RKL čempionatus
Antradienį Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) vyko Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtinti jaunimo rinktinių trenerių asistentai bei personalo nariai ir diskutuota dėl Lietuvos
Kitą sezoną LKL Jurbarko klubo nebus: šiuo metu nesame pasirengę įgyvendinti reikalavimų
Balandžio 30 d. Vilniuje įvyko Lietuvos krepšinio lygos Visuotinis narių susirinkimas bei Valdybos posėdis.LKL Valdybos posėdyje svečių teisėmis dalyvavo Jurbarko „Jurbarko-Kario“

Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00