Taškų lenktynėse "Lietkabelis" aplenkė Liublianos klubą

kklietkabelis.lt
„7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Panevėžyje. Šį kartą Nenado Čanako auklėtiniai 104:98 (34:27, 26:17, 22:25, 22:29) įveikė Liublianos „Cedevita-Olimpija“ ekipą iš Slovėnijos.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, bet du taiklūs Pauliaus Murausko tolimi metimai leido išsiveržti į priekį (12:9), o Slovėnijos klubo strategui rotaciją apsunko vos per kelias minutes tris pražangas užsidirbęs Amiras Alibegovičius. Kėlinio pabaigoje Mantas Rubštavičiaus pataikė šeštą „7bet-Lietkabelio“ tritaškį ir dar padidino komandos pranašumą (34:25).

Taškų lenktynėse panevėžiečiai sėkmingai dalyvavo ir antro kėlinio pradžioje – po Rubštavičiaus dvitaškio su pražanga šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (40:30). Varžovus Panevėžio ekipa iš tolimos distancijos baudė ir toliau, o likus minutei dar du taškus pelnė Benas Griciūnas (55:44), o tritaškių fiestą pratęsė su kėlinio pabaigos sirena metimą pataikęs Gyorgy Golomanas (60:44).

Įsibėgėję panevėžiečiai apsukų nemažino – trečio kėlinio pradžioje po Kullamaes dvitaškio „7bet-Lietkabelis“ įgijo rekordinę persvarą (65:46). Kėliniui artėjant prie pabaigos svečiams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą po Yogi Ferrello baudų metimų ir Karlo Matkovičiaus dviejų taškų (78:64).

Dar labiau priartėti Liublianos klubui pavyko ketvirto kėlinio pradžioje, kuomet Marko Jeremičius pataikė tritaškį (82:72). Įpusėjus lemiamam kėliniui, „Cedevita-Olimpija“ nepasidavė – po Dragičiaus tritaškio komandas skyrė devyni taškai (92:83), o po kelių akimirkų slovėnas pelnė dar tris taškus (94:88).

Likus minutei Ferrellas realizavo baudų metimus, o kamuolį perėmęs Alibegovičius pelnė dar du taškus (98:94). Kitoje aikštelės pusėje abi baudas pataikė Lipkevičius, tačiau Ferrellas atsakė taikliu tritaškiu (100:97). Lipkevičius sumetė dar du baudų metimus (102:97), Ferrellas prametė iš toli ir panevėžiečiai triumfavo.

Visgi su po dviejų mėnesių pertraukos ant parketo grįžusiu Zoranu Dragičiumi svečiai laikės rungtynėse

Šiose rungtynėse „7bet-Lietkabelis“ rotacijoje ir vėl neturėjo traumuoto Željko Šakičiaus.

„7bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae 24 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 4/4 trit.), Gyorgy Golomanas 23 (4 atk. kam., 3/4 trit.) , Benas Griciūnas 16 (5 atk. kam., 7/10 dvit.), Vytenis Lipkevičius 13, Mantas Rubštavičius 9.

„Cedevita-Olimpija“: Amiras Alibegovičius 19 (8/8 dvit.), Yogi Ferrellas (3/5 trit.) ir Karlo Matkovičius (7 atk. kam., 8/11 dvit.) po 17, Zoranas Dragičius ir Alenas Omičius po 11.

Jau gruodžio 3 d. (šeštadienį) laukia dar vienas namie – į Panevėžį atvyks Alytaus „Wolves“, o gruodžio 7 d. (trečiadienį) čia svečiuosis Brešos „Germani“ klubas iš Italijos.

"Lietkabelis" sunkiai palaužė svečius iš Šiaulių
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-6) pildo pergalių kraitį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namuose 92:85 (25:29, 22:15, 21:14, 24:27) nugalėjo atsitiesusius
Lietuvių bendruomenės Londone palaikomi "Wolves" sezoną Europoje uždarė pergalingai
Vilniaus „Wolves“ su Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyru atsisveikino pergalingai Jungtinės Karalystės sostinėje. Fantastiškai palaikomi lietuvių bendruomenės Londone,
Duoklė žiūrovams: "Lietkabelis" pergalingai uždarė tarptautinį sezoną
„Norime atsidėkoti žiūrovams“, – įpusėjus rungtynėms duodamas interviu televizijai, pabrėžė Panevėžio „Lietkabelio“ kapitonas Vytenis Lipkevičius, rašo
"Lietkabelio" gynėjų grandį sustiprino Vokietijoje žibėjęs amerikietis
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubo gretas sustiprino amerikietis įžaidėjas Diante Baldwinas. Su krepšininku sudaryta sutartis iki sezono pabaigos.29-erių gynėjas šį sezoną
Visas rungtynes pirmavę "Wolves" nukovė Vokiečių klubą
Po įvykdytų pokyčių trenerių štabe, Vilniaus „Wolves“ (7-10) dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, rašo Krepšinis.lt.Šį kartą sostinės klubas Europos taurėje
Sirvydžio ir Bičkauskio vedami pnevėžiečiai neturėjo vargo su svečiais iš Lenkijos
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė priešpaskutines šio sezono Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 91:75
"Wolves" įsikurs moderniame treiruočių centre
Vilniaus „Wolves“ krepšinio klubas nuo kitų metų pavasario rungtynėms ruoštis galės naujutėlaičiame treniruočių centre, kuris iškils šalia sostinės oro
Panevėžiečiai laimėjo sunkią kovą Pasvalyje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-6) turėjo rimtai pakovoti, kad Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašytų dar vieną pergalę.Nenado Čanako auklėtiniai
Įspūdingai ketvirtą kėlinį sužaidę "Wolves" laimėjo Italijoje
Iš tolesnės kovos Europos taurės turnyre jau eliminuoti Vilniaus „Wolves“ (6-10) krepšininkai rado motyvacijos garbingai tęsti savo pasirodymą, rašo Krepšinis.lt.Jokių
"Lietkabelis" patyrė nesėkmę Turkijoje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Turkijoje, sostinėje Ankaroje 88:73
Aiškus KMT finalo ketverto tvarkaraštis
Savaitgalį finišavus Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio serijoms, tapo aiškus ir Kaune vyksiančio finalo ketverto tvarkaraštis.Dėl Citadele KMT titulo
Aiškios KMT finalo ketverto poros
Sekmadienį paskutiniosioms Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio poroms sužaidus atsakomuosius mačus, tapo aiškios visos finalo ketverto komandos.Tai –
"Lietkabelis" dramatiškai žengė į KMT finalo ketvertą, "Neptūnui" pritrūko taško
Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvių gretose liko tik vienas nežinomasis. Trečiąjį iš keturių bilietų į pusfinalį iškovojo Panevėžio „7bet-Lietkabelis“,
"Woves" gretose nepritapęs Gagičius palieka komandą
Legionierius iš Serbijos Džordže Gagičius Vilniaus „Wolves“ komandos marškinėlių nebevilkės. Iki 2024 m. vasaros turėjusi galioti sutartis buvo nutraukta abipusiu
Savaitgalį – lemiamos KMT ketvirtfinalio kovos
Visos Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio poros jau susigrūmė pirmuosiuose susitikimuose, o lemiamuose mačuose nusimato išties intriguojančių akistatų.Šiame
"Lietkabelis" Prancūzijoje nusileido grupės lyderiams
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Breso Burgo mieste Prancūzijoje 104:71
Žvejyba Europos taurėje baigta – "Vilkai" prišalo uodegas Rygoje
Vilniaus „Wolves“ (5-10) krepšininkai trečiadienio vakarą Rygoje stojo į išlikimo rungtynes Europos taurės A grupėje, rašo Krepšinis.lt.„Vilkams“
Kemzūra prieš dvikovą Rygoje su Ukrainos klubu: svarbiausia esame mes patys
Vilniaus „Wolves“ trečiadienį Rygoje žais bene svarbiausias šio sezono rungtynes Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyre prieš Slobožanskės „Prometey“,
"Lietkabelis" pralaimėjo trilerį svečiams iš Utenos, pergalę lėmė Beniušio dėjimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepašykštėjo aukštus tikslus keliančių Aukštaitijos klubų susidūrimas. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“
Puikaus Sirvydžio žaidimo pergalei prieš svečius iš Kanarų nepakako
Nors Deividas Sirvydis lemiamame kėlinyje sušveitė net 19 taškų, Panevėžio "7bet-Lietkabelis" patyrė nesėkmę Europos taurės varžybose.Nenado Čanako auklėtiniai namie
"Wolves" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
Iškovojusi pergalę šalies čempionate Vilniaus „Wolves“ (5-9) sėkmingai pasirodė ir Europos taurės („BKT EuroCup“) varžybose. Lietuvos sostinės komanda „Avia
Nė karto nepirmavę "Wolves" patyrė šeštą iš eilės pralaimėjimą Europos taurėje
Vilniaus „Wolves“ (4-9) krizė vis labiau gilėja – Kęstučio Kemzūros auklėtiniai patyrė eilinį pralaimėjimą Europos taurėje, rašo Krepšinis.lt.„Wolves“
Sargiūno baudos metimas išplėšė "Neptūno" pegalę prieš "Lietkabelį"
Trečiadienio vakarą nedidelį žingsnį link Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto žengė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai.Pirmajame ketvirtfinalio
"Lietkabelis" krito Italijoje – nesustabdė latvio
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5-8) sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Trento mieste Italijoje 76:70
Septynios nesėkmės paeiliui: "Wolves" neturėjo šansų Stambule
Apgailėtinai pirmoje pusėje žaidę Vilniaus „Wolves“ neprilygo Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkams – 59:72 (9:18, 14:25, 15:15, 14:21). Tai jau ketvirta
Karjeros mačą sužaidęs Sirvydis išretėjusį "Lietkabelį" atvedė į pergalę Vilniuje
Išretėjęs Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (9-5) šventes pasitiks pergalingomis nuotaikomis.Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 78:73 (23:20, 24:14, 12:21,
Ketvirta nesėkmė iš eilės: "Wolves" dar kartą suklupo Vilniuje
Ketvirtą nesėkmę iš eilės Europos taurės A grupėje patyrė Vilniaus „Wolves“ (4-7) krepšininkai, kurie namuose 79:94 (20:15, 23:26, 21:30, 15:23) neprilygo Badalonos „Joventut“
Valinsko benefisas pažymėtas "Lietkabelio" pergale prieš Vokietijos čempionus
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 94:90 (18:19, 25:28, 25:18, 26:25)

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07